Kettlebell beest is dat, Steve Cotter.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 12:36 schreef 1517 het volgende:
Bij die gozer in Deventer. Zeker het geld waard! http://www.kettlebellsport.nl/nl/verkoop/ .
Jezus.quote:Op maandag 24 februari 2014 23:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Godver Snake, ik dacht, ik google even in de rondte en toen kwam ik hier terecht [ afbeelding ].
Is het equivalent voor de mannen wat ik denk dat het is?quote:Op dinsdag 25 februari 2014 13:35 schreef Snakey het volgende:
[..]
Jezus.![]()
Misschien wel een leuk idee voor een competitiemeet??
Ik pass, m'n eierstokyoga vereist al te veel tijd.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 13:35 schreef Snakey het volgende:
[..]
Jezus.![]()
Misschien wel een leuk idee voor een competitiemeet??
Ik had gisteren een site gevonden waar iets van 10 tot 12 oefeningen dmv filmpjes werd uitgelegd, ben alleen niet online vanavond.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 17:02 schreef Klokov het volgende:
OP geupdate met linkjes naar relatief goede (web)shops die kettlebells verkopen. Weet er iemand een centrale website waarop alle oefeningen + instructie te vinden zijn? Ik wil niet allerlei verschillende filmpjes in de OP gaan planten omdat het dan zo'n wirwar wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Together We Will Live Forever
SPT / [Kettlebell #2] Simple & Sinister
Zou zelf nooit plastic kettlebells kopen maar de randjes kan je er ongetwijfeld afschuren met een strip schuurpapier. Als het voor gietijzeren kettlebells werkt werkt het ook voor plastic, de verf gaat er misschien af of wordt wat minder maar daarvoor zijn de kettlebells ook nietquote:Op dinsdag 25 februari 2014 17:38 schreef Solivagus het volgende:
Bij de Action heb je wel goedkope (lichte) kettlebells liggen. Zes kilogram voor zeven euro en of iets dergelijks. Leuk om mee te beginnen.
Zelf gebruik ik fitness handschoenen om mijn handen te beschermen, want blaartjes wil wel met die (plastic) gevallen!
Op YouTube staan wel leuke routines om te volgen.
die dingen zijn net zo groot als een echte van drie keer dat gewichtquote:Op dinsdag 25 februari 2014 17:51 schreef Klokov het volgende:
[..]
Zou zelf nooit plastic kettlebells kopen maar de randjes kan je er ongetwijfeld afschuren met een strip schuurpapier. Als het voor gietijzeren kettlebells werkt werkt het ook voor plastic, de verf gaat er misschien af of wordt wat minder maar daarvoor zijn de kettlebells ook niet
Vandaag een 20kg kettlebell gespot van plastic, wat een bakbeest. Snap niet waarom je zo'n ding zou kopen. Om het nog rampzaliger te maken hadden ze stukken rubber op het handvat om de grip te verbeteren o.i.d.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 18:26 schreef stinkie het volgende:
[..]
die dingen zijn net zo groot als een echte van drie keer dat gewicht
Klopt helemaal. Ik heb het in het verleden ook gedaan, maar meer als krachttraining dan conditietraining. Maar het is lang geleden, dus misschien sowieso een goed idee om eerst goed in te komen voordat ik verder kijk.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 07:56 schreef Noek het volgende:
Als je eerst zorgt dat je techniek maar goed is.
Over het algemeen zijn mensen eerst geneigd om te swingen vanuit hun rug of schouders terwijl je heupen het werk moeten doen. Eerst techniek, dan pas gewicht.
Voor een one arm snatch of een turkish get up is 8 kg wel voldoende als startende vrouw.
Hangt er vanaf wat je doel is met krachttraining. Mocht het de bodybuildingkant opgaan dan kan je beter een sportschool opzoeken inderdaad. Functionele kracht is zeer goed met kettlebells te trainen.quote:Op woensdag 26 februari 2014 22:17 schreef Fera het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Ik heb het in het verleden ook gedaan, maar meer als krachttraining dan conditietraining. Maar het is lang geleden, dus misschien sowieso een goed idee om eerst goed in te komen voordat ik verder kijk.
Maar puur als KT, heb je dan niet voor de grotere spiergroepen een zwaarder gewicht nodig?
Moet je helemaal zelf weten, ik neem aan dat je morgen een pull-dag hebt. Voor jou is kettlebelltraining supplementerend aan wat je al doet. Je moet er dus voor zorgen dat je swings niet je pull-dag in de weg gaan staan.quote:Op donderdag 27 februari 2014 11:56 schreef Ethanolic het volgende:
Vanmiddag ff wat swings doen. Hoeveel swings na een push-dag, jongens?
Hoeveel kilo heb je nodig? De verzendkosten maken vaak het verschil in de prijs.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:37 schreef Keshet het volgende:
Gisteren bij 2 Action filialen gekeken voor kettlebells maar ze waren op. Toch maar ergens online bestellen dan!
4 kilo is naar mijn mening voor een ieder te weinig tenzij je lichamelijke ontwikkeling echt significant achterloopt. Wellicht dat je op deze manier wel even kan ruiken aan wat het is.quote:Op maandag 3 maart 2014 09:00 schreef Keshet het volgende:
Ik heb er nog een paar kunnen vinden in een ander filiaal. Wel 'maar' 4 kilo maar voor sommige oefeningen is dat voor een beginner misschien meer dan genoeg.
Side raises met 4 kilo zijn voor een beginner echt zwaar genoeg.quote:Op maandag 3 maart 2014 11:05 schreef Klokov het volgende:
4 kilo is naar mijn mening voor een ieder te weinig tenzij je lichamelijke ontwikkeling echt significant achterloopt. Wellicht dat je op deze manier wel even kan ruiken aan wat het is.
Als je toch een kettlebell gebruikt kan je beter een side swing doen:quote:Op maandag 3 maart 2014 11:06 schreef Keshet het volgende:
[..]
Side raises met 4 kilo zijn voor een beginner echt zwaar genoeg.
Goed voor je conditie wel inderdaad. Kan je al bijna een turkish getup met Etha?quote:Op maandag 10 maart 2014 09:14 schreef JackieBrown het volgende:
Ik doe nu 1 a 2x per week kettlebell swings afgewisseld met touwspringen als een soort hiit, ben daarna goed kapot
Let op dat je bij swings en snatches de kettlebell met een losse grip vast pakt. Het materiaal van de kettlebell (handvat) zal ook een grote invloed hebben op je handen. Zelf heb ik de handvaten van mijn kettlebells fijngeschuurd met schuurpapier.quote:Op donderdag 13 maart 2014 13:25 schreef sweetlady-o het volgende:
Week 1 van de 10.000 kettlebell swing challenge gehaald. Eerst probeerde ik het met 4 kilo maar na een tijd ging dat vervelen en ben ik opnieuw begonnen met 8. Nu ben ik kapot en moet ik nog werken maar ik ben zo trots op mezelf.![]()
Wel doen mijn handen pijn. sinds gisteren verbind ik ze met sporttape voor het trainen.
Spring je al double unders? Gisteren voor het eerst goed gelukt, 20 double unders gesprongenquote:Op maandag 10 maart 2014 09:14 schreef JackieBrown het volgende:
Ik doe nu 1 a 2x per week kettlebell swings afgewisseld met touwspringen als een soort hiit, ben daarna goed kapot
Bedankt dat ga ik ook proberen. Het is wel plastic maar ik voel inderdaad een paar losse stukjes.quote:Op donderdag 13 maart 2014 14:44 schreef Klokov het volgende:
[..]
Let op dat je bij swings en snatches de kettlebell met een losse grip vast pakt. Het materiaal van de kettlebell (handvat) zal ook een grote invloed hebben op je handen. Zelf heb ik de handvaten van mijn kettlebells fijngeschuurd met schuurpapier.
Nice, lukt mij nog niet, heb me ook niet echt verdiept in de techniek ervan, gewoon harder draaien of niet?quote:Op donderdag 13 maart 2014 15:38 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Spring je al double unders? Gisteren voor het eerst goed gelukt, 20 double unders gesprongen
Zou plastic in ieder geval niet gaan schuren met schuurpapier als ik jou wasquote:Op donderdag 13 maart 2014 23:06 schreef sweetlady-o het volgende:
[..]
Bedankt dat ga ik ook proberen. Het is wel plastic maar ik voel inderdaad een paar losse stukjes.
Wellicht moet ik er even bij zeggen dat ik het alleen op gietijzeren kettlebells geprobeerd heb. Mocht je ondertussen je plastic kettlebell toch geschuurd hebben, laat me weten wat het resultaat isquote:Op donderdag 13 maart 2014 23:06 schreef sweetlady-o het volgende:
[..]
Bedankt dat ga ik ook proberen. Het is wel plastic maar ik voel inderdaad een paar losse stukjes.
Ja, ik legde de focus op hoger te springen maar je hoeft alleen iets harder te draaien met je polsen, vrij makkelijk daarna.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 07:33 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Nice, lukt mij nog niet, heb me ook niet echt verdiept in de techniek ervan, gewoon harder draaien of niet?
quote:Op vrijdag 14 maart 2014 07:34 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Zou plastic in ieder geval niet gaan schuren met schuurpapier als ik jou was
Heb hem geschuurd en nu is hij stukken gladder. Er waren dan ook 2 van die kleine bobbeltjes die uitstaken. Geen probleem als je 100 swings per 6 weken doet maar echt pijnlijk als je er 2000 per week doet. ( omg wat klinkt dat stoerquote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:52 schreef Klokov het volgende:
[..]
Wellicht moet ik er even bij zeggen dat ik het alleen op gietijzeren kettlebells geprobeerd heb. Mocht je ondertussen je plastic kettlebell toch geschuurd hebben, laat me weten wat het resultaat is
naar zolder lopen op die krengen te halen. Indien nodig de eerste set swings met een lichtequote:
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 12:47 schreef stinkie het volgende:
[..]
naar zolder lopen op die krengen te halen. Indien nodig de eerste set swings met een lichte
Hoeveel kilo voldoet om eerst eens mee te beginnen?quote:
Hangt van de situatie af. Je moet in ieder geval bijzonder stabiel een turkish getup kunnen uitvoeren wil je het met 16 kilo kunnen doen. Ik ga er in ieder geval geen lichtere kettlebells voor aanschaffen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 10:46 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Hoeveel kilo voldoet om eerst eens mee te beginnen?
Nee maar kan er 1tje cheap voor 20 kg om eerst ff te testenquote:Op dinsdag 1 april 2014 11:35 schreef Klokov het volgende:
[..]
Hangt van de situatie af. Je moet in ieder geval bijzonder stabiel een turkish getup kunnen uitvoeren wil je het met 16 kilo kunnen doen. Ik ga er in ieder geval geen lichtere kettlebells voor aanschaffen.
Kan voor deze oefening zwaar tegenvallen. Maar 20 kilo is sowieso wel een goed gewicht om in te stappen wanneer je redelijk getrained bent.quote:Op dinsdag 1 april 2014 11:38 schreef gekoeldnetzolekker het volgende:
[..]
Nee maar kan er 1tje cheap voor 20 kg om eerst ff te testen
Dat is denk ik wel te doen toch?
Succes.quote:Op woensdag 30 april 2014 17:14 schreef Knut het volgende:
[ afbeelding ] Nou daar is tie. Vanavond de eerste keer swings oefenen.
Welke oefeningen doe je meestal voor je schouders?quote:Op woensdag 30 april 2014 12:15 schreef Aiciu het volgende:
Die dingen zijn geniaal, ik gebruik ze vaak voor me schouders.
Ik wist alleen niet wat de naam was tot nu
Reeds binnen neem ik aan?quote:Op dinsdag 29 april 2014 07:11 schreef GI het volgende:
Gisteren een 16kg versie besteld. Voor aanvulling op mijn own body weight oefeningen. Ben benieuwd!
Succesquote:Op woensdag 30 april 2014 17:14 schreef Knut het volgende:
[ afbeelding ] Nou daar is tie. Vanavond de eerste keer swings oefenen.
Knut == GIquote:Op donderdag 1 mei 2014 13:58 schreef Klokov het volgende:
[..]
Welke oefeningen doe je meestal voor je schouders?
[..]
Reeds binnen neem ik aan?
[..]
Succes
Geen idee hoe dat allemaal heet maar iig alles wat in de eerste 3 min van dit filmpje zit.quote:Op donderdag 1 mei 2014 13:58 schreef Klokov het volgende:
[..]
Welke oefeningen doe je meestal voor je schouders?
[..]
Reeds binnen neem ik aan?
[..]
Succes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |