ik haal ze bij de Turk. Meestal 2 voor 1 Europaquote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:19 schreef livelink het volgende:
Ik heb hier in het verleden ook wel eens spontane vliegtuigjesdagen gehad, maar jouw jongetjes tillen het naar een hoger level, Troel![]()
En ik kan me nog weinig voorstellen bij Spring's nieuwe verslaving. Ik ben verslaafd aan avocado's, maar dat is best een dure verslaving.
Het is een eigen variatie op een basissalade, ik gooi er meestal gewoon veldsla, komkommer en tomaatjes door voor de rest. Of rauwe spinazie ipv veldsla, dat is ook lekker.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:44 schreef miss_sly het volgende:
Avocado en granaatappelpitjes klinkt lekker! Wat zit er nog meer in?
Edamame!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:50 schreef -Spring het volgende:
Die vliegtuigjes!
Ik heb een nieuwe snackverslaving. Sojaboontjes in de schil met een snuf zout.
Het is ook iets wat Ruben vanochtend beslootquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:02 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Edamame!![]()
Bijkomend voordeel is dat ze zouden helpen bij/tegen PMS! I don't care, ze zijn sws heerlijk!
Nog nooit van vliegtuigjesdag gehoord.Ik was eigenlijk blij dat het vliegtuigjesthema hier eens vervangen was door robots. Bij mij ziet de knutselhoel er na een week zo uit als die foto van Troel. Oscar's juf heeft nu ook de regel dat hij er maar eentje per dag mag maken.
Ah ok, ik dacht dat ik een nieuw nationaal feest gemist had.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Het is ook iets wat Ruben vanochtend besloot
Ik mag toch hopen dat dat wel mee zal vallen, maar we zullen het voor volgend jaar in de agenda zettenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ah ok, ik dacht dat ik een nieuw nationaal feest gemist had.
alleen de boontjes (althans.. zo eet ik ze). De schil is onwijs taaiquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:38 schreef miss_sly het volgende:
Die edamame, eet je die nu met schil of alleen de boontjes die je eruit haalt
Zo eet ik ze ook, maar B zei dat je het hele boontje moest eten. Ik vind het dan niet echt aanlokkelijk, dus ik bleef ze maar gewoon ontledenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:42 schreef Vicky het volgende:
[..]
alleen de boontjes (althans.. zo eet ik ze). De schil is onwijs taai
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zo eet ik ze ook, maar B zei dat je het hele boontje moest eten. Ik vind het dan niet echt aanlokkelijk, dus ik bleef ze maar gewoon ontleden
Oew, heerlijk! In de voorjaarsvakantie?quote:Op zondag 16 februari 2014 15:40 schreef Vicky het volgende:
Super!
Wij hebben een minivakantie geboekt.... Gaan naar Disney
nee zomer..quote:Op zondag 16 februari 2014 15:40 schreef Troel het volgende:
[..]
Oew, heerlijk! In de voorjaarsvakantie?
het vordert,nog niet snel genoeg naar mijn zin,maar ach mag niet klagen. gaat p de blacklight ophangen en de fluordouche. dat word ergens van de weekquote:Op zondag 16 februari 2014 18:56 schreef lady-wrb het volgende:
altijd lekker als je niet zelf hoeft te koken
bar hoe is het met de werkzaamheden aan roy zijn kamer? vordert het een beetje?
quote:Op maandag 17 februari 2014 18:45 schreef lady-wrb het volgende:
he die roy! straks kan mama je niet meer bijbenen![]()
hoe was het verjaarsfeestje spuuglokje? een echte grotemeisjesparty?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |