en de 4911 dan? Die bus waarin ik mijn rug brak?quote:Op donderdag 6 maart 2014 22:48 schreef b2py het volgende:
Ik wil weten wat er met mijn 4811 is gebeurd
Die worden uitgefaseerd, eerste dubbelgelede U-OV bussen rijden al rondquote:Op donderdag 6 maart 2014 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
en de 4911 dan? Die bus waarin ik mijn rug brak?![]()
Fixed your postquote:Op donderdag 6 maart 2014 22:56 schreef b2py het volgende:
[..]
Die worden uitgefaseerddoorgeschoven naar Almere
nee. Het ging over een dubbelgelede. Die gaan niet rijden in Almerequote:
Nee James, de 4911 is een dubbelgelede.quote:
Alsof iemand NS-staal in z'n lijf wil hebbenquote:Op donderdag 6 maart 2014 23:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Het zou mooi zijn als die 4911 omgesmolten zou worden tot chirurgische bouwstenen.
Duidelijk. Mocht de 4911 de 4811 tegenkomen (op een overweg ofzo) dan gaat de 4811 het winnen. Alhoewel, met een V250 weet je het maar nooit.quote:Op donderdag 6 maart 2014 23:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee James, de 4911 is een dubbelgelede.
Pas dan maar op voor de huidige Qbuzz 4254 danquote:Op donderdag 6 maart 2014 23:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee James, de 4911 is een dubbelgelede.
zoals ik al zei... met de bus naar Schiphol weiger ikquote:
Misschien kan iemand deze onnadenkende knurft helpen? Je weet het niet natuurlijk.quote:**DELEN DELEN DELEN **
HEEFT IEMAND MIJN TAS GEVONDEN???
Ik ben vanmiddag mijn rugtas kwijtgeraakt in de treinen van Doetinchem naar Ede-Wageningen.
Er zitten hier spullen in met een erg grote emotionele waarde: Mijn harde schijf met alle foto's die ik ooit heb gemaakt en een boekje van mij en mijn vriendin, die ongeneeslijk ziek is, waarin wij naar elkaar schrijven.
Hiernaast zit er een telefoonlader, 2 boeken, een etui, 2 schriften, een blauwe sjaal en mijn toilettas in.
Ik ben om 17.23 uur in Doetinchem opgestapt in de stoptrein van Arriva richting Arnhem waar ik om 17.57 ben uitgestapt. Vervolgens ben ik om 18.01 in de trein richting Ede-Wageningen gestapt waar ik merkte dat mijn tas weg was.
Ik hoop dat jullie willen helpen mijn tas terug te vinden!
Adam Boutiche
Zag vorige week op foursquare de vaste mcn in die nacht ook thuiszitten, vond ik ook opmerkelijk.quote:Op donderdag 6 maart 2014 23:04 schreef James1988 het volgende:
[..]
Duidelijk. Mocht de 4911 de 4811 tegenkomen (op een overweg ofzo) dan gaat de 4811 het winnen. Alhoewel, met een V250 weet je het maar nooit.
Over V250's gesproken: volgens mij is NS weer gestopt met die wekelijkse conditieritten naar Maarssen, ik heb al een hele tijd niets meer gelezen of gezien over die ritten (dienstregelingen, foto's, een terloopse opmerking...)
Jazeker! Was iets te vroeg voor een werkafspraak en kwam die Saturn tegen. Stond er twee jaar geleden nog niet. Werk je daar? Volgende keer aanspreken Thom!quote:Op donderdag 6 maart 2014 19:32 schreef b2py het volgende:
Hé Bitlord, was jij net in de Saturn Heerhugowaard?
Nee was even een tv kopen. Ik wist het niet meer, en ik heb vaak van die bezopen ohja flashbacks bij mensen dusjaquote:Op vrijdag 7 maart 2014 03:26 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Jazeker! Was iets te vroeg voor een werkafspraak en kwam die Saturn tegen. Stond er twee jaar geleden nog niet. Werk je daar? Volgende keer aanspreken Thom!
Mwah, dat scheelt ook maar 5 minuten hoor. Het is meer een gebrek aan voldoende capaciteit voor een snel pad Almere-Amsterdam CSquote:Op donderdag 6 maart 2014 19:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, dat had een half uur kunnen zijn als ze door de polder niet gewoon als een stel broekenschijters veel te langzaam zouden rijden.
Ik werkte daar in juli 2012 (in de buurt) en toen stond ie er al wel hoorquote:Op vrijdag 7 maart 2014 03:26 schreef Bitlord het volgende:
Jazeker! Was iets te vroeg voor een werkafspraak en kwam die Saturn tegen. Stond er twee jaar geleden nog niet.
bron: http://www.duic.nl/nieuws(...)id&utm_campaign=duicquote:De gemeenteraad stemde unaniem tegen de OV-poortjes bij station Overvecht. D66 en VVD hadden hiervoor een motie ingediend. ‘De stationsonderdoorgang Overvecht toegankelijk dient te zijn voor iedereen, met of zonder OV-chipkaart.’
De NS heeft de poortjes geplaatst om zwartrijden te voorkomen, maar de onderdoorgang fungeert volgens de raad als een belangrijke verbinding tussen Tuindorp en Overvecht. Bovendien zouden de alternatieve verbindingen niet alleen verder weg, maar ook onveiliger zijn dan de onderdoorgang bij het station.
Ondanks dat het niets kost als je binnen een uur in- en uitcheckt op het zelfde station, en een alternatieve route slechts 180 meter om is, zijn buurtbewoners blij met de beslissing.
quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:50 schreef bork het volgende:
en dat is 1
Geen poortjes op station Overvecht
[..]
bron: http://www.duic.nl/nieuws(...)id&utm_campaign=duic
Ik vraag me af of een gemeenteraad dat echt eenzijdig kan beslissen.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 13:50 schreef bork het volgende:
en dat is 1
Geen poortjes op station Overvecht
[..]
bron: http://www.duic.nl/nieuws(...)id&utm_campaign=duic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |