Ik snap deze post niet zo goed. Het is toch al duidelijk dat ze naar Ellis Island gaan?quote:Op maandag 10 februari 2014 12:44 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik bedenk ineens: we zagen in de eerste aflevering een man die enveloppen bezorgen. Op verschillende eilanden...
Wellicht is het zo dat de deelnemers zelf naar zo'n eiland moeten kanoën ofzo. Of dat één eiland alle enveloppen heeft van de afvallers.
Ik denk eigenlijk dat daar iets mee gaat gebeuren. En dat je dus als mol nu al wel kan inschatten aan wie je moet sturen om de kans op 'geld in de pot' te verkleinen.
je zag die man met z'n kano roeien. Er stond een brievenbus op het eiland. Daar deed hij brieven in. Maar niet allemaal. (als ik het me goed heug)quote:Op maandag 10 februari 2014 13:39 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik snap deze post niet zo goed. Het is toch al duidelijk dat ze naar Ellis Island gaan?
En alle enveloppes zijn al weg dus er kan geen geld meer opgestuurd worden.
Ah, zou zomaar kunnen. Maar alle enveloppen werden wel naar Ellis Island gestuurd.quote:Op maandag 10 februari 2014 13:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
je zag die man met z'n kano roeien. Er stond een brievenbus op het eiland. Daar deed hij brieven in. Maar niet allemaal. (als ik het me goed heug)
Hij gaat weer verder. Volgens mij naar een ander eiland waar dus ook weer een brievenbus staat.
Sophie doet niet mee Sofie welquote:
Haha, dat zou idd zeer goed de aanleiding kunnen zijn. Wel apart dat zijn mollen er steeds uitvliegen, maar dat is al vaker genoemd.quote:Op maandag 10 februari 2014 17:03 schreef blauwgolf het volgende:
Is vijf op een rij al voorbij geweest? Zo heette de aflevering en JW had er vijf op een rij goed
ik denk dus dat dit komt omdat de afvaller opvallend vaak in het groepje zit met Susan. Hierdoor heeft hij veel vragen goed, en blijft er dus in, zonder de juiste mol te hebben.quote:Op maandag 10 februari 2014 18:46 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Haha, dat zou idd zeer goed de aanleiding kunnen zijn. Wel apart dat zijn mollen er steeds uitvliegen, maar dat is al vaker genoemd.
Ik denk dat Sofie in de finale komt en dat Susan de volgende afvaller is.twitter:SofievandenEnk twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 16:07:01De enige twee overgebleven meisjes, hoe ver zouden we het schoppen na de 2 weken Olympische pauze? #widm http://t.co/jF3H5TnMgq reageer retweet
afwachten op de volgende foto/tweet van sofie vlak voor widmquote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:49 schreef jcdragon het volgende:
Ik denk dat Sofie in de finale komt en dat Susan de volgende afvaller is.twitter:SofievandenEnk twitterde op dinsdag 11-02-2014 om 16:07:01De enige twee overgebleven meisjes, hoe ver zouden we het schoppen na de 2 weken Olympische pauze? #widm http://t.co/jF3H5TnMgq reageer retweet
Denk dat hij bedoelt dat Sofie elke keer iets tweet (foto) over een mede-kandidaat die dan de volgende afvaller blijkt te zijn.quote:Op woensdag 12 februari 2014 19:27 schreef Smeich het volgende:
Er is toch helemaal niets vreemds aan dat Sofie dit tweet? Geen hint, achterliggende gedachte, of wat dan ook. Het is gewoon een feit dat zij de laatste twee overgebleven vrouwen zijn van dit seizoen.
Letterlijk iedereen kan de volgende afvaller zijn, want niemand zit op de juiste mol (voor zover aan ons kenbaar gemaakt is)quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:06 schreef jcdragon het volgende:
Ja, het is allemaal speculatie. Voor hetzelfde geld kan Sofie de volgende afvaller zijn.
Inderdaad.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:08 schreef Moira. het volgende:
[..]
Letterlijk iedereen kan de volgende afvaller zijn, want niemand zit op de juiste mol (voor zover aan ons kenbaar gemaakt is)
Hehe, denk dat je spijt gaat krijgenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:11 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Inderdaad.
Ik heb de JW tunnel verlaten. Het is daar te druk. Het is te obvious. Ik zit nu op Freek. En dan is het allerlei theorieën verzinnen die aan hem opvallen en wat hij gedaan heeft.
We zullen zien.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:12 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hehe, denk dat je spijt gaat krijgen
Zal een shock zijn. En vooral als je al weken denkt dat hij de mol is.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:12 schreef Moira. het volgende:
Maar zou zo briljant zijn als ik gewoon al die tijd verkeerd gezeten blijk te hebbenDat ik gewoon zo'n bord voor m'n kop heb dat ik niet geloof dat JW eruit gaat als hij uiteindelijk toch een rood scherm krijgt
Maar denk 't niet
Ja echt, ik ga dan echt gillen en keihard lachenquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:16 schreef jcdragon het volgende:
[..]
We zullen zien.
[..]
Zal een shock zijn. En vooral als je al weken denkt dat hij de mol is.
quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:20 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja echt, ik ga dan echt gillen en keihard lachen
twitter:JWRoodbeen twitterde op woensdag 12-02-2014 om 16:55:52Als je #WIDM volgt is @detunnelvisie echt een aanrader. Leuk geschreven en mooi gemaakt! http://t.co/GB5Mqm0UdJ ! reageer retweet
Even gekeken, maar vind het een beetje een onoverzichtelijke kutsitequote:Op woensdag 12 februari 2014 20:24 schreef jcdragon het volgende:
[..]![]()
JW heeft nog dit getweet. Misschien zitten er goede aanwijzingen in.twitter:JWRoodbeen twitterde op woensdag 12-02-2014 om 16:55:52Als je #WIDM volgt is @detunnelvisie echt een aanrader. Leuk geschreven en mooi gemaakt! http://t.co/GB5Mqm0UdJ ! reageer retweet
Stiekem hoop ik dat welquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:12 schreef Moira. het volgende:
Maar zou zo briljant zijn als ik gewoon al die tijd verkeerd gezeten blijk te hebbenDat ik gewoon zo'n bord voor m'n kop heb dat ik niet geloof dat JW eruit gaat als hij uiteindelijk toch een rood scherm krijgt
Maar denk 't niet
Hij raadt natuurlijk websites aan die niet op hem zitten.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:28 schreef Moira. het volgende:
[..]
Even gekeken, maar vind het een beetje een onoverzichtelijke kutsite
Ook precies de reden dat ik hem niet meer verdenk.quote:Op woensdag 12 februari 2014 20:30 schreef Meke het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik dat welAls het echt JW is vind ik 'm namelijk een belabberde mol. Het kán gewoon niet zo zijn dat 50% van de kijkers al sinds aflevering 1 op de mol zit en dat het er steeds meer worden. Als het JW echt is, vind ik dat ook slecht van de montage
Ja beetje wel ja. Aan de andere kant zitten er ook genoeg mensen op andere mollen en laat de regie ook verdachte dingen van andere kandidaten zienquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:30 schreef Meke het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik dat welAls het echt JW is vind ik 'm namelijk een belabberde mol. Het kán gewoon niet zo zijn dat 50% van de kijkers al sinds aflevering 1 op de mol zit en dat het er steeds meer worden. Als het JW echt is, vind ik dat ook slecht van de montage
Ik weet het niet.. Ik hoop Freek, omdat ik al zo vaak heb gehoord dat het vorige jaar een jonge homo was dat 't dit jaar wel geen jonge homo zal zijn dat ik hoop dat hij 't toch isquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:31 schreef jcdragon het volgende:
Ook precies de reden dat ik hem niet meer verdenk.
Wie verdenk jij?
Ja, 80% op JW en de overige 20% verdeeldquote:Op woensdag 12 februari 2014 20:35 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja beetje wel ja. Aan de andere kant zitten er ook genoeg mensen op andere mollen en laat de regie ook verdachte dingen van andere kandidaten zien
Veel slimme mensen dit jaar, danquote:Op woensdag 12 februari 2014 21:06 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik weet het niet.. Ik hoop Freek, omdat ik al zo vaak heb gehoord dat het vorige jaar een jonge homo was dat 't dit jaar wel geen jonge homo zal zijn dat ik hoop dat hij 't toch isVerder vind ik ze allemaal wel kleine verdachte dingen hebben..
[..]
Ja, 80% op JW en de overige 20% verdeeldEcht oprecht veel mensen zitten op JW wel hoor
Of slechte mol / slechte montagequote:
Ja, als JW de mol is denk ik dat laatste. Dat ze voor het uitzenden dachten "ahh, dit kan nog wel" en het achteraf enorm backfiredquote:Op woensdag 12 februari 2014 21:09 schreef Meke het volgende:
[..]
Of slechte mol / slechte montage![]()
Of finaal misgegokt door montage, kan ook nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |