Redelijk alcohol is al lang een probleem waar ik direct naar terug grijp. Terwijl ik eigenlijks gewoon een knuffel wil en tegen iemand aan wil kruipen. Maar als het kut gaat zit ik standaard alleen. Nou probeer ik wel wat uit te gaan mensen te ontmoeten maar dat loopt echt moeizaam. Dus tja... Life's hard.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 19:57 schreef zomertje het volgende:
[..]
een hugsmiley kan ik hier ff niet vinden...
Ben je verslavingsgevoelig?
(ik niet geloof ik, kan goed afkicken van verslavende medicijnen en eraf blijven)
Het is ook lastig als je de behoefte hebt aan een knuffel en die is er niet. Ik kruip dan nog wel eens met een knuffelbeest onder een fleecedekentje op de bank. Klinkt kinderachtig, maar t voelt wel veel veiliger. Katje erbij is ook fijnquote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:04 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Redelijk alcohol is al lang een probleem waar ik direct naar terug grijp. Terwijl ik eigenlijks gewoon een knuffel wil en tegen iemand aan wil kruipen. Maar als het kut gaat zit ik standaard alleen. Nou probeer ik wel wat uit te gaan mensen te ontmoeten maar dat loopt echt moeizaam. Dus tja... Life's hard.
Ja het relativeren is op dat soort momenten erg moeilijk en door de samenhangende dwangneurose is het ook moeilijk die gedachten te doorbreken. Als je steeds bijv. een moedervlek moet bekijken of met je tong plekjes in je mond moet voelen. Het kan weken goed gaan, maar heb het zo ineens weer te pakken, stress en/of gebeurtenissen zullen daarbij ook een factor zijn.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:26 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik ken dat wel wat je beschrijft. Dan ga ik me zorgen maken en kom ik in een soort spiraal terecht.
Gelukkig heb ik altijd wat kalmeringsmiddel in huis liggen, dat breekt bij mij die spiraal. Dan ben ik weer rustig, kan ik weer even normaal nadenken en eventueel bespreek ik die angst bij een hulpverlener. Dan is dat ook weer klaar weet je
Ja klopt maar dunno lig hier al eventjes met dat dekentje en een kussen tegen me aan gedrukt me lonely te voelen haha.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:20 schreef zomertje het volgende:
[..]
Het is ook lastig als je de behoefte hebt aan een knuffel en die is er niet. Ik kruip dan nog wel eens met een knuffelbeest onder een fleecedekentje op de bank. Klinkt kinderachtig, maar t voelt wel veel veiliger. Katje erbij is ook fijn
Heel herkenbaar, dan voel je je waarschijnlijk nog k*tter op dat soort momenten. Maar ook ik moet toch even zeggen dat alcohol in geen geval een oplossing is, geen enkele verslavingquote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:04 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Redelijk alcohol is al lang een probleem waar ik direct naar terug grijp. Terwijl ik eigenlijks gewoon een knuffel wil en tegen iemand aan wil kruipen. Maar als het kut gaat zit ik standaard alleen. Nou probeer ik wel wat uit te gaan mensen te ontmoeten maar dat loopt echt moeizaam. Dus tja... Life's hard.
Oke wil je dat serieus weten want dan pak ik er eventjes een glaasje cola bij voordat ik ga typen haha.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:34 schreef HippoDonder het volgende:
[..]
Heel herkenbaar, dan voel je je waarschijnlijk nog k*tter op dat soort momenten. Maar ook ik moet toch even zeggen dat alcohol in geen geval een oplossing is, geen enkele verslavingIk kuch wel want ook ik ben langere tijd terug gevallen op drank en sigaretten tegen depressie, wat zijn jouw precieze klachten als ik vragen mag?
Hahaha ja, proostquote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:35 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Oke wil je dat serieus weten want dan pak ik er eventjes een glaasje cola bij voordat ik ga typen haha.
Goed here we go eventjes een lijstje samen stellen:quote:
De reden waarom je die flashbacks hebt is niet belangrijk. Wat wel belangrijk is, is dat je er hinder van ondervindtquote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:42 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Goed here we go eventjes een lijstje samen stellen:
Heb het syndroom van asperger. Hierdoor ligt het hele sociale vlak voor mij sowieso al wat lastiger. Ben als kind altijd erg gepest omdat ik "anders" was dan de rest. Ben veel hard en zwaar gepest. Ben vervolgens heel depressief geweest. 2x zelmoord proberen te plegen. Meerdere verwondingen op benen en handen aan mezelf toegebracht. Had de laatste jaren problemen met slapen door een vol hoofd (herbelevingen, flashbacks, en malende gedachten). Heb inmiddels temazepam gekregen tegen de lapeloosheid. Maar nog steeds heel veel last van herbelevingen, flashbacks, en malende gedachtes.
Dat is het eigenlijks in een notendop.
Ja mar beetje raar om te roepen van ja he ik heb flashbacks... dat is zo random. En dat kan een vertekent beeld gevequote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:52 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
De reden waarom je die flashbacks hebt is niet belangrijk. Wat wel belangrijk is, is dat je er hinder van ondervindt
Klopt, maar anderen hoeven dat dan ook niet per sé te weten he?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 21:02 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Ja mar beetje raar om te roepen van ja he ik heb flashbacks... dat is zo random. En dat kan een vertekent beeld geve
Doe je dat alcohol drinken voornamelijk thuis of juist wel buiten de deur? Waar gaan die herbelevingen over als ik vragen mag? De pesterijen van vroeger?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:42 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Goed here we go eventjes een lijstje samen stellen:
Heb het syndroom van asperger. Hierdoor ligt het hele sociale vlak voor mij sowieso al wat lastiger. Ben als kind altijd erg gepest omdat ik "anders" was dan de rest. Ben veel hard en zwaar gepest. Ben vervolgens heel depressief geweest. 2x zelmoord proberen te plegen. Meerdere verwondingen op benen en handen aan mezelf toegebracht. Had de laatste jaren problemen met slapen door een vol hoofd (herbelevingen, flashbacks, en malende gedachten). Heb inmiddels temazepam gekregen tegen de lapeloosheid. Maar nog steeds heel veel last van herbelevingen, flashbacks, en malende gedachtes.
Dat is het eigenlijks in een notendop.
Haha goedzo. Die topavond dan he. Dat drinken wat minder hoor haha. Marja moet ik zeggen. Ben uiteindelijk ook nog uit geweest met een buddy en ben zelf ook behoorlijk quilty aan drinken haha/.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 02:32 schreef zomertje het volgende:
Blup, heb voor t eerst sinds tijden teveel op. Maar wel een topavond gehad.
Ik ben echt een gelegenheidsdrinker. Bij muziek maken hoort dan een drankje. Thuis drink ik zelden. Het was wel heul erg gezelligquote:Op zaterdag 1 maart 2014 09:37 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Haha goedzo. Die topavond dan he. Dat drinken wat minder hoor haha. Marja moet ik zeggen. Ben uiteindelijk ook nog uit geweest met een buddy en ben zelf ook behoorlijk quilty aan drinken haha/.
Ik ben ook een gelegenheidsdrinker. Alleen heb ik altijd een gelegenheid om te drinken.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 11:14 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ik ben echt een gelegenheidsdrinker. Bij muziek maken hoort dan een drankje. Thuis drink ik zelden. Het was wel heul erg gezellig
Ik drink niet omdat t nodig is voor iets gelukkig.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 11:53 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Ik ben ook een gelegenheidsdrinker. Alleen heb ik altijd een gelegenheid om te drinken.
quilty as chargedquote:Op zaterdag 1 maart 2014 11:57 schreef zomertje het volgende:
[..]
Ik drink niet omdat t nodig is voor iets gelukkig.
typisch narcisme. ze zien alleen hun eigen behoeften, niet de behoeften van anderen. Ik zou strategieen aanleren om om te gaan met narcisten. Eigenlijk is het beter om contact 100% af te kappen, maar soms is dat niet mogelijk ,dan heb je een strategie nodig.quote:Op donderdag 27 februari 2014 19:10 schreef Miniem het volgende:
Ik voelde me een behoorlijke tijd goed, maar nu had ik weer een conflict met mijn vader.
Ik snap niet waarom hij gewoon afspraken kan maken over bepaalde dingen, het moet altijd wanneer het hem uitkomt. Ik word er zo ziek van.
Ik haat mezelf echt diep nu
is daar iets over te vinden ?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 16:41 schreef 123dudeguys het volgende:
[..]
typisch narcisme. ze zien alleen hun eigen behoeften, niet de behoeften van anderen. Ik zou strategieen aanleren om om te gaan met narcisten. Eigenlijk is het beter om contact 100% af te kappen, maar soms is dat niet mogelijk ,dan heb je een strategie nodig.
vast wel. ik las een keertje de verhalen op http://www.reddit.com/r/RaisedByNarcissists en het kwam extreem overeen met mijn eigen situatie. Toen kwam ik erachter dat ik niet het probleem was, maar zij. Ik was dus normaal.quote:
Niet teveel contact hebben, dat helpt mij bij de omgang met familie die erg negatief is en mij zo beinvloed.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 16:48 schreef 123dudeguys het volgende:
[..]
vast wel. ik las een keertje de verhalen op http://www.reddit.com/r/RaisedByNarcissists en het kwam extreem overeen met mijn eigen situatie. Toen kwam ik erachter dat ik niet het probleem was, maar zij. Ik was dus normaal.
Ik zou jou heel graag een knuffel willen gevenquote:Op vrijdag 28 februari 2014 20:04 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Redelijk alcohol is al lang een probleem waar ik direct naar terug grijp. Terwijl ik eigenlijks gewoon een knuffel wil en tegen iemand aan wil kruipen. Maar als het kut gaat zit ik standaard alleen. Nou probeer ik wel wat uit te gaan mensen te ontmoeten maar dat loopt echt moeizaam. Dus tja... Life's hard.
Haha wat let je?quote:Op zaterdag 1 maart 2014 22:25 schreef kuolema het volgende:
[..]
Ik zou jou heel graag een knuffel willen geven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |