Heel goed van jou!quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:23 schreef Burdie het volgende:
@marel, ik wilde toch al graag in het ziekenhuis bevallen, en er is eerder gesproken over een medische indicatie ivm teveel vruchtwater en een stuit, dus toen heb ik echt even moeten schakelen. Inmiddels speelt dat gelukkig niet meer, maar ik heb wel 'het gaat zoals het gaat' leren omhelzen. Als je al het geneuzel negeert, is mijn zwangerschap eentje uit een schoolboekje, dus ik heb niets te klagen verder. En heb er nog streeds belachelijk veel zin in![]()
.
Ja, het is ook koffiedik kijken he. Mijn dochter kwam met 39.6 en als ik nu over tijd loop zal ik echt verbaasd zijn, al weet ik dat dat ook prima kan.quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:31 schreef DJMomo het volgende:
Sjakie kwam met 41w precies... Ik had altijd het idee dat Jaap eerder zou komen, maar nu UD zo dichtbij komt... VK zei ook dat ik maar weer van 41w uit moest gaan, kennelijk is dat "normaal" voor mijn lijf qua zwangerschapsduur
wat een ellende he, dat licht slapen. En zoals je kunt lezen komt het in het laatste trimester weer keihard terug.
quote:Op woensdag 29 januari 2014 14:35 schreef marel88 het volgende:
En die laatste zin kan ik niet zo goed lezen, heel gek, misschien ligt het aan m'n lenzen![]()
Ik ga er nog wel even iets over zeggen met de 24-weken controle. Dat ik hem toch wel zweverig vind. Aangezien de VK deze had aangeraden omdat ie het minst zweverig was en wel goed. Dat laatste kan ik pas over oordelen als ik bevallen ben natuurlijkquote:Op woensdag 29 januari 2014 14:33 schreef Aisly het volgende:
Alixia gister zomaar al 4cm! Hoe gaat het nu?
GM de wij jonge ouders in de bus! Fijn dat je maandag terecht kan bij de fysio. Hopelijk wat oefeningen die je zullen helpen.
Enf, vervelend van die kramp! Gelukkig gaat het alweer beter![]()
En alweer 22 weken![]()
Chanty, jouw yoga blijft wel erg zweverig hoorFijn dat je iig de voor jou interessante punten eruit kan halen
En Fazz.. wow! Zwanger en fit klinkt als heeel vermoeiend haha
Momo, gelukkig alweer iets beter geslapen. Maar hopelijk snel weer een echt goede nachtrust zodat je wat uitgeruster bent. En bijna je UD, dat gaat snel!!![]()
Nummer_zoveel meldplicht![]()
Dyre 10 weken![]()
Klaprooss 35 weken![]()
Even een jeeej! voor de melk van RFR(ik zit af en toe stiekem al eens te knijpen maar hier nog niets haha)
Burdie goedgekeurd! Wat fijn!![]()
Welkom terug DND!![]()
Kim alweer twee weken geen bloedWel balen dat je zo slecht slaapt
![]()
Gisteravond weer yoga gehad, en op de een of andere manier is kleintje dan 's nachts door het dolle heen. Dus veel wakker ivm veel plassen en een onrustige kleineVolgende week partnerles, ben benieuwd!
En gisteravond een gedeelte van mn schoenen maar opgeruimd, kan al mn laarzen niet meer aan vanwege mn vocht vasthoudende benen. *Blij dat het geen zomer is!*
quote:Op woensdag 29 januari 2014 12:28 schreef Burdie het volgende:
Yay, bloeddruk is weer goed, dus hoef niet naar het ziekenhuis.
Ik ga mezelf trakteren op een lekker broodje.
[/ego]
+1! Muv van het feit dat wij standaard starten met een kopje thee en een thema (bijv. Borstvoeding of wat kun je hebben aan osteopathie tijdens de zwangerschap en na de bevalling)quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:58 schreef Dot. het volgende:
Wij beginnen met een losmaakoefening waarbij je alles even rekt en strekt en doen de rest van de tijd voornamelijk ademhalingsoefeningen en persoefeningen met af en toe een echte yoga oefening erdoor. En dan als laatste een ontspanningsoefening. En soms vertelt de juf ook wat over bevallingen en hoe het kan gaan, dus dan zitten we gewoon te luisteren.
Ze zei ook dat de persoefeningen door sommige mensen worden afgeraden, maar ik vond het tot nu toe wel nuttig, want ik had dus bijvoorbeeld geen idee dat je het eerste stuk naar je anus moet persen en pas als de baby een hoekje om gaat je wat meer naar boven richt. En dat veel vrouwen dat niet weten en als je idd bang bent om te poepen tijdens je bevalling dat je je dus inhoudt, omdat je de verkeerde kant op denkt te persen. En het is niet alsof we met zn allen daar zitten te drukken, het is meer even je buikspieren aanspannen en je adem inhouden.
Ik zou dat kopje thee ook wel leuk vinden idd, dan kun je even kletsen en krijg je meer een band met de groep. Nu is het hoi, beginnen en doei.quote:Op woensdag 29 januari 2014 17:05 schreef Kimpossible het volgende:
[..]
+1! Muv van het feit dat wij standaard starten met een kopje thee en een thema (bijv. Borstvoeding of wat kun je hebben aan osteopathie tijdens de zwangerschap en na de bevalling)
De docente ging bij elke les een fase van de bevalling uitleggen, dus ontsluitingsfase, persfase etc. Daarbij kregen we dan wat ademhalingstechnieken die we konden gebruiken om de weeën op te vangen/die we konden gebruiken tijdens het persen.quote:Op woensdag 29 januari 2014 16:50 schreef Chanty het volgende:
Wat doe jij dan zoal bij de yoga? En same question voor anderen die yoga doen? Kijken of de rest wel overeen komt.
Zou -ie het aanvoelen?quote:Op woensdag 29 januari 2014 17:39 schreef DJMomo het volgende:
Bij mij was het zoals bij rfr.
Oh. En Sjaak wordt vlgs mij ziek.humeur al paar dagen om te schieten. Gisteren bek en bek af. Vandaag heel stil op kdv en met vuur rode wangen opgehaald.
Zo was het bij mij ook.quote:Op woensdag 29 januari 2014 17:07 schreef RunForrestRun het volgende:
Burdie, fijn dat alles goed was!
[..]
De docente ging bij elke les een fase van de bevalling uitleggen, dus ontsluitingsfase, persfase etc. Daarbij kregen we dan wat ademhalingstechnieken die we konden gebruiken om de weeën op te vangen/die we konden gebruiken tijdens het persen.
Verder kregen we oefeningen die je als voorbereiding op je bevalling kon doen (die doe ik nu netjes elke ochtend) om bijvoorbeeld spieren los te maken, bekkenbodemspier trainen etc.
Als afsluiting een ontspanningsoefening en dat was het meest zweverig van alles, maar dat ging niet verder dan "Ga in gedachten je hele lichaam langs", en dan ging ze allemaal lichaamsdelen opnoemen.
Thee kregen wij na de arbeid.
Hahaha de kat doet ook al een paar dagen maf. Ging vannacht opeens bovenop me liggen. Doet ie normaal NOOIT!quote:Op woensdag 29 januari 2014 17:42 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Zou -ie het aanvoelen?
Ik zat tijdens de geboorte van mijn jongste broertje ook met dikke koorts bij de achterbuurvrouw op de bank
Maar het is natuurlijk niet iets waar je op zit te wachten nu. Hopelijk knapt-ie snel op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |