quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Stiekem hoop ik dat Wilders de studio in komt rennen en de hoofddoek van haar hoofd aftrekt.
Nou nee, dat hoeft van mij ook weer niet. Ze moet maar mooi een hoofddoek om doen, maar ze moet maar leren snappen dat ze dan binnen bepaalde beroepen een verhoogd risico met zich meebrengt.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Stiekem hoop ik dat Wilders de studio in komt rennen en de hoofddoek van haar hoofd aftrekt.
Een Moslima zonder snor, dat klopt niet.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:39 schreef Karina het volgende:
Een vrouwelijke Moslima. Dat klopt niet.
Ik zie wel een snor hoor.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:39 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Een Moslima zonder snor, dat klopt niet.
Een fout inschatting van mijn kant, excuses.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:39 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik zie 'm niet anders.
Nee ga ik morgen doen. Ik zat vanavond aan het bier.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:40 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Gelukkig maar.
Heb je nog wijn gekocht?
Onder lichte dwang uiteraard.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:41 schreef OProg het volgende:
En die vent zal ook de reden zijn dat ze ineens een hoofddoek heeft. Maar die link leggen we maar niet.
Ik heb er ook eentje genomen, proost.quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee ga ik morgen doen. Ik zat vanavond aan het bier.
Grolsch ?quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee ga ik morgen doen. Ik zat vanavond aan het bier.
Want hier kan geen pet meer bovenop?quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:42 schreef matthijst het volgende:
Of, ze hebben liever dat je gewoon je pet ophoudt?
Ze gebruikt ook Gilette Fusion, is ook haramquote:Op donderdag 20 februari 2014 23:41 schreef Ronaldsen het volgende:
Ze draagt make-up, ies haram hoer
quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:42 schreef gosschalks het volgende:
[..]
Ze gebruikt ook Gilette Fusion, is ook haram
Proost Johannesquote:Op donderdag 20 februari 2014 23:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik heb er ook eentje genomen, proost.
ziet er gewoon dom uit als marechaussee. Je gaat toch ook niet met een mijter op bij de paspoortcontrole werken?quote:Op donderdag 20 februari 2014 23:42 schreef alors het volgende:
[..]
Want hier kan geen pet meer bovenop?
Ik heb nog een flesje herfstbok in de koelkast liggen, bedenk ik me nu. Dat moet maar eens op.quote:
Uiteraard.quote:
1! Ik ga toch zo naar bed dusquote:Op donderdag 20 februari 2014 23:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Mag ik zo 1 gifje posten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |