Ik zal jouw hart gebruiken voor curling want jij hebt een hart van steen ahahaha ;P squote:Op donderdag 20 februari 2014 15:48 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zal je hart laten smelten met mijn bezem
Denk overigens dat Braddie met zijn vingervlugge worstvingers daar erg goed in is.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:49 schreef Robophatt het volgende:
Ik heb een curling app op mijn telefoon en het is echt grafmoeilijk je moet goed uitkijken dat je niet te lang door blijft vegen en precies hard genoeg gooien en alles. Je kunt die steen best veel richting geven met dat vegenSuper realistische app wel.
ik wist wel dat vrouwen goed konden vegen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:49 schreef Robophatt het volgende:
Ik heb een curling app op mijn telefoon en het is echt grafmoeilijk je moet goed uitkijken dat je niet te lang door blijft vegen en precies hard genoeg gooien en alles. Je kunt die steen best veel richting geven met dat vegenSuper realistische app wel.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:51 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Denk overigens dat Braddie met zijn vingervlugge worstvingers daar erg goed in is.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:48 schreef Murdera het volgende:
[..]
Zou naar jouw rode stip glijden.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:48 schreef wise het volgende:
[..]
is die bezem gebroken en zit er een vlammende punt aan¿
Truequote:Op donderdag 20 februari 2014 15:48 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Vind dat er niet zo suf uitzien eigenlijk. Dat heb ik eerder met curling, bowling en darten inderdaad. Maar zolang er sprake van competitieverband is en er daadwerkelijk bestaande regels zijn, dan kun je het wat mij betreft gewoon sport noemen.
[..]
Je bent zelf een Remi.
die dikke vingers zijn alleen goed om domme onzin neer te pleuren op fok.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:51 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Denk overigens dat Braddie met zijn vingervlugge worstvingers daar erg goed in is.
Hahahaha maar die curlingschijven zijn helemaal niet van steen gekke bakpau ;dquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:49 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ik zal jouw hart gebruiken voor curling want jij hebt een hart van steen ahahaha ;P s
Vooral inzicht dus.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:49 schreef Robophatt het volgende:
Ik heb een curling app op mijn telefoon en het is echt grafmoeilijk je moet goed uitkijken dat je niet te lang door blijft vegen en precies hard genoeg gooien en alles. Je kunt die steen best veel richting geven met dat vegenSuper realistische app wel.
Ja en goede controle over je lichaam (sterke core met name) omdat je op ijs loopt, gooit en veegt. Dus evenwicht is wel belangrijkquote:
kan je beter vas als schijf gebruiken.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:53 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Hahahaha maar die curlingschijven zijn helemaal niet van steen gekke bakpau ;d
Sowieso wel he heb je nooit die aflevering bij How It's Made gezien, komen ok nog allemaal uit hetzelfde gebied ookquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:53 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Hahahaha maar die curlingschijven zijn helemaal niet van steen gekke bakpau ;d
quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:55 schreef wise het volgende:
[..]
kan je beter vas als schijf gebruiken.
Die gladde robuste ass glijdt over het ijs als een ijshockypuk
hardop gelachen toen ik het voor me zagquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:55 schreef wise het volgende:
[..]
kan je beter vas als schijf gebruiken.
Die gladde robuste ass glijdt over het ijs als een ijshockypuk
Nee.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:56 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Sowieso wel he heb je nooit die aflevering bij How It's Made gezien, komen ok nog allemaal uit hetzelfde gebied ook
Waarschijnlijk heeft hij deze net uitgeleend.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:52 schreef Robophatt het volgende:
[..]gvd
Is anders wel heel nauwkeurig maar op een samsung note / tablet misschien wel ja
Gewoon jaloers.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:52 schreef wise het volgende:
[..]
die dikke vingers zijn alleen goed om domme onzin neer te pleuren op fok.
waar moet ik jaloers op zijn¿quote:
nopequote:Op donderdag 20 februari 2014 16:01 schreef 2NutZ het volgende:
Doet deze het?
Doet me denken aan WOII
[ afbeelding ]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Curlingquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:53 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Hahahaha maar die curlingschijven zijn helemaal niet van steen gekke bakpau ;d
Bakkesquote:Curling is een precisiesport die lijkt op bowls, petanque en bocce, maar op ijs wordt gespeeld met zware stenen in plaats van metalen (of plastic) ballen.
Alsof jij Sing it Back zo tot in de puntjes beheerst als ons aller Braddie, kom nou toch. Bijna 350 views, de helft is van mij. Zet deze tijdens het werken altijd aan en open dan Garageband, wanneer er iemand binnenkomt, want dat hoor je op de gang, denken ze altijd dat ik dat zelf doe. Veel complimenten in ontvangst mogen nemen.quote:
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:03 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Curling
[..]
Bakkes
Trage loserquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:59 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Nee.
Nou vas haal maar op dan en curl mn hart maar naar de rode stip
okquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:04 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Alsof jij Sing it Back zo tot in de puntjes beheerst als ons aller Braddie, kom nou toch. Bijna 350 views, de helft is van mij. Zet deze tijdens het werken altijd aan en open dan Garageband, wanneer er iemand binnenkomt, want dat hoor je op de gang, denken ze altijd dat ik dat zelf doe. Veel complimenten in ontvangst mogen nemen.
Ga, ga.quote:
Wit montuurtje.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:07 schreef wise het volgende:
als jullie 2 nou ff een baby maken...
heb je een donkere hipsterbaby
denk niet dat die zo donker is als ie maar kwart Suri is en 3kwart Nederlands.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:07 schreef wise het volgende:
als jullie 2 nou ff een baby maken...
heb je een donkere hipsterbaby
En dat icm mijn superieure genen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:08 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
denk niet dat die zo donker is als ie maar kwart Suri is en 3kwart Nederlands.
als 't een jongen word is het zoiezo een haarloze.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:09 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
En dat icm mijn superieure genen.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:13 schreef LudoSanders het volgende:
Ik hoor het alweer, laten we dat maar niet doen. Komt er uiteindelijk weer op neer dat we er allemaal aan moeten betalen.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:13 schreef LudoSanders het volgende:
Ik hoor het alweer, laten we dat maar niet doen. Komt er uiteindelijk weer op neer dat we allemaal aan dat kind moeten meebetalen.
Het leven hangt wel van twijfel aan elkaar niet?quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:14 schreef AdoraBelle het volgende:
[..].
Oja, bi-curious. Dat antwoord had je nog tegoed.
zoiezoquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:12 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
als 't een jongen word is het zoiezo een haarloze.
Spelling zit bij niemand in de genen hoorquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:22 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Dat was de grap lul, met je superieure genen.
Gevoel voor taal wel oetlul.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:24 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Spelling zit bij niemand in de genen hoor
Mijn gevoel voor taal is prima joh, quasimodoquote:
Haha.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:26 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Mijn gevoel voor taal is prima joh, quasimodo
Trutquote:
van wie heeft jullie kind die gladheid¿quote:
Je bent natuurlijk kapot van dat langlaufen en om het nog wat moeilijker te maken moet je ook nog schieten, zonder dat schieten is het toch biatlon?quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:25 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Dat denk ik bijv ook van die sport dat ze met soort geweren op hun rug rondjes moeten langlaufen en dan onderweg stoppen om 5 platen te schieten und so weiter. Snap die echt niet
Typischquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:14 schreef AdoraBelle het volgende:
[..].
Oja, bi-curious. Dat antwoord had je nog tegoed.
Wij hebben geen kind hoor.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:40 schreef wise het volgende:
[..]
van wie heeft jullie kind die gladheid¿
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |