ik haal ze bij de Turk. Meestal 2 voor 1 Europaquote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:19 schreef livelink het volgende:
Ik heb hier in het verleden ook wel eens spontane vliegtuigjesdagen gehad, maar jouw jongetjes tillen het naar een hoger level, Troel![]()
En ik kan me nog weinig voorstellen bij Spring's nieuwe verslaving. Ik ben verslaafd aan avocado's, maar dat is best een dure verslaving.
Het is een eigen variatie op een basissalade, ik gooi er meestal gewoon veldsla, komkommer en tomaatjes door voor de rest. Of rauwe spinazie ipv veldsla, dat is ook lekker.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:44 schreef miss_sly het volgende:
Avocado en granaatappelpitjes klinkt lekker! Wat zit er nog meer in?
Edamame!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:50 schreef -Spring het volgende:
Die vliegtuigjes!
Ik heb een nieuwe snackverslaving. Sojaboontjes in de schil met een snuf zout.
Het is ook iets wat Ruben vanochtend beslootquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:02 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Edamame!![]()
Bijkomend voordeel is dat ze zouden helpen bij/tegen PMS! I don't care, ze zijn sws heerlijk!
Nog nooit van vliegtuigjesdag gehoord.Ik was eigenlijk blij dat het vliegtuigjesthema hier eens vervangen was door robots. Bij mij ziet de knutselhoel er na een week zo uit als die foto van Troel. Oscar's juf heeft nu ook de regel dat hij er maar eentje per dag mag maken.
Ah ok, ik dacht dat ik een nieuw nationaal feest gemist had.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Het is ook iets wat Ruben vanochtend besloot
Ik mag toch hopen dat dat wel mee zal vallen, maar we zullen het voor volgend jaar in de agenda zettenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ah ok, ik dacht dat ik een nieuw nationaal feest gemist had.
alleen de boontjes (althans.. zo eet ik ze). De schil is onwijs taaiquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:38 schreef miss_sly het volgende:
Die edamame, eet je die nu met schil of alleen de boontjes die je eruit haalt
Zo eet ik ze ook, maar B zei dat je het hele boontje moest eten. Ik vind het dan niet echt aanlokkelijk, dus ik bleef ze maar gewoon ontledenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:42 schreef Vicky het volgende:
[..]
alleen de boontjes (althans.. zo eet ik ze). De schil is onwijs taai
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zo eet ik ze ook, maar B zei dat je het hele boontje moest eten. Ik vind het dan niet echt aanlokkelijk, dus ik bleef ze maar gewoon ontleden
Oew, heerlijk! In de voorjaarsvakantie?quote:Op zondag 16 februari 2014 15:40 schreef Vicky het volgende:
Super!
Wij hebben een minivakantie geboekt.... Gaan naar Disney
nee zomer..quote:Op zondag 16 februari 2014 15:40 schreef Troel het volgende:
[..]
Oew, heerlijk! In de voorjaarsvakantie?
het vordert,nog niet snel genoeg naar mijn zin,maar ach mag niet klagen. gaat p de blacklight ophangen en de fluordouche. dat word ergens van de weekquote:Op zondag 16 februari 2014 18:56 schreef lady-wrb het volgende:
altijd lekker als je niet zelf hoeft te koken
bar hoe is het met de werkzaamheden aan roy zijn kamer? vordert het een beetje?
quote:Op maandag 17 februari 2014 18:45 schreef lady-wrb het volgende:
he die roy! straks kan mama je niet meer bijbenen![]()
hoe was het verjaarsfeestje spuuglokje? een echte grotemeisjesparty?
nee ze bellen vanuit verweggistan met een of ander lulverhaal over dat je een virus op je pc hebt ofzo..quote:Op dinsdag 18 februari 2014 12:03 schreef lady-wrb het volgende:
ik werd zonet gebeld met een raar tel. nr. en toen ik opnam begon iemand engels tegen me te praten.
ik heb meteen opgehangen, maar ze belden meteen nog een keer en die heb ik meteen geweigerd.
is dit foute boel? ik heb er geen verstand van, maar kan mijn telefoon binnen een paar seconden gehackt worden? ik vertrouw het niet. hoe kan ik er achter komen of er misbruik van mijn nummer gemaakt wordt?
Het nummer van de afzender is te spoofen dus dat zegt niks.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 12:10 schreef debuurvrouw het volgende:
Geen idee Lady. Het ziet er wel legitiem uit. Volgens mij kunnen ze je zo snel niet hacken. Er is wel iets met een belmenu waarmee ze dan je telefoonlijn kraken maar dat is anders dan dit.
Die van die erfenis.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 14:07 schreef trui het volgende:
Het was je langverloren nichtje uit Australië. Gemiste kans!
maar is dat je eigen keuze, of vloeit het alleen voort uit eerdere keuzes van je ouders?quote:Op dinsdag 18 februari 2014 15:20 schreef lady-wrb het volgende:
ik heb geen familie in het buitenland
en met mijn hele familie heb ik geen contact. alleen met mijn moeder.
we hebben juist van die leuke verhalen.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 19:59 schreef Ticootje het volgende:
Ik ga het maar even niet over familie hebben.
Het zou zo herschreven in gtst kunnen ja.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:04 schreef Joene het volgende:
[..]
we hebben juist van die leuke verhalen.
ik denk dat onze soap langer boeit.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:05 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het zou zo herschreven in gtst kunnen ja.
Valt mee. Het is wel steeds hetzelfde gezeik.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:07 schreef Joene het volgende:
[..]
ik denk dat onze soap langer boeit.
Volgens mij is het grootste deel wel bekent toch? Incl dat mijn ex man met mn ouders op vakantie gaat ed.quote:
quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:10 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Volgens mij is het grootste deel wel bekent toch? Incl dat mijn ex man met mn ouders op vakantie gaat ed.
Tja. Er zijn ook mensen die dat fantastisch vinden.quote:
is toch leuk dat dat nog kan he ?quote:
quote:
ik weet van niks joh.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:10 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Volgens mij is het grootste deel wel bekent toch? Incl dat mijn ex man met mn ouders op vakantie gaat ed.
Dat is serieus. En volgens mij heb ik opgevangen dat ze in mei weer samen op de campif staan. Gezellig. En zo leuk dat dat allemaal kan.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:14 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
ik weet van niks joh.![]()
En dat is serieus? Oi.
Ik ben aardig close met mn ouders ja. Maar ze hebben een soort issue met mensen loslaten ofzo.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:15 schreef lady-wrb het volgende:
dat vind ik wel ff een dingetje zeg....
je ouders met je ex op vakantie
maar zou jij met je ouders op vakantie willen?
en wat vind jij er van? Had jij bijvoorbeeld mee willen gaan?quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:15 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is serieus. En volgens mij heb ik opgevangen dat ze in mei weer samen op de campif staan. Gezellig. En zo leuk dat dat allemaal kan.
Oh ik weigerde een omgangsregeling met mn eigen ouders. Daar kwam dit uit voort ja.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:18 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en wat vind jij er van? Had jij bijvoorbeeld mee willen gaan?
Oh herkenning. Maar dat punt irriteert me dan minder. T kind is ook 9 jaar over de vloer geweest. Dus dat ze dan nog een soort geregeld met mn moeder de stad in gaat, ach.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:21 schreef lady-wrb het volgende:
herkenbaar. mijn moeder deed hetzelfde met mijn ex (oke niet op vakantie gaan, maar bellen, ze komen er op de koffie en mijn moeder behandelt de kinderen alsof het haar kleinkinderen zijn)
dat irriteerde me ook mateloos, maar ik heb me erbij neergelegd.
en het gaat heel ver hoor. zo heeft ze het rijbewijs voor de oudste betaald zodat hij zijn vader (=mijn ex) rond kan rijden, want hij mag eigenlijk niet meer rijden.
van mij had hij met de trein gemogen
Dat kan ik me nog voorstellen. Dat je na 9 jaar je toch ook een soort van opa en oma gaat voelen en dat wat minder makkelijk los laat.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:23 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh herkenning. Maar dat punt irriteert me dan minder. T kind is ook 9 jaar over de vloer geweest. Dus dat ze dan nog een soort geregeld met mn moeder de stad in gaat, ach.
De gastendoekjes, citruspers, zijden bloemen, servetten, spreien, kerstlampjes.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:27 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat kan ik me nog voorstellen. Dat je na 9 jaar je toch ook een soort van opa en oma gaat voelen en dat wat minder makkelijk los laat.
Die vakantie zou van mij ook niet zo nodig hoeven nee.
En keukenrolhouder?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |