NRC is m.i. wel een redelijk betrouwbare bron, al zullen sommigen hier elke westerse bron in twijfel trekken. Espreso, die ze in dit bericht aanhalen, is echter een stuk minder onafhankelijk.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Welke strekking is NRC? (Ben belg)
Valt me op dat een search voor ashton paet op hun website geen resultaten geeft.
Liberaal. Volgens velen wel een kwaliteitskrant.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Welke strekking is NRC? (Ben belg)
Valt me op dat een search voor ashton paet op hun website geen resultaten geeft.
Daarom vraag ik het, dat ze blijkbaar het telefoongesprek over de snipers niet gemeld hebben, maar dat bericht over kruisen op huizen van tataren wel...quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:45 schreef DeJori het volgende:
[..]
NRC is m.i. wel een redelijk betrouwbare bron, al zullen sommigen hier elke westerse bron in twijfel trekken. Espreso, die ze in dit bericht aanhalen, is echter een stuk minder onafhankelijk.
Is wel langsgekomen in een van de liveblogs dacht ik me zo te herinneren, maar pin me er niet op vast.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:47 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Daarom vraag ik het, dat ze blijkbaar het telefoongesprek over de snipers niet gemeld hebben, maar dat bericht over kruisen op huizen van tataren wel...
Rusland pikt de Krim in, de NAVO pikt rest van Oekraïne in.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:46 schreef Woestijnvos het volgende:
De Navo moet geen grote bek meer opzetten de Krim is nu officieel Rusland.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)s-bijeen-in-brussel/quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:43 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Welke strekking is NRC? (Ben belg)
Valt me op dat een search voor ashton paet op hun website geen resultaten geeft.
Ik heb het idee dat er dan wat voormalig Sovjet Republieken behoorlijk zenuwachtig gaan worden. Niet dat Poetin meteen Estland zal binnenvallen, maar neem bijvoorbeeld Kazachstan...quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:56 schreef DeParo het volgende:
Over een paar jaar ziet de Westelijke grens van Rusland er wellicht zo uit:
[ afbeelding ]
De Baltische staten zullen zich in de NAVO-alliantie voorlopig nergens zorgen over hoeven te maken, het is een onvoorwaardelijke alliantie en een oorlogsverklaring op een is een oorlogsverklaring op allemaal, maar andere landen kunnen zich inderdaad wel wat meer zorgen maken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:59 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat er dan wat voormalig Sovjet Republieken behoorlijk zenuwachtig gaan worden. Niet dat Poetin meteen Estland zal binnenvallen, maar neem bijvoorbeeld Kazachstan...
nou dit gaat jouw en mij een enorme bak geld kostenquote:Op donderdag 6 maart 2014 17:48 schreef malleable het volgende:
[..]
Rusland pikt de Krim in, de NAVO pikt rest van Oekraïne in.
Kazachstan is al onderdeel van de Euraziatische Unie, dus dat is nergens voor nodig. https://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Unionquote:Op donderdag 6 maart 2014 17:59 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat er dan wat voormalig Sovjet Republieken behoorlijk zenuwachtig gaan worden. Niet dat Poetin meteen Estland zal binnenvallen, maar neem bijvoorbeeld Kazachstan...
Schizofrenie.quote:Op donderdag 6 maart 2014 17:44 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Waar hebben jullie het in vredesnaam over?
quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:05 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Kazachstan is al onderdeel van de Euraziatische Unie, dus dat is nergens voor nodig. https://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Union
quote:setting a target of establishing the Eurasian Union by 2015.
quote:17.57 uur - EU-leiders eens over maatregelen tegen Moskou
De Europese Unie is het eens over een pakket maatregelen tegen Rusland wegens de Russische agressie in het buurland Oekraïne.
Op een ingelaste top in Brussel besloten de Europese leiders om het overleg over visumvrij verkeer met Rusland op te schorten. Ook de onderhandelingen over een nieuw algemeen (handels-)akkoord worden in de ijskast gezet.
Dat is bekendgemaakt door Europees president Herman Van Rompuy. Volgens de Europese leiders heeft Rusland de afgelopen dagen te weinig gedaan om de spanningen op het Oekraïense schiereiland de Krim te verminderen.
.
Ja, maar een inval is dus nergens voor nodig. Kazachstan werkt met Poetin samen. En de douane is al actief.quote:
nou dat zal er wel ff serieus inhakken bij onze poeta.quote:
30% russen. die zullen op korte termijn ook wel weer bedreigd worden door fascisten.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:09 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ja, maar een inval is dus nergens voor nodig. Kazachstan werkt met Poetin samen. En de douane is al actief.
en Rutte wil vooralsnog geen sancties. go figurequote:Op donderdag 6 maart 2014 18:15 schreef pfaf het volgende:
Nederland is overigens by far het grootste handelsland van Rusland, grappig.
Hou maar op met trollen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:10 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
30% russen. die zullen op korte termijn ook wel weer bedreigd worden door fascisten.
sorry. trollen is het moment dat je het er óf niet mee eens bent óf als je geen gelijk krijgt. het spijt me knullieboy.quote:
Engeland ook niet:quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:20 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
en Rutte wil vooralsnog geen sancties. go figure
twitter:saskiadekkers twitterde op donderdag 06-03-2014 om 17:04:29Russische TV toont landkaart met Krim bij Rusland. Zo zou situatie na referendum er uit gaan zien http://t.co/MuExIQnJVw via @DaveKeating reageer retweet
Ware het niet dat deelregeringen internationaalrechtelijk niet competent zijn om beslissingen te nemen die de staatssoevereiniteit raken...of had je ook geen problemen met de onafhankelijkheidsverklaring van Kosovo?quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:31 schreef Terminator2000bc het volgende:
Krym is nu officieel een onderdeel van de Russische Federatie. Slotje graag.
quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:31 schreef Terminator2000bc het volgende:
Krym is nu officieel een onderdeel van de Russische Federatie. Slotje graag.
quote:17:30: The EU considers Crimea's decision to hold a referendum as "contrary to the Ukrainian constitution and therefore illegal", says European Council President Herman Van Rompuy (BBC)
Het idee na de beide wereldoorlogen was om dat idee dat oorlog een voortzetting van politiek is aan de kant te zetten, maar het lijkt alsof onze vriend Von Clausewitz weer aan het langste eind trekt inderdaadquote:Op donderdag 6 maart 2014 16:39 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
het gaat ook niet om moreel. het gaat om politiek. en dat zijn belangen. en oorlog is Vom Kriege 'de voortzetting van politiek met andere middelen'.
ook de VS hebben veel bloed aan de handjes. maar over het algemeen gedragen ze zich net wat beter. ik denk dat de afgaanse bevolking meer heeft geleden onder de russische inval dan onder de amerikaanse. en die laatste was gesanctioneerd door de VN.
dus er is wel enig verschil. maar niet levensgroot. en toevallig lopen onze belangen vaker synchroon met de amerikaanse.
edit: maar dit zal voor velen hier wel te genuanceerd zijn.
Vreemd, met het feit dat ze met een illegale president aan tafel zitten lijken ze anders geen problemen te hebben.quote:
Dat betekent dat als er nog meer turken naar Nederland zouden komen en die allemaal in dezelfde provincie gaan wonen ... die provincie zomaar naar Turkije mag zonder dat Nederland daar wat over te zeggen heeft.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:37 schreef JerryWesterby het volgende:
En waarom zou de Krim nou niet bij Rusland kunnen horen als de meerderheid van de inwoners dat graag zou willen.
Omdat de centrale regering internationaalrechtelijk min of meer de mond is van de staatssouvereiniteit... Als iedereen op elk moment zou kunnen beslissen waar hij wel of niet bij zou willen horen zou het een mooie puinhoop worden... Poetin steunt dit nu alleen maar omdat dit hem goed uitkomt...toen Tsjetjenië onafhankelijk wilde worden piepte hij wel anders... Heb je wel eens een kaart van de Russische Federatie bekeken, enig idee hoe complex dat in elkaar zit? No way dat Poetin dat als principe gaat steunen, op de Krim komt het hem goed uit, dat is alles...quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:37 schreef JerryWesterby het volgende:
En waarom zou de Krim nou niet bij Rusland kunnen horen als de meerderheid van de inwoners dat graag zou willen.
Ik denk dat je zelf wel begrijpt dat het net even wat anders ligt.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:39 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dat betekent dat als er nog meer turken naar Nederland zouden komen en die allemaal in dezelfde provincie gaan wonen ... die provincie zomaar naar Turkije mag zonder dat Nederland daar wat over te zeggen heeft.
Die vraag is hier nou al zo vaak voorbij gekomen... Vanwege het non proliferatieverdrag wat de integriteit van de Oekraïense grenzen garandeert, vanwege de kunstmatige Russische meerderheid op de Krim door de deportatie van de Tatararen (Sürgün) en vanwege de Oekraïense grondwet.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:37 schreef JerryWesterby het volgende:
En waarom zou de Krim nou niet bij Rusland kunnen horen als de meerderheid van de inwoners dat graag zou willen.
Dat, en het feit dat het zelfbeschikkingsrecht niet strekt tot het recht tot afscheiding (behalve voor ex-kolonieën, en die zijn er niet meer. Autonomie binnen de Ukraïne is binnen het internationale recht het hoogst haalbare voor de Krim... Zie o.a. Quebec...quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:41 schreef DeJori het volgende:
[..]
Die vraag is hier nou al zo vaak voorbij gekomen... Vanwege het non proliferatieverdrag wat de integriteit van de Oekraïense grenzen garandeert, vanwege de kunstmatige Russische meerderheid op de Krim door de deportatie van de Tatararen (Sürgün) en vanwege de Oekraïense grondwet.
Mooi systeem, als we nou eens heel Brabant verkassen naar Vlaanderen daar zeggen dat er over 10 dagen een referendum is als Vlaanderen bij Nederland moet horen. Mooi landje pikquote:Op donderdag 6 maart 2014 18:37 schreef JerryWesterby het volgende:
En waarom zou de Krim nou niet bij Rusland kunnen horen als de meerderheid van de inwoners dat graag zou willen.
En dat natuurlijkquote:Op donderdag 6 maart 2014 18:43 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dat, en het feit dat het zelfbeschikkingsrecht niet strekt tot het recht tot afscheiding (behalve voor ex-kolonieën, en die zijn er niet meer. Autonomie binnen de Ukraïne is binnen het internationale recht het hoogst haalbare voor de Krim... Zie o.a. Quebec...
Dan zou ik Moldavie toch ook even meepakkenquote:Op donderdag 6 maart 2014 17:56 schreef DeParo het volgende:
Over een paar jaar ziet de Westelijke grens van Rusland er wellicht zo uit:
[ afbeelding ]
Als ze dat ooit voor elkaar krijgen en ze willen bij Turkije horen dan moet dat maar.quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:39 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dat betekent dat als er nog meer turken naar Nederland zouden komen en die allemaal in dezelfde provincie gaan wonen ... die provincie zomaar naar Turkije mag zonder dat Nederland daar wat over te zeggen heeft.
quote:Article from 26/02/14 with Mr. Sergey Belous, he is a specialist in contemporary history and international relations, he is also an assistant for the former Foreign Minister of Yugoslavia and is an observer of the Ukrainian situation for the Serbian weekly Pichat.
Belous: First of all there are those "mysterious" snipers, who were proclaimed by the opposition as Yanukovich’s murderers. The real fact is that those snipers were shooting at people on BOTH sides, I mean not just the so called demonstrators, but also at the security forces.
I know from a very reliable source that more than 30 people were killed by them. And they did it so professionally and precisely that the Ukrainian authorities needed to involve between 10 to12 of their own snipers to stop just one of those skilled killers, who obviously had extensive experience in urban combat.
Some people also died later, after being wounded in the back by 7,62 caliber bullets, that means the so called "SVD", or Dragunov, sniper rifle was used. And some wounds were made by more powerful hunting-rifle bullets.
Robles: Where did these snipers come from?
Belous: Investigators have investigated the many different versions but they are not allowed to talk about them.
Robles: Are members of the opposition involved?
Belous: Investigators from the Special Forces tried to research the crimes I mentioned, and the role played by an opposition Member of Parliament named Sergey Pashinsky. Some of the Maidan demonstrators stopped a car and they found a sniper rifle inside, Pashinsky just jumped in that car and quickly vanished with unknown persons. Unfortunately, that investigation has now been put on hold after the overthrow of the government.
dus dan kunnen we mooi de nederlandse enclave loret de mar, gardameer en argelès uitroepenquote:Op donderdag 6 maart 2014 18:52 schreef JerryWesterby het volgende:
[..]
Als ze dat ooit voor elkaar krijgen en ze willen bij Turkije horen dan moet dat maar.
Soms gaat het zo qua historische ontwikkeling.
In Nederland zal dat niet meer gebeuren maar in andere delen van de wereld is het wel zo gegaan.
Wie is 'we'?quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:54 schreef Pocher-a-gogo het volgende:
[..]
dus dan kunnen we mooi de nederlandse enclave loret de mar, gardameer en argelès uitroepen
Waar zie je dat?quote:Op donderdag 6 maart 2014 18:54 schreef b4kl4p het volgende:
Vandaar ook die kruizen op de huizen? Deporteren voor het referendum? Tering wat een smeerlappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |