quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:01 schreef Fok-it het volgende:
Ik vind 60 bedpartners erg ongeloofwaardig voor een fokkert.
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:01 schreef Fok-it het volgende:
Ik vind 60 bedpartners erg ongeloofwaardig voor een fokkert.
4-5quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:14 schreef Zippow het volgende:
Ik vind dat vies veel.
Even omdraaien, wat is voor vrouwen dan volgens jou aanvaardbaar TS?
Vind ik ook!!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:22 schreef F1978 het volgende:
Misschien had hij deze vraag beter in de topics bij Onzin kunnen zetten
Zogenaamd stoer proberen over te komen met 60
En als je een juiste seks partner eenmaal hebt gevonden waar je veel mee kan, waarom zou je dan met nog tientallen anderen sowieso nog naar bed gaan.
Tja, mensen lijken ook niet snel tevreden met iemand te zijn tegenwoordig, of het nu een seks partner betreft of iemand in een vaste relatie, vreemdgaan komt ook steeds vaker voor.quote:
eerder 33 ja!!!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:03 schreef essnhills het volgende:
42 is het absolute maximum natuurlijk
42 is overal het antwoord opquote:
ts spreid haar benen voor geld!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 18:52 schreef Chay_Marc het volgende:
Hoeveel vrouwelijke sexpartners vinden jullie aanvaardbaar voor een man? Ik heb er meer dan 60 gehad. Zelf vind ik dit aanvaardbaar.
En wat is dan jullie reden om het wel of niet aanvaardbaar te vinden?
Ikzelf vind het een stuk specialer om voor 1 partner te gaan, hetzij in een lat-relatie... hetzij in een gewone relatie en daar dan tevreden mee te zijn.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:21 schreef vera166 het volgende:
Ik zal een man niet afwijzen om zo'n getal maar heb liever wel een stuk minder hoor![]()
Zou het tof vinden als mijn man/vriend een beetje hetzelfde over seks denkt als ik, dus dat je niet
met iedereen seks hebt. Bij een getal van 60 is dat niet meer zo
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 22:10 schreef Aeqvitas het volgende:
Zo min mogelijk. Lange termijn relatie zeker minder dan 10, 15. Ik hoef geen sletje. Sletjes zijn geneigd om later makkelijker vreemd te gaan en ik heb geen zin om een vrouw te delen.
In jouw geval knap ik af op je username, niet op aantal bedpartners.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:03 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Ik heb zelf ook een vrij hoog aantal en lieg er ook altijd over eigenlijk... Ik ben normaal echt helemaal niet van het liegen en ben over bijna alles eerlijk maar ik heb echt zo'n gevoel dat dat voor sommige meisjes wel een afknapper kan zijn.
oke....quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:08 schreef Seven. het volgende:
[..]
In jouw geval knap ik af op je username, niet op aantal bedpartners.
Inderdaad...quote:
Mij zou het geen flikker uitmakenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:10 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
oke....
Maar even voor de rest van de dames dan....stel iemand zegt meer dan 25...kan je dan beter liegen of is dat acceptabel? Als in... heb je een beter gevoel bij dat iemand zegt bijv 9 of dat iemand zegt 27 oid?
(afgezien van het feit of liegen wel of niet wenselijk is binnen een relatie.)
Mij eigenlijk stiekem wel (hypocriet)... geeft toch wel aan dat ze er ergens niet veel waarde aan hecht. Dan heb ik liever en meisje die dat wel doet...hoe extreem hypocriet het ook moge zijn.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mij zou het geen flikker uitmaken
Misschien als ik verschillen ga zien tussen het aantal sekspartners van het meisje en hoe zij doet en dat vooroordeel echt heel vaak klopt dat dat anders wordt.
Het is maar seks hoorquote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:41 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Mij eigenlijk stiekem wel (hypocriet)... geeft toch wel aan dat ze er ergens niet veel waarde aan hecht. Dan heb ik liever en meisje die dat wel doet...hoe extreem hypocriet het ook moge zijn.
whatever floats your boat manquote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:49 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Het is maar seks hoorGeen mythisch ritueel dat het dunne draadje in stand houdt dat de wereld overeind houdt..
Dus als iemand elk weekend in een ander restaurant uit eten gaat, hecht diegene geen waarde meer aan lekker eten? Mag je ook niet te vaak in bad? Naar de bios?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:50 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
whatever floats your boat man
Als iemand elk weekend met een andere jongen naar een restaurant zou gaan zou ik in dat geval inderdaad het minder speciaal vinden als dat diegene het bijv 2x eerder heeft gedaan.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:52 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Dus als iemand elk weekend in een ander restaurant uit eten gaat, hecht diegene geen waarde meer aan lekker eten? Mag je ook niet te vaak in bad? Naar de bios?
En ik neem aan dat jij ook niet te vaak masturbeert, laten we zeggen een keer of twee per jaar? Anders zou het zo maar de waarde kunnen verliezen...
Ah ik zie het al, ik praat hier met iemand die nogal een laag niveau heeft, anders zou het woord kneus niet nodig zijn...quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:56 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Als iemand elk weekend met een andere jongen naar een restaurant zou gaan zou ik in dat geval inderdaad het minder speciaal vinden als dat diegene het bijv 2x eerder heeft gedaan.
Het gaat niet om hoe vaak ze seks heeft gehad, maar hoe laag de drempel ligt.
Maargoed ik heb helemaal geen zin in deze discussie met jou, en zeker niet om jou uit te leggen hoe ik dingen wel of niet doe, kneus.![]()
Zoals ik al zei, whatever floats your boat.
Ik vind dat veel en ik zou het erg vinden, maar nog veel erger dat er over gelogen wordt. Als je zo'n grote vent bent dat je met meer dan 25 chicks kan ballen, wees dan ook een grote vent die eerlijk durft te zijn..quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:10 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
oke....
Maar even voor de rest van de dames dan....stel iemand zegt meer dan 25...kan je dan beter liegen of is dat acceptabel? Als in... heb je een beter gevoel bij dat iemand zegt bijv 9 of dat iemand zegt 27 oid?
(afgezien van het feit of liegen wel of niet wenselijk is binnen een relatie.)
Waar mensen zich al niet druk om kunnen maken. Ik vind dit echt heel neurotisch klinken.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:20 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik vind dat veel en ik zou het erg vinden, maar nog veel erger dat er over gelogen wordt. Als je zo'n grote vent bent dat je met meer dan 25 chicks kan ballen, wees dan ook een grote vent die eerlijk durft te zijn..
Aangezien ik het voor een man al veel vind, ligt voor mezelf de lat natuurlijk nog een stuk hoger. Ik moet zeggen dat ik op dit moment gewoon echt een beste tijd geen seks heb gehad en ook nog niet wil tenzij het echt serieus is. Daar waar ik éérst geen fuck gaf, maar ik heb nu 8 bedpartners gehad en ik wil éigenlijk niet boven de 10 uitkomen... Maar ja ik denk er ook té veel over na.
Ja ik ben daar onzeker over. In mijn vorige relatie heb ik ook verzwegen hoeveel partners ik heb gehad, ook omdat ik wist dat hij meer dan vijf mannen wel erg zou vinden.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:31 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Waar mensen zich al niet druk om kunnen maken. Ik vind dit echt heel neurotisch klinken.
Maar dat is toch iets waar je nooit achter zult komen dan....dus weetje ook nooit dat het een leugen is.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:20 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik vind dat veel en ik zou het erg vinden, maar nog veel erger dat er over gelogen wordt. Als je zo'n grote vent bent dat je met meer dan 25 chicks kan ballen, wees dan ook een grote vent die eerlijk durft te zijn..
Aangezien ik het voor een man al veel vind, ligt voor mezelf de lat natuurlijk nog een stuk hoger. Ik moet zeggen dat ik op dit moment gewoon echt een beste tijd geen seks heb gehad en ook nog niet wil tenzij het echt serieus is. Daar waar ik éérst geen fuck gaf, maar ik heb nu 8 bedpartners gehad en ik wil éigenlijk niet boven de 10 uitkomen... Maar ja ik denk er ook té veel over na.
Naja dat je het hier online zet is natuurlijk al vrij gemakkelijk om achter te komen, als je partner er achterkomt dat je op fok zit en ook nog psycho genoeg is om je berichten te gaan lezen natuurlijk..quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:37 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Maar dat is toch iets waar je nooit achter zult komen dan....dus weetje ook nooit dat het een leugen is.
Normaal ben ik absoluut niet van het liegen, maar precies om bovenstaande reden is dat het enige punt waar ik vaak wel over lieg.
Omdat hij een vies mannetje is.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:38 schreef Zippow het volgende:
waarom heb je dan met zoveel meiden 't bed gedeeld?
Ik vind het helemaal niet erg...ik ben er het liefst eerlijk over natuurlijk.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:38 schreef Zippow het volgende:
[..]
Naja dat je het hier online zet is natuurlijk al vrij gemakkelijk om achter te komen, als je partner er achterkomt dat je op fok zit en ook nog psycho genoeg is om je berichten te gaan lezen natuurlijk..Ik vind het raar want als je het zo erg vindt, waarom heb je dan met zoveel meiden 't bed gedeeld?
Naja goed je zegt het zelf al. Trouwens, dit soort zaken bespreek ik pas met iemand als ik denk dat het relevant is. Op (eerste) dates is het natuurlijk niet heel tof om elkaars seks leven uit te pluizenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:41 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Ik vind het niet erg...ik ben er het liefst eerlijk over natuurlijk.
Het gaat me erom dat ik het jammer zou vinden als DAT de reden zou zijn waarom een meisje een negatief beeld van me krijgt op een date bijv.
En daar heb je een punt maar die kans is zo klein dat ik hem verwaarloos...ik zie de kans groter dat een van m'n vrienden een keer op een verjaardag zich verspreekt ofzo of dat het "bij toeval" aan het licht komt.
En waarom...ja...geen idee eigenlijk...ik denk dat ik gewoon niet iemand ben die snel nee zegt of er moeilijk over doet.
Ik heb die vraag toevallig laatst voor het eerst gehad, vond het ook een rare vraag. Maar dat meisje had dus nog maar 1 (seks)partner gehad bleek later.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:42 schreef Zippow het volgende:
[..]
Naja goed je zegt het zelf al. Trouwens, dit soort zaken bespreek ik pas met iemand als ik denk dat het relevant is. Op (eerste) dates is het natuurlijk niet heel tof om elkaars seks leven uit te pluizenOf date je meisjes die dat echt gaan vragen tijdens het daten al?
Hoe meer hoe beter!quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:32 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Het liefst zo veel mogelijk. Des te meer ervaring heeft hij.
60 vind ik trouwens erg weinig en daarom onaanvaardbaar.
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:01 schreef Fok-it het volgende:
Ik vind 60 bedpartners erg ongeloofwaardig voor een fokkert.
En dan wel moeite hebben met een meisje die er hetzelfde over denktquote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:41 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
En waarom...ja...geen idee eigenlijk...ik denk dat ik gewoon niet iemand ben die snel nee zegt of er moeilijk over doet.
Naja ik vind het, hoe langer ik er over nadenk hoe kutter, je verneukt die chick namelijk ook gewoon. Ik zou het echt een heel naar idee vinden en inderdaad, in zo'n situatie, eigenlijk niets meer met je te maken willen hebben op seksuele/intieme manier. Door dat te verzwijgen verneuk je zo'n chick gewoon.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:44 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Ik heb die vraag toevallig laatst voor het eerst gehad, vond het ook een rare vraag. Maar dat meisje had dus nog maar 1 (seks)partner gehad bleek later.
Nogmaals, als ik zou weten dat iemand er "open" over denkt zou ik sws niet liegen en eerlijk zijn.
Dit vind ik eigenlijk een beetje meelijwekkend. Dus stel dat je het eigenlijk wel ziet zitten met iemand,dan doe je dat niet omdat diegene nr. 11 zou zijn en je dat tegenover je omgeving niet zou durven toegeven? Of aan jezelf niet en waarom dan?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:20 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik vind dat veel en ik zou het erg vinden, maar nog veel erger dat er over gelogen wordt. Als je zo'n grote vent bent dat je met meer dan 25 chicks kan ballen, wees dan ook een grote vent die eerlijk durft te zijn..
Aangezien ik het voor een man al veel vind, ligt voor mezelf de lat natuurlijk nog een stuk hoger. Ik moet zeggen dat ik op dit moment gewoon echt een beste tijd geen seks heb gehad en ook nog niet wil tenzij het echt serieus is. Daar waar ik éérst geen fuck gaf, maar ik heb nu 8 bedpartners gehad en ik wil éigenlijk niet boven de 10 uitkomen... Maar ja ik denk er ook té veel over na.
Ja heb je wel een punt...quote:Op zaterdag 1 februari 2014 16:58 schreef Zippow het volgende:
[..]
Naja ik vind het, hoe langer ik er over nadenk hoe kutter, je verneukt die chick namelijk ook gewoon. Ik zou het echt een heel naar idee vinden en inderdaad, in zo'n situatie, eigenlijk niets meer met je te maken willen hebben op seksuele/intieme manier. Door dat te verzwijgen verneuk je zo'n chick gewoon.
Maar goed verder ben je vast een fatsoenlijk persoon hoor haha. Ik heb er gewoon een hele sterke mening over, plus dat ik het oneerlijk zou vinden als ik de onthouding die mezelf opleg andersom niet bij m'n (toekomstige) partners zou opleggen.
Ik voel me er gewoon helemaal niet prettig bij, ik heb van sommige jongens in mijn verleden ook gewoon behoorlijk veel spijtquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:00 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Dit vind ik eigenlijk een beetje meelijwekkend. Dus stel dat je het eigenlijk wel ziet zitten met iemand,dan doe je dat niet omdat diegene nr. 11 zou zijn en je dat tegenover je omgeving niet zou durven toegeven? Of aan jezelf niet en waarom dan?
Dat is best een limiet die je jezelf voor de rest van je leven oplegt dan. Ik weet niet hoe oud je bent, maar ik zou het voor mezelf redelijk onrealistisch vinden om dat zo te stellen. Ik heb nu een relatie en die zou best nog jaren kunnen duren, maar je weet nooit wat er gebeurt en wie je tegenkomt. Niet dat ik nou probeer te zeggen dat je met iedereen het bed in zou moeten duiken, maar om jezelf zo te beperken voor een nummer komt op mij niet helemaal gezond over.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:03 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik voel me er gewoon helemaal niet prettig bij, ik heb van sommige jongens in mijn verleden ook gewoon behoorlijk veel spijtEn ja ik wil het dus niet zo ver laten komen he, dus de 2 mannen waar ik nog seks mee mag/ga hebben moeten echt belangrijk voor me zijn.
Ik ben 22quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:05 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Dat is best een limiet die je jezelf voor de rest van je leven oplegt dan. Ik weet niet hoe oud je bent, maar ik zou het voor mezelf redelijk onrealistisch vinden om dat zo te stellen. Ik heb nu een relatie en die zou best nog jaren kunnen duren, maar je weet nooit wat er gebeurt en wie je tegenkomt. Niet dat ik nou probeer te zeggen dat je met iedereen het bed in zou moeten duiken, maar om jezelf zo te beperken voor een nummer komt op mij niet helemaal gezond over.
Ga lekker rondsletten joh.. Als jij dat alles lekker en leuk en spannend vindt.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:11 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik ben 22oké het is vast onrealistisch, maar laat ik wel zeggen dat ik dat rondsletten van vroeger gewoon niet meer ga doen. Het is ook niet zo dat ik op dit moment op zoek ben naar m'n droomman, maar ik wil gewoon niet nog met heel veel mannen naar bed.
Ik heb juist het beeld andersom, een relatief laag aantal partners (want lange relaties) wat toch op de een of andere reden een afknapper is voor een vrouw. Dan kom je in de categorie 'relatie-materiaal' maar niet 'date-materiaal' en laat je nu eerst in de tweede categorie moeten zitten om de eerste categorie te bereiken.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:03 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Ik heb zelf ook een vrij hoog aantal en lieg er ook altijd over eigenlijk... Ik ben normaal echt helemaal niet van het liegen en ben over bijna alles eerlijk maar ik heb echt zo'n gevoel dat dat voor sommige meisjes wel een afknapper kan zijn.
Ik heb liever iemand die weinig bedpartners heeft gehad doordat hij aantal relaties heeft gehad, dan een met veel bedpartners maar nooit een relatie, want dan zal ik ook maar een one-nightstand / neukertje worden..quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:23 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb juist het beeld andersom, een relatief laag aantal partners (want lange relaties) wat toch op de een of andere reden een afknapper is voor een vrouw. Dan kom je in de categorie 'relatie-materiaal' maar niet 'date-materiaal' en laat je nu eerst in de tweede categorie moeten zitten om de eerste categorie te bereiken.
Dat is iets wat veel vrouwen zeggen, maar waar ik in de praktijk helaas vrijwel nooit iets van merk.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:27 schreef AMangold het volgende:
[..]
Ik heb liever iemand die weinig bedpartners heeft gehad doordat hij aantal relaties heeft gehad, dan een met veel bedpartners maar nooit een relatie, want dan zal ik ook maar een one-nightstand / neukertje worden..
Ik zie niet in waarom laag aantal bedpartners (helemaal door een relatie) negatief zou kunnen zijn. Geeft alleen maar aan dat iemand er "zorgvuldig" mee is, wat naar mijn mening alleen maar positief kan zijn.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:23 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb juist het beeld andersom, een relatief laag aantal partners (want lange relaties) wat toch op de een of andere reden een afknapper is voor een vrouw. Dan kom je in de categorie 'relatie-materiaal' maar niet 'date-materiaal' en laat je nu eerst in de tweede categorie moeten zitten om de eerste categorie te bereiken.
Ik spreek ook voor mijzelf he, niet voor alle vrouwen. Er zullen genoeg vrouwen zijn die wel een player willen :S.. Maar op dat vlak ben ik toch best braaf, in het algemeen deel ik alleen het bed met iemandquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:30 schreef yats het volgende:
[..]
Dat is iets wat veel vrouwen zeggen, maar waar ik in de praktijk helaas vrijwel nooit iets van merk.
Idd...op de een of andere manier ben ik ook echt geen player maar kom ik heel makkelijk in de situatie waarin seks "mogelijk" is zeg maar. En ik zeg dan nooit nee eigenlijk (of in ieder geval niet vaak).quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:25 schreef AMangold het volgende:
Ligt ook wel aan de leeftijd, kijk als ik nou een leuke jongen tegenkom van 25 en die heeft al 60 meiden in zijn bed gehad, krijg ik wel het idee dat hij een player is..
Ik denk dat de meiden die WEL een player willen gemiddeld gezien vaak de wat "dommige" typejes zijn die hun eigenwaarde willen laten afhangen van hun vriend.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:33 schreef AMangold het volgende:
[..]
Ik spreek ook voor mijzelf he, niet voor alle vrouwen. Er zullen genoeg vrouwen zijn die wel een player willen :S.. Maar op dat vlak ben ik toch best braaf, in het algemeen deel ik alleen het bed met iemand
waarvan ik denk dat kan misschien in de toekomst wel een blijvertje worden..
Ik bedoelde aantal bij leeftijdquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:33 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Idd...op de een of andere manier ben ik ook echt geen player maar kom ik heel makkelijk in de situatie waarin seks "mogelijk" is zeg maar. En ik zeg dan nooit nee eigenlijk (of in ieder geval niet vaak).
Maar ik heb niet vaak seks als doel ofzo, maar daarom lukt het juist vaak wel heb ik het gevoel. Terwijl ik meer een type ben voor een relatie eigenlijk, en dat hou ik nooit lang vol...beetje omgekeerde wereld.
Nou ja, ik ben nu toch al een redelijke tijd single en heb in de tussentijd wel wat dates gehad maar ondanks dat het steeds erg leuk en gezellig is op die dates (en de vrouwen meestal zelf op vervolgdates aansturen) komt er uiteindelijk eigenlijk altijd niets uit voort. Dus geen leuke nacht of relatie. Maar waar dat aan ligt?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:33 schreef AMangold het volgende:
[..]
Ik spreek ook voor mijzelf he, niet voor alle vrouwen. Er zullen genoeg vrouwen zijn die wel een player willen :S.. Maar op dat vlak ben ik toch best braaf, in het algemeen deel ik alleen het bed met iemand
waarvan ik denk dat kan misschien in de toekomst wel een blijvertje worden..
Nja, dat de klik er niet is kun je vaak ook weinig aan doen.. Zit beetje in de zelfde situatiequote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:36 schreef yats het volgende:
[..]
Nou ja, ik ben nu toch al een redelijke tijd single en heb in de tussentijd wel wat dates gehad maar ondanks dat het steeds erg leuk en gezellig is op die dates (en de vrouwen meestal zelf op vervolgdates aansturen) komt er uiteindelijk eigenlijk altijd niets uit voort. Dus geen leuke nacht of relatie. Maar waar dat aan ligt?
Bij een meisje wordt 15+ wel wat veel vind ik.... maar alsnog als ik echt gek op iemand ben boeit het me niet zoveel. Maar liever minder dan meer.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:34 schreef AMangold het volgende:
[..]
Ik bedoelde aantal bij leeftijd
Hoeveel bedpartners per jaar vind jij normaal en hoeveel word teveel? (zeg leeftijd 20 / 25)
15 per jaar? Dat vind ik behoorlijk veel hahaquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:37 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Bij een meisje wordt 15+ wel wat veel vind ik.... maar alsnog als ik echt gek op iemand ben boeit het me niet zoveel. Maar liever minder dan meer.
Oh ik bedoel in totaal...ja..wat is veel 2/3 per jaar vind ik wel normaal eigenlijk. En voor een jongen net zo...als je dan van 16 tot 26 rekent zit je op 30....tjah, dat klinkt ineens als veel danquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:38 schreef AMangold het volgende:
[..]
15 per jaar? Dat vind ik behoorlijk veel haha
Dat is het rare, meestal is de klik er wel qua gesprekken of qua fysiek. Maar toch kom ik meestal niet verder dan ofwel een knuffel, of soms wat gezoen. De vrouwen waar ik dan uiteindelijk wel het bed mee gedeeld heb zijn ook allemaal in een relatie uitgemond.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:37 schreef AMangold het volgende:
[..]
Nja, dat de klik er niet is kun je vaak ook weinig aan doen.. Zit beetje in de zelfde situatieKomt wel goed na een tijdje ga ik vanuit
Gewoon verder daten
Dus je neemt gewoon de leiding niet.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:44 schreef yats het volgende:
[..]
Dat is het rare, meestal is de klik er wel qua gesprekken of qua fysiek. Maar toch kom ik meestal niet verder dan ofwel een knuffel, of soms wat gezoen. De vrouwen waar ik dan uiteindelijk wel het bed mee gedeeld heb zijn ook allemaal in een relatie uitgemond.
Ah oke, die fiets.. Miss ben je dan toch iets te afwachtend?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:44 schreef yats het volgende:
[..]
Dat is het rare, meestal is de klik er wel qua gesprekken of qua fysiek. Maar toch kom ik meestal niet verder dan ofwel een knuffel, of soms wat gezoen. De vrouwen waar ik dan uiteindelijk wel het bed mee gedeeld heb zijn ook allemaal in een relatie uitgemond.
In bed wel, maar om daar te komen niet vrees ik. Ik ben gewoon te netjes dat ik vaak denk dat er ofwel 'geen interesse op die manier' is, ofwel dat ik denk dat ik in het begin netjes moet blijven i.p.v. de eerste of tweede date meteen het bed in te duiken.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:46 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dus je neemt gewoon de leiding niet.
Hoeveel dates heb je gemiddeld met een meisje? en bij hoeveelste date ga je toch beetje "voelen" ?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:48 schreef yats het volgende:
[..]
In bed wel, maar om daar te komen niet vrees ik. Ik ben gewoon te netjes dat ik vaak denk dat er ofwel 'geen interesse op die manier' is, ofwel dat ik denk dat ik in het begin netjes moet blijven i.p.v. de eerste of tweede date meteen het bed in te duiken.
Ik zou er ook niet aan moeten denken om veel partners te verslijten.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:11 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik ben 22oké het is vast onrealistisch, maar laat ik wel zeggen dat ik dat rondsletten van vroeger gewoon niet meer ga doen. Het is ook niet zo dat ik op dit moment op zoek ben naar m'n droomman, maar ik wil gewoon niet nog met heel veel mannen naar bed.
Drie a vier dates. Het hangt van het type vrouw af, soms probeer ik bij date twee iets (date een doe ik uit principe niets tenzij ik besprongen word) en soms bij date vier pas. Dat leid soms tot een afwijzing (en dus geen nieuwe date), maar dat gebeurt iedereen weleens lijkt me.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:51 schreef AMangold het volgende:
[..]
Hoeveel dates heb je gemiddeld met een meisje? en bij hoeveelste date ga je toch beetje "voelen" ?
Ja klopt, of het gebeurd wel maar blijft bij één keerquote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:58 schreef yats het volgende:
[..]
Drie a vier dates. Het hangt van het type vrouw af, soms probeer ik bij date twee iets (date een doe ik uit principe niets tenzij ik besprongen word) en soms bij date vier pas. Dat leid soms tot een afwijzing (en dus geen nieuwe date), maar dat gebeurt iedereen weleens lijkt me.
Oke, dat snap ik wel, maar dat vind ik al heel anders klinken dan dat het met nr. 11 per se niet meer zou mogen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 17:11 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ik ben 22oké het is vast onrealistisch, maar laat ik wel zeggen dat ik dat rondsletten van vroeger gewoon niet meer ga doen. Het is ook niet zo dat ik op dit moment op zoek ben naar m'n droomman, maar ik wil gewoon niet nog met heel veel mannen naar bed.
Communiceren en eerlijk zijn is sowieso het beste. Ik heb ook weleens een date gehad (date twee) waarop de bewuste vrouw in alles uitstraalde dat ze wilde dat ik haar zoende, maar toen ik dat probeerde draaide ze haar hoofd weg en kreeg ik een opmerking 'waar dat vandaan kwam'. Ik hoef niet uit te leggen dat date drie er niet meer kwam. Wellicht heeft dat me ook (negatief) beïnvloed en ben ik daardoor terughoudender uit angst het te verprutsen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:02 schreef AMangold het volgende:
[..]
Ja klopt, of het gebeurd wel maar blijft bij één keerIkzelf accepteer het vanaf date 3 als ze eens wat proberen.. Als ik het dan nog niet wil geef ik het gewoon netjes aan van sorry ik wacht daar nog liever even mee
Dan is hij niet gelijk afgekeurd..
Een inschattingsfout kan iedereen wel eens makenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:19 schreef yats het volgende:
[..]
Communiceren en eerlijk zijn is sowieso het beste. Ik heb ook weleens een date gehad (date twee) waarop de bewuste vrouw in alles uitstraalde dat ze wilde dat ik haar zoende, maar toen ik dat probeerde draaide ze haar hoofd weg en kreeg ik een opmerking 'waar dat vandaan kwam'. Ik hoef niet uit te leggen dat date drie er niet meer kwam. Wellicht heeft dat me ook (negatief) beïnvloed en ben ik daardoor terughoudender uit angst het te verprutsen.
De een maakt ze wat vaker dan de ander. Ik ben nog erger dan een ezel soms en stoot me wel aan dezelfde stenen. Mijn bijnaam onder mijn vrienden (koning kansenmisser) zegt genoeg toch?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:23 schreef AMangold het volgende:
[..]
Een inschattingsfout kan iedereen wel eens makenLaat je daardoor niet weerhouden
Haha, laatste keer dat ik was wezen stappen had ik sjans van 4 jongens had niks door totdat een gast me er op kwam wijzenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:30 schreef yats het volgende:
[..]
De een maakt ze wat vaker dan de ander. Ik ben nog erger dan een ezel soms en stoot me wel aan dezelfde stenen. Mijn bijnaam onder mijn vrienden (koning kansenmisser) zegt genoeg toch?
Haha, dat klinkt ook niet ideaal nee. Aan de andere kant heb je als vrouw natuurlijk wel het voordeel dat je cultureel gezien af kunt wachten tot een van die mannen een stap zet. Als man is dat wat lastiger. Ik verwacht niet dat er snel een vrouw op mij afstapt om met me te gaan flirten.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:32 schreef AMangold het volgende:
[..]
Haha, laatste keer dat ik was wezen stappen had ik sjans van 4 jongens had niks door totdat een gast me er op kwam wijzenDus mij kun je een blind kippetje noemen
Vrouwen houden van flirtenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:36 schreef yats het volgende:
[..]
Haha, dat klinkt ook niet ideaal nee. Aan de andere kant heb je als vrouw natuurlijk wel het voordeel dat je cultureel gezien af kunt wachten tot een van die mannen een stap zet. Als man is dat wat lastiger. Ik verwacht niet dat er snel een vrouw op mij afstapt om met me te gaan flirten.
Flirten is ook leuk. Alleen zou ik wel graag zien dat vrouwen die geen vrijgezel zijn dat bij mij in de buurt overslaan. Anders ga ik wellicht weer de fout in...quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:43 schreef AMangold het volgende:
[..]
Vrouwen houden van flirtenLeuke hobby
(ja er is verschil tussen flirten en slet uithangen
)
Dan liever een wat minder ervaren partner. Tientallen sekspartners is gewoon ronduit smering en zeker een punt om iemand op af te wijzenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:17 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Inderdaad...
En dan later klagen dat zijn vriendin geen ervaring heeft, niet spannend is en niet weet wat hij lekker vind
haha, snap ikquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:48 schreef yats het volgende:
[..]
Flirten is ook leuk. Alleen zou ik wel graag zien dat vrouwen die geen vrijgezel zijn dat bij mij in de buurt overslaan. Anders ga ik wellicht weer de fout in...
Dat is je goed recht om te vinden, maar ik hoop dan wel dat je dat ook voor jezelf laat gelden.. En niet hypocriet verkondigd dat je er zelf al 15+ gehad heeft..quote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:55 schreef IMVHI het volgende:
[..]
Dan liever een wat minder ervaren partner. Tientallen sekspartners is gewoon ronduit smering en zeker een punt om iemand op af te wijzen
Wat ben jij een fucking verzuurd mens man...elke post die ik van je lees (over het hele forum) is negatiefquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:53 schreef Zippow het volgende:
Leuk dat jullie het zo leuk en gezellig hebben maar jezus doe dat even over een of andere gay ass chat site of zo.
Nah das niet waar jongeeee. Dat zeg je alleen omdat ik zei dat ik je zou afwijzen met je + 25 bedpartnersquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:11 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Wat ben jij een fucking verzuurd mens man...elke post die ik van je lees (over het hele forum) is negatief
15+ hoeft nog geen tientallen te zijnquote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:55 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Dat is je goed recht om te vinden, maar ik hoop dan wel dat je dat ook voor jezelf laat gelden.. En niet hypocriet verkondigd dat je er zelf al 15+ gehad heeft..
Dat vraag ik me ook weleens af. Ik ken veel mannen die trots vertellen hoeveel bedpartners ze hebben (tussen de 15 en de 25 meestal) maar ik vraag me dan wel af wat hun reactie andersom zou zijn als hun vriendin dat zou zeggen.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 19:55 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Dat is je goed recht om te vinden, maar ik hoop dan wel dat je dat ook voor jezelf laat gelden.. En niet hypocriet verkondigd dat je er zelf al 15+ gehad heeft..
Je snapt wat ik bedoel :pquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:23 schreef IMVHI het volgende:
[..]
15+ hoeft nog geen tientallen te zijn
Als ik een vrouw wil puur en alleen voor de seks zoek ik wel een hoertje, is goedkoper.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 14:17 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Inderdaad...
En dan later klagen dat zijn vriendin geen ervaring heeft, niet spannend is en niet weet wat hij lekker vind
Toch wel een beetje de definitie van een slet.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 23:09 schreef Kobresia het volgende:
Een ex van een vriend me heeft er een keer drie op een avond afgewerkt. Dat gaat me zonder meer wat te ver
Op zich wel, mits je samen dan een SOA test laat doen en daarnaast diegene kan vertrouwen dat diegene alleen met jou samen seks heeft.quote:Op zondag 2 februari 2014 05:29 schreef Perico het volgende:
Achja en 2500 keer seks hebben met 1 partner is natuurlijk wel goed verdraagbaar...
Ik zou zeggen kijk eens in je post history en pik dr een paar random uit....en ik ben idd diep gekwetst dat een paar pixels om m'n scherm me zouden afwijzenquote:Op zaterdag 1 februari 2014 20:14 schreef Zippow het volgende:
[..]
Nah das niet waar jongeeee. Dat zeg je alleen omdat ik zei dat ik je zou afwijzen met je + 25 bedpartners
Ja in tegenstelling tot wat jij denkt ontkende ik de bewering dat ik volgens jou een verzuurd mens ben. Dát is niet waar. Hoe ik reageer is mijn zaak en niet de jouwe. Freaky trouwens, doe je dat vaker, weerloze meisjes internetstalken door alle berichten door te spitten?quote:Op zondag 2 februari 2014 12:37 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Ik zou zeggen kijk eens in je post history en pik dr een paar random uit....en ik ben idd diep gekwetst dat een paar pixels om m'n scherm me zouden afwijzen
Mensen die het lezen en opzoeken van posts van een andere user stalken noemen.quote:Op zondag 2 februari 2014 15:50 schreef Zippow het volgende:
Ja in tegenstelling tot wat jij denkt ontkende ik de bewering dat ik volgens jou een verzuurd mens ben. Dát is niet waar. Hoe ik reageer is mijn zaak en niet de jouwe. Freaky trouwens, doe je dat vaker, weerloze meisjes internetstalken door alle berichten door te spitten?
Ik snap niet wat daar 'te ver' aan is. Als iemand daar nou van geniet, ze doet daar toch niemand kwaad mee. Ik snap dat soort moraal echt niet hoor, dat iemand een ander erop aankijkt hoe vaak en met hoeveel mensen iemand seks heeft.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 23:09 schreef Kobresia het volgende:
Een ex van een vriend me heeft er een keer drie op een avond afgewerkt. Dat gaat me zonder meer wat te ver
Oeh, die heeft dus blijkbaar een enorm lekkere piemel.quote:Op zondag 2 februari 2014 12:12 schreef Musil het volgende:
Het boeit me echt, echt geen ene fuck hoeveel sekspartners mijn date heeft gehad. Of het er nu 2 of 100 zijn. Ik heb gedate met mannen die nog geen seks hadden gehad (toen was ik zelf overigens ook nog groen) en met mannen die (hij wilde geen exact getal noemen, alleen een indicatie) richting de 100 zaten. En mannen die af zouden knappen op mijn hoeveelheid sekspartners, daar knap ik dan weer op af.
Wat was dat voorn type man verder? Qua sociaal? Veel meisjes aanspreken beetje pua of?quote:Op zondag 2 februari 2014 12:12 schreef Musil het volgende:
Het boeit me echt, echt geen ene fuck hoeveel sekspartners mijn date heeft gehad. Of het er nu 2 of 100 zijn. Ik heb gedate met mannen die nog geen seks hadden gehad (toen was ik zelf overigens ook nog groen) en met mannen die (hij wilde geen exact getal noemen, alleen een indicatie) richting de 100 zaten. En mannen die af zouden knappen op mijn hoeveelheid sekspartners, daar knap ik dan weer op af.
Absoluut niks met PUA van doen. Gewoon, een sociaal persoon die houdt van seks. Niet een trouw persoon daardoor, maar absoluut niet typje foute womanizer.quote:Op zondag 2 februari 2014 16:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wat was dat voorn type man verder? Qua sociaal? Veel meisjes aanspreken beetje pua of?
Wat is daar smerig aan? (Behalve dan dat seks inderdaadquote:Op zaterdag 1 februari 2014 18:55 schreef IMVHI het volgende:
Tientallen sekspartners is gewoon ronduit smering
Ik schreef dan ook dat het voor mij te ver zou gaan (ik zou daar weinig voor voelen), niet dat het voor niemand toelaatbaar is of zou moeten zijn. De persoon in kwestie was gewoon een aardige meid, veel aardiger dan de voorgaande vriendin van die vriend. Uiteindelijk was dat toch wel de doorslaggevende factor om haar op te beoordelenquote:Op zondag 2 februari 2014 16:16 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Ik snap niet wat daar 'te ver' aan is. Als iemand daar nou van geniet, ze doet daar toch niemand kwaad mee. Ik snap dat soort moraal echt niet hoor, dat iemand een ander erop aankijkt hoe vaak en met hoeveel mensen iemand seks heeft.
Ja ik sla ook alles op in word bestanden van alle meisjes op het forum hier. Het mapje "zippow" neemt al heel wat mbtjes in beslag inmiddels....en soms print ik alles uit en trek ik me d'r op af.quote:Op zondag 2 februari 2014 15:50 schreef Zippow het volgende:
[..]
Ja in tegenstelling tot wat jij denkt ontkende ik de bewering dat ik volgens jou een verzuurd mens ben. Dát is niet waar. Hoe ik reageer is mijn zaak en niet de jouwe. Freaky trouwens, doe je dat vaker, weerloze meisjes internetstalken door alle berichten door te spitten?
Haha dat vind ik best awesome, yet freaky still.quote:Op zondag 2 februari 2014 17:21 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
[..]
Ja ik sla ook alles op in word bestanden van alle meisjes op het forum hier. Het mapje "zippow" neemt al heel wat mbtjes in beslag inmiddels....en soms print ik alles uit en trek ik me d'r op af.
Het aantal partners zegt niet over de bijbehorende eenheid. Het kan ook dat het weinig voorstelt en de bewuste vrouw na een saaie nacht afhaakt. Wat je wel kunt zeggen is dat hij goed is in het versieren van vrouwen.quote:Op zondag 2 februari 2014 16:26 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Oeh, die heeft dus blijkbaar een enorm lekkere piemel.![]()
Het gaat er niet om dat een vrouw niet van seks mag genieten. Als je als jonge vrouw seks hebt gehad met ik noem maar iets 35 mannen ben je in mijn ogen gewoon een vies sletje waar ik geen respect voor kan hebben, en het hebben van respect is natuurlijk juist iets wat van belang is in een relatie.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 21:38 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel :p
Velen leven nog met de vroeg middeleeuwse, kerkelijke opvatting dat een vrouw vooral niet teveel van sex mag genieten, tenzij natuurlijk met de desbetreffende user, welke zelf uiteraard ook geheel vrij erin is. Nogal hypocriet natuurlijk.
quote:
Én dat hij een enorm lekkere piemel heeft!quote:Op zondag 2 februari 2014 17:43 schreef yats het volgende:
Wat je wel kunt zeggen is dat hij goed is in het versieren van vrouwen.
Dat zal zeker het geval zijnquote:Op zondag 2 februari 2014 18:57 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Én dat hij een enorm lekkere piemel heeft!![]()
Dat zeg ik dus, dat hoeft niet eens zo te zijn. Leuk die vooroordelen over non-versierders en versierders.quote:Op zondag 2 februari 2014 18:57 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Én dat hij een enorm lekkere piemel heeft!![]()
Die man heeft echt enorm lekkere piemel, dat kán niet anders!quote:Op zondag 2 februari 2014 19:00 schreef yats het volgende:
Dat zeg ik dus, dat hoeft niet eens zo te zijn. Leuk die vooroordelen over non-versierders en versierders.
En het absolute minimum natuurlijkquote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:03 schreef essnhills het volgende:
42 is het absolute maximum natuurlijk
Jij snapt hetquote:Op zondag 2 februari 2014 20:06 schreef ThaKiller het volgende:
[..]
En het absolute minimum natuurlijk
Geil!quote:Op zaterdag 1 februari 2014 23:09 schreef Kobresia het volgende:
Een ex van een vriend me heeft er een keer drie op een avond afgewerkt. Dat gaat me zonder meer wat te ver
Ik vind het over die persoon zeggen dat hij van het leven geniet. Doet waar hij zin in heeft. Zich niet laat leiden door wat andere mensen hem voorschrijven. Én uiteraard dat hij een lekkere piemel heeft!quote:Op maandag 3 februari 2014 03:17 schreef BlueJeans het volgende:
Ik heb het niet zo op mensen die veel bedpartners hebben gehad. Er bestaat geen goed of fout, maar het zegt wel iets over jezelf. Ik vind iemand die meer dan 10 bedpartners heeft gehad niet echt aantrekkelijk. Maar waarschijnlijk ben ik gewoon preuts.
Ah, dus je bent vast ook verzot op dikke mensen?quote:Op maandag 3 februari 2014 10:14 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Ik vind het over die persoon zeggen dat hij van het leven geniet. Doet waar hij zin in heeft. Zich niet laat leiden door wat andere mensen hem voorschrijven. Én uiteraard dat hij een lekkere piemel heeft!![]()
Meestal erg fijne mensen in de omgang, omdat ze vaak ook op andere gebieden niet zo bekrompen en kortzichtig zijn.
Dikke piemels.quote:Op maandag 3 februari 2014 10:16 schreef LelijKnap het volgende:
Ah, dus je bent vast ook verzot op dikke mensen?
QFT. Dit is heel, heel erg waar.quote:Op maandag 3 februari 2014 10:24 schreef Pienata het volgende:
Jammer om te zien dat dit type sexual shaming nog steeds aan de orde van de dag is. Ik denk dat een heleboel mensen seksueel gezien niet lekker in hun vel zit, juist omdat er zoveel taboes zijn op dit gebied en schaamte door de maatschappij gepromoot wordt.
Of je nou vreest dat je kut niet naar rozen ruikt, je verontschuldigt voor drie stoppeltjes, of het aantal sekspartners dat je hebt gehad... Dan ben je helaas slachtoffer van dergelijke shaming.
Mensen, let it go!
Het woord "slet" is al helemaal een verschrikking; naast dat het een vorm van shaming is - wat opzich al erg genoeg is - is het nog seksistisch ook, aangezien het eigenlijk geen mannelijk equivalent heeft. Bovendien wordt door het overgrote deel van de bevolking worden vrouwen ook meer geshamed voor het hebben van seks dan mannen. Uiteraard is niet alleen het woord "slet" het probleem, maar ook de beoordeling die erbij hoort.
Weet je wat ik grappig vind? Van alle mannen met wie ik het bed heb gedeeld waren de grotere versierders nagenoeg altijd minder groot geschapen dan de wat ingetogenere types. Het kan toeval zijn, maar ik begin me toch af te vragen of er een verband isquote:
Is dat zo? Ik ga dat natuurlijk niet ontkennen.quote:Op maandag 3 februari 2014 12:24 schreef Musil het volgende:
[..]
Weet je wat ik grappig vind? Van alle mannen met wie ik het bed heb gedeeld waren de grotere versierders nagenoeg altijd minder groot geschapen dan de wat ingetogenere types. Het kan toeval zijn, maar ik begin me toch af te vragen of er een verband is
Het kan natuurlijk ook zijn dat mensen een andere moraal hebben. En net zoals hoe jij die mensen bekrompen en ouderwets vind, zo vinden die mensen jou iemand die met teveel mensen naar bed is geweest.quote:
Dit.quote:Op maandag 3 februari 2014 12:58 schreef SonicVolcano het volgende:
Het aantal bedpartners hoef ik niet eens te weten. Mensen die daarover willen opscheppen, be my guest.
Kwaliteit > kwantiteit
Compesatie drang, die mannen met die kleine piemels voelen zich onzeker over hun mannelijkheid dus moeten om dat te ontkrachten natuurlijk veel vrouwen het bed in krijgen.quote:Op maandag 3 februari 2014 12:24 schreef Musil het volgende:
[..]
Weet je wat ik grappig vind? Van alle mannen met wie ik het bed heb gedeeld waren de grotere versierders nagenoeg altijd minder groot geschapen dan de wat ingetogenere types. Het kan toeval zijn, maar ik begin me toch af te vragen of er een verband is
Bij mannen is seks natuurlijk ook gewoon een veel bewustere keuze, hell... Een man heeft een actieplan nodig (presteert iets), dat ligt voor een (mooie) vrouw toch heel anders?quote:Op maandag 3 februari 2014 10:24 schreef Pienata het volgende:
Jammer om te zien dat dit type sexual shaming nog steeds aan de orde van de dag is. Ik denk dat een heleboel mensen seksueel gezien niet lekker in hun vel zit, juist omdat er zoveel taboes zijn op dit gebied en schaamte door de maatschappij gepromoot wordt.
Of je nou vreest dat je kut niet naar rozen ruikt, je verontschuldigt voor drie stoppeltjes, of het aantal sekspartners dat je hebt gehad... Dan ben je helaas slachtoffer van dergelijke shaming.
Mensen, let it go!
Het woord "slet" is al helemaal een verschrikking; naast dat het een vorm van shaming is - wat opzich al erg genoeg is - is het nog seksistisch ook, aangezien het eigenlijk geen mannelijk equivalent heeft. Bovendien wordt door het overgrote deel van de bevolking worden vrouwen ook meer geshamed voor het hebben van seks dan mannen. Uiteraard is niet alleen het woord "slet" het probleem, maar ook de beoordeling die erbij hoort.
Dit soort uitspraken, echtquote:Op maandag 3 februari 2014 03:17 schreef BlueJeans het volgende:
Ik heb het niet zo op mensen die veel bedpartners hebben gehad. Er bestaat geen goed of fout, maar het zegt wel iets over jezelf. Ik vind iemand die meer dan 10 bedpartners heeft gehad niet echt aantrekkelijk. Maar waarschijnlijk ben ik gewoon preuts.
Wie houdt niet van seks? Maar dat hoeft niet te betekenen dat je meer sekspartners hebt. Iemand die zegt meer dan 10 bed partners te hebben gehad en seks ook puur lust kan zijn, loop ik van weg. Maar goed, dat is wat ik zelf vind, wat iedereen doet moet hij/zij lekker zelf weten.quote:Op maandag 3 februari 2014 14:10 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Dit soort uitspraken, echtVerhouding aannames/feiten ligt hier in het topic toch al rond de 100.000/0, maar de enige conclusie die ik kan verbinden aan iemand die veel bedpartners heeft gehad is dat diegene dan waarschijnlijk wel van seks houdt. Niets meer, niets minder. Het zegt verder helemaal niks over iemand zijn karakter of wat dan ook. Prima hoor, als iemand afknapt op het aantal bedpartners van een ander, maar dan ren ik dus ook keihard weg als iemand dat tegen mij zegt.
Precies! Andersom lijkt het me ook duidelijk dat weinig bedpartners niet per definitie betekent dat de persoon in kwestie niet van seks houd.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:51 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Wie houdt niet van seks? Maar dat hoeft niet te betekenen dat je meer sekspartners hebt. Iemand die zegt meer dan 10 bed partners te hebben gehad en seks ook puur lust kan zijn, loop ik van weg. Maar goed, dat is wat ik zelf vind, wat iedereen doet moet hij/zij lekker zelf weten.
Ik zeg alleen dat het houden van seks daarvan losstaat. Maar hoe kieskeurig iemand is, heeft er mijns inziens wél mee te maken.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:04 schreef yats het volgende:
[..]
Precies! Andersom lijkt het me ook duidelijk dat weinig bedpartners niet per definitie betekent dat de persoon in kwestie niet van seks houd.
Ik denk sowieso dat er een verschil bestaat tussen mannen en vrouwen qua 'kieskeurig zijn'. Vrouwen zitten nu eenmaal in de luxe-positie dat ze in de meeste gevallen (uitgezonderd de echt lelijke vrouwen) kunnen kiezen of ze wel of niet met een man het bed in duiken. Weinig mannen zullen nee tegen seks zeggen als die kans zich aandient. Dat verklaart ook meteen het verschil waarom het bij mannen als 'cool' gezien word als je veel partners gehad hebt, dan ben je blijkbaar goed in versieren. Vrouwen daarentegen hebben meestal de keus en dan kun je dus kieskeuriger zijn.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:06 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat het houden van seks daarvan losstaat. Maar hoe kieskeurig iemand is, heeft er mijns inziens wél mee te maken.
Je mag het van mij allemaal lekker zelf weten hoor, maar ik vind het behoorlijk "kerkelijk" klinken allemaal. Het taboe wat er op seks heerst is dan ook niet voor niks door de kerk ontstaan. Al heel wat jaartjes geleden ook. Tijden zijn inmiddels lang veranderd. Ook op het gebied van seks. Wat mij betreft kan je prima seks uit lust hebben, waarom niet? Waarom moet het allemaal zo speciaal gemaakt worden? Is het nou zo bijzonder allemaal?quote:Op maandag 3 februari 2014 15:51 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Wie houdt niet van seks? Maar dat hoeft niet te betekenen dat je meer sekspartners hebt. Iemand die zegt meer dan 10 bed partners te hebben gehad en seks ook puur lust kan zijn, loop ik van weg. Maar goed, dat is wat ik zelf vind, wat iedereen doet moet hij/zij lekker zelf weten.
Nou nou nou zeg, je hebt wel harde conclusies over hoe ik ben, even dimmen zegquote:Op maandag 3 februari 2014 17:02 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Je mag het van mij allemaal lekker zelf weten hoor, maar ik vind het behoorlijk "kerkelijk" klinken allemaal. Het taboe wat er op seks heerst is dan ook niet voor niks door de kerk ontstaan. Al heel wat jaartjes geleden ook. Tijden zijn inmiddels lang veranderd. Ook op het gebied van seks. Wat mij betreft kan je prima seks uit lust hebben, waarom niet? Waarom moet het allemaal zo speciaal gemaakt worden? Is het nou zo bijzonder allemaal?
Maar prima hoor, als jij een kerel (die verder helemaal perfect is, waar je bijvoorbeeld smoorverliefd op bent) wilt afwijzen op een cijfertje (aantal bedpartners), prima hoor, doe je ding
En dit. Vreemdgaan is sowieso een no no.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:10 schreef erodome het volgende:
Mij boeit het eigenlijk niet, zolang iemand maar ziekte vrij is. Zaken als vreemdgaan e.d.(en dan niet een keertje een foutje, maar meerdere keren) zou ik wel als afknapper zien.
Ik trek nergens conclusies, ik geef alleen mijn mening en vraag waarom seks zo speciaal gemaakt wordt. En verder:quote:Op maandag 3 februari 2014 17:04 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Nou nou nou zeg, je hebt wel harde conclusies over hoe ik ben, even dimmen zeg
Ik ben ik absoluut niet kerkelijk en ben niet gelovig. En ik ga echt niet iemand afwijzen puur op aantal partners, maar kan wel invloed hebben. Maar dankje, dat is precies wat ik ga doen, mijn eigen ding doen.
quote:Maar dat hoeft niet te betekenen dat je meer sekspartners hebt. Iemand die zegt meer dan 10 bed partners te hebben gehad en seks ook puur lust kan zijn, loop ik van weg
Als seks niet bijzonder meer voor je is kun je er ook niet meer ten volle van genieten.quote:Op maandag 3 februari 2014 17:02 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Je mag het van mij allemaal lekker zelf weten hoor, maar ik vind het behoorlijk "kerkelijk" klinken allemaal. Het taboe wat er op seks heerst is dan ook niet voor niks door de kerk ontstaan. Al heel wat jaartjes geleden ook. Tijden zijn inmiddels lang veranderd. Ook op het gebied van seks. Wat mij betreft kan je prima seks uit lust hebben, waarom niet? Waarom moet het allemaal zo speciaal gemaakt worden? Is het nou zo bijzonder allemaal?
Veel seks hebben maakt seks echter niet minder bijzonder. En zeker niet dat je er minder van geniet. Kan ik uit ervaring zeggen.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 22:08 schreef IMVHI het volgende:
[..]
Als seks niet bijzonder meer voor je is kun je er ook niet meer ten volle van genieten.
Mijn reactie kwam voort uit de zin waarin hij stelt dat we seks "niet zo speciaal en bijzonder" moeten maken.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 23:28 schreef Musil het volgende:
[..]
Veel seks hebben maakt seks echter niet minder bijzonder. En zeker niet dat je er minder van geniet. Kan ik uit ervaring zeggen.
Trouwens, je kunt maar 1 sekspartner hebben maar meer seks hebben gehad dan iemand die 100 sekspartners had. Maakt de hoeveelheid seks het minder bijzonder? Of denk je dat seks minder bijzonder wordt als je het met meer verschillende mensen doet?
Even een snelle rekensom uit mijn laatste relatie : (ongeveer) 7 jaar x 52 weken = 364 weken - (gemiddeld) 12 x 7 ongestelde weken (84) = 280 weken x (gemiddeld) 3 keer per weekseks = 840 keer seks. Knappe kerel die met zoveel verschillende vrouwen het bed gedeeld heeft in dezelfde periode.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 23:28 schreef Musil het volgende:
[..]
Veel seks hebben maakt seks echter niet minder bijzonder. En zeker niet dat je er minder van geniet. Kan ik uit ervaring zeggen.
Trouwens, je kunt maar 1 sekspartner hebben maar meer seks hebben gehad dan iemand die 100 sekspartners had. Maakt de hoeveelheid seks het minder bijzonder? Of denk je dat seks minder bijzonder wordt als je het met meer verschillende mensen doet?
quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:01 schreef Fok-it het volgende:
Ik vind 60 bedpartners erg ongeloofwaardig voor een fokkert.
Dus als ik het goed begrijp ga je bij 11 twijfelen en bij 10 niet?quote:Op woensdag 5 februari 2014 14:24 schreef yats het volgende:
[..]
Even een snelle rekensom uit mijn laatste relatie : (ongeveer) 7 jaar x 52 weken = 364 weken - (gemiddeld) 12 x 7 ongestelde weken (84) = 280 weken x (gemiddeld) 3 keer per weekseks = 840 keer seks. Knappe kerel die met zoveel verschillende vrouwen het bed gedeeld heeft in dezelfde periode.
Toch maak ik een onderscheid (ik weet het, hypocriet). Ik zou geen vriendin willen die zoveel verschillende sekspartners gehad zou hebben. Ook al is ze de mooiste/liefste/meest sexy etc. ter wereld, ik betwijfel echt of ik mijn swans met die wetenschap hard zou kunnen houden bij haar. Een vrouw hoeft voor mij geen maagd te zijn (dat heb ik met twee ex'en al gehad), maar boven de 10 bedpartners ga ik toch over een relatie twijfelen. En ja, ik kan het me ook prima voorstellen als een vrouw mij daar andersom ook op af zou rekenen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp ga je bij 11 twijfelen en bij 10 niet?...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp ga je bij 11 twijfelen en bij 10 niet?...
Het klinkt wat dubieus ja. Maar ik zou er wel even over na moeten denken ja. Andersom kan ik me ook voorstellen als een vrouw twijfels over mij heeft mocht ik dergelijke cijfers hebben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
Ja ik zou nòòit maar dan ook nòòit een man daten die 11 partners heeft gehad. Tien of minder is dè ideale schoonzoon natuurlijk.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:49 schreef yats het volgende:
[..]
Het klinkt wat dubieus ja. Maar ik zou er wel even over na moeten denken ja. Andersom kan ik me ook voorstellen als een vrouw twijfels over mij heeft mocht ik dergelijke cijfers hebben.
Het scheelt dat ik sowieso nooit een man zou daten (wat jouw profiel aangeeft).quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:51 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ja ik zou nòòit maar dan ook nòòit een man daten die 11 partners heeft gehad. Tien of minder is dè ideale schoonzoon natuurlijk.
Grappig, het ligt natuurlijk ook aan de leeftijd. Als je geen vaste relatie hebt, maar wel op je 15e begonnen bent dan telt dat wel op uiteindelijk.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:51 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Ja ik zou nòòit maar dan ook nòòit een man daten die 11 partners heeft gehad. Tien of minder is dè ideale schoonzoon natuurlijk.
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 19:43 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp ga je bij 11 twijfelen en bij 10 niet?...
Naja, da's netzoals de grens voor vanaf wanneer je mag drinken, of neuken... 18? Waarom dan niet 17 of 19. Richtlijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij vraagt zoiets op een eerste of 2e date?quote:Op donderdag 13 februari 2014 14:46 schreef Bubbles90. het volgende:
Het aantal bedpartners maakt voor mij tot zoverre uit dat ik bij iemand met een hoger getal iets langer zal wachten tot ik met hem het bed zal delen. Hier speelt zijn houding/persoonlijkheid echter ook een grote rol in. Bij de 'macho'-mannen ben ik toch meer afwachtend dan bij de 'good guys'.
Als ik echt geïnteresseerd ben in iemand dan maakt het voor mij uiteindelijk geen verschil of hij met 3 of met 30 vrouwen seks heeft gehad.
Bijna iedereen waarmee ik op date ga ken ik al langer en/of heb ik meerdere keren gesproken. Of vrienden van mij kennen hem. Ik ben vrij open over seks, dan komt zoiets wel ter sprake. Natuurlijk weet ik niet van iedereen hoeveel bedpartners ze hebben gehad voordat we op date gaan, maar achteraf blijkt toch regelmatig dat ik zelfs met zoenen langer heb gewacht bij mannen met veel bedpartners dan bij mannen met minder bedpartners.quote:Op donderdag 13 februari 2014 15:09 schreef fathank het volgende:
[..]
Jij vraagt zoiets op een eerste of 2e date?
Ik heb met drie vrouwen het bed gedeeld, daten?quote:Op donderdag 13 februari 2014 14:46 schreef Bubbles90. het volgende:
Het aantal bedpartners maakt voor mij tot zoverre uit dat ik bij iemand met een hoger getal iets langer zal wachten tot ik met hem het bed zal delen. Hier speelt zijn houding/persoonlijkheid echter ook een grote rol in. Bij de 'macho'-mannen ben ik toch meer afwachtend dan bij de 'good guys'.
Als ik echt geïnteresseerd ben in iemand dan maakt het voor mij uiteindelijk geen verschil of hij met 3 of met 30 vrouwen seks heeft gehad.
Je hebt met nog minder vrouwen het bed gedeeld, of wil je niet met me daten?quote:Op donderdag 13 februari 2014 19:15 schreef yats het volgende:
[..]
Ik heb met drie vrouwen het bed gedeeld, daten?![]()
p.s. ik ben sarcastisch, tenzij je het zelf anders ervaart.![]()
Ok, blijkbaar is mijn post onduidelijk. Het aantal vrouwen klopt, mijn vraag was ook serieus tenzij jij daar aanstoot aan neemtquote:Op donderdag 13 februari 2014 22:24 schreef Bubbles90. het volgende:
[..]
Je hebt met nog minder vrouwen het bed gedeeld, of wil je niet met me daten?
Wanhopig is niks mis mee hoorquote:Op donderdag 13 februari 2014 22:28 schreef yats het volgende:
[..]
Ok, blijkbaar is mijn post onduidelijk. Het aantal vrouwen klopt, mijn vraag was ook serieus tenzij jij daar aanstoot aan neemt
Een pitty-fuck niet, maar een pitty-date is niet per se uitgesloten.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:47 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je bent wel in voor een pitty-fuck?
Altijd leukquote:Op vrijdag 14 februari 2014 22:58 schreef Bubbles90. het volgende:
[..]
Een pitty-fuck niet, maar een pitty-date is niet per se uitgesloten.
5 is de max natuurlijk!!quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:14 schreef Zippow het volgende:
Ik vind dat vies veel.
Even omdraaien, wat is voor vrouwen dan volgens jou aanvaardbaar TS?
Ik merk dat sarcasme soms lastig is via het toetsenbord. Dus nee, niet wanhopig (recent wat dates gehad dus ik weet dat ik nog 'goed in de markt' zit). Helaas wel nog steeds pandapunten aan het opbouwen puur door mijn eigen principes (ik duik nooit op een eerste date het nest in met iemand).quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:19 schreef Goudvis87 het volgende:
Yats, ben je wanhopig aan t worden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |