Drift Ghost en de voorganger ervan gehad. Accuduur (in de praktijk) is een uur of 3.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 00:22 schreef JK het volgende:
[..]
En ik vergeet nog de accuduur tov de GoPro. Had jij een Drift HD of ook zo'n Ghost(-s)?
Heb nu een Midland xtc cam, 720P. Gaat ook 3u mee, om dan naar een GoPro te gaan met 1,5 (black 3) of 2u (3+), dan ga ik daar niet blij van worden. En 4k met 12-15fps en kan je alleen timelapse filmpjes mee maken. Of zie ik dat verkeerd?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 00:24 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Drift Ghost en de voorganger ervan gehad. Accuduur (in de praktijk) is een uur of 3.
Nope niks. Alleen maar gare crap die al een keer gevallen is. Lullige is dat wanneer een Bandit met de voorkant naar beneden gaat hij sowieso op óf de snelheidsmeter, óf de toerenteller land. Veel te veel vraag naar dus. Zelfde geldt voor dat carterdeksel. Ken maar weinig Bandits waarbij dat niet busted is, want dat is gewoon het eerste onderdeel wat in contact komt met het asfalt als de bandjes de lucht in gaan.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 12:42 schreef Dekatria het volgende:
200 eurojeuzes man. Hebben ze Germanz niks liggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En beide tellersets hebben een benzinemeter. Da's leuk, maar die kan er ook uit en vervangen worden door een OLED schermpje. Kan ik ook eindelijk eens werk maken van het boordcomputertje wat hier al maanden ligt.
Ik ga mezelf wel een gigántische sloot werk op mijn nek halen om dat werkend te krijgen met de rest van de elektronica op de Bandit
Edit: Mooie fiets trouwens, die Inazuma 750SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Helaas niet in Europa uitgebracht, maar alleen in Australië.
[ Bericht 10% gewijzigd door BlackLining op 01-03-2014 13:02:44 ]Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
4k heeft toch geen enkele zinquote:Op zaterdag 1 maart 2014 12:43 schreef JK het volgende:
[..]
Heb nu een Midland xtc cam, 720P. Gaat ook 3u mee, om dan naar een GoPro te gaan met 1,5 (black 3) of 2u (3+), dan ga ik daar niet blij van worden. En 4k met 12-15fps en kan je alleen timelapse filmpjes mee maken. Of zie ik dat verkeerd?
4k door zo'n klein lensjequote:Op zaterdag 1 maart 2014 12:43 schreef JK het volgende:
[..]
Heb nu een Midland xtc cam, 720P. Gaat ook 3u mee, om dan naar een GoPro te gaan met 1,5 (black 3) of 2u (3+), dan ga ik daar niet blij van worden. En 4k met 12-15fps en kan je alleen timelapse filmpjes mee maken. Of zie ik dat verkeerd?
Ik heb er nog 1 van een er5 die mag je voor nopes hebben is volgens mij het zelfdequote:Op zaterdag 1 maart 2014 12:39 schreef BlackLining het volgende:
Volstrekt belachelijk dat de snelheidsmeter voor een Bandit niet goedkoper te krijgen is dan 100 euro. Wat zijn dat nou voor prijzenEn dan heb je nog een exemplaar wat in slechtere staat verkeert dan mijn eigen speedometer na zijn ontmoeting met het asfalt. Een enigszins schadeloos ding ('slechts wat krassen en kleine deukjes') kost je gewoon 200 euro
Idiote prijzen.
Da's goddomme bijna twee keer zo veel als wat ik nodig heb om mijn halve blok te reviseren
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 12:47 schreef BlackLining het volgende:
Zit nu te overwegen er een GSF750 Imazuma tellerset op te maken. Opzich ook wel kekke, alleen moet dan wel dat onderste zilver plaatje zwart gespoten worden.Bovenste is erg tofSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En beide tellersets hebben een benzinemeter. Da's leuk, maar die kan er ook uit en vervangen worden door een OLED schermpje. Kan ik ook eindelijk eens werk maken van het boordcomputertje wat hier al maanden ligt.
Wat betreft helmcams rijd ik altijd met 720p aan - 1080p is overtrokken en zuipt meer van je accu (en geheugen) dan 720, terwijl voor de uiteindelijke toepassing 720p meer dan afdoende is.
dat kan met 60fps en de twixtor plugin alquote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:09 schreef mstx het volgende:
720p120 ftw, dan kun je ook nog mooie slomo's maken.
Alleen is twixtor wel soort jpeg voor video.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:31 schreef Salatrel het volgende:
[..]
dat kan met 60fps en de twixtor plugin al
Bedankt voor het aanbodquote:Op zaterdag 1 maart 2014 13:09 schreef klawie het volgende:
[..]
Ik heb er nog 1 van een er5 die mag je voor nopes hebben is volgens mij het zelfde
De staat ervan weet ik niet precies maar miss kan je van 2 1 mooie klok maken
maar twixtor is gratisquote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:39 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Alleen is twixtor wel soort jpeg voor video.
Op onze opleiding hebben we een RED
http://www.red.com/
moraal van het verhaal: kawasaki is nogo maar honda kan wel.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:41 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Bedankt voor het aanbod
Maar ik heb net die Inazuma klok besteld, die zou hier over een weekje moeten zijn. En het lijkt me makkelijker een Suzuki klok aan te passen aan een andere Suzuki, dan een Kawasaki klok aan een SuzukiUiteindelijk wil ik het toch een mooi geheel maken, dus dan lijkt me dit de betere oplossing.
Weer 130 euro wegMaar da's dus alsnog 70 euro minder dan een redelijk fatsoenlijke Bandit teller. En voor die 130 heb ik een compleet dashboard nieuw in den doosch. Alleen nog ff omstekkeren, maar als ik de wiring diagrams naast elkaar leg is dat alleen een kwestie van pinouts in de stekkertjes wijzigen. Zelfde stekkertjes, zelfde kabeltjes alleen een iets andere pin layout in de stekker. Dat moet wel te doen zijn. Enige wat compleet anders zit is de oliedruksensor, maar daar vinden we ook wel wat voor.
Tevens nieuwe koplamp ook maar meebesteld, komt er eentje op van een CB1300
Ach, er zat nu een Yamaha koplamp opquote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:43 schreef Salatrel het volgende:
[..]
moraal van het verhaal: kawasaki is nogo maar honda kan wel.
je weet hoe dat gaat met yamaha onderdelen he. die zoeken zelf een manier om de fiets zo licht mogelijk te maken.... had je toevallig ook yamaha bandjes waardoor je zelf op straat beland bent?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:43 schreef BlackLining het volgende:
Ik weet nog goed hoe ik op 10 januari dit jaar dacht 'ach, ff een nieuw carterhelftje, wat lakstift en we rijden weer'![]()
[..]
Ach, er zat nu een Yamaha koplamp op
Overigens is van die koplamp de beugel nog afgetrild ookZou het toeval zijn?
quote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:45 schreef Salatrel het volgende:
[..]
je weet hoe dat gaat met yamaha onderdelen he. die zoeken zelf een manier om de fiets zo licht mogelijk te maken.... had je toevallig ook yamaha bandjes waardoor je zelf op straat beland bent?
Ech hea, ik durf niet eens uit te rekenen hoeveel ik inmiddels in de repatie van die Bandit gestoken hebquote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:52 schreef mstx het volgende:
Net ook maar weer wat geld in de bodemloze put gegooid... alvast handkappen en crashpads besteld aangezien ik de motort deze week eindelijk kan ophalen.
quote:
Ga je echt een compressie test doen of een cilinderbalans testquote:Op zaterdag 1 maart 2014 14:47 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Nee, al denk ik wel dat ik op mijn bek gegaan ben omdat er voor mij een Yamaha olie heeft staan pissen, of iets dergelijks
Moet nu alleen nog een ketting en een kentekenplaathoudert aanschaffen. En da's mooi, want mijn bankpasje kwam net al hoestend en proestend uit de random reader
Edit: Ohja, en afhankelijk van wat de compressiemeter mij volgende week gaat vertellen, nog een setje zuigerveren en een kop- en voetpakking..
Edit 2: Ohja, en een stuur..
Compressie. Heb het idee dat er een zuigerveer lekt in de vierde cilinder, dus ik wil ff kijken of die druk kan vasthouden. Cilinders compleet in balans brengen gaat me met dit blok toch niet meer lukken denk ik. Dan moet ik zóveel gaan vervangen dat een nieuw blok lucratiever is. En het hoeft ook niet perfect, maar volgens mij zit ie er nu echt te ver naast. Synchroniseren doe ik wel, verder vind ik te ver gaan voor een blok van 18 jaar oud.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 15:18 schreef klawie het volgende:
[..]
Ga je echt een compressie test doen of een cilinderbalans test
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |