it'squote:
quote:
quote:
Hoe laat?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 08:26 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Vandaag Rusland - Amerika IJshockey![]()
![]()
Die gaan toch wel beiden doorquote:Op vrijdag 14 februari 2014 08:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is ook nog maar poulefase natuurlijk.
Anderson 7-2 Whitlockquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:09 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Wat heet van Gerwen nog gedaan Stinho.
Ik ben in slaap gevallen tijdens whitlock
Wat is er mis met Taylor?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Anderson 7-2 Whitlock
Lewis 7-3 Taylor
Thornton 5-7 Van Gerwen
Die is gewoon teveel afgevallen (nieuwe balans zoeken) en moet nog wennen aan de nieuwe pijltjes (al gooit hij ook gewoon rond de 100). Dubbeltjes vallen nog zwaar tegen.quote:
Een sport waar je beter dik kan zijnquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Stabiliteit kwijt omdat hij is afgevallen
*kroegsportquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Een sport waar je beter dik kan zijn
Goed hè?quote:
Ik domineer tegen hun de hele wedstrijd, alleen verlies ik steeds door slippertjes in de counter.quote:
Troost je. irl is het net zo.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik domineer tegen hun de hele wedstrijd, alleen verlies ik steeds door slippertjes in de counter.
Als jij 19x schiet en PSV 4x voelt dat kut.
Vanavond lekker ploeteren tegen Heraclesquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:21 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Troost je. irl is het net zo.
Die 4x is dan net voldoende voor een 4-0.
Gaat een moeilijke pot worden. Kleine winst voorspel ik.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Vanavond lekker ploeteren tegen Heracles
Volgens mij follow ik je op strava.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:21 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Troost je. irl is het net zo.
Die 4x is dan net voldoende voor een 4-0.
Ik voorspel 2-1.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Gaat een moeilijke pot worden. Kleine winst voorspel ik.
Kekke shit. Een van mijn 2 volgers.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:23 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Volgens mij follow ik je op strava.
Ik lig vannacht onder je bed.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:24 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik moet straks naar ZeelandOverstappen op Leiden.
422: " ik wacht je op met een honkbalknuppel"
Leuke speler vind ik dat.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik voorspel 2-1.
Met in de laatste minuut nog een grote kans voor Uth.
Dat is een beetje raar.quote:
Opvolger van Finnbogasson bij Heerenveen schat ik zo.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hele goeie individuele actie, sterk schot, wendbaar.
Heracles wil/kan hem kopen voor 200.000 eurootjes als ik het niet verkeerd heb.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:29 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Opvolger van Finnbogasson bij Heerenveen schat ik zo.
Ik vind je foto niet heel sportief.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:26 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Kekke shit. Een van mijn 2 volgers.
Dat is GwaiLow johquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik lees net in het ajax topic dat jullie geen schijn van kans maken tegen Salzburg.
Hmm.
Hoezo? Is dat een vereiste dan?quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:31 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik vind je foto niet heel sportief.
Hij heeft er wel kijk op.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dat is GwaiLow joh. Vermoeiende dorpsidioot. Die heeft wel meer geroepen. PSV zou AC Milan met 3-0 verslaan, dat PSV iedere wedstrijd 100% zijn best doet.
Nee, ik weet dat jij een lichaam als een griekse god hebt, maar samen met de 0 ritjes zou dit voor mensen die jou niet zo goed kennen als ik wel eens een verkeerd beeld kunnen geven.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:38 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hoezo? Is dat een vereiste dan?
Was tijdens een bbq bij een maatje. Alle bouwvakkerskleding die ik kon vinden aangetrokken. Goeie foto.
Hiermee impliceer je dat die foto me dik doet lijken. Als dat het geval is, ben ik blij dat je me daarvan op de hoogte stelt en pas ik hen meteen aan.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:40 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee, ik weet dat jij een lichaam als een griekse god hebt, maar samen met de 0 ritjes zou dit voor mensen die jou niet zo goed kennen als ik wel eens een verkeerd beeld kunnen geven.
Nee, niet pomtiedomptiedomquote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:45 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
I wanna see the rainbow high in the sky
pomtiedomptiedom
quote:Op vrijdag 14 februari 2014 09:42 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hiermee impliceer je dat die foto me dik doet lijken. Als dat het geval is, ben ik blij dat je me daarvan op de hoogte stelt en pas ik hen meteen aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |