quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, die bedacht zich dat hij met zijn achternaam nooit een tribune zal krijgen.
Die anekdote na het winnen van de Europacup 1, het was zo druk met mensen dat ze ze niet konden landen op Zestienhoven maar moesten uitwijken naar Schiphol.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:53 schreef Muto het volgende:
Willem
Die Been heeft echt iedereen tegen zich gekregen in zijn Feyenoordtijd.
Zeg nooit nooitquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, die bedacht zich dat hij met zijn achternaam nooit een tribune zal krijgen.
Boeijuh joh. Valt altijd tegen zoiets.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:28 schreef Happel het volgende:
Veel bekenden van me zijn bij de verjaardag van WvH. Jaloers man. Facebook staat vol met foto's...
Haha, echt een typisch interview dit.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:53 schreef Muto het volgende:
Willem
Die Been heeft echt iedereen tegen zich gekregen in zijn Feyenoordtijd.
Wat een held is Willem. Echt, ik heb zon respect voor die man, ziekelijk bijna.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:53 schreef Muto het volgende:
Willem
Die Been heeft echt iedereen tegen zich gekregen in zijn Feyenoordtijd.
Fantastisch interviewquote:Op donderdag 20 februari 2014 18:53 schreef Muto het volgende:
Willem
Die Been heeft echt iedereen tegen zich gekregen in zijn Feyenoordtijd.
Maakt niet uit. Had er graag bij geweest.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Boeijuh joh. Valt altijd tegen zoiets.
Haal dat elite labeltje maar weg. Je bent nu gewoon weer plebs.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Had er graag bij geweest.
quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:58 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Haal dat elite labeltje maar weg. Je bent nu gewoon weer plebs.
Ik wilde al niets zeggen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:04 schreef Happel het volgende:
Grote afwezige bij zijn verjaardag was Koeman en de selectie. Alleen Van Gastel was er. Al hebben ze er, denk ik, niet zoveel te zoeken.
Koeman is een uithangbord van onze club, die moet daar gewoon zijn. Ook de spelers kunnen best even langs komen, puur om hun respect te tonen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:04 schreef Happel het volgende:
Grote afwezige bij zijn verjaardag was Koeman en de selectie. Alleen Van Gastel was er. Al hebben ze er, denk ik, niet zoveel te zoeken.
[..]
Ja, alleen het boeit ze geen ene retinoblastoom.quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:08 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Koeman is een uithangbord van onze club, die moet daar gewoon zijn. Ook de spelers kunnen best even langs komen, puur om hun respect te tonen.
Die beslissen dat vast zelf inderdaadquote:Op donderdag 20 februari 2014 20:08 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik wilde al niets zeggen..
Gastjes snappen er totaal geen ene kut van.
Ze kunnen ook vanuit zichzelf beslissen te gaan, natuurlijk. Klapjosti.quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:09 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die beslissen dat vast zelf inderdaad
Dat bepalen ze echt niet zelf. Dorpsmongool.quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ze kunnen ook vanuit zichzelf beslissen te gaan, natuurlijk. Klapjosti.
Het boeit ze alleen geen kanker.
Luister, strontboertje. Die verwende snotjochies hoeven één telefoontje te plegen en de wereld ligt aan hun voeten. Jij gelooft serieus niet dat als een BMI (die godverdomme bijvoorbeeld Leo in zijn telefoon heeft) één telefoontje pleegt, er niet binnen 10 minuten 8 jetpacks klaar staan om hem hoogstpersoonlijk over te vliegen?quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:13 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat bepalen ze echt niet zelf. Dorpsmongool.
Neen.quote:Misschien hebben ze vanochtend voor het begin van de festiviteiten elkaar al gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |