Waar haal jij nou weer een minister van Rusland vandaan? Het gesprek was tussen een Etste minister en EU figuur. Het lijkt me sterk dat die zomaar dat zegt. Als je het gesprek had beluisterd hoor je dat de nieuwe "regering" het weigert te onderzoeken tot ongenoegen van de minister.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:02 schreef DeParo het volgende:
[..]
De internetsite van de Volkskrant is inderdaad voor een groot deel roddel en achterklap geworden helaas. En inderdaad, het is een roddel, weliswaar verspreid door een minister uit Estland en Rusland, maar voorlopig weinig meer dan een roddel, wellicht dat een onderzoek, in plaats van speculatie, dat kan veranderen.
Volgens mij hebben de huidige regeringsleiders in Oekaine zo'n beetje dezelfde lijn gevolgd als Hitler om de macht naar zich toe te trekken.quote:Op woensdag 5 maart 2014 23:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is niet zo vreemd, Poetin volgt dezelfde lijn als Hitler in het binnenvallen van landen om "landgenoten te beschermen".
Die minister zal vast liegen hè, alles wat kritisch is Russische propaganda.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:06 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Het enige wat uit dat gelekte bericht is te halen is dat die dienst niet voor het vaderland werkt maar voor een of ander buitenland (hint: Rusland).
Ik zeg geen minister uit Rusland, ik zeg Rusland, want zij hebben volgens dezelfde roddels dit fragment waarschijnlijk gelekt. En dat die minister dat denkt, ach, dat zegt toch nog niet veel.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:08 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Waar haal jij nou weer een minister van Rusland vandaan? Het gesprek was tussen een Etste minister en EU figuur. Het lijkt me sterk dat die zomaar dat zegt. Als je het gesprek had beluisterd hoor je dat de nieuwe "regering" het weigert te onderzoeken tot ongenoegen van de minister.
Dus geen Est en een Rus, maar een Estlands minister en een EU buitenlandcoordinator.quote:De scherpschutters die vorige maand in de Oekraïense hoofdstad Kiev op demonstranten hebben geschoten, zouden niet door president Viktor Janoekovitsj zijn ingezet maar door iemand die deel uitmaakt van de nieuwe coalitie. Dat suggereert de Estlandse minister van Buitenlandse Zaken Urmas Paet in een telefoongesprek met de buitenlandcoördinator van de Europese Unie, Catherine Ashton. .
Bush veroverde meer dan Poetinquote:Op donderdag 6 maart 2014 00:09 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Een passender vergelijking dan Bush = Hitler me dunkt
Erg naïef ben jij om het af te doen als onzin..quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:10 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik zeg geen minister uit Rusland, ik zeg Rusland, want zij hebben volgens dezelfde roddels dit fragment waarschijnlijk gelekt. En dat die minister dat denkt, ach, dat zegt toch nog niet veel.
Als het over iets gaat wat het Westen zegt, is het waar, maar als het vanuit Rusland komt is het 'roddels' en 'waarschijnlijk'?quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:10 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik zeg geen minister uit Rusland, ik zeg Rusland, want zij hebben volgens dezelfde roddels dit fragment waarschijnlijk gelekt. En dat die minister dat denkt, ach, dat zegt toch nog niet veel.
Net als iedereen, dat is niet zo moeilijk. Poetin is onverslaanbaar in het verliezen van land en vrienden.quote:
Omdat dat typische Russische cultuur is.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:12 schreef RetepV het volgende:
[..]
Als het over iets gaat wat het Westen zegt, is het waar, maar als het vanuit Rusland komt is het 'roddels' en 'waarschijnlijk'?
Dus Bush is wel Hitler want hij veroverde meer dan Poetin.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:13 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Net als iedereen, dat is niet zo moeilijk. Poetin is onverslaanbaar in het verliezen van land en vrienden.
Ja, zo gezien is iedereen Hitler.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:15 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dus Bush is wel Hitler want hij veroverde meer dan Poetin.
Ook typische cultuur in EU lidstaat Estland?quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:14 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Omdat dat typische Russische cultuur is.
Ik dacht dat de afgelopen jaren het wel duidelijk was geworden dat het ook typische Amerikaanse cultuur was?quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:14 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Omdat dat typische Russische cultuur is.
Ja, overleggen is een typische EU cultuur.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:16 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ook typische cultuur in EU lidstaat Estland?
Ashton hoeft niet te liegen want er is helemaal niets te verbergenquote:Op donderdag 6 maart 2014 00:17 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik dacht dat de afgelopen jaren het wel duidelijk was geworden dat het ook typische Amerikaanse cultuur was?
Of het typisch EU cultuur is, dat oordeel laat ik nog even in de lucht hangen.
In ieder geval is hier een EU medewerker bij betrokken, dus we zullen het merken. Als het nep is, dan kan mevrouw Ashton dat gewoon in de media zeggen. Want ze liegt niet en heeft niks te verbergen. Tenminste... Als het geen typisch EU cultuur is om te liegen of de waarheid te achterhouden.
Het enige wat naïef is is om elke roddel die jou uitkomt voor waarheid aan te nemen en voel je vooral aangesproken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:12 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Erg naïef ben jij om het af te doen als onzin..
Is dat niet precies, zoals de EU nu werkt?quote:Lekkere EU zou dat dan zijn. Met elkaar samenwerken, behalve in tijden van moeilijkheden. De eerste keer dat er iets gebeurt valt het al uit elkaar van wantrouwen als het aan jou lag.
Nee, het ligt al op straat. Wie het ook heeft gelekt, maakt geen donder uit. Als het gesprek echt is, is het gesprek echt.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:20 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Ashton hoeft niet te liegen want er is helemaal niets te verbergen
Een minister gaat zomaar liegen? Dat de coupplegers het weigeren te onderzoeken is vast ook een roddel?quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:22 schreef DeParo het volgende:
[..]
Het enige wat naïef is is om elke roddel die jou uitkomt voor waarheid aan te nemen en voel je vooral aangesproken.
Nee, zo is het zoals het bij de burgers werkt. De EU is er nog gewoon, en men vertrouwt elkaar. Deze tape bewijst dat. Als de tape niet vals is.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:24 schreef Nintex het volgende:
[..]
Is dat niet precies, zoals de EU nu werkt?
Mocht je het niet doorhebben, hier op FOK zijn maar weinig posters in staat om zelf te kunnen bepalen of iets waar is of niet, mocht jij een archiefkast thuis hebben staan met afluisterapparatuur, belangrijke contacten in de diplomatieke wereld, en allerlei geheime documenten, wellicht dat ik je dan een bewering kan doen over betrouwbaarheid maar voorlopig lijkt me dat in jouw geval niet de zaak. Daarvoor moet je roeien met de riemen die je hebt, internet bijvoorbeeld, begrijpelijk en niet jouw schuld, maar gezien de vrijheid die in bepaalde landen heerst, de mogelijkheid tot vrije pers en representatieve volksvertegenwoordigers, en het verschil tussen die landen, met die informatie zou je wel een afweging moet kunnen maken of een bron uit een bepaald land interessant is of wellicht met een korreltje zou kunnen worden genomen maar helaas, dat doe je niet, jij laat je leiden door onderbuikgevoelens, meningen over landen, en dat neem ik je dus wel kwalijk, jij zou ook in staat moeten kunnen zijn om te weten welke bronnen betrouwbaar zijn normaal gesproken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:12 schreef RetepV het volgende:
[..]
Als het over iets gaat wat het Westen zegt, is het waar, maar als het vanuit Rusland komt is het 'roddels' en 'waarschijnlijk'?
Dit is een forum. Hier bespreken we zaken objectief (of proberen dat in ieder geval). Propaganda hoort hier niet thuis.
Nou en, het was gewoon een gesprek met wat persoonlijke meningen zoals er duizenden van zijn.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:24 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee, het ligt al op straat. Wie het ook heeft gelekt, maakt geen donder uit. Als het gesprek echt is, is het gesprek echt.
Ik heb niet gezegd dat hij heeft gelogen, ik heb gezegd dat deze minister een opvatting heeft, als hij bewijs zou hebben dan komt daar vast een onderzoek, dan wel niet in Europa zelf, maar voorlopig is het een roddel, speculeren wat er gebeurt, ik mag aannemen dat je het bewijsmateriaal niet hebt ingezien inmiddels.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:25 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Een minister gaat zomaar liegen? Dat de coupplegers het weigeren te onderzoeken is vast ook een roddel?
En Rusland dat volgens EU-bronnen de tape zou hebben gelekt.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:11 schreef RetepV het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-demonstranten.dhtml
[..]
Dus geen Est en een Rus, maar een Estlands minister en een EU buitenlandcoordinator.
Ik oordeel niet en trek geen partij. Daarbij check ik nieuwsbronnen van alle zijden. En herken ik natuurlijk spierballentaal die niet gebaseerd is op feiten. Als die namelijk wel gebaseerd was op feiten, zouden die wel genoemd worden.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:28 schreef DeParo het volgende:
[..]
Mocht je het niet doorhebben, hier op FOK zijn maar weinig posters in staat om zelf te kunnen bepalen of iets waar is of niet,
Wie kan het onderzoek uitvoeren dan? De coupplegers willen dat natuurlijk niet en de EU heeft er ook geen enkel voordeel bij.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:30 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat hij heeft gelogen, ik heb gezegd dat deze minister een opvatting heeft, als hij bewijs zou hebben dan komt daar vast een onderzoek, dan wel niet in Europa zelf, maar voorlopig is het een roddel, speculeren wat er gebeurt, ik mag aannemen dat je het bewijsmateriaal niet hebt ingezien inmiddels.
Een minister van een bevriende staat zegt dit: 'Er wordt meer en meer gedacht dat niet Janoekovtisj, maar iemand van de nieuwe coalitie achter de scherpschutters zat', zegt Paet in het telefoongesprek met Ashton dat op 26 februari plaatsvond. 'Het is uitermate storend dat de nieuwe coalitie niet wil onderzoeken wat er daadwerkelijk gebeurd is.'quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:29 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Nou en, het was gewoon een gesprek met wat persoonlijke meningen zoals er duizenden van zijn.
De EU weigerde te reageren en als het niet in de mainstream media komt gaat ze dat niet alsnog doen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:29 schreef RetepV het volgende:
Overigens zal deze tape de EU tot actie gaan dwingen, hoe dan ook. Ze moeten de tape erkennen, of ontkennen en bewijzen dat hij vervalst is.
Ik ben benieuwd hoe ze gaan bewijzen dat hij vervalst is, wanneer hij waar is.
Ik ben ook benieuwd hoe ze gaan uitvinden waar het lek zit.
Aha bedankt voor de toelichting voor je onzin claim.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:37 schreef waht het volgende:
Dit was net zo'n staatsgreep als dat de nieuwe regering na democratische verkiezingen een staatsgreep pleegt.
Er is geen enkel bewijs, slechts meningen van indirecte getuigen en van Paet.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:38 schreef RetepV het volgende:
[..]
Een minister van een bevriende staat zegt dit: 'Er wordt meer en meer gedacht dat niet Janoekovtisj, maar iemand van de nieuwe coalitie achter de scherpschutters zat', zegt Paet in het telefoongesprek met Ashton dat op 26 februari plaatsvond. 'Het is uitermate storend dat de nieuwe coalitie niet wil onderzoeken wat er daadwerkelijk gebeurd is.'
En dit: 'Uit al het bewijs blijkt dat mensen die zijn vermoord door scherpschutters (...), dus zowel politiemensen als mensen van de straat, dat het dezelfde scherpschutters waren die op beide partijen schoten.' .
Ik zie hier geen mening hoor, hier is een man die zijn twijfels uit over het verhaal van de Oekrainse regering, op basis van de feiten die hij voor zijn ogen krijgt.
Wat een rare uitspraak.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:35 schreef RetepV het volgende:
[..]
Ik oordeel niet en trek geen partij. Daarbij check ik nieuwsbronnen van alle zijden. En herken ik natuurlijk spierballentaal die niet gebaseerd is op feiten. Als die namelijk wel gebaseerd was op feiten, zouden die wel genoemd worden.
Als je roept: "Rusland, je bent fout bezig!", dan moet je dat natuurlijk wel met feiten staven. En je moet de valse feiten van je tegenstander ontwapenen.
Tot noch toe komt men niet verder dan "Rusland, je bent fout bezig!". De enige feiten en de enige ontwapening van valse feiten komt tot noch toe vanuit Rusland.
Duitsland en Engeland zijn de enigen die het hoofd koel houden en zich op de hoofdzaak richten: het voorkomen van escalatie en een bloedbad.
De Estse regering heeft de authenticiteit van de tape al officieel bevestigd. Dat is het punt dus niet. Je kan alleen nog betwijfelen of de Estse minister misschien zelf verkeerde informatie heeft gekregen bij zijn bezoek in Oekraïne.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:29 schreef RetepV het volgende:
Overigens zal deze tape de EU tot actie gaan dwingen, hoe dan ook. Ze moeten de tape erkennen, of ontkennen en bewijzen dat hij vervalst is.
Ik ben benieuwd hoe ze gaan bewijzen dat hij vervalst is, wanneer hij waar is.
Ik ben ook benieuwd hoe ze gaan uitvinden waar het lek zit.
Misschien zijn de verwijten wel helemaal nergens op gebaseerd, maar dat weet jij helemaal niet, want je weet niet wat de zogenaamde bewijzen zouden zijn of wel soms inmiddels.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:36 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Wie kan het onderzoek uitvoeren dan? De coupplegers willen dat natuurlijk niet en de EU heeft er ook geen enkel voordeel bij.
Zoals charismatisch al zei, dat is in 2002 in Venezuela ook gebeurd,
Blijkbaar wist hij niet dat de betrokkenen de authenticiteit van de opname bevestigd hebben. Het idee dat Putin zoiets doms zou doen als een vervalst telefoongesprek verspreiden toont hoe weinig kritisch men staat tegenover samenzweringstheorieën betreffende Putin.quote:With an unbadged Russian occupying force controlling the Crimea, the relationship between Russia and Ukraine is more strained than ever. It is still salvageable if a compromise is found: If, for example, Russia-leaning eastern regions of Ukraine get more autonomy and the new government pledges not to infringe on the right of people there to conduct business in Russian.
Chances of a peaceful solution will become slim, however, if most Ukrainians become convinced that the snipers who killed the Heavenly Hundred were Russian. The victims are heroes to Ukrainians. There are plans for a memorial, and to name a Kiev street after them. Many already believe Russia had a hand in the killings, and consider the neighboring country their eternal enemy. If persuasive proof is presented, such people will number in the millions, and Moscow can forget about rebuilding any kind of ties with Ukraine in the foreseeable future. Besides, the West will need to work out an appropriate reaction to this kind of Russian involvement, much more reprehensible than the bloodless standoff in the Crimea.
For all his bravado, Putin understands the stakes and the need to build up an alternative version of events. The acute phase of the current conflict will end someday, and then Putin, and all of Russia, will have to live with the consequences. They may include Ukrainians' permanent aversion to all things Russian, something no one in Moscow or Kiev could have foreseen as the protests started.
http://www.bloombergview.(...)e-s-heavenly-hundred
Die Estse minister heeft het o.a. erover dat de kogels van de beschietingen op beide groepen zijn vergeleken. Nu kan ik dat bewijs natuurlijk niet persoonlijk zien, maar het komt redelijk geloofwaardig over.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:41 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Er is geen enkel bewijs, slechts meningen van getuigen en van Paet.
Een minister zegt dat niet zomaar... Als het niet waar zou zijn zouden de coupplegers het wel onderzoeken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:42 schreef DeParo het volgende:
[..]
Misschien zijn de verwijten wel helemaal nergens op gebaseerd, maar dat weet jij helemaal niet, want je weet niet wat de zogenaamde bewijzen zouden zijn of wel soms inmiddels.
Je moet niet alles geloven wat de Russische media zeggen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:40 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Aha bedankt voor de toelichting voor je onzin claim.
Het verklaart in ieder geval wel waarom de EU zo draalt, ook al loopt Kerry de boel op te hitsen.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:38 schreef SadPanda het volgende:
[..]
De EU weigerde te reageren en als het niet in de mainstream media komt gaat ze dat niet alsnog doen.
Een minister van Estland zal vast liegenquote:Op donderdag 6 maart 2014 00:46 schreef waht het volgende:
[..]
Je moet niet alles geloven wat de Russische media zeggen.
Het is een vermoeden dat een minister van een bevriend land heeft in het licht van feiten. Dus behoort het onderzocht te worden.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:41 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Er is geen enkel bewijs, slechts meningen van indirecte getuigen en van Paet.
Politici liegen altijd, zelfs als ze de waarheid spreken.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:47 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Een minister van Estland zal vast liegen
Hij is de enige waarnemer die er is geweest. Waarom wordt hij dan niet serieus genomen?quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:41 schreef Igen het volgende:
[..]
De Estse regering heeft de authenticiteit van de tape al officieel bevestigd. Dat is het punt dus niet. Je kan alleen nog betwijfelen of de Estse minister misschien zelf verkeerde informatie heeft gekregen bij zijn bezoek in Oekraïne.
quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:50 schreef waht het volgende:
[..]
Politici liegen altijd, zelfs als ze de waarheid spreken.
Nogmaals, een rechtbank gaat geen onderzoek doen als er geen betrouwbare informatie zijn, dat is standaardprocedure, nu weet ik ook wel dat het rechtssysteem in Oekraïne nou niet de meest betrouwbare is, daar twijfel ik dan ook niet aan dus je kan je wat dat betreft afvragen of een onderzoek sowieso zin zou hebben, het gaat er om dat dit een vertrouwelijk gesprek is tussen een Estse minister, die waarschijnlijk zonder te weten dat hij wordt afgeluisterd dit heeft gezegd (dus wellicht dat hij bepaalde uitspraken wel degelijk heeft gedaan zonder er al te goed over na te denken), maar de desbetreffende bewijzen heeft hij verder niet gepresenteerd. Dat kan hij alsnog doen, wellicht dat er dan wat meer over te zeggen is, maar voorlopig kan je je beter afvragen waarom Rusland (volgens EU-bronnen) dit heeft verspreid, Rusland, zelf nou niet bepaald onberispelijk en zonder belangen in dit conflict, heeft er ook wel enig voordeel bij dat jij nu oproept tot dit onderzoek.quote:Op donderdag 6 maart 2014 00:45 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Een minister zegt dat niet zomaar... Als het niet waar zou zijn zouden de coupplegers het wel onderzoeken.
De conclusie is wel dat er geen enkel bewijs is dat verdreven president schoot op demonstranten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |