Wel een pluim voor dat ze het proberenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 14:43 schreef Happel het volgende:
[..]
Kansloos en onhaalbaar. Kaarten zijn allang binnen.
Is al vaker gebeurt dit seizoen dat ze ook aan de poort nog mensen weigeren op basis van afkomst. Beetje treurig wel.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 14:44 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wel een pluim voor dat ze het proberen
gebeurd.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Is al vaker gebeurt dit seizoen dat ze ook aan de poort nog mensen weigeren op basis van afkomst. Beetje treurig wel.
zeur niet, vroeger werd daar niet zo moeilijk over gedaanquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Is al vaker gebeurt dit seizoen dat ze ook aan de poort nog mensen weigeren op basis van afkomst. Beetje treurig wel.
Toen was het nog wel terecht.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:03 schreef Adames het volgende:
[..]
zeur niet, vroeger werd daar niet zo moeilijk over gedaan
Hij heeft het toch over dit seizoen? Zag je bij Roda toch al.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:03 schreef Adames het volgende:
[..]
zeur niet, vroeger werd daar niet zo moeilijk over gedaan
Je zou maar in Overijssel wonen en supporter zijn van Groningen.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 14:09 schreef Grifte het volgende:
Zat even te kijken voor kaarten Groningen-uit, weer gezellige mededelingen:
[..]
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:07 schreef Luni het volgende:
[..]
Je zou maar in Overijssel wonen en supporter zijn van Groningen.
Tijd dat Dordrecht, Sparta en Excelsior gaan promoverenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:16 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is nu blijkbaar wel de provincie met de meeste Eredivisieclubs.
Dordt moet wel lukken dit jaar. Weer wedstrijdjes aan de Krommedijkquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:18 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Tijd dat Dordrecht, Sparta en Excelsior gaan promoveren
Groningen heeft wel hun beste speler weggeplukt... Die bankt daar nuquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:19 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dordt moet wel lukken dit jaar. Weer wedstrijdjes aan de Krommedijk
Het was een poosje Brabant met NAC, Willem II, RBC, RKC en PSV (geen idee eigenlijk of ze ooit allemaal tegelijk in de Eredivisie zaten).quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:18 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Tijd dat Dordrecht, Sparta en Excelsior gaan promoveren
Sparta mag lekker wegkwijnen in de Jupilerleaguequote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:18 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Tijd dat Dordrecht, Sparta en Excelsior gaan promoveren
Het is ze gegund.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:21 schreef Luni het volgende:
[..]
Sparta mag lekker wegkwijnen in de Jupilerleague
Die Van Nieff bedoel je? Sinds zijn terugkeer toch steeds basis gestaan?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:20 schreef H.FR het volgende:
[..]
Groningen heeft wel hun beste speler weggeplukt... Die bankt daar nu
Dat stadion.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:19 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dordt moet wel lukken dit jaar. Weer wedstrijdjes aan de Krommedijk
Heerlijk stadionnetje manquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:30 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat stadion.
Pik wel eens een wedstrijdje mee met stief familie, dat zijn Dordtenaren. Bij de plaatselijke amateur vereniging hebben ze meer sponsoren lijkt het.
3 bier aubquote:
Oh, tegen Heerenveen wel in ieder geval zie ik. Dacht dat hij moest banken..quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:28 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Die Van Nieff bedoel je? Sinds zijn terugkeer toch steeds basis gestaan?
Geweldig dat het zo nog kanquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:31 schreef Typisch het volgende:
[..]
3 bier aub
Pakt ze gewoon 3 flesjes Juup uit een crappy koelkastje en dat schenkt de dame in kwestie gewoon over in plastic bekertjes.Met op de achtergrond emmers verf en houten planken.
Tja, echt bierquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:33 schreef Luni het volgende:
[..]
Geweldig dat het zo nog kan
Heb een tijdje een seizoenskaart van Excelcior gehad, eerst blowtjes halen bij de Tuda stukkie verderop en dan aan de halve liters in het stadion, heerlijk!
Is waar. Je hebt ook niet echt het gevoel dat je naar een prof wedstrijd zit te kijken daar.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:33 schreef Luni het volgende:
[..]
Geweldig dat het zo nog kan
Heb een tijdje een seizoenskaart van Excelcior gehad, eerst blowtjes halen bij de Tuda stukkie verderop en dan aan de halve liters in het stadion, heerlijk!
Ik koop gewoon niks in De Kuip, zeker geen 'bier'.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:34 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Tja, echt bierDat is nog mijn grootste wens voor in een eventueel nieuw, of op te knappen stadion. Dat bocht in de Kuip is echt schandalig gewoon.
De aanhang in Dordt is soms nog weleens fanatiekquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Is waar. Je hebt ook niet echt het gevoel dat je naar een prof wedstrijd zit te kijken daar.Ik vind Dordt wel leuker dan Excelsior qua ambiance.
En de mensen die er behoefte aan hebben gaan het voor de wedstrijd toch elders halen.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:34 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Tja, echt bierDat is nog mijn grootste wens voor in een eventueel nieuw, of op te knappen stadion. Dat bocht in de Kuip is echt schandalig gewoon.
Ik koop ook zelden wat.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:35 schreef Typisch het volgende:
Ik koop gewoon niks in De Kuip, zeker geen 'bier'.
Kan nu ook al. Moet alleen wel in overleg met de driehoek. Veel stadions in NL schenken gewoon echt bier.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:34 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Tja, echt bierDat is nog mijn grootste wens voor in een eventueel nieuw, of op te knappen stadion. Dat bocht in de Kuip is echt schandalig gewoon.
Wat zijn de beweegredenen voor Feyenoord om deze kattenzeik te blijven schenken? Contracten?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Kan nu ook al. Moet alleen wel in overleg met de driehoek. Veel stadions in NL schenken gewoon echt bier.
Echt bier mag niet van Aboutaleb en co. Overigens schenken ze na afloop van de wedstrijd wel weer direct echt bier (iig in dat zaaltje achter W)quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:38 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat zijn de beweegredenen voor Feyenoord om deze kattenzeik te blijven schenken? Contracten?
Je zou toch niet willen dat je meer bier verkoopt? Dat zou handig zijn, dat is niets voor Feyenoord.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:38 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat zijn de beweegredenen voor Feyenoord om deze kattenzeik te blijven schenken? Contracten?
Achter Z ook.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Echt bier mag niet van Aboutaleb en co. Overigens schenken ze na afloop van de wedstrijd wel weer direct echt bier (iig in dat zaaltje achter W)
Wat totale onzin is, kijk wat er weg gezopen wordt op Varkenoord, bij Mikey's, Me Oma en noem maar op!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Echt bier mag niet van Aboutaleb en co. Overigens schenken ze na afloop van de wedstrijd wel weer direct echt bier (iig in dat zaaltje achter W)
Mag niet van Abou, heeft niks met Feyenoord zelf te maken.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:41 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je zou toch niet willen dat je meer bier verkoopt? Dat zou handig zijn, dat is niets voor Feyenoord.
Ja omdat het daar wat moeilijker te verbieden is vooral. Al zouden ze dat maar al te graag willen.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:42 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat totale onzin is, kijk wat er weg gezopen wordt op Varkenoord, bij Mikey's, Me Oma en noem maar op!
Die radler zooi wel ja. Normale bier is ook goor, maar opzich prima als je enkel je bezopen toestand een beetje op peil wilt houden.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:48 schreef Dekatria het volgende:
Dat bier in de Kuip lijkt wel siroop man.
Dat houten huisje / krot waarin ze die halve liters verkopen, prachtig man.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:33 schreef Luni het volgende:
[..]
Geweldig dat het zo nog kan
Heb een tijdje een seizoenskaart van Excelcior gehad, eerst blowtjes halen bij de Tuda stukkie verderop en dan aan de halve liters in het stadion, heerlijk!
Ik blijf het een grappig gezicht vinden, die stoere hoolies met pakjes wicky.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Die radler zooi wel ja. Normale bier is ook goor, maar opzich prima als je enkel je bezopen toestand een beetje op peil wilt houden.
Ja die, zo blokhutje.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:52 schreef Grifte het volgende:
[..]
Dat houten huisje / krot waarin ze die halve liters verkopen, prachtig man.
Gasten waar ik eerder mee ging waren geen hoolies, maar zagen er wel, najah, 'stoer' uit zeg maar. Gegeven moment zitten we op T, ik kijk achter me, zitten ze met z'n 3en op een rij, boos kijkend naar het veld, met alle 3 een rietje uit hun mond van een pakje Wicky. Heb me ziek gelachenquote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:53 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik blijf het een grappig gezicht vinden, die stoere hoolies met pakjes wicky.
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gasten waar ik eerder mee ging waren geen hoolies, maar zagen er wel, najah, 'stoer' uit zeg maar. Gegeven moment zitten we op T, ik kijk achter me, zitten ze met z'n 3en op een rij, boos kijkend naar het veld, met alle 3 een rietje uit hun mond van een pakje Wicky. Heb me ziek gelachen
Ja geweldig toch, zou helemaal af zijn als ze ook nog een pakje croky chips zouden hebben.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 15:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gasten waar ik eerder mee ging waren geen hoolies, maar zagen er wel, najah, 'stoer' uit zeg maar. Gegeven moment zitten we op T, ik kijk achter me, zitten ze met z'n 3en op een rij, boos kijkend naar het veld, met alle 3 een rietje uit hun mond van een pakje Wicky. Heb me ziek gelachen
die dame in het midden ken ik van gezicht volgens mijquote:
De steward.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 16:26 schreef Typisch het volgende:
[..]
die dame in het midden ken ik van gezicht volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |