Zeg je nog niet over wat er in de UK is gebeurd met Northern Rock.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:39 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
UK & NL gaat dan sowieso niet op want ABN wordt weer terug verkocht. Je zou kunnen stellen dat het is gedaan om het uit handen van Fortis te houden. Maar ook dit lijkt me een vergezochte stelling...
Helaas niet echt tijd om te kijken en nog een hele lijst wat ik eerst wil zienquote:Op maandag 3 maart 2014 15:42 schreef Nastico het volgende:
Anyway ben ik benieuwd naar wat je ervan vindt nadat je 'Inside Job' zonder vooroordelen hebt aan gekeken. Anders ben ik blij te constateren that we agree to disagree
Er zorgelijk! Dit betekent in essentie dat Rusland waarschijnlijk op geen enkele manier afstand gaat doen van de Krimquote:14.55 uur: voorstel voor inlijving Krim
Novum: De Doema gaat zich buigen over de inlijving van de Krim. Enkele leden van het Russische parlement hebben een iniatiefwet ingediend dat de overname van het Oekraïense schiereiland regelt, schrijft de Oekraïense krant Pravda maandag.
Rusland heeft de afgelopen dagen extra troepen naar de Krim gestuurd en zou het schiereiland inmiddels volledig onder controle hebben. De Krim, dat veel Russischtalige inwoners telt, herbergt de thuishaven van de Russische Zwarte Zeevloot.
'Het leger van Oekraïne is in reactie op de Russische troepenvermeerdering in hoogste staat van paraatheid gebracht. Reservisten worden opgeroepen en krijgen vanaf maandag een tiendaagse training. Interim-premier Aseney Jatsenjoek waarschuwt de wereld dat Oekraïne aan de rand van een ramp staat.'quote:Op maandag 3 maart 2014 15:56 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Er zorgelijk! Dit betekent in essentie dat Rusland waarschijnlijk op geen enkele manier afstand gaat doen van de KrimHet wordt met het uur slechter
Neen, ik doe alleen maar wat constateringen.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:13 schreef Nastico het volgende:
[..]
Blijkt dat ergens uit? Vraag me af of je de jr. bent.
Ja, maar als het potje is gespeeld dan slaan ze elkaar de hersens niet in maar gaan ze over tot de orde van de dag en een broodje halen in de kantine.quote:Op maandag 3 maart 2014 15:13 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Je kan een potje schaken niet onder controle hebben. De tegenpartij is altijd onberekenbaar...
Constateringen? Denk dat je vooronderstellingen bedoelt.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:09 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Neen, ik doe alleen maar wat constateringen.
[..]
Ja, maar als het potje is gespeeld dan slaan ze elkaar de hersens niet in maar gaan ze over tot de orde van de dag en een broodje halen in de kantine.
Ja klopt deze crisis was nep. Wereldoorlog twee ook enzo. Was gewoon nep.quote:Op maandag 3 maart 2014 14:05 schreef vogeltjesdans het volgende:
En weer is een nieuwe crisis verzonnenNa de hoax van 9-11, de verzonnen bankencrisis en de kredietcrisis, hebben we nu een Oekrainecrisis? Wat is het volgende? Een energiecrisis? Personeelscrisis? Pensioencrisis?
Niet weten dat dit soort 'conflicten' een schijnvertoning is om onvoorstelbare geldstromen te onderhouden
Je weet toch dat schaken een simulatie van oorlog is he?quote:Op maandag 3 maart 2014 16:09 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Neen, ik doe alleen maar wat constateringen.
[..]
Ja, maar als het potje is gespeeld dan slaan ze elkaar de hersens niet in maar gaan ze over tot de orde van de dag en een broodje halen in de kantine.
Nice...quote:16.25 uur: Krim-tv en radio uit de lucht
Het grootste tv-station op de Krim, TDK ofwel the Black Sea TV-Radio Company, is door de Russen gedwongen haar uitzendingen stil te leggen. De Volkskrant meldt dat ook de website uit de lucht is.
Wtf.... :/quote:De Russische vloot bij de Krim heeft Oekraïense troepen op het schiereiland een ultimatum gesteld: zij moeten zich dinsdag om 4.00 uur (Nederlandse tijd) hebben overgegeven.
04:00 komende nacht. Niet om 16:00quote:Op maandag 3 maart 2014 16:45 schreef Tijgerprint92 het volgende:
Ze zouden om 16:00 alles platgooien? Al aan de gang ondertussen?
Oh bedankt dacht 16:00quote:
Vraagje, (scheelt weer opzoeken) 04:00 onze tijd of hun tijd?quote:
Laat Timmermans alsjeblieft niet leuk gaan doen...quote:Minister van Buitenlandse Zaken Frans Timmermans (PvdA) vindt niet dat de Europese Unie machteloos staat tegenover Rusland vanwege het gas dat dat land levert.
Als het tot sancties over en weer komt, is de schade voor Rusland volgens hem uiteindelijk groter.
NL tijdquote:Op maandag 3 maart 2014 16:49 schreef hottentot het volgende:
[..]
Vraagje, (scheelt weer opzoeken) 04:00 onze tijd of hun tijd?
Nederlandse tijd volgens dat artikel.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:49 schreef hottentot het volgende:
[..]
Vraagje, (scheelt weer opzoeken) 04:00 onze tijd of hun tijd?
Timmermans heeft een paar ferme tikken tegen het achterhoofd nodig.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:50 schreef Nastico het volgende:
[..]
Laat Timmermans alsjeblieft niet leuk gaan doen...
quote:
Thanks.quote:Op maandag 3 maart 2014 16:50 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Nederlandse tijd volgens dat artikel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |