Tuitert deed toch wel de TP, of rijd hij al een hele tijd niet meer daar bij mee? Er zal toch een 4e man mee moeten.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:05 schreef Redefine het volgende:
Want anders krijg je weer een bijzonder rommelig geheel en verlies je straks alsnog een ronde. Iemand anders toevoegen lijkt mij helemaal niet handig op dit moment. Hoezeer ik het ook mooi voor Tuitert zou vinden.
Dat zou nog kunnen. Al is het dan wel weer typisch om van de TP een spel te maken.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:16 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Volgens mij is het gewoon een spelletje. Dreigen weg te gaan zodat men vraagt je te blijven en dan eisen dat je minstens ook mee wilt schaatsen.
Volgens mij rijdt Tuitert al een tijdje niet meer mee. Maar ik kan dat mis hebben.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:17 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Tuitert deed toch wel de TP, of rijd hij al een hele tijd niet meer daar bij mee? Er zal toch een 4e man mee moeten.
Het gaat wel om een gouden medaille, als ik me niet vergis krijgen immers alleen die lui die echt een ronde schaatsen een medaille en is reserve zijn alleen niet genoeg.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat zou nog kunnen. Al is het dan wel weer typisch om van de TP een spel te maken.
Dat klopt. Maar de TP is geen speeltje om ff een medaille voor jezelf erbij te krijgen. Die win je alleen als je er serieus mee bezig bent. Dus het teambelang staat voorop, niet die van een enkeling.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:23 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het gaat wel om een gouden medaille, als ik me niet vergis krijgen immers alleen die lui die echt een ronde schaatsen een medaille en is reserve zijn alleen niet genoeg.
Op deze spelen lijkt het alsof alleen Nederland serieus bezig is geweest.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:26 schreef Redefine het volgende:
Die win je alleen als je er serieus mee bezig bent.
Om hem goud te geven maar Kramer ging later op een blokkie staan....quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:27 schreef Mani89 het volgende:
Ik weet dat ze in 2006 Ritsma gewoon nog de 1ste ronde mee lieten schaatsen.
Toen bestond de TP nog uit 4 ronden, waarbij de eerste ronde puur voor de indeling gold. Toen bestond een team ook nog uit maximaal 5 schaatsers.quote:Op woensdag 19 februari 2014 22:27 schreef Mani89 het volgende:
Ik weet dat ze in 2006 Ritsma gewoon nog de 1ste ronde mee lieten schaatsen.
Gewoon 3 keer met het sterkste team aantreden lijkt mij het beste, ongeacht de loting. De reserve dus ook echt als reserve gebruiken.quote:Op donderdag 20 februari 2014 09:55 schreef Montov het volgende:
Wel apart dat niet is afgewacht op de loting.
Alleen wel jammer voor Leenstra dat ze dan geen medaille krijgt. Als ze alleen de kwartfinale zou schaatsen zou ze wel een medaille krijgen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Gewoon 3 keer met het sterkste team aantreden lijkt mij het beste, ongeacht de loting. De reserve dus ook echt als reserve gebruiken.
haar 'matige' ronde is nog steeds beter dan die van 90% van de buitenlanders.... En geen enkel land heeft 3 rijdsters die beter zijn dan Leenstra, wat ik dus wil zeggen is dat hun 'zwakste' schakel altijd veel zwakker zal zijn dan Leenstra.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:46 schreef Van_Poppel het volgende:
Leenstra is gezien haar matige slotronde op de 1500m een risico...heel begrijpelijk dat zij reserve is.
Bij mannen lijkt me dat geen probleem. Dat zijn 3 hele goede all-rounders, die gewend zijn om meerdere afstanden per dag te rijden.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:45 schreef Montov het volgende:
De beslissing om constant met het beste drietal te gaan rijden is een goede tactiek. Moet je wel bijna zeker weten dat het drietal ook 3 races conditioneel kan rijden.
Kwartfinale TP is vrijdag, shorttrack is ook vrijdag (maar na de TP), halve finale en finale TP zijn zaterdag.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:45 schreef vaarsuvius het volgende:
Kan dit niet betekenen dat Ter Mors eerst mee rijdt, en zich dan weer op het shorttrack stort, zodat Leenstra alsnog aan de beurt komt?
Of is het shorttrack voor de TP?
Daarbij startte Leenstra ook wel erg hard op de 1500, neem aan dat de opbouw bij de ploegenachtervolging ook wel iets anders is. Plus dat je normaal gesproken meer kan als je met een ploeg rijdt in vergelijking met een individuele race.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:48 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
haar 'matige' ronde is nog steeds beter dan die van 90% van de buitenlanders.... En geen enkel land heeft 3 rijdsters die beter zijn dan Leenstra, wat ik dus wil zeggen is dat hun 'zwakste' schakel altijd veel zwakker zal zijn dan Leenstra.
Voor teamonderdelen zijn de premies anders. Ook wordt de premie lager wanneer atleten meerdere medailles winnen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:58 schreef vaarsuvius het volgende:
NOC NSF betaald 30.000 per gouden medaille. (en nog wat andere bedragjes voor zilver en brons) Tot nu toe moeten ze al zo'n half miljoen uitbetalen. ) ik vroeg me dus af of het hen 60,000 Euro scheelt als de reserves niet mee doen![]()
Of moet het bedrag sowieso verdeeld worden per team, en krijg je het per gewonnen onderdeel en niet per persoon (denk bv aan curling team, bobslee team)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |