Hahahaquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:15 schreef psclgrn het volgende:
Billy denkt niet dat ze allemaal zo "koekoek" zijn![]()
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:17 schreef Mallika het volgende:
Ik vind Peter tot nu toe nog niet echt iets toevoegen om juichend enthousiast over te zijn.
Die dronkeman actie was belachelijk, gespeeld of niet.
Irriteer me niet genoeg aan hem om me continu te ergeren maar ben ook geen voorstander en heb zeker geen medelijden.
Nope, maar leuk knippen en plakken helpt wel.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:14 schreef Scrutinizer het volgende:
Yep, maar het is niet per se nodig om zijn onhandige loslippigheid uit te zenden, volgens mij.
alle vergunningen van wat ze ook nog *verzinnen* dit jaar liggen al kant en klaar..........quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:14 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
En hij heeft tot nu toe plannen waar het meeste geld mee verdiend is en verdiend kan worden.... Miss Montreal, hondenkennel. (dat van die vergunning is BS, die hebben ze al lang).
Absoluut. Maar zijn loslippigheid, of het nou waar was wat-ie zei of niet, is niet alleen schadelijk voor hem maar mogelijk ook voor het programma. Aangezien de zogenaamde vriendschap tussen hem en Lot niet aan bod is gekomen in de uitzending zouden ze hem nog kunnen sparen. Of dat ook geldt voor wat er vanmiddag gebeurd is weet ik niet want dat heb ik niet helemaal meegekregen.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hij geeft ze de munitie iig pasklaar in handen.
Ik hoop deze week al.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:16 schreef NenaLois het volgende:
Dat gedrag van Hakim gaat zich vroeg of laat tegen hem keren
Dat is ie nu juist wel, niet omdat ie zo geweldig is (of hij moet inderdaad een rol spelen nu), maar omdat hij voor commotie zorgt. Als er straks een ander uit gestemd wordt en Peter blijft, dan krijg jij streams om van te smullen ... en daar zit ik op te wachten, niet op een stelletje gezellige groentekwekers.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:12 schreef community het volgende:
Laten we nou niet doen alsof Peter ene drol waard is voor die toko.
foutje bedankt en maak je liever druk om je eigen onzinquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:18 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Waarom quote je je eigen onzin?
oh jaquote:
Uit je rol gevallen.... je weet wat er dan gebeurd he... hence Peter...quote:
Waarom zou Peter onschendbaar zijn dan?quote:
Hoe verraad ze hem? Dat heb ik echt niet door, zij vertelt gewoon hoe de situatie tussen haar en Peter zit.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:19 schreef Dotteke het volgende:
En Jimmy die in het begin iedereen gelijk de mond snoerde als er over een ander werd gesproken laat Isabelleke haar verhaal over Peter doen. Ze verraad hem eigenlijk door te zeggen.
Onzin?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:18 schreef KaoloJoeka het volgende:
[..]
Waarom quote je je eigen onzin?
Dit programma duurt onmogelijk lang jaquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:21 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wanneer komt andrea nou bij show?
Nu nog mijn track record van Fok!bans opschroeven en we staan gelijk...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:19 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik hoop deze week al.
(@waxmask, ik had precies zelfde TT, omdat openen iets te lang duurde, hahahahaha)
fixedquote:
Hij heeft de joker getrokkenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Waarom zou Peter onschendbaar zijn dan?
Geen stream op isa / Jim (meer)?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:21 schreef Stranger het volgende:
[..]
Hoe verraad ze hem? Dat heb ik echt niet door, zij vertelt gewoon hoe de situatie tussen haar en Peter zit.
Met als extra prijs: 1 container met bierquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:22 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Hij heeft de joker getrokken
Dan mag je actie maken en ben je tijdelijk onschendbaar
Haha, heb t ook op staan; oh het komt!quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:22 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Dit programma duurt onmogelijk lang ja
En daar loopt het helaas al spaak.quote:
en een premie op zijn privé rekeningquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:23 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Met als extra prijs: 1 container met bier
Wat hij in de min stond.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
Paul verspreekt zich tegen Peter.
Over 7 ruggen.
Peter: "Nee niet zoveel..."
Ging volgens mij over de borg.
die borg is geen geheim toch? Lindy heeft er ook over gesproken in rtl late night.. het bedrag is me alleen ff ontschotenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
Paul verspreekt zich tegen Peter.
Over 7 ruggen.
Peter: "Nee niet zoveel..."
Ging volgens mij over de borg.
Huub, kom er maar inquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:24 schreef Copycat het volgende:
[..]
En daar loopt het helaas al spaak.
Neequote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef BoonDockSaint het volgende:
Kan iemand sbs shownieuws hier zetten ik heb geen tv
Uitzending gemist kijken?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef BoonDockSaint het volgende:
Kan iemand sbs shownieuws hier zetten ik heb geen tv
Kleine samenvatting mag welquote:
Johan Vlemmix heeft betaald, dus niks aan het handjequote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:24 schreef LekkerSimpel het volgende:
Paul verspreekt zich tegen Peter.
Over 7 ruggen.
Peter: "Nee niet zoveel..."
Ging volgens mij over de borg.
Ga dan in het mediatopic kijken.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef BoonDockSaint het volgende:
Kan iemand sbs shownieuws hier zetten ik heb geen tv
Ik heb een ban voor minder gekregen.... Spoileren van Maxim's winnaar in het Expeditie topic...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef Punkman het volgende:
[..]
Sorry, wist ik niet, maar vond dit wat te ver gaan ..
Ik vind het ook wel een beetje tragisch, want het is geen slechte jongen maar hij is niet slim genoeg om hier iets van te leren.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef Scrutinizer het volgende:
Gaat Peter toch nog "Out with a bang." Wie had dat ooit verwacht? Nu nog even een Dennixje doen en een camera van de muur rammen en zijn Utopia is voorbij.
Al die jaren van audities waarin hij net niet uitverkoren werd, vervolgens dan toch in een succesvolle RLS terechtkomen en dan als eerste weggestemd worden. Ik vind het knap hoor.
Ik vind een kleine samenvatting wel mogenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:27 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
jammer zoek ik het wel terug morgen ofzo
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:27 schreef espri het volgende:
Rienk zegt tegen Billy dat ie haar niet vertrouwd
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef SecretStoryWous het volgende:
Dochter van Andrea ook nog in boulevard straks
We blijven schakelenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef SecretStoryWous het volgende:
Dochter van Andrea ook nog in boulevard straks
Ja, en hij vind het vervelend dat ze altijd met iedereen meepraat.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef Scrutinizer het volgende:
Oeps! Ze zijn iets te laat bij een gesprek van Rienk en Billy. Zo te horen heeft hij haar verteld dat ze zich anders voordoet dan ze is.
Zegt modje Mirjam tenminstequote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef juul. het volgende:
Hallo jongens, straks een interview met de dode stiefdochter van Andrea bij RTL Boulevard
TopShow...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef SecretStoryWous het volgende:
Dochter van Andrea ook nog in boulevard straks
Hebben ze Char gebeld?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef juul. het volgende:
Hallo jongens, straks een interview met de dode stiefdochter van Andrea bij RTL Boulevard
In Spanje kunnen ze niet streamen, geloof ik. Dat is dan in zijn voordeel.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel een beetje tragisch, want het is geen slechte jongen maar hij is niet slim genoeg om hier iets van te leren.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:28 schreef juul. het volgende:
Hallo jongens, straks een interview met de dode stiefdochter van Andrea bij RTL Boulevard
Ja, dat zit mij ook dwars, althans dwars, het lijkt zo vooropgezet, zo uitgeloktquote:Op dinsdag 21 januari 2014 18:26 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik volg iets niet. Waarom pakt Peter 50 euro en geeft hij dit vrolijk toe en lijkt niemand dit te boeien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |