Carolquote:Op vrijdag 14 februari 2014 23:18 schreef Remqo het volgende:
Nou was de vorige ep zo'n beetje het saaiste wat ik gezien heb, toch haak ik niet af.
Want baas Daryl loopt ook ergens rond, die koters met pistolen die de dikke neger gered hebben.
Grijpt Bob nog naar de fles, na het gerotzooi bij de gevangenis? En Carol komt ook vast nog terug.
Ik zie haar nog wel terugkomen, ook vanwege de confrontatie met die verbrandde lijken met Tyrees.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 00:00 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Carol
Ik dacht dat ze deze aflevering wel zou terugkomen, als soort van buurvrouw. Maar helaas
Hij heeft wel een beetje een punt wat dat betreft. Het is telkens een soort anti-climax na zo'n enorm gevecht waarin iemand tientallen zombies dood, en dan weer op een vrij droge manier bijna gebeten wordt door een enkele zombie in een huis. Het punt is vooral dat dit erg, erg vaak gedaan is nu in de serie.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 20:35 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik vond het een beetje voorspelbaar omdat hij achteruit liep, maar dat een kind niet elke zombie met gemak weet uit te schakelen kan ik mij niet aan storen. Wie is er nou constant topscherp? De ene keer lukt het iets beter dan de andere keer.
We weten ook nog niet wie die ratten bij het hek van de gevangenis heeft neergelegd, of belangrijker, waarom?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 00:10 schreef Remqo het volgende:
Ik zie haar nog wel terugkomen, ook vanwege de confrontatie met die verbrandde lijken met Tyrees.
Carol vind ik nog het meest gegroeide personage in TWD, van zielig vogeltje tot een ijskoude survivor.
Enkele afleveringen nodig hebben om de groep weer bij elkaar te krijgen heb ik niks op tegen.. maar dat ze blijkbaar niks hebben afgesproken en ze elkaar straks "per ongeluk" weer tegen komen is gewoon zwaar onrealistisch.quote:Op donderdag 13 februari 2014 14:21 schreef OMG het volgende:
[..]
Dat is dan ook het hele idee na de stand off van voor de break; iedereen vlucht weg van de gevangenis in een soort van willekeurige richting, en nu is het na de break volgen of en hoe ze weer bij elkaar komen. Dat je niks over de andere groep weet is juist het punt; dat weten Rick en Carl ook niet. Zij en Michonne werden gevolgd. Volgende week gok ik de focus op 2 - 3 andere personages.
Dat kun je dan ook weer filler noemen, want voor "terwijl je na een midseason finale juist een aflevering zou verwachten waar er uit duidelijk wordt wat ze nu gaan doen" moet de groep, of op z'n minst een deel van de groep, toch wel weer bij elkaar komen. Of wil je dat voor het gemak allemaal maar overslaan; governor valt de gevangenis aan, iedereen vlucht weg, mid-season break, iedereen is ineens weer bij elkaar.
Pssstquote:Op zaterdag 15 februari 2014 14:01 schreef MouzurX het volgende:
Desondanks hoop ik darrell in de volgende aflevering te zien alhoewel het waarschijnlijk tot afl 3 gaat duren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No Dukes of Hazzard in the classroom
Ik denk eerlijk gezegd dat de kans groter is dat ik door een zombie die ergens in een slaapkamer zit gebeten wordt, dan door twintig zombies ergens. Op het moment dat je ergens loopt en je ziet twintig zombies, zit je in een andere state of mind dan wanneer er opeens een zombie vanachter een deur vandaan komt.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hij heeft wel een beetje een punt wat dat betreft. Het is telkens een soort anti-climax na zo'n enorm gevecht waarin iemand tientallen zombies dood, en dan weer op een vrij droge manier bijna gebeten wordt door een enkele zombie in een huis. Het punt is vooral dat dit erg, erg vaak gedaan is nu in de serie.
Bijvoorbeeld toen die zombies door het dak vielen, dat was echt onverwacht en cool, maar voor de 20e keer (voor de kijker) je weer laten verassen door een enkele zombie die ergens achterin een huis zit...meh. Het is ook altijd apart die zombies tot het laatste moment stil blijven terwijl ze normaal al van ver beginnen te ''wbhegeeegreee'en als ze iets in de verte horen.
Jawel, maar als ze het heel realistisch doen dan zien we een serie waarin 5 mensen 3 jaar lang in een bunker zitten te praten terwijl ze af en toe hun uitwerpselen naar buiten gooien.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 14:20 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd dat de kans groter is dat ik door een zombie die ergens in een slaapkamer zit gebeten wordt, dan door twintig zombies ergens. Op het moment dat je ergens loopt en je ziet twintig zombies, zit je in een andere state of mind dan wanneer er opeens een zombie vanachter een deur vandaan komt.
Ik kan me in de fillerklacht niet echt vinden. Ik denk dat we een hele andere definitie hebben van filler. Maar ze kunnen waarschijnlijk wel wat betere momenten bedenken om een enkele zombie gevaarlijk in te laten zijn. Die komen wel wat minder goed over in een TV-serie op het moment dat je een goed verlicht en niet vervallen huis binnenloopt met een pistool.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Jawel, maar als ze het heel realistisch doen dan zien we een serie waarin 5 mensen 3 jaar lang in een bunker zitten te praten terwijl ze af en toe hun uitwerpselen naar buiten gooien.
Het moet wel een beetje leuk blijven voor de kijker. De serie wordt erg voorspelbaar merk ik nu. Naar mijn idee zijn er iets te veel 'filler' episodes.
Ik zie graag wat meer psychopaten. Mensen die helemaal van het padje af zijn geraakt maar wel weten te overleven. Dat mis ik wel een beetje. Mensen zijn nog steeds iets te lief voor elkaar. Dat was in het begin van de serie wat beter vond ik.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:26 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik kan me in de fillerklacht niet echt vinden. Ik denk dat we een hele andere definitie hebben van filler. Maar ze kunnen waarschijnlijk wel wat betere momenten bedenken om een enkele zombie gevaarlijk in te laten zijn. Die komen wel wat minder goed over in een TV-serie op het moment dat je een goed verlicht en niet vervallen huis binnenloopt met een pistool.
Sowieso zie ik ze graag wat meer herrie maken om de walkers uit de tent te lokken. Je gaat een gebouw binnen? Klop maar even luid op de deur, schreeuw even hard naar binnen. Beter dat ze op je afkomen, dan dat je ze moet zoeken.
Als ze gaan doen wat ik denk dat ze gaan doen, krijg je nog een mooie verhaallijn.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik zie graag wat meer psychopaten. Mensen die helemaal van het padje af zijn geraakt maar wel weten te overleven. Dat mis ik wel een beetje. Mensen zijn nog steeds iets te lief voor elkaar. Dat was in het begin van de serie wat beter vond ik.
Grapje?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:32 schreef arjan1112 het volgende:
Het begint wel tijd te worden voor een periode dat er geen zombies meer zijn
En de maatschappij weer opgebouwd kan worden.
lees de comics danquote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik zie graag wat meer psychopaten. Mensen die helemaal van het padje af zijn geraakt maar wel weten te overleven. Dat mis ik wel een beetje. Mensen zijn nog steeds iets te lief voor elkaar. Dat was in het begin van de serie wat beter vond ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
Zij is gekquote:Op maandag 17 februari 2014 13:39 schreef Astaat het volgende:
Probeerde Lizzie die baby nou te smoren?
Als het overleven betekent.... Deed me denken aan een scène uit Tour of Duty waar ze dat ook doen...quote:
Nieuwe lui uit de comics.quote:Op maandag 17 februari 2014 15:15 schreef warp995 het volgende:
Begon goed, maar vond het uiteindelijk een matige aflevering :/
Ben overigens wel benieuwd naar wie die badass op het einde is
quote:Op maandag 17 februari 2014 16:41 schreef Cinderella_Man het volgende:
[..]
Glenn raakt wel een beetje van de regen in de drup elke keer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 februari 2014 16:57 schreef d1ce het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat was psycho Lizzy, wat deze aflevering weer eens bevestigd werd.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:30 schreef Berkery het volgende:
[..]
We weten ook nog niet wie die ratten bij het hek van de gevangenis heeft neergelegd, of belangrijker, waarom?
Als je het bed deelt met Max23 dan hoef je niet meer te acteren, dan verlies je al je zelfbeheersing.quote:Op maandag 17 februari 2014 20:47 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
In bed kan ze vast ook niet acteren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je mist nog een hele belangrijke:quote:Op maandag 17 februari 2014 21:43 schreef psychedelicate het volgende:
Waar komt die vervelende pot nou weer opeens vandaan.
Zo dicht bij het kruisje van VLC player, deze serie is zo verschrikkelijk slecht. Hoe die vader en zoon bij het treinspoor ook weer doodgaan; zoon mist een walker met zijn knuppel (hoewel die lui in slow motion bewegen), en paps let niet op hoewel er een walker een meter achter hem staat.Tyrese en die kiddo's horen walkers op 30 meter afstand, maar Beth en Darryl horen niet eens wanneer er walkers in het bosje naast ze staan.
Glenn die 20 walkers van zich af kan drukken, terwijl dat ze normaal gesproken al door één walker omver worden gegooid.
Waarom gooit hij die molotovcocktail niet voordat hij zijn eigen leven riskeert en door die horde walkers probeert heen te rennen.
Nee Tyrese is waarschijnlijk gewoon gewond geraakt tijdens de gevangenis chaos net als Bob.quote:Op maandag 17 februari 2014 20:58 schreef EilandjeOnline het volgende:
lil asskicker is alive
Tyrese is gebeten ?
ben net bij minuut 11 beland
Die acteur speelde ook al een baas in Band of Brothersquote:Op maandag 17 februari 2014 15:15 schreef warp995 het volgende:
Begon goed, maar vond het uiteindelijk een matige aflevering :/
Ben overigens wel benieuwd naar wie die badass op het einde is
Dan kijk je toch niet en flikker eens op uit dit topic, kutpuber.quote:Op maandag 17 februari 2014 21:43 schreef psychedelicate het volgende:
Waar komt die vervelende pot nou weer opeens vandaan.
Zo dicht bij het kruisje van VLC player, deze serie is zo verschrikkelijk slecht. Hoe die vader en zoon bij het treinspoor ook weer doodgaan; zoon mist een walker met zijn knuppel (hoewel die lui in slow motion bewegen), en paps let niet op hoewel er een walker een meter achter hem staat.Tyrese en die kiddo's horen walkers op 30 meter afstand, maar Beth en Darryl horen niet eens wanneer er walkers in het bosje naast ze staan.
Glenn die 20 walkers van zich af kan drukken, terwijl dat ze normaal gesproken al door één walker omver worden gegooid.
Waarom gooit hij die molotovcocktail niet voordat hij zijn eigen leven riskeert en door die horde walkers probeert heen te rennen.
Iedereen behalve de hoofdtrolspelers natuurlijk, om te beginnen een buslading figuranten.quote:Op maandag 17 februari 2014 21:31 schreef Crohnjurist het volgende:
Wie is er eigenlijk wel dood? Valt me toch op dat er heel wat mensen uit de gevangenis het hebben overleefd! Maar ja, verder wel fijne aflevering, gelukkig bleven ze niet de hele aflevering focussen op alleen Beth en darryl zoals vorige x op Carl en Rick, maar zag je ook andere mensen!
quote:Op dinsdag 18 februari 2014 00:26 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Die acteur speelde ook al een baas in Band of Brothers
Bull bedoel jequote:Op dinsdag 18 februari 2014 00:26 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Die acteur speelde ook al een baas in Band of Brothers
Psycho Lizziequote:Op maandag 17 februari 2014 23:54 schreef MouzurX het volgende:
Dat meisje is wel de nieuwe bazin van de serie
Alhoewel een beetje een sicko.
Is sowieso ook diegene van de dooie ratten enz.
Nog veel beter in Southland.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 00:26 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Die acteur speelde ook al een baas in Band of Brothers
Ah dáár herkende ik hem dus van!quote:Op dinsdag 18 februari 2014 00:26 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Die acteur speelde ook al een baas in Band of Brothers
Dat dus inderdaad. Zeiken om het zeiken... Als je je al jaren er aan ergert, kijk dan niet meer... maar val ons er niet mee lastig.quote:Op maandag 17 februari 2014 22:59 schreef NoBody122 het volgende:
Gebruik dat kruisje rechtsboven nou de volgende keer maar gewoon. Liefst helemaal aan het begin van de aflevering.
Opgelost, slotje; het is niet zo moeilijk als het lijkt.
Tuurlijk. Maar als iemand con-ti-nu dezelfde kritiek heeft, zegt hoe slecht t wel niet is, dat ie niet meer wil kijken... dan denk ik: Kijk dan niet. Doe iets zinnigs met die 50 minuten als je t echt zo verschrikkelijk vindtquote:Op dinsdag 18 februari 2014 09:25 schreef Jivis het volgende:
Onzin natuurlijk, dit is niet voor niets een discussieforum. TWD heeft genoeg kwaliteit om interessant te blijven, maar zit ook vol plot holes en irritante momenten. Daar mag toch best over gezeikt worden, zolang dat goed onderbouwd wordt?
O ja, tuurlijk! Zat allemaal te zoeken in deze aflevering, maar dat was idd toen hij die zombies gelokt had en uiteindelijk faaldequote:Op dinsdag 18 februari 2014 10:42 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dat was de schoen van Carl. Die had hij achtergelaten bij een zombie in een poging te overleven n de vorige aflevering.
Wel suf dat er in de huizen na 2 jaar nog geen meters stof ligt.
Nee joh. Die schoen van Carl lag in dat huis, en die kamer heeft hij op slot gedaan. Beetje vreemd als die schoen dan helemaal op een spoor ligt. Tenzij hij zijn andere schoen ook uitgetrapt heeft?quote:Op dinsdag 18 februari 2014 10:42 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dat was de schoen van Carl. Die had hij achtergelaten bij een zombie in een poging te overleven n de vorige aflevering.
Wel suf dat er in de huizen na 2 jaar nog geen meters stof ligt.
Dat denk ik dus wel, want je kan beter op geen schoenen lopen dan op 1.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 11:16 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Nee joh. Die schoen van Carl lag in dat huis, en die kamer heeft hij op slot gedaan. Beetje vreemd als die schoen dan helemaal op een spoor ligt. Tenzij hij zijn andere schoen ook uitgetrapt heeft?
Misschien heeft hij de schoenen van een van die opgegeten gasten aangetrokken en zijn eigen schoen laten liggen.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 11:16 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Nee joh. Die schoen van Carl lag in dat huis, en die kamer heeft hij op slot gedaan. Beetje vreemd als die schoen dan helemaal op een spoor ligt. Tenzij hij zijn andere schoen ook uitgetrapt heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |