Eentje nog, in september. Vredesloop in 40'31". Viel zwaar maar desondanks toch behoorlijk voorin geeindigd (40/3900), ik was blijkbaar niet de enige die het die dag zwaar hadquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:00 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Welkom!
Had eigenlijk al wel verwacht dat je onderhand onder de 40 minuten was gedoken met die verbetering die je laatst ineens doormaakte met de 5 in 19.nogiets. Niet veel 10's meer gelopen? Of beetje blijven steken weer?
quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:01 schreef YUR het volgende:
Das ook een gekke welkomstpost.... "Hoi, welkom! Valt me wel een beetje tegen van je"
Kun je dat schema eens doorsturen, Mossel? Zou het kunnen zijn dat het schema gebaseerd is op dat van Runnersweb? Het lijkt er iig heel veel opquote:Op woensdag 29 januari 2014 08:11 schreef mosselmossel het volgende:
Quoi! Gaat hard! Hier volgende week zaterdag pas die 16 a 17km. Dan staat er 1.45 uur op het programma. Komende zaterdag nog 1.30 uur. Maar eerst morgenavond nog met de AV. Staat als kern 6x(5min D3, 5 min D1). Wordt weer een kilometer of 14 in totaal, met het in- en uitlopen erbij in totaal.
Oh, dacht dat je samen met het zoontje was gaan hardlopen in de speciaal daarvoor bestemde kinderwagen natuurlijkquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:34 schreef YUR het volgende:
Zak gevuld met water, maar nu had ik ook 2 van deze flesjes bij me:
Dat kan jammer genoeg nog niet...quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:40 schreef Levitas het volgende:
[..]
Oh, dacht dat je samen met het zoontje was gaan hardlopen in de speciaal daarvoor bestemde kinderwagen natuurlijk
Kan hij zich ook af laten zakken naar de prutsers in het peloton? Kan hij mijn drinken ook meenemenquote:Op woensdag 29 januari 2014 10:41 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen de bevestiging van mn vader gekregen dat ie ook dit jaar met fiets en al aanwezig is in Rotterdam. Scheelt mij weer eten en drinken meeslepen
En uiteraard welkom hier knnth
Gewoon bij mij in de buurt blijven lopen joh, net zo makkelijkquote:Op woensdag 29 januari 2014 11:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Kan hij zich ook af laten zakken naar de prutsers in het peloton? Kan hij mijn drinken ook meenemen
Zodra hij zelfstandig rechtop kan zitten...en de buitentemperatuur wat aangenamer isquote:Op woensdag 29 januari 2014 12:00 schreef Levitas het volgende:
[..]
Vanaf hoeveel maanden/ jaar kan dat? [/babyn00b]
Gelukkig!quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:10 schreef knnth het volgende:
[..]
Eentje nog, in september. Vredesloop in 40'31". Viel zwaar maar desondanks toch behoorlijk voorin geeindigd (40/3900), ik was blijkbaar niet de enige die het die dag zwaar hadDaarna door geboorte van dochter drie maanden alleen maar rustige souplesse-intervallen gedraaid om de benen in beweging te houden maar dat mocht geen naam hebben, gemiddeld 40k/maand zal het geweest zijn.
[..]Ik ken hem ook van wat andere fora (CnR, GoT)), hij mag dat wel zeggen hoor
quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:39 schreef Corniel het volgende:
@YUR: misschien al tijdens de marathon. Kan je het drinken en het eten gewoon voor je uitduwen.
Ik ben trouwens ook een enorme faler. Mijn (Pijll-aproved) p.r. op de 10 km staat nog steeds op 43:06. En ik heb nooit, niet in training, niet als onderdeel van de 15 km of HM sneller gelopen dan 40:20. Misschien moet ik daar maar eens verandering in brengen. Ik wil Jero_nimo natuurlijk niet nog verder teleurstellen.
Lijkt totaal niet op het runnersweb-schema.quote:Op woensdag 29 januari 2014 11:19 schreef Levitas het volgende:
[..]
Kun je dat schema eens doorsturen, Mossel? Zou het kunnen zijn dat het schema gebaseerd is op dat van Runnersweb? Het lijkt er iig heel veel op
Waarom valt zoiets me dan weer op?![]()
Ik ben ook benieuwd hoe de rest van het schema eruit ziet. Niet dat ik er op dit moment überhaupt iets mee kan
Bedoelde eigenlijk ook het runnersworld.nl HM schema.quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:10 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Lijkt totaal niet op het runnersweb-schema.Enige wat er op lijkt is dat je elke paar weken weer een stukkie verder gaat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:31 schreef Quoi het volgende:
Voor de 015 regio-genoten onder een spoilertje de 17 km route die ik mag gaan lopen met 'mijn' groepje. Vrij gesneden koek qua route, alleen bij De Lier nieuw (dat moet ik even in mijn hoofd knopen!)![]()
Ik vind het ongelofelijk hoe ver je wel niet komt.Ziet er uit als een mooi stukje lopenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 13:31 schreef Quoi het volgende:
Voor de 015 regio-genoten onder een spoilertje de 17 km route die ik mag gaan lopen met 'mijn' groepje. Vrij gesneden koek qua route, alleen bij De Lier nieuw (dat moet ik even in mijn hoofd knopen!)![]()
Ik vind het ongelofelijk hoe ver je wel niet komt.Dat ziet er op papier veul verder uit dan de route van de CPC. Dus die CPC wordt een makkie voor jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked
Ik zit nog een beetje in dubio... Vorig jaar heb ik er natuurlijk heel veel effort in gestoken, weet niet of ik daar tijd voor heb dit jaar. Ik wil best de inschrijvingen regelen, met als stelregel dat je zelf voor vervanging moet zorgen als je afhaakt na het opgeven van de teams...quote:Op dinsdag 28 januari 2014 19:02 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]Goed bezig!
Dan wil je in juli vast ook wel meedoen met de 5k bij de Ekiden?![]()
Sowieso, de Ekiden. Misschien al een idee om een beetje te kijken wie/wat/wanneer? Ik wil best wel meeregelen trouwen, weet niet of daar nog meer gegadigden voor zijn? MD heb jij nog zin om er weer wat tijd in te steken?
Dat lijkt me fair!quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:10 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ik zit nog een beetje in dubio... Vorig jaar heb ik er natuurlijk heel veel effort in gestoken, weet niet of ik daar tijd voor heb dit jaar. Ik wil best de inschrijvingen regelen, met als stelregel dat je zelf voor vervanging moet zorgen als je afhaakt na het opgeven van de teams...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |