Nee niet echt, maar wel als je de beschikbaarheid op de dag zelf pas open zet (voor de middag dan)quote:Op maandag 24 februari 2014 21:37 schreef Wave103 het volgende:
Vraag me wel eens af of het beschikbaarheidssysteem bij EW werkt op basis van FIFO (is dat de goede? First in first out?). Ik merk dat als ik m'n beschikbaarheid twee dagen van te voren pas open zet ik minder vaak gebeld word of een paar overgebleven ritten krijg. Als de beschikbaarheid al een week openstaat heb ik dit voor mijn gevoel minder vaak, dan word je vaker en sneller gebeld. Deelt iemand dit?
quote:Op maandag 24 februari 2014 21:50 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Extra doekoe is altijd flex, mattie. Zonder die moneyz krijg je strugles, jwz.
Aaaaaight, boks ouwe.quote:Op maandag 24 februari 2014 21:57 schreef Marco001 het volgende:
[..]Daar houd mijn straatswag wel op.
![]()
Is wel serieus zo, ik krijg iets van 1,30 euro per uur extra voor lijntaxiwerk.
quote:
Meen je dit nou? Gaaaaassstttquote:
Dat roept men al jaren. Deze zomer zijn weer nieuwe modellen aangekondigd. Bovendien bestaat RIM niet meer en heb je ook geen speciale internetbundel meer nodig om gebruik te maken van BlackBerry internet. Dus wat er ook gebeurd, je telefoon blijft het altijd doen. Alsof je een Daewoo of Daihatsu hebt zeg maar.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:29 schreef Solidberg het volgende:
[..]![]()
Lekker slim om producten te kopen van fabrikanten die waarschijnlijk failliet gaan binnenkort
Zeker weten dat het geen Nokia wasquote:Op maandag 24 februari 2014 22:37 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Dat roept men al jaren. Deze zomer zijn weer nieuwe modellen aangekondigd. Bovendien bestaat RIM niet meer en heb je ook geen speciale internetbundel meer nodig om gebruik te maken van BlackBerry internet. Dus wat er ook gebeurd, je telefoon blijft het altijd doen. Alsof je een Daewoo of Daihatsu hebt zeg maar.
Maar toevallig is vandaag in Barcelona op de mobieltjes beurs aangekondigd dat BBM naar Windows Phone en Nokia toestellen komtquote:
Met dat nieuws van eind vorig jaar lijkt het einde toch wel in zicht, denk toch wel dat dit jaar z'n einde zal vinden.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:37 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Dat roept men al jaren. Deze zomer zijn weer nieuwe modellen aangekondigd. Bovendien bestaat RIM niet meer en heb je ook geen speciale internetbundel meer nodig om gebruik te maken van BlackBerry internet. Dus wat er ook gebeurd, je telefoon blijft het altijd doen. Alsof je een Daewoo of Daihatsu hebt zeg maar.
Ik geloof er niet in, en met mij vele anderen.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:54 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Met dat nieuws van eind vorig jaar lijkt het einde toch wel in zicht, denk toch wel dat dit jaar z'n einde zal vinden.
Maar natuurlijk blijft dat ding werken, maar de vraag is hoelang en hoe goed de support zal blijven.
Geen idee of er ook custom ROMs zijn zoals bij Android, dat is namelijk een hoofdreden dat ik nu een Android heb ipv Symbian
HTC One was eerst ook mijn absolute keuze. Zeker nu de rode uit is, dat is echt een heel mooi ding. Maar dat fysieke toetsenbord heb ik echt gemist. Gewoon kunnen voelen dat je iets doet, is zo heerlijk.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:57 schreef Sarasi het volgende:
Ik aas op de HTC Desire 601. Ik wil de One maar moneyissues.![]()
Ik ben nooit zo'n fan geweest van de blackberry's, ook al vind ik zo'n keyboard wel handig (daarom heb ik nu de HTC ChaCha).
Ik geil op HTCs.quote:Op maandag 24 februari 2014 23:03 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
HTC One was eerst ook mijn absolute keuze. Zeker nu de rode uit is, dat is echt een heel mooi ding. Maar dat fysieke toetsenbord heb ik echt gemist. Gewoon kunnen voelen dat je iets doet, is zo heerlijk.
quote:
Heeerlijk apparaat he! Die blijft hier voorlopig ook nog wel evenquote:Op dinsdag 25 februari 2014 04:10 schreef dery1990 het volgende:
Ik zweer bij mijn Nexus 5! Clean Android en hij heeft al een duik in het zwembad overleeft
Same here. Toevallig de S5 als volgende? Die laat ik dus mooi links liggen. Ga niet vier jaar door met ongeveer dezelfde vormgeving. Als ik zoveel geld neertel voor een mobiel dan wil ik ook wat nieuws. Geef mij die nieuwe Xperia Z2 maar (inclusief externe stereomicrofoonquote:Op dinsdag 25 februari 2014 07:17 schreef Amoeba het volgende:
Galaxy S3 hier. M'n nieuwe telefoon is gisteren aangekondigd.
iPhone 4 hierquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |