Zij 20 goals tegen, wij 35(!). En iedere keer een andere kutsmoes hoe die goal kon vallen..quote:Op zondag 23 februari 2014 22:49 schreef Muto het volgende:
We zijn in evenveel wedstrijden als Ajax op voorsprong gekomen. Meeste van heel de Eredivisie. En toch 10 punten minder.
Die valt onder voetballend vermogen.. Feyenoord kan bij vlagen heel aardig voetballen, maar vooral in het laatste halfuur van een wedstrijd lijkt het wel of die gasten met een hete bitterbal lopen te voetballen.. kunnen slecht op balbezit spelen.quote:
Misschien een gebrekkige verdediging. Tegenstander gaat altijd alles of niets spelen als ze met 1 of 2 doelpunten verschil achterstaan.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:54 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die valt onder voetballend vermogen.. Feyenoord kan bij vlagen heel aardig voetballen, maar vooral in het laatste halfuur van een wedstrijd lijkt het wel of die gasten met een hete bitterbal lopen te voetballen.. kunnen slecht op balbezit spelen.
Heel spimpel: Mulder. Hele matige keeper.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:52 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Zij 20 goals tegen, wij 35(!). En iedere keer een andere kutsmoes hoe die goal kon vallen..
Ah kom op zegquote:Op zondag 23 februari 2014 22:55 schreef PIETR het volgende:
Heel spimpel: Mulder. Hele matige keeper.
Liever Kongolo centraal, hij is verdedigend sterker dan Indi.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:48 schreef PIETR het volgende:
Kongolo trouwens vandaagWat een baas. Had Tadic in zn broekzak. Nieuwe back wat mij betreft. En Indi centraal voor Mathijsen.
1-2 was veel meer de schuld van Mathijsen niet van Mulder.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:55 schreef PIETR het volgende:
[..]
Heel spimpel: Mulder. Hele matige keeper.
Bij die eerste tegengoal stond hij helemaal verkeerd. Daarvoor ook al een aanval van Twente waarbij Mulder veel te ver uit zn goal stond.
Ligt aan het hele elftal.. ik vind alleen Pelle een speler die baas is over de bal.. de anderen raken hem al snel kwijt als ze een beetje onder druk worden gezet.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Misschien een gebrekkige verdediging. Tegenstander gaat altijd alles of niets spelen als ze met 1 of 2 doelpunten verschil achterstaan.
Maar Indi is beter dan Mathijsen. En Kongolo is als back beter dan Indi:quote:Op zondag 23 februari 2014 22:56 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Liever Kongolo centraal, hij is verdedigend sterker dan Indi.
Beide. Mulder had veel meer die hoek moeten afschermen, stond helemaal verkeerd.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:58 schreef Elan het volgende:
[..]
1-2 was veel meer de schuld van Mathijsen niet van Mulder.
Kongolo idd baas, beter dan die Denswil
Nouja voor die 2-2 ontstonden er ook al een aantal aardige kansen die Mulder letterlijk na moest kijken.quote:Op zondag 23 februari 2014 23:01 schreef PIETR het volgende:
[..]
Beide. Mulder had veel meer die hoek moeten afschermen, stond helemaal verkeerd.
Een betrouwbare verdediger vind ik belangrijker dan een goede linksback. Kongolo is een duidelijk betere CV dan Indi, op linksback maakt het niet zo'n groot verschil.quote:Op zondag 23 februari 2014 22:59 schreef PIETR het volgende:
[..]
Maar Indi is beter dan Mathijsen. En Kongolo is als back beter dan Indi:
Janmaat - de Vrij - Indi - Kongolo
T gaat ook vaak mis op het middenveld. Daar is te weinig voetballend vermogen om ons onder de druk vandaan te voetballen. Je ziet het ook als eerste aan Clasie en Vilhena dat ze er doorheen zitten. Het treurige is dan dat je ze moet wisselen voor een Goossens of Otman Bacardi...quote:Op zondag 23 februari 2014 22:59 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ligt aan het hele elftal.. ik vind alleen Pelle een speler die baas is over de bal.. de anderen raken hem al snel kwijt als ze een beetje onder druk worden gezet.
Ik moet trouwens mijn excuses aanbieden aan Janmaat..ik dacht dat hij die laatste bal in de voeten kopte van die Twente-speler, maar het was Pelle.
Wat viel Bakkal slecht in, ook al waren het maar 7 minutenquote:Op zondag 23 februari 2014 23:05 schreef Haringkop het volgende:
[..]
T gaat ook vaak mis op het middenveld. Daar is te weinig voetballend vermogen om ons onder de druk vandaan te voetballen. Je ziet het ook als eerste aan Clasie en Vilhena dat ze er doorheen zitten. Het treurige is dan dat je ze moet wisselen voor een Goossens of Otman Bacardi...
Tsja..Clasie, Vilhena..Immers.. ik ben niet blij met dit middenveld, maar het is niet anders. Immers doet het naar behoren gezien zijn beperkingen, Clasie en Vilhena brengen beiden aanvallend vrijwel niets.. en als ze nou nog goed waren in ballen veroveren.. daar blijkt vrij weinig van gezien de stroom aan tegendoelpunten.quote:Op zondag 23 februari 2014 23:05 schreef Haringkop het volgende:
[..]
T gaat ook vaak mis op het middenveld. Daar is te weinig voetballend vermogen om ons onder de druk vandaan te voetballen. Je ziet het ook als eerste aan Clasie en Vilhena dat ze er doorheen zitten. Het treurige is dan dat je ze moet wisselen voor een Goossens of Otman Bacardi...
Zie het eerder andersom. Oke, heb Kongolo pas één keer als back gezien. Maar wel tegen de beste buitenspeler van de eredivisie en deed het uitstekend. Indi is al een paar keer door het ijs gezakt als back.quote:Op zondag 23 februari 2014 23:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Een betrouwbare verdediger vind ik belangrijker dan een goede linksback. Kongolo is een duidelijk betere CV dan Indi, op linksback maakt het niet zo'n groot verschil.
Het wordt een beetje uit elkaar getrokken omdat ze achterin naar achteren lopenquote:Op zondag 23 februari 2014 22:59 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ligt aan het hele elftal.. ik vind alleen Pelle een speler die baas is over de bal.. de anderen raken hem al snel kwijt als ze een beetje onder druk worden gezet.
Ik moet trouwens mijn excuses aanbieden aan Janmaat..ik dacht dat hij die laatste bal in de voeten kopte van die Twente-speler, maar het was Pelle.
quote:Op zondag 23 februari 2014 23:30 schreef heiden6 het volgende:
[ afbeelding ]
@Elan: wie is die 'Michel Jansen'? Nooit van gehoord.
Als je echt even dood wilt gaan van ergernis moet je de eerste paar minuten van Studio Neus even kijken.quote:Op zondag 23 februari 2014 23:34 schreef Elan het volgende:
[..]![]()
Onze Turkse vriend was toch voor Ajax?
Dat viel wel mee. Vond de reactie van de Turk tenenkrommender. Die durft met open ogen te beweren dat Mulder geen last had van Castaignos bij de 2-2, en dat hij het voorval met de keeper en Immers in de 3e minuut niet goed heeft kunnen zien vanuit zijn positie (terwijl je kunt zien dat hij vrij dichtbij stond als je de beelden terugkijkt).quote:Op zondag 23 februari 2014 23:44 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Als je echt even dood wilt gaan van ergernis moet je de eerste paar minuten van Studio Neus even kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |