abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 1 maart 2014 @ 16:56:18 #251
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_137275839
Oh ja, dat dingen tillen mocht ik hier de 1e keer ook niet. Zelfs een tasje boodschapjes werd al uit mijn handen ontnomen. Bij de 2e zwangerschap had ik nog een kind wat niet kom lopen en droeg ik gewoon de hele dag 10 kg kind de trap op en af ;)
  zaterdag 1 maart 2014 @ 16:57:25 #252
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_137275880
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 15:04 schreef Bolletje... het volgende:

[..]

_O-

Ik heb vlak voor de terugplaatsing nog rauwmelkse kaas gegeten, daar heeft de baby tot 24 maanden zeker last van. Schimmeltenen, zweetvoeten, slechte adem.. :')
_O- :D

TAP hihi lekker bezig! :D
Ja mijn man zegt het om de haverklap, maar tegen beter weten in. Ik doe het soms toch. En ja, ik weet dat ik op de blaren moet zitten later (pijn etc). Maja. Mijn hormonen moeten ook wat! :'(

Ohja, vandaag zouden we de lamellen voor de nieuwe kamer van dochter ophalen. Blijkt er iemand te zijn die die dag ook een bestelling op kwam halen waarvan de achternaam enorm op die van mij lijkt :') Je raadt het al... Wij hadden hun op maat gemaakte lamellen :P
Nu waren ze vandaag wel klaar, maar hadden wij geen tijd meer om ze voor 16.00 op te halen (ze belden 15.15). Nu komen ze ze morgen afleveren! O+ Bij ons thuis want hij moet toch in de buurt zijn :o Zo fijn!
Nu kunnen we dochter dus alsnog morgen verhuizen naar dr nieuwe kamer. Lekker daar inrichten en de babyspullen weer naar de babykamer O+ Omg mijn hormonen zijn blijjjj! :D *G*
I never look back, darling. It distracts from the now.
  zaterdag 1 maart 2014 @ 17:06:52 #253
2742 Bolletje...
Dare to be different
pi_137276217
Oh heerlijk is dat he Enf!!
O+ babykamer O+

Hahaha Kyara, en dat kon natuurlijk wel gewoon :')

Ik laat manlief maar lekker, hij kookt voor me, draait wasjes, boodschappen, stofzuigen.. Ik moet vaker zwanger zijn geloof ik O-)
doei
  zaterdag 1 maart 2014 @ 17:12:19 #254
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_137276371
SQ O+

En pffff, ik ben jaloers op sommigen van jullie. Vriend vind weliswaar dat ik rustig aan moet doen en wil graag de klusjes doen die nodig zijn, maar onze opvattingen over wat nodig is verschillen nogal :') Besef me dat het voor vriend ook best pittig is momenteel, maar af en toe tegemoet komen aan mijn hormonale wensen en iets minder zelfmedelijden zou geen kwaad kunnen :@
Oude (on)bekende.
pi_137276495
Ik mag hier posten. Legaal. :D.

Bedankt voor de felicitaties die al gepost zijn. O+.

[ Bericht 0% gewijzigd door DevilsAndDust op 01-03-2014 17:35:44 ]
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_137276598
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 17:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik mag hier posten. Legaal. :D.

Bedankt voor de felicitaties zijn al gepost zijn. O+.
*O* O+
pi_137276713
DAD welkom! :D *O*
pi_137276763
Ik zou het heerlijk vinden als ik niet de enige ben die het huishouden onderhoud. Ik heb er een hekel aan en het zou juist heerlijk zijn als er eens wordt gezegd, 'laat maar schat, ik doe het wel!' :P
Maar het geeft niet, ik doe het gewoon op m'n dooie gemakkie. Alleen niet altijd zoals ik t zou willen, ik zou alles ook graag gestofd zien zijn maar dat haat ik echt enorm, ben allergisch voor stof en heb er last van als ik t weghaal. Uiteindelijk heb ik mezelf ermee want kan t alsnog zelf doen :')
/einde zelfmedelijden
Tralalalaaa
  zaterdag 1 maart 2014 @ 17:34:34 #259
344469 Amsel
zonder t
pi_137277144
Zo, de zolder is (bijna) leeg! :o En nu doet m'n rug pijn. Maar dat hoeft m'n vriend niet te weten 8-)
  zaterdag 1 maart 2014 @ 17:40:21 #260
73386 Fazz
onderweg
pi_137277336
:o Goed bezig Amsel. Doet me bedenken dat ik de zolder ook echt eens opmoet...

Er wordt me hier eigenlijk niets uit handen genomen }:| maar daarentegen vraag ik daar ook niet om, alles gaat eigenlijk prima. Ik ben vooral blij dat er altijd voor me gekookt wordt *; , als het eens niet uitkomt voor hem dan haal ik tegenwoordig gewoon wat bij de toko :9
pi_137277462
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 17:12 schreef Mevr_Mus het volgende:
SQ O+

En pffff, ik ben jaloers op sommigen van jullie. Vriend vind weliswaar dat ik rustig aan moet doen en wil graag de klusjes doen die nodig zijn, maar onze opvattingen over wat nodig is verschillen nogal :') Besef me dat het voor vriend ook best pittig is momenteel, maar af en toe tegemoet komen aan mijn hormonale wensen en iets minder zelfmedelijden zou geen kwaad kunnen :@
Je mag ons aan het werk zetten he over 2 weken ;) :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_137277547
Al iets van Burdie?
Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.
pi_137277588
Wij hebben het redelijk eerlijk verdeeld, maar m'n man neemt nu wel wat taken van mij over die ik te zwaar vind. Ik vind dat zelf wel vervelend eigenlijk dat hij dat dan van mij over moet nemen. Hopelijk over een aantal maanden weer tot wat meer in staat.

Wat ik wel heel moeilijk vind is dat er heel veel tijd in verbouwen van de babykamer gaat zitten en ik kan niet helpen (vind klussen leuk ;)). Nu ben ik dus al flink wat weken ieder weekend met dochter in 'actie', maar niet hoe ik het zou willen. Lekker buiten fietsen met d'r lukt me bijvoorbeeld niet. Iedere keer weer is het zien hoe ik de dag door kom. Zie daardoor best op tegen de komende meivakantie (...ze is dan net twee weken naar school).
pi_137278260
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 17:47 schreef JaleesaJoia het volgende:
Al iets van Burdie?
:N
Sjakie ♥ 10-7-10
Japie ♥ 4-2-14
pi_137278349
Wat een goed nieuws allemaal.

SQ en DAD, heel erg gefeliciteerd. Het is jullie allebei zo erg gegund! Ik wens jullie een fijne en ongecompliceerde zwangerschap toe.

Kim, wat een mooi meisje. Goed gedaan. En die relatief lange persfase had ik ook, dus herkenbaar. Dat het hoofdje vrij lang 'staat'. Maar dat het langzaam ging, heeft zeker een groot voordeel gehad. Geniet ervan!

Als burdie nu ook nog komt met nieuws is het feestje compleet. *O* .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_137279441
Hier doe ik nu ik verlof heb het meeste in het huishouden, ik kook zelfs :o, maar normaal werk ik 36 en man 32 uur, dus we hebben de taken zo'n beetje eerlijk verdeeld. Hij doet wat hij leuk vind en ik doe wat ik leuk vind. Ik hoef dan bijvoorbeeld nooit te koken, dweilen en stoffen want dat vindt hij leuk. Hij hoeft geen was en strijk te doen. En zo vullen we elkaar mooi aan. *;
Man vindt het nu overigens stom dat hij niet hoeft te koken, verveelt zich daardoor een beetje als ie uit zijn werk komt. :')
pi_137283284
SQ en DAD *O* wat een tof nieuws!
pi_137284627
DAD *O* ! Gefeiciteerd!
♥ J & S
pi_137284814
Lieve dames!

Ik kom afscheid nemen en verhuis nu toch echt naar het babytopic! J. is inmiddels 6 dagen oud het gaat nu al veeeeel te snel !
We beginnen alle 3 hier in huis onze draai te vinden. J. is een hele lieve rustige en tevreden baby waar we onwijs van genieten O+ !

Bedankt voor al jullie lieve woorden vooral de laatste paar weken :* !!
Geniet nog lekker van jullie (beginnende) bolle buikjes, plopjes en dans moves in jullie buiken, voordat jullie het weten hebben jullie één klein of misschien wel 2 kleine frummels op jullie borst liggen en staat de wereld echt even stil! *;
Geniet, geniet, geniet!!

Tot snel in het babytopic :* :W

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♥ J & S
pi_137285011
och mooi kind O+
:)
  zaterdag 1 maart 2014 @ 21:20:11 #271
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_137285605
quote:
17s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 21:04 schreef klaprooss het volgende:
Lieve dames!

Ik kom afscheid nemen en verhuis nu toch echt naar het babytopic! J. is inmiddels 6 dagen oud het gaat nu al veeeeel te snel !
We beginnen alle 3 hier in huis onze draai te vinden. J. is een hele lieve rustige en tevreden baby waar we onwijs van genieten O+ !

Bedankt voor al jullie lieve woorden vooral de laatste paar weken :* !!
Geniet nog lekker van jullie (beginnende) bolle buikjes, plopjes en dans moves in jullie buiken, voordat jullie het weten hebben jullie één klein of misschien wel 2 kleine frummels op jullie borst liggen en staat de wereld echt even stil! *;
Geniet, geniet, geniet!!

Tot snel in het babytopic :* :W

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O+ !!!
  zaterdag 1 maart 2014 @ 21:21:07 #272
35189 Troel
scherp en bot
pi_137285638
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 maart 2014 11:34 schreef Stormqueen het volgende:
Nou, als we dan toch met leuk nieuws bezig zijn heb ik er ook nog wel 1:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Drie keer is echt scheepsrecht. <3
Ik had al zo'n gevoel, maar wat heerlijk dat dat gevoel echt waar is ook *O*

Gefeliciteerd beiden :*
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_137285734
SQ!! *O* Nog even een juich voor jullie!
  zaterdag 1 maart 2014 @ 21:39:01 #274
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_137286513
SQ *O* van harte! Wat heerlijk, zo'n goede echo!

DaD *O* gefeliciteerd!

Klaprooss, prachtig mannetje!

Ben heel benieuwd naar Burdie.., hoop dat ze al een tijdje ligt te knuffelen.
pi_137286800
Yess, SQ! *O*

DaD, gefeliciteerd en welkom! *O*

Kimp, van harte gefeliciteerd, wat een mooi meisje heb je gebakken! O+

Klaproos, heel veel geluk met de kleine man. O+

Ik hoop dat we gauw iets van Burdie horen...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')