@DonnaRush, ik heb geen idee wat er gebeurt. Eerlijk gezegd heb ik ook geen idee wat ik moet doen. Ik heb dus een ketting gehaakt van 7 lossen zoals in het patroon. Vervolgens staat er:
Haak om deze lossen als volgt: Toer 1: 5 v, 3v in de volgende v, 4 v, 2v in de volgende v (= 14 v).
Omdat ik niet begreep wat er stond, heb ik maar wat gedaan, namelijk: in de 2e losse vanaf de naald begonnen en gedaan wat er stond. Toen kreeg ik een ovaaltje, wat dus goed leek te zijn.
Daarna ben ik verder gaan haken volgens het patroon. Op een gegeven moment moet je gaan minderen en dat heb ik ook gedaan, maar ik kreeg dus geen lange smalle poot, alleen een klein rondje waar je vulling in kon doen. Het lijkt er dus op dat ik alleen de onderkant van het pootje krijg (het voetgedeelte) en dat het beengedeelte me niet lukt.
Het patroon voor de poot is als volgt:
Haak met geel een ketting van 7 l, haak dan om deze lossen als volgt: Toer 1: 5 v, 3 v in de volgende v, 4 v, 2 v in de volgende v (= 14 v). Toer 2: 2 v in de volgende v, 1 v, herhaal nog 6x (=21 v). Toer 3: 21 v, maar haak alleen in de buitenste lussen. Toer 4: 4 v, 7x 2 v samen haken, 3 v (= 14 v). Toer 5: 2 v, 5x 2 v samen haken, 2 v (= 9v). Toer 6 t/m 15: 9 v.
Vanaf toer 5 zou ik dus een smallere poot moeten krijgen denk ik en dat lukt me dus niet. Ik begrijp ook niet wat ze bedoelt met 'om de lossen haken' en waarom ik geen ring moet maken van die ketting van 7.
Het is een beetje een warrig verhaal, ik hoop dat je het begrijpt.