echt hequote:Op zondag 16 februari 2014 21:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
mylene is echt een tijgertje raww beest in bed
http://www.whites.nl/quote:Op zondag 16 februari 2014 22:00 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Montelly zullen we een keer meeten?
Nee joh... Gewoon keer turks koffiehuis pakken in roffa man.quote:Op zondag 16 februari 2014 22:00 schreef Montelly het volgende:
[..]
http://www.whites.nl/
met zn 2en krijgen we korting.
quote:Op zondag 16 februari 2014 22:02 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Soms denk ik echt dat ik demon in mijn hoofd heb joh.
TR gezt..quote:Op zondag 16 februari 2014 22:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
is dit niet een fokster?
[ afbeelding ]
ik zocht op 'tetten' voor dat plaatje hierboven en ze kwam me bekend voor
Je zoekt op tetten en krijgt een bilnaadtd. Google is google niet meer!quote:Op zondag 16 februari 2014 22:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
is dit niet een fokster?
[ afbeelding ]
ik zocht op 'tetten' voor dat plaatje hierboven en ze kwam me bekend voor
google is de demon in je hoofdquote:Op zondag 16 februari 2014 22:03 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Je zoekt op tetten en krijgt een bilnaadtd. Google is google niet meer!
jawel meet alles.quote:
ja ik, zal ik magda weer meenemen?quote:Op zondag 16 februari 2014 22:04 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Wil iemand anders keer bak koffie met me doen?
Zou wel raken maar krijg ook vaak het idee dat ze pics post om bevestiging te krijgen voor het feit dat ze wil doen overkomen dat ze niet ouder wordt ofzo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |