Ik heb er meerdere van de Action, in 2004 gekocht, vaak gewassen en ze zijn nog steeds niet lelijk of versleten.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik moet stiekem een beetje lachenJe denkt toch niet dat iemand op deze planeet het allerliefst bij de Action een overtrek koopt?
Ja, als je iets met een klein budget zoekt...
ik heb er een aantal van de action, die zijn stukken dunner dan die van zeeman/ leen bakker / primark die ik heb.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:19 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Ik heb er meerdere van de Action, in 2004 gekocht, vaak gewassen en ze zijn nog steeds niet lelijk of versleten.
Dat dunne vind ik juist fijn, dekbed dat erin zit is al dik genoeg (4 seizoenen dekbed). Heb ook eens jersy overtrekken van de Ikea gehad, die waren ook erg goed. Onderkant kon dicht geritst worden. Helaas heb ik die nog nooit weer gezien daar.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:35 schreef Dandilion het volgende:
[..]
ik heb er een aantal van de action, die zijn stukken dunner dan die van zeeman/ leen bakker / primark die ik heb.
Ik koop idd haar make up als ik toch in de stad ben,,zakgeld krijgen ze niet ze werken alle 4 maar kleine moeite om het mee te nemen voor die paar centenquote:Op vrijdag 14 februari 2014 20:22 schreef Molo het volgende:
[..]
Speur jij nou serieus winkels af voor foundation voor je dochter en betaal jij dat??
Waar is de tijd gebleven dat kinderen gewoon zakgeld kregen en zelf make up mochten uitzoeken en dokken?
Laat haar eens bij Catrice, NYC of Essence kijken bij Kruidvat, die hebben foundations voor weinig geld.
Kijk bij de Kruidvat eens naar Catricequote:Op zondag 16 februari 2014 00:27 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Ik koop idd haar make up als ik toch in de stad ben,,zakgeld krijgen ze niet ze werken alle 4 maar kleine moeite om het mee te nemen voor die paar centen
Flying Tiger verkoopt dat voor 2,-.quote:Op zondag 16 februari 2014 13:53 schreef Amarantha het volgende:
Verkoopt de Action dit?
[ afbeelding ]
Thanks,zal van de week ff kijkenquote:Op zondag 16 februari 2014 13:55 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Kijk bij de Kruidvat eens naar CatriceHeb ik al jaren, werkt heel goed en kost ook maar een paar euro. Als je dochter nu de Action gewend is dan zal ze echt ontzettend blij zijn
Flying Tiger http://www.flying-tiger.nl/quote:
Kruidvat heeft ze zo nu en dan liggen.quote:Op zondag 16 februari 2014 13:53 schreef Amarantha het volgende:
Verkoopt de Action dit?
[ afbeelding ]
Oh dat is hier niet in de buurt zie ikquote:Op zondag 16 februari 2014 15:18 schreef Elvi het volgende:
[..]
Flying Tiger http://www.flying-tiger.nl/
Topwinkel! Ze hebben vanalles en het is niet duur! Dus ook voor mensen die goedkope foundation en/of poeder zoeken
Afgelopen week nog bij de Boekenvoordeel gezien.quote:Op zondag 16 februari 2014 13:53 schreef Amarantha het volgende:
Verkoopt de Action dit?
[ afbeelding ]
So low ken ik dan weer niet, zal wel aan regio liggen.quote:Op zondag 16 februari 2014 23:18 schreef Kloonhommel het volgende:
Na al dat geklep hier over Big Bazar en ik had er nog nooit van gehoord kwam ik het vandaag dan toch onverwachts tegen. Ben ff binnengeweest. Vind het meer vergelijkbaar met bijv So Low dan met de Action. Enige wat ik meenam was een rode neproos voor 1 euro.
quote:Op zondag 16 februari 2014 23:53 schreef Reismeis het volgende:
[..]
Afgelopen week nog bij de Boekenvoordeel gezien.
Heb ze 6 jaar geleden bij de blokker gekocht, en nu zijn ze wel versleten.... Maar goed materiaal, geen doorkijkspul, zoals bij de zeeman iig.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:23 schreef Amarantha het volgende:
Ik denk dat ik dit best wel hier kan vragen.. Waar kopen jullie het liefst dekbedovertrekken? Action of een andere winkel? Heb laatst één gekocht bij de Action en ben er toch niet zo heel erg tevreden over
wat leuk voor n bbqquote:Op maandag 17 februari 2014 21:04 schreef Amarantha het volgende:
Oh god, ik vind dit schattig:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo fout hihi. Ik denk dat ik de kommetjes ga halen
quote:
Als het Kruidvat of de Trekpleister ze in de aanbieding heeft.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 16:23 schreef Amarantha het volgende:
Ik denk dat ik dit best wel hier kan vragen.. Waar kopen jullie het liefst dekbedovertrekken? Action of een andere winkel? Heb laatst één gekocht bij de Action en ben er toch niet zo heel erg tevreden over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |