quote:Op maandag 3 maart 2014 22:56 schreef Detroit het volgende:
Via zowel FB als PM, Elvi. PM krijg je nu, ik was je vergeten..
Ik kan ook wel doordeweeks, maar ik denk dat de meesten dan gewoon moeten werken. Ik kom trouwens liever niet pas in de avond.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:45 schreef kuolema het volgende:
Zijn er mensen die nooit doordeweeks kunnen? Dan reis ik namelijk gratis
Succes morgen! Testjes maken is best leuk hoor.quote:Op maandag 3 maart 2014 20:56 schreef Mistico het volgende:
Even een tijdje niet op Fok geweest. Midden december bij de huisarts geweest en morgen begint dan eindelijk mijn behandeling (toch meer dan 2 maanden...). Ik kijk er naar uit, al hoop ik niet dat ik allemaal van die rare quizzen moet gaan maken.
Ik krijg de laatste tijd ook vaak te horen dat ik "er goed uitzie". Ik wil het graag geloven maar het lukt me gewoon niet. Ik blijf van het negatieve uitgaan. Hebben jullie ook weleens in zo'n situatie gezeten?
Nice!quote:Op maandag 3 maart 2014 21:43 schreef Raggingbull het volgende:
Zo hehe vandaag ook weer echt begonnen met sporten. Me eerste uurtje hardlopen is een feit. Voel me sinds een hele hele hele lange tijd weer eventjes vrij en goed. Super dit ik beveel dit zeker aan om ook eens te proberen. Nog echt een geweldig gesprek gehad onderweg. Was zonder echt op te letten door de tippelzone gelopen en heb daar nog eventjes 45 minuten staan kletsen met een prostitue welliswaar. Marja alsnog een goed gesprek is een goed gesprek haha.
Heel herkenbaar! Idem met de verhalen van ragingbull overigens, al heeft hij het wel wat zwaarder gehad dan ik ooit voor mijn kiezen gekregen heb. Top dat het nu de goede kant op gaat. Dat verdien je ook kerel! En laat niemand je wijs maken dat je het niet waard bent, dat zijn zelf mensen die jouw aandacht niet waard zijn.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 20:42 schreef Detroit het volgende:
[..]
Bij mij zijn het krassen op mijn ziel.. Op de leeftijd van half 30 nog steeds kinderlijk onzeker kunnen, en dat komt echt wel van vroeger.
Als het bij mij al sporen heeft achtergelaten, dan zal het bij jou nog veel erger kunnen zijn. Ik hoop echt voor je dat het vanaf hier beter voor je wordt..
Yup het ellendige gevoel wat ik er een paar uur later aan over houd niet.quote:Op maandag 3 maart 2014 23:59 schreef kuolema het volgende:
[..]
Succes morgen! Testjes maken is best leuk hoor.
Dat laatste herken ik. Maar ik vind het logischer om het niet te geloven als ze het altijd zeggen dan als ze het ineens (vaker) zeggen. In het laatste geval is de kans vrij groot dat ze het menen.
[..]
Nice!![]()
Gesprekken met vreemden zijn leuk
Hoe bedoel je?quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:09 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Yup het ellendige gevoel wat ik er een paar uur later aan over houd niet.
Ik heb woensdag wel tijd, maar het is gewoon te ver wegquote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:17 schreef rainbowwarrior het volgende:
Oh een meeting! Leuk! Wordt voor mij wrs lastig vanwege buitenland en zo. Ben trouwens as. woensdag toevallig in Groningen, dus wie zin heeft.
Lang verhaal allemaal zoals altijd hier is niet belangrijk. Tprobleem is ik kan leuke gesprekken voeren maar daar blijft het altijd bij. En iedere keer als ik een goed gesprek heb gehad met iemand voel ik me een paar uur later ellendig. Het herinnerd mij altijd aan de tekortkomingen die ik heb op het sociale vlak. Sorry tis allemaal heel gecompliceerd en alles leid terug naar het verleden. Maar ga ik jullie eventjes niet mee lastig vallen heb genoeg gespuid hier de afgelopen tijd.quote:
Je zei dat je een slecht gevoel aan dat gesprek over had gehouden. Dat doet lijken alsof er tijdens het gesprek iets was waar je nu mee zit. Ik vroeg me dus af of dat het geval was, of dat je nu denkt aan waarom het al die andere keren fout gaat en je niet vaker goede gesprekken kunt hebben. Het is dus dat laatste?quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:18 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Lang verhaal allemaal zoals altijd hier is niet belangrijk. Tprobleem is ik kan leuke gesprekken voeren maar daar blijft het altijd bij. En iedere keer als ik een goed gesprek heb gehad met iemand voel ik me een paar uur later ellendig. Het herinnerd mij altijd aan de tekortkomingen die ik heb op het sociale vlak. Sorry tis allemaal heel gecompliceerd en alles leid terug naar het verleden. Maar ga ik jullie eventjes niet mee lastig vallen heb genoeg gespuid hier de afgelopen tijd.
Wat er vanavond gebeurd is was zeker een positief iets en ik probeer daar nu naar te kijken ookal is dat eventjes lastig.
Noh ik was vorige week woensdag in Groningen! Maar het is voor mij 3,5 uur reizen met de trein.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:17 schreef rainbowwarrior het volgende:
Oh een meeting! Leuk! Wordt voor mij wrs lastig vanwege buitenland en zo. Ben trouwens as. woensdag toevallig in Groningen, dus wie zin heeft.
Neej geen van 2e sorry mijn gevoel schommeld heel hard heen en weer op het moment.. Laat maar dit is heel bizar.... Maar ieder willekeurig gesprek met een vreemde doet altijd iets raars met me. Kan het zo eventjes niet uitleggen maar het voelt heel erg goed het te doen. Maar het spreekt diep van binnen hier ergens een gevoel aan wat vervolgens naar boven wil.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:23 schreef kuolema het volgende:
[..]
Je zei dat je een slecht gevoel aan dat gesprek over had gehouden. Dat doet lijken alsof er tijdens het gesprek iets was waar je nu mee zit. Ik vroeg me dus af of dat het geval was, of dat je nu denkt aan waarom het al die andere keren fout gaat en je niet vaker goede gesprekken kunt hebben. Het is dus dat laatste?
O zo! Ja, dat snap ik wel.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:18 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Lang verhaal allemaal zoals altijd hier is niet belangrijk. Tprobleem is ik kan leuke gesprekken voeren maar daar blijft het altijd bij. En iedere keer als ik een goed gesprek heb gehad met iemand voel ik me een paar uur later ellendig. Het herinnerd mij altijd aan de tekortkomingen die ik heb op het sociale vlak. Sorry tis allemaal heel gecompliceerd en alles leid terug naar het verleden. Maar ga ik jullie eventjes niet mee lastig vallen heb genoeg gespuid hier de afgelopen tijd.
Wat er vanavond gebeurd is was zeker een positief iets en ik probeer daar nu naar te kijken ookal is dat eventjes lastig.
Wat is dan je slimme manier als ik vragen mag? Als je acht jaar geleden je mond nog nauwelijks open deed, en je hebt er in die acht jaar aan gewerkt om dat te veranderen ben je goed bezig!quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:29 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
O zo! Ja, dat snap ik wel.
Ik denk dat je dan gewoon je verwachtingen te hoog hebt. Ik zie een goed gesprek precies als dat en niks anders: Een goed gesprek
Ik -verwacht- niet dat daar wat anders uit zal komen.
Ik heb op sociaal vlak ook zo mn tekortkomingen, maar heb daar mee leren omgaan op een slimme manier...maar das iets waar ik 8 -jaar- aan gewerkt heb en het is een proces van de lange adem, al denk ik dat het bij jou harder zal gaan aangezien ik 8 jaar terug nauwelijks mn mond überhaubt open deed![]()
Ik op sommige dagenquote:Op maandag 3 maart 2014 23:45 schreef kuolema het volgende:
Zijn er mensen die nooit doordeweeks kunnen? Dan reis ik namelijk gratis
Ah okee. Dat begrijp en herken ik wel.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:28 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Neej geen van 2e sorry mijn gevoel schommeld heel hard heen en weer op het moment.. Laat maar dit is heel bizar.... Maar ieder willekeurig gesprek met een vreemde doet altijd iets raars met me. Kan het zo eventjes niet uitleggen maar het voelt heel erg goed het te doen. Maar het spreekt diep van binnen hier ergens een gevoel aan wat vervolgens naar boven wil.
Ergens in West-Friesland.* Heb wel korting in het weekend maar het zou toch 20 euro schelen.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:37 schreef Miniem het volgende:
[..]
Ik op sommige dagen
Waar kom je vandaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |