Noord-Korea is niet failliet gegaan, net als de USSR ook niet failliet is gegaan.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:29 schreef michaelmoore het volgende:
Als China niet kapitalistisch was geworden dan was het ook failliet gegaan, net als Noord-Korea
Waarom verkas jij eigenlijk niet naar Cuba, kan je het heilige communisme in alle glorie ondergaan, je hoeft niets mee te nemen en het is nog lekker warm ook. Het is maar een tip.quote:
Waarom verkas jij niet naar de VS, daar heb je het heilige kapitalisme.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:30 schreef eP2e het volgende:
[..]
Waarom verkas jij eigenlijk niet naar Cuba, kan je het heilige communisme in alle glorie ondergaan, je hoeft niets mee te nemen en het is nog lekker warm ook. Het is maar een tip.
Daar krijgen ze ook meer vrijheid, ze mogen er nu groentenwinkel en garages beginnenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:30 schreef eP2e het volgende:
[..]
Waarom verkas jij eigenlijk niet naar Cuba, kan je het heilige communisme in alle glorie ondergaan, je hoeft niets mee te nemen en het is nog lekker warm ook. Het is maar een tip.
http://mltoday.com/cuba-is-not-privatizing-its-economy?utmquote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Daar krijgen ze ook meer vrijheid, ze mogen er nu groentenwinkel en garages beginnen
http://www.volkskrant.nl/(...)culiere-boeren.dhtml
Hier in Nederland ook, daar hoef ik dus niet voor weg.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:32 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Waarom verkas jij niet naar de VS, daar heb je het heilige kapitalisme.
Nou ga dan man, leef het leven.quote:Veder doet Cuba het erg goed voor dat land, zeker in vergelijking met de buren.
Cuba heeft een alfabetiseringsgraad van 99,8%,[4][5] een kindersterftecijfer dat lager is dan sommige ontwikkelde landen,[6] en een gemiddelde levensverwachting van 78,3 jaar[7], daarmee heeft Cuba een hogere levensverwachting dan de Verenigde Staten. In 2006 was Cuba het enige land in de wereld dat aan het WWF definitie van duurzame ontwikkeling voldeed; met een ecologische voetafdruk van minder dan 1,8 hectare per hoofd van de bevolking en een Index van de menselijke ontwikkeling van meer dan 0,8 voor 2007.
Er zijn geen armen op Cuba. Behalve als gratis goed onderwijs, gezondheidszorg, niemand dakloos en bijna iedereen werk armoede is.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:41 schreef Schurkenstaat het volgende:
Wittemuur, over Cuba kun je zeggen dat de armen het beter hebben omdat ze meer voorzieningen hebben en meer kansen op ontwikkeling.
Het is echter tevens hun middenklasse. Dat is de nuance dan weer.
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:33 schreef Happel het volgende:
Gaat dit nog over Kiev of is het inmiddels een pro vs anti communisme topic?
Ik ben geen trollquote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:53 schreef Re het volgende:
ga nou niet in op die trol, kunnen we tenminste het weer hebben over Oekraïne …
gebeurd er nog wat eigenlijk?
Er schijnt een akkoord te liggen, die wordt rond twaalven ondertekend, details zijn nog onbekend. Ik denk dat we even moeten wachten. Van dat gelul in het parlement (is het het parlement?) kan ik geen brood bakken.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:53 schreef Re het volgende:
ga nou niet in op die trol, kunnen we tenminste het weer hebben over Oekraïne …
gebeurd er nog wat eigenlijk?
Voor discussie over het communisme enz. heb ik een apart topic geopend:quote:
Daarom vluchten er natuurlijk ook nog regelmatig mensen weg, met een krakkemikkig bootje richting de VS.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:42 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Er zijn geen armen op Cuba. Behalve als gratis goed onderwijs, gezondheidszorg, niemand dakloos en bijna iedereen werk armoede is.
Nogmaals, discussie over communisme hier:quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:02 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Daarom vluchten er natuurlijk ook nog regelmatig mensen weg, met een krakkemikkig bootje richting de VS.
Ok, doe jij dat dan ook daar en niet hier?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:02 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Nogmaals, discussie over communisme hier:
POL / Communisme discussie topic
quote:Politie: demonstranten hebben vuur geopend
De demonstranten zouden inmiddels het vuur hebben geopend op de politie tussen het Onafhankelijkheidsplein en het parlementsgebouw, zo meldt persbureaus Reuters. Volgens de politie zouden de demonstranten geprobeerd hebben om het parlementsgebouw in te komen, maar zou dat zijn mislukt. Ook een journalist van de Kyiv Post twittert hierover:
Dat zeg ik toch.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:03 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ok, doe jij dat dan ook daar en niet hier?
Hou je dan ook op met hier als een idioot het communisme staan te verdedigen?quote:
Jullie beginnen steeds over het communisme, vandaar dat ik nu een apart topic heb geopend.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:04 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Hou je dan ook op met hier als een idioot het communisme staan te verdedigen?
Ik voer geen discussie over het communisme. Communisme werkt niet en dat is meermaals bewezen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:02 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Nogmaals, discussie over communisme hier:
POL / Communisme discussie topic
Over de SU wel. Dat is een mening, maar hou er nu maar over op.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:06 schreef kossikvassik het volgende:
[..]
Ik voer geen discussie over het communisme. Communisme werkt niet en dat is meermaals bewezen.
Maar mensen die beweren dat er in de Sovjet-Unie honger was (in de jaren 60-90) zijn gewoon echt dom.
Als er honger was stond de SU echt niet op 20 in de VN welzijnsindex destijds.
Zeker als je kijkt naar alle landen behalve Rusland en de baltische staten, hebben die het veel slechter nu dan toen hoor :p
Hee ff een ideetje, doe dat lekker in dit topic:quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:06 schreef kossikvassik het volgende:
[..]
Ik voer geen discussie over het communisme. Communisme werkt niet en dat is meermaals bewezen.
Maar mensen die beweren dat er in de Sovjet-Unie honger was (in de jaren 60-90) zijn gewoon echt dom.
Als er honger was stond de SU echt niet op 20 in de VN welzijnsindex destijds.
Zeker als je kijkt naar alle landen behalve Rusland en de baltische staten, hebben die het veel slechter nu dan toen hoor :p
Dan ben je een leugenaar. Je kan verder in het Occupy- topic.quote:
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dan ben je een leugenaar. Je kan verder in het Occupy- topic.
Nee, maar er komen wel berichten dat demonstranten zojuist het vuur zouden hebben geopend bij het parlementsgebouw.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dan ben je een leugenaar. Je kan verder in her Occupy- topic.
Zijn er vanochtend nog dooien gevallen?
De oppositie heeft ook geregeerd en toen was dat er niet minder op.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:20 schreef waht het volgende:
Mensen accepteren onderdrukking en armoede gewoon niet eindeloos, en geef ze eens ongelijk.
Blijkbaar zit er een verschil in.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:21 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
De oppositie heeft ook geregeerd en toen was dat er niet minder op.
Dan is de hele politieke top daar gewoon het probleem, en is nu de spreekwoordelijke emmer overgelopen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:21 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
De oppositie heeft ook geregeerd en toen was dat er niet minder op.
De een is voor de EU en de ander niet, dat is het verschil.quote:
Na jaren incompetentie door beide kanten van het verhaal kan ook gewoon de bom barsten. Het gaat hier niet om EU vs Rusland. Het probleem is corruptie. Door steeds het verhaal EU vs Rusland te brengen als het probleem, zal de bevolking verdeeld blijven. Uiteindelijk wordt daar niemand in Oekraïne beter van.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:24 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
De een is voor de EU en de ander niet, dat is het verschil.
Vanaf 1945 kinderen indoctrineren noem ik psychisch breken. Daarnaast ben ik ook nog in een DDR gevangenis geweest waar dat het enige doel was.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 07:34 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Dit is toch geen serieuze reactie hoop ik
Graag hierheen verhuizen:quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:38 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Vanaf 1945 kinderen indoctrineren noem ik psychisch breken. Daarnaast ben ik ook nog in een DDR gevangenis geweest waar dat het enige doel was.
Jullie beginnen steeds over het communisme ik niet.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Stop dan met lullen over die achterlijke ideologie van je.
POL / Communisme discussie topicquote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:50 schreef WitteMuur het volgende:
[..]
Jullie beginnen steeds over het communisme ik niet.
twitter:BBCBreaking twitterde op vrijdag 21-02-2014 om 10:57:40Fights break out in #Ukraine's parliament during session aimed at resolving crisis http://t.co/QMN77IGuj6 reageer retweet
Inmiddels doet iedereen mee. Ik denk niet dat iemand zich op dit moment nog in houdt.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 10:56 schreef Djibril het volgende:
http://www.liveleak.com/view?i=168_1392951476
Nou lekker, ik dacht dat politie aan doodknuppelen deed maar het lijkt erop dat de anderen dat doen. Kijk vooral naar het einde hoe op hem wordt ingeslagen. En dan huilie huilie doen als een politieman zijn pistool trekt.
Dit zijn gewoon hooligans net als toen in London, Paris en Zweden.
En wie lijdt hieronder? De echte demonstranten, die verandering willen zien, en politiemannen die hen werk doen. Die gaan nou echt niet overlopen na het zien van zulke beelden.
De demonstranten hoeven toch niks? Ze kunnen gewoon door blijven demonstreren en rellen. Als het regime daar moeite mee heeft kunnen ze de boel versnellen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:13 schreef theNull het volgende:
september, denk niet dat daar akkoord meegegaan wordt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |