Beide woorden worden in andere series ook gecensureerd, waarom zou je ze dan in een live omgeving wel gaan gebruiken? Alleen op de betaalde kabel worden dit soort woorden niet gecensureerd en dan hebben de shows ook meteen een hogere rating dan PG.quote:Op woensdag 26 februari 2014 21:51 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder aangaf, het zit hem in de details. De woordjes bitch en ass doen net wat meer dan de verbloemde en daardoor ook onnatuurlijke uitspraken die er nu gedaan worden.
hopelijk na de mania op de main roster of denk je dat hij nog in NXT verder moet rijpen ?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 21:55 schreef kidkash19 het volgende:
NXT arrival was misschien wel de beste show van de WWE dit jaar
Cesaro - Zayn was echt zo f'n goed
Komt ws doordat het deels automatisch gaat. OOk bij gezegdes gaat het vaak mis, wordt dan rechtstreeks vertaald zodat de hele essentie weg is.quote:Op zaterdag 1 maart 2014 23:42 schreef Champy het volgende:
Ze mogen wel eens een goede vertaler aannemen bij RTL7, JBL wordt vertaald met JBO, al meerdere keren gezien
Ik heb me stuk gelachen. Het is nu wel duidelijk dat WWE lichtelijk met de handen in het haar zit. Als je in korte tijd drie teams uit elkaar haalt, en Bryan schaamteloos Punk laat vervangen en zelfs de scripts nauwelijks aanpast is het heel duidelijk dat ze het niet allemaal onder controle hebben. De heat die HHH, Stephanie en 'Boo'tista kregen was niet normaal. Je verstond ze amper.quote:
En dan zijn ze het kwijt? Volgens mij is dat juist het teken van een goede heel....quote:Op woensdag 5 maart 2014 13:45 schreef Sick-my-duck het volgende:
[..]
Ik heb me stuk gelachen. Het is nu wel duidelijk dat WWE lichtelijk met de handen in het haar zit. Als je in korte tijd drie teams uit elkaar haalt, en Bryan schaamteloos Punk laat vervangen en zelfs de scripts nauwelijks aanpast is het heel duidelijk dat ze het niet allemaal onder controle hebben. De heat die HHH, Stephanie en 'Boo'tista kregen was niet normaal. Je verstond ze amper.
Batista's heel turn is afgedwongen door het publiek, daar viel niets anders uit te halen en was absoluut niet de bedoeling. Zeker niet als je bekijkt dat Orton DE heel van de dit moment moet zijn. Dat is 1 teken van het niet in de hand hebben van het product.quote:Op woensdag 5 maart 2014 15:18 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
En dan zijn ze het kwijt? Volgens mij is dat juist het teken van een goede heel....
Nu is chicago al een aparte crowd natuurlijk , volgende Raw is het gewoon weer als normaal. Zie ook niet in wat het uitelkaar halen van tag teams ermee te maken heeft
Batista is sinds SD gewoon officieel heel
dus ze geven het publiek wel wat ze willen, ze hadden ook stug door kunnen gaan natuurlijk maar dat doen ze niet. Juiste beslissing nummer 1 dus. Die hele business is 1 grote improvisatie, nu doen ze een x wat het publiek wil (om welke reden dan ook) en dan lijkt het weer niet goed.quote:Op woensdag 5 maart 2014 15:27 schreef Sick-my-duck het volgende:
[..]
Batista's heel turn is afgedwongen door het publiek, daar viel niets anders uit te halen en was absoluut niet de bedoeling. Zeker niet als je bekijkt dat Orton DE heel van de dit moment moet zijn. Dat is 1 teken van het niet in de hand hebben van het product.
Fueds creëren door simpleweg Tag Teams uit elkaar te te trekken is ook een teken van het niet in de hand hebben van de gang van zaken, zie 2002, na de brand split zaten ze ook de eerste 6 maanden met de handen in het haar en deden ze hetzelfde met Dudley's, Hardy's etc. Was toen ook geen succes.
Ik durf me klauw in het vuur te steken dat volgende week de CM Punk chants door zullen gaan en HHH en Stephanie wederom onverstaanbaar zijn, misschien in iets mindere mate want Chicago, maar dan nog.
Wel een beetje opletten en objectief blijven. Je hebt wel hele dikke McMahon gekleurde jampotjes op.
Wat een verschrikkelijke onzin dit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 15:58 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
dus ze geven het publiek wel wat ze willen, ze hadden ook stug door kunnen gaan natuurlijk maar dat doen ze niet. Juiste beslissing nummer 1 dus. Die hele business is 1 grote improvisatie, nu doen ze een x wat het publiek wil (om welke reden dan ook) en dan lijkt het weer niet goed.
Dat is precies waarom ik zo moe wordt van dit soort opmerkingen, het is toch nooit goed. Orton is de champ, niet perse de #1 heel. Zo heel goed is Orton namelijk toch niet, hij was niet eens de #1 heel voordat Batista er was.
Tag teams splitten om niks doen ze al jaren, dat is niet iets van de afgelopen korte termijn. Dat is echt geen teken van met handen in het haar zitten.
Titus en Darren deden toch niks van betekenis en er zat geen groei meer in ook, Real Americans vertonen barstjes omdat dit waarschijnlijk het begin is van de Push van Cesaro, die de laatste tijd geweldige matches heeft gehad en er gewoon klaar voor is.
Daarbij is tag team wrestling altijd al een ondergeschoven kindje geweest meer bedoeld om gasten iets te geven en ze daarna een push te geven (1 van de 2 in ieder geval)
en dan gaan de CM Punk chants door en dan? Daar hebben zij schijt aan maar Punk ook want die is als een kleine baby naar huis gerend, de show gaat gewoon door, het boeit ze geen reet dat ze om Punk roepen want Punk heeft daar zelf ook zijn beslissing in genomen
Ze kunnen niet iedereen blij maken, zeker de o zo geinformeerde IWC niet...
Je doet echt alsof je zwaar backstage zit, hoe weet jij nou wat de WWE execs weten en voelen?quote:Op woensdag 5 maart 2014 16:14 schreef Sick-my-duck het volgende:
[..]
Wat een verschrikkelijke onzin dit.
Als ze het publiek zouden geven wat ze wilden zag de main event voor WM er heel anders uit, en had Batista never nooit die Rumble gewonnen. Dit is niet het publiek geven wat ze willen, dit is elke aflevering proberen het publiek een andere richting op te sturen (Intro van Heyman als bliksemafleider).
Verder was Orton tot 2 weken geleden de nummer 1 heel, dat kan je niet ontkennen. Speeches met het hele roster op de stage, main event cheating en de belangrijkste persoon die de nummer 1 babyface (Bryan) van de titel af hield.
3 Teams splitten in waarschijnlijk twee maanden tijd is veel, en zoals ik zei, was dit op eerdere momenten een duidelijk teken van een creatieve dip. Ontken maar wat je wil, de geschiedenis zegt anders. Ja de push van Cesaro gaat komen (logisch) maar die hadden ze ook na WMXXX kunnen plannen, de Tag Team Division doet het eindelijk weer lekker.
Je opmerking over ondergeschoven kindje is onzin. Ja, sommige gasten breken daarna solo door, ja daar wordt vaak van te voren rekening mee gehouden, maar elke promotie weet hoe belangrijk tagteams zijn voor de variatie op de card. Daardoor heeft het zeker wel prioriteit, hoe beter de division, hoe beter het gehele product.
Ze hebben geen schijt aan de CMPunk chants, want WWE executives staan niet voor niets bekend als control freaks. Dit hebben ze niet geheel in de hand en daar balen ze goed van.
Dit heeft niets met geinformeerd zijn te maken. Dit is gebaseerd op wat er in het verleden regelmatig is gebeurt.
Deels ben ik het wel met je eens, Cena vs Wyatt word al sinds Summerslam voorspeld en ik denk zelf dat dit een hele goede gaat worden (als Cena maar een beetje gezond is). Het lijkt inderdaad wel geforceerd maar vond de uitspraak van Cena wel heel erg sterk (bijna heel) met zn " change has gotta go through ME"quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:59 schreef PKRChamp het volgende:
In al dit geweld is Orton wel een beetje de kind van de rekening geworden. Ik ben ieder geval blij dat Batista heel is geworden maar hij had de Rumble nooit mogen winnen, dat had geen enkel doel. Cena tegen Wyatt is een geforceerde match die ook geen enkel doel heeft. Wyatts vs Shield was veel beter en vooral leuker geweest voor op Mania.
Wat er nu gaat gebeuren op Mania is heel simpel, Bray Wyatt vs Cena word een vreselijke match qua publiek.
De heel Wyatt word toegejuicht en babyface Cena word weer eens de tent uitgejoeld.
Orton vs Batista word volgens mij qua publiek een dode partij waar Batista de titel pakt.
Bryan tegen triple H kan wel iets worden maar hij had eigenlijk tegen Orton moeten staan ipv HHH.
Er komt wel een goede fued aan tussen de leden van de Shield en hopelijk gaat het om de US title en geven ze Ambrose veel vrijheid en spreektijd.
Cena kwam inderdaad wel goed over, maar ik heb het al eerder gezegd Cena in deze vorm pikt het publiek gewoon niet. De match zelf kan wel goed zijn maar qua publiek gaat het gewoon tegenvallen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:25 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Deels ben ik het wel met je eens, Cena vs Wyatt word al sinds Summerslam voorspeld en ik denk zelf dat dit een hele goede gaat worden (als Cena maar een beetje gezond is). Het lijkt inderdaad wel geforceerd maar vond de uitspraak van Cena wel heel erg sterk (bijna heel) met zn " change has gotta go through ME"
Dat zou ideaal zijn maar ik denk niet dat dat gebeurt.quote:Batista tsja....over forceren gesproken, ik heb nog steeds een klein beetje hoop dat Bryan double duty gaat doen en ook in de Championship match word gezet door bv HHH zo ver te krijgen dat hij de WWE verlaat als hij verliest van Trips maar in de main event mag als hij wint.
Daar ben ik het mee eens, ik voorspel ook een grote toekomst voor die andere 2. Rollins doet mij een beetje denken aan een verbeterde Jeff Hardy en Ambrose zou echt uit kunnen groeien tot een top heel.quote:Shield is 1 van de dingen die de WWE nu echt heel erg sterk verteld, ik had niet verwacht dat ook Rollins ineens zou weglopen, ben benieuwd naar dit verhaal.
Reigns is echt de volgende megaster
De streak zal nooit eindigen maar ik hoop écht dat dit zijn laatste WM is.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:44 schreef tja77 het volgende:
Rollins is de nieuwe Edge, tuurlijk is Reigns een beest en een toekomstige WH/WWE champ.
Maar Rollins is ook een blijvertje.
De WM30 card is tot op heden een lichte teleurstelling. Denk trouwens dat dit Undertakers latest trick zal zijn, en wellicht einde streak.
Ik denk dat ze Rollins beter als face kunnen gebruiken terwijl Edge een perfecte heel was. De moves van Rollins vind ik echt geweldig.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:44 schreef tja77 het volgende:
Rollins is de nieuwe Edge, tuurlijk is Reigns een beest en een toekomstige WH/WWE champ.
Maar Rollins is ook een blijvertje.
De WM30 card is tot op heden een lichte teleurstelling. Denk trouwens dat dit Undertakers latest trick zal zijn, en wellicht einde streak.
Rollins heeft dezelfde heel look als Edge, ook dat opportunistische sluwe en slinkse. Reigns zou zowel face als heel kunnen zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:50 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ik denk dat ze Rollins beter als face kunnen gebruiken terwijl Edge een perfecte heel was. De moves van Rollins vind ik echt geweldig.
Daarom was ik zo blij met zijn uitspraak, misschien heeft de WWE en Cena ook gewoon door wat er gaat gebeuren en spelen ze er nu al op inquote:Op woensdag 5 maart 2014 20:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Cena kwam inderdaad wel goed over, maar ik heb het al eerder gezegd Cena in deze vorm pikt het publiek gewoon niet. De match zelf kan wel goed zijn maar qua publiek gaat het gewoon tegenvallen.
Dat is waar, alleen heeft de WWE wel een gebrek aan een face. Alleen Bryan en Cesaro zijn niet genoeg.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:57 schreef tja77 het volgende:
[..]
Rollins heeft dezelfde heel look als Edge, ook dat opportunistische sluwe en slinkse. Reigns zou zowel face als heel kunnen zijn.
Laten we het hopen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:40 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Daarom was ik zo blij met zijn uitspraak, misschien heeft de WWE en Cena ook gewoon door wat er gaat gebeuren en spelen ze er nu al op in
Het publiek klapt toch al mee op hun theme en gaat uit zn dak bij het DERP van de titantron
Le-zen: Ik vergelijk de huidige situatie met dergelijke situaties in het verleden, waaruit ik mijn conclusies trek.quote:Op woensdag 5 maart 2014 16:25 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Je doet echt alsof je zwaar backstage zit, hoe weet jij nou wat de WWE execs weten en voelen?
Waarom denk je dat ze de show beginnen met Heyman en Punk zn muziek? Dat is gewoon een grote middelvinger naar het publiek dat je lekker mag schreeuwen wat je wilt, je hebt het hier over een bedrijf wat We Hate Cena shirts verkoopt (verkocht), money talks. Daarbij moet je niet gek opkijken als ze het eens zijn met Punk en dat het nu gewoon een storyline is geworden, het was de eerste x sinds zijn vertrek dat ze zijn naam noemden tel daarbij het feit op dat ze die Meltzer gewoon keihard voor de gek hebben gehouden + wat andere tweets van bv Cena die een relatie met Punk konden hebben en dan zie je dat ze wel degelijk wisten wat ze deden.
Je overschat het tag team worstelen echt heel erg, pas in de afgelopen 1 a 2 jaar is het tag team worstelen een heel klein beetje naar de voorgrond gebracht maar het heeft echt 0,0 invloed op het algehele product. De Cesaro push komt waarschijnlijk ook pas na WM, ze zijn niet eens gesplit op dit moment.....
De Tag team div doet het weer lekker? Joh? Welke tag teams doen het zo lekker dan? Rybaxel zijn een grote grap, Los Matadores zijn er alleen maar voor El Torito en de kids, Wyatts en Shield zijn heel goed maar niet echt tag team op dit moment maar meer een stable. Rhodes Brotherhood zijn ook uit de picture dus wie zijn er over dan? O ja....3MB![]()
HHH was en is de #1 heel, dat was hij ook toen Orton daar op de stage stond want het was op zijn orders dat iedereen daar moest staan. HHH was de reden waardoor Orton elke x won en waarom Orton uberhaupt de titel heeft, HHH is de #1 heel in de WWE.
[ afbeelding ]
Heel de WWE-NL facebook stond er vol mee gisteren en eergisteren jaquote:Op vrijdag 7 maart 2014 01:40 schreef Vault-Boy het volgende:
WTF Antonio Cesaro was gewoon bij Gamekings. Niet dat ik dat zo vaak kijk, maar toch wel heel erg vet hoor.
Oh echt joh. Echt nice. Heb je toevallig die Facebook link? Kan hem raar genoeg niet vinden.quote:Op vrijdag 7 maart 2014 11:21 schreef Champy het volgende:
[..]
Heel de WWE-NL facebook stond er vol mee gisteren en eergisteren ja
https://www.facebook.com/NederlandWWE?fref=tsquote:Op vrijdag 7 maart 2014 19:40 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Oh echt joh. Echt nice. Heb je toevallig die Facebook link? Kan hem raar genoeg niet vinden.
Vandaag zat die ook even in Einde Van De Week Vrijdag met zijn top 5. Ik vraag me dan toch echt wat de reden was dat die daar was. Een nieuwe WWE game promoten lijkt me nog iets te vroeg
quote:Op maandag 10 maart 2014 14:30 schreef Champy het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)rstelcommentaar.html
Echtquote:Op maandag 10 maart 2014 14:30 schreef Champy het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)rstelcommentaar.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 15% gewijzigd door kidkash19 op 11-03-2014 10:27:06 ]Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers
quote:Op donderdag 13 maart 2014 23:01 schreef 3rdRock het volgende:
iemand toevallig TNA Lockdown gezien? Ze hebben daar een cursus "hoe verneuk ik een match" gevolgd. De mafketel die het einde van Samoa Joe vs Magnus heeft bedacht is dronken, stoned of gewoon getikt.
Dat heeft hij niet aan. Het is een db shirt.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 12:20 schreef Itisbangin het volgende:
En zo maakt de machine een oprecht iets, een kayfabe iets. Knap gedaan. Zo krijgen 'we' wat we willen tijdens WM30.
Waarom heeft hij eigenlijk een shirtje met Mick Foley op aan?
TNA is idd zo goed als dood. zo zonde, lopen best goede wrestlers rond, maar de bookers zijn bagger en de verhaallijnen zijn flut en worden vaak amper afgemaakt. Styles (weg), Daniels, Samoa Joe, Roode, Storm, Aries, The Wolves om maar wat te noemen kunnen volgens mij best aardige matches neerzetten, maar worden opzij gezet voor flops als Bromans (godsamme wat slecht) of figuren die 1 of 2x langskomen: Lashley, Tito Ortiz, Rampage Jackson. Ook de Knockoutsdivisie is best aardig. Gail Kim, Madison en nog wat anderen zijn beter dan het merendeel van de WWE Divas.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 09:53 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
WOW die foto's.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 09:53 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is allemaal 3e rangs keus, de 1e en 2e rangs zit allemaal in de WWE. Er is een reden waarom de Wolves niet zijn aangenomen door de WWE.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:31 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
TNA is idd zo goed als dood. zo zonde, lopen best goede wrestlers rond, maar de bookers zijn bagger en de verhaallijnen zijn flut en worden vaak amper afgemaakt. Styles (weg), Daniels, Samoa Joe, Roode, Storm, Aries, The Wolves om maar wat te noemen kunnen volgens mij best aardige matches neerzetten, maar worden opzij gezet voor flops als Bromans (godsamme wat slecht) of figuren die 1 of 2x langskomen: Lashley, Tito Ortiz, Rampage Jackson. Ook de Knockoutsdivisie is best aardig. Gail Kim, Madison en nog wat anderen zijn beter dan het merendeel van de WWE Divas.
Ze hebben er imho teveel wrestlers rondlopen om maar 1 show van anderhalf uur per week te vullen. Om de boel te redden moet de troep eruit, een deel van het geleuter van Dixie eruit, of meer zendtijd zodat er meer wrestlers gebruikt kunnen worden.
Op Lockdown ineens een match tegen een aantal japanners, Manik wordt ineens weer tevoorschijn getoverd....totaal geen opbouw en nauwelijks afbouw. zonde.
oh, en al die uitgerangeerde WWE-sterren: Sting, Hogan (al weg), Angle: gebruik ze goed of gebruik ze niet.
Moest ook hard lachen om de "flip flips" opmerking van Lawlerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |