Is docu of het op walgelijke wijze houden van orca's bij Seaworld. Met open mond zitten kijken en besloten om geen stap in Seaworld te zetten.quote:Op woensdag 5 februari 2014 09:12 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
is het zo'n free willy verhaal oid?
dat hoef ik dus niet te zien. Vind die verwaarloosde honden op discovery al erg.quote:Op woensdag 5 februari 2014 09:22 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Is docu of het op walgelijke wijze houden van orca's bij Seaworld. Met open mond zitten kijken en besloten om geen stap in Seaworld te zetten.
waar staat die "untitled psychological thriller" , ken hem niet vinden, lijkt me wel een leuke seriequote:Op woensdag 5 februari 2014 00:37 schreef OverRated het volgende:
Edit: Oh dit is wel handig: http://en.wikipedia.org/w(...)stributed_by_Netflix
[ afbeelding ]
Nope, eerste aflevering gezien. Boeide niet en nooit meer verder gekeken.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 15:44 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Net of we die allemaal nog niet gezien hebben!
De eerste 3 afleveringen vond ik ook een beetje sloom, daar moet je een beetje doorheen. Ik zou het eerste seizoen helemaal kijken, en als je het dan nog niks vind niet meer verder kijken. (wel met de wetenschap dat het per seizoen beter wordt)quote:Op woensdag 5 februari 2014 11:22 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Nope, eerste aflevering gezien. Boeide niet en nooit meer verder gekeken.
Thanks!!quote:Op woensdag 5 februari 2014 00:37 schreef OverRated het volgende:
[..]
13 afleveringen van een uur.
Voor veeeel data over series en films: IMDB
Maar voor toekomstige releases op Netflix heb ik nog niet echt iets gevondenPik die dingen meestal op via Twitter.
Edit: Oh dit is wel handig: http://en.wikipedia.org/w(...)stributed_by_Netflix
[ afbeelding ]
Maar daarvoor kijk ik al teveel series om even een seizoen te proberen, er zitten maar zoveel uren in een dag natuurlijk. BB is er echt eentje die ik wellicht eens probeer als ik ziek op de bank lig ofzo.quote:Op woensdag 5 februari 2014 11:34 schreef Blik het volgende:
[..]
De eerste 3 afleveringen vond ik ook een beetje sloom, daar moet je een beetje doorheen. Ik zou het eerste seizoen helemaal kijken, en als je het dan nog niks vind niet meer verder kijken. (wel met de wetenschap dat het per seizoen beter wordt)
Suits daarentegen vond ik geweldig vanaf aflevering 1, echt een aanrader
Ik heb hetzelfde gehad, maar kreeg ook een melding dat ik Silverlight moest deleten en opnieuw installeren. Gedaan en het werkt weer allemaal.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:20 schreef Forbry het volgende:
Steeds krijg ik na een tijdje Netflixen foutcode: 2014 (Silverlight) te zien en dat weet ik dan wel (tijdelijk) op te lossen, maar is wel een gedoe en het komt iedere keer weer terug. Ben het onderhand echt een beetje zat. Iemand een idee hoe of wat?
Amen, beste serie ooit imho. Jammer dat er maar 5 seizoenen zijn geweest, had nog wel jaren BB willen zienquote:Op woensdag 5 februari 2014 08:47 schreef SlevinX het volgende:
Toch adviseer ik om met Breaking Bad gewoon het eerste seizoen af te kijken alvorens te beslissen of je het leuk vind of niet. Veel mensen in mijn omgeving waarvan ik het niet verwacht had vonden het ook zeker de moeite waard.
Voor mij is het de beste serie ooit gemaakt. De beelden, de opbouw, de karakterontwikkeling, het verhaal, de plottwists alles is bijna perfect. Natuurlijk zitten er wat "saaie" momenten. Maar toen ik deze de tweede keer zag vond ik dat zeker niet. Vooral dat je nooit weet welke kant het opgaat en de verandering van walt is erg goed gedaan.
Maar ja er zijn ook mensen die geen patat of ijs lusten dus zullen er vast ook mensen zijn die het niks vinden:)
Dat het op tijd stopte zorgde ervoor dat de serie goed blijft. Niet zoals Dexter die vervalt in slechte plots en slordigheden. Misschien een andere serie door de zelfde makers. Nieuw verhaal, nieuwe acteurs en wel de zelfde kwaliteit.quote:Op woensdag 5 februari 2014 12:40 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
Amen, beste serie ooit imho. Jammer dat er maar 5 seizoenen zijn geweest, had nog wel jaren BB willen zien
ja preciesquote:Op woensdag 5 februari 2014 12:52 schreef SlevinX het volgende:
[..]
Dat het op tijd stopte zorgde ervoor dat de serie goed blijft. Niet zoals Dexter die vervalt in slechte plots en slordigheden. Misschien een andere serie door de zelfde makers. Nieuw verhaal, nieuwe acteurs en wel de zelfde kwaliteit.
Zoals ook de makers van The Wire die terugkwamen met het totaal andere, maar ook hoogstaande Treme. Ook slechts vier seizoenen (t.o. vijf van The Wire). Quit while you're ahead.quote:Op woensdag 5 februari 2014 12:52 schreef SlevinX het volgende:
Dat het op tijd stopte zorgde ervoor dat de serie goed blijft. Niet zoals Dexter die vervalt in slechte plots en slordigheden. Misschien een andere serie door de zelfde makers. Nieuw verhaal, nieuwe acteurs en wel de zelfde kwaliteit.
Zou ook wel meer van die docu's willen ja, heb ooit nog een hele stapel op dvd voor 1,- per stuk aangeschaft zaten echt toffe tussen.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 10:03 schreef kawa4 het volgende:
ik heb nou de Auschwitz docu gezien,
ik vond het een beetje tegenvallen was allemaal wel intressant en ben ook dingen tegegekomen die ik nog niet wist, maar de manier van vertellen enzo, vond ik wat saai.
staan er behalve deze docu ook nog meer op over WW2
( the rise of hitler heb ik al gezien)
quote:Op woensdag 5 februari 2014 22:21 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Gewéldige serie. Zeker even doorzetten imo.
quote:
Dit dus.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |