Ik ben serieus. Mensen die dachten dat ze wel even simpel zouden winnen van Salzburg dromen teveel.quote:
Dat Bayern stond toen met dezelfde instelling als Ajax op het veld ( ze kunnen er geen reet van ).quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:58 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Is niet overdreven. Salzburg won laatst ook van Bayern. Stonden gewoon bijna allemaal basisspelers in bij Bayern toen. Salzburg won overtuigend met 3-0.
Hahaha je hebt gelijkquote:
Waarom? Dit is gewoon waar. Ik ben ajacied hoor, en ik vind het ook jammer. Maar je moet gewoon realistisch blijven.quote:
Er is een verschil tussen een kans maken en deze kutzooi.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik ben serieus. Mensen die dachten dat ze wel even simpel zouden winnen van Salzburg dromen teveel.
En in het verkeerde topic trouwens. Moest in het livetopic zitten
Precies het valt allemaal best wel mee.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:59 schreef Jivis het volgende:
Ach, als Salzburg er drie kan maken in één helft, kunnen wij dat ook. En dan nog eentje in de blessuretijd.
Tekenend voor deze wedstrijd.quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:00 schreef Stiggie het volgende:
Geweldige goal die derde moet ik nageven
Ik mezelf indekken? Ik volg Salzburg het hele seizoen al regelmatig. En vanaf het moment dat de loting bekend was heb ik hier meerdere malen gezegd dat het een godswonder zou zijn als we dit zouden winnen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Gast ga je nu lopen indekken. Laatste keer dat Salzburg (:') ) de Cl won kan ik me anders niet herinneren. Is gewoon een leuk gekocht ploegje, maar meer ook niet. Gewoon een dikke vette wanprestatie van Ajax, niets minder.
Gewoon ook fantastische goalquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:01 schreef truedestiny het volgende:
Jasper die op de 16m lijn staat te slapen.
Jij volgt Salzburgquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:01 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik mezelf indekken? Ik volg Salzburg het hele seizoen al regelmatig. En vanaf het moment dat de loting bekend was heb ik hier meerdere malen gezegd dat het een godswonder zou zijn als we dit zouden winnen.
Ja leuk en aardig, maar je mag hier toch niet 3-0 achter staan met rust? Je kunt praten wat je wilt maar het is toch geen Bayern Munchen waar je tegen speelt?quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:01 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik mezelf indekken? Ik volg Salzburg het hele seizoen al regelmatig. En vanaf het moment dat de loting bekend was heb ik hier meerdere malen gezegd dat het een godswonder zou zijn als we dit zouden winnen.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:02 schreef Jivis het volgende:
Hopelijk een goede donderpreek van Frankie.
Frank: Voetbal ze nou van die roze wolk af! >:(quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:02 schreef Jivis het volgende:
Hopelijk een goede donderpreek van Frankie.
Gebeurde tegen AZ ook toenquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:01 schreef truedestiny het volgende:
Jasper die op de 16m lijn staat te slapen.
3-1 verliezenquote:Op donderdag 20 februari 2014 22:03 schreef Pedroso het volgende:
Zondag tegen AZ zie ik dit zooitje ook nog wel punten verliezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |