Beter houd je die PSV-verbasteringen van spelersnamen lekker in Eindhoven.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:49 schreef Insomnia_ het volgende:
stand in voor van persie
Van Persie mag dan mooi gaan banken voor Pelgod
Mag de Boeet dan ook niet meer...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:50 schreef Merkie het volgende:
[..]
Beter houd je die PSV-verbasteringen van spelersnamen lekker in Eindhoven.
John Metgodgodquote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:50 schreef Merkie het volgende:
[..]
Beter houd je die PSV-verbasteringen van spelersnamen lekker in Eindhoven.
Je bent zelf een verbastering.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:50 schreef Merkie het volgende:
[..]
Beter houd je die PSV-verbasteringen van spelersnamen lekker in Eindhoven.
Die vorm van verbastering komt uit dit topic. De "god"-suffix komt uit het PSV-topicquote:
Ok, in dat geval: eens.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:52 schreef Merkie het volgende:
[..]
Die vorm van verbastering komt uit dit topic. De "god"-suffix komt uit het PSV-topic.
Snap niet dat sommige mensen niet snappen dat Feyenoord nog altijd in de schulden zit en dat ze elk dubbeltje nog altijd om moeten keren.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:52 schreef Siyara het volgende:
Snap niet dat iemand 8 miljoen genoeg kan vinden.
Stel eens wat nieuws voor, Ronda.quote:
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:52 schreef Siyara het volgende:
Snap niet dat iemand 8 miljoen genoeg kan vinden.
Dat weet iedereen en begrijpt elk wel denkend mens wel. Ik ben van mening dat je de gok wel kunt nemen dat je Pelle van de zomer voor ongeveer het zelfde bedrag kwijt kunt (al is het 6 miljoen, so be it).quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:53 schreef TC03 het volgende:
[..]
Snap niet dat sommige mensen niet snappen dat Feyenoord nog altijd in de schulden zit en dat ze elk dubbeltje nog altijd om moeten keren.
Volledig mee eens.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:51 schreef Grifte het volgende:
Voor een wintertransfer vind ik 8 miljoen iets te weinig voor Pellè. Als het nou in de zomert was kon je nog rustig een vervanger halen, toewerken naar het nieuwe seizoen. Nu vertrekt je sterspeler en kapstok van het elftal.
8 miljoen is een nette prijs voor Pellè, maar in de winterperiode moet je toch wel wat meer er uit kunnen slepen, als compensatie voor het half jaar erna zonder hem.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:55 schreef Merkie het volgende:
Beter even wachten totdat hij ons kampioen maakt met hattricks tegen Ajax, PSV, Twente en Vitesse. Dan ¤20 miljoen incasseren.
Als het verhaal klopt is dat het openingsbod van die zandhadzen.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:52 schreef Siyara het volgende:
Snap niet dat iemand 8 miljoen genoeg kan vinden.
Het waren Van Geel's eigen woorden toen hij zei dat Feyenoord niet meer per se moest verkopen. Door Pellè nu voor een (relatief) laag bedrag te laten weggaan, wek je op z'n minst de indruk wél te moeten verkopen.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:53 schreef TC03 het volgende:
[..]
Snap niet dat sommige mensen niet snappen dat Feyenoord nog altijd in de schulden zit en dat ze elk dubbeltje nog altijd om moeten keren.
¤ 20 mln lijkt me wat veel, maar voor minder dan 12 moet je hem in de winter niet laten gaan.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:55 schreef Merkie het volgende:
Beter even wachten totdat hij ons kampioen maakt met hattricks tegen Ajax, PSV, Twente en Vitesse. Dan ¤20 miljoen incasseren.
Feyenoord hoeft niet meer te verkopen om een faillissement af te wenden. Wil je structureel terugkeren aan de top, dan moet je meer financiële ademruimte hebben. Vitesse, PSV en Ajax hebben meer geld. En Twente ook nog wel denk ik.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het waren Van Geel's eigen woorden toen hij zei dat Feyenoord niet meer per se moest verkopen. Door Pellè nu voor een (relatief) laag bedrag te laten weggaan, wek je op z'n minst de indruk wél te moeten verkopen.
Feit blijft dat je die 8 miljoen waarschijnlijk in de schulden moet steken en je dus sportief geen flikker verder bent. Sterker nog, je doet weer een stap achteruit.
lolquote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:58 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
Ach we hebben Armenteros en Te Vrede. Geen stap achteruit dus.
Voor 6 miljoen zou ik hem nog lekker houden. Contract tot 2017, alle tijd.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat weet iedereen en begrijpt elk wel denkend mens wel. Ik ben van mening dat je de gok wel kunt nemen dat je Pelle van de zomer voor ongeveer het zelfde bedrag kwijt kunt (al is het 6 miljoen, so be it).
Vagner Love. Tymoshchuck. Mexès.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:59 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Of anders Dost en Bulthuis halen.
Of Wanderson.
Financiële ruimte krijg je ook door Europees een keer rondje CL mee te pakken. Want zeg nou eerlijk: van onze commercieel directeur moeten we het niet hebben. En als spelersverkopen dan enkel kunnen dienen om de schuldenlast te verlagen, zou ik de verkoop (waar mogelijk) uitstellen en in elk geval nog een kans hebben op CL voetbal.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:57 schreef Merkie het volgende:
[..]
Feyenoord hoeft niet meer te verkopen om een faillissement af te wenden. Wil je structureel terugkeren aan de top, dan moet je meer financiële ademruimte hebben. Vitesse, PSV en Ajax hebben meer geld. En Twente ook nog wel denk ik.
Dat snap ik ja.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:59 schreef Dven het volgende:
Ik blijf me inzetten voor de ruildeal Sigthorsson/Pelle
Bulthuisquote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:59 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Of anders Dost en Bulthuis halen.
Of Wanderson.
Bulthuis... wereldspits moet dat zijn, want een back is het niet...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:59 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Of anders Dost en Bulthuis halen.
Of Wanderson.
Hij creëert wel ruimte voor anderen om te scoren, is ook een kwaliteitquote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:01 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Bulthuis... wereldspits moet dat zijn, want een back is het niet...
Niet persé nodig. Zonder verkopen wordt er al winst gemaakt. Wel is er nog een paar miljoen schuld, dus een deel van een verkoop zal daar naartoe gaan. Denk dat 60% ofzo van de netto opbrengst geherinvesteerd kan worden.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:01 schreef Heeinz het volgende:
Hoe hard heeft Feyenoord die miljoenen nu nog nodig dan? En tot wanneer heeft Pellé contract? Gerucht moet eerst nog waar zijn natuurlijk, maar toch
Sorryquote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:52 schreef Siyara het volgende:
Snap niet dat iemand 8 miljoen genoeg kan vinden.
Dat zit er dik in.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Voor 8 miljoen geef je wel je enige troef uit handen.
Maar ok, stel hij vertrekt kan de club dan wat met het geld of direct weer de schulden wegpoetsen?
Vanavond even doen. Dank voor de opmerking.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 12:53 schreef Dven het volgende:
Speelschema is al een tijdje niet van een update voorzien volgens mij.
Zolang wij qua shirtsponsoring vergeleken met jullie 2 knikkers en een AH bonuskaart krijgen, vervolgens alvast een miljoen steken in onderzoek naar een nieuw stadion, er maar niet in slagen Europees te overwinteren en we nog steeds schulden hebben, hebben we die miljoenen hard nodig.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:01 schreef Heeinz het volgende:
Hoe hard heeft Feyenoord die miljoenen nu nog nodig dan? En tot wanneer heeft Pellé contract? Gerucht moet eerst nog waar zijn natuurlijk, maar toch
Geen probleem. Misschien kan je het beter uitstellen tot morgenavond.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:03 schreef Happel het volgende:
[..]
Sorry
[..]
Dat zit er dik in.
[..]
Vanavond even doen. Dank voor de opmerking.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:03 schreef H.FR het volgende:
[..]
Niet persé nodig. Zonder verkopen wordt er al winst gemaakt. Wel is er nog een paar miljoen schuld, dus een deel van een verkoop zal daar naartoe gaan. Denk dat 60% ofzo van de netto opbrengst geherinvesteerd kan worden.
Dat zijn twee mooie tegenstrijdige antwoorden.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zolang wij qua shirtsponsoring vergeleken met jullie 2 knikkers en een AH bonuskaart krijgen, vervolgens alvast een miljoen steken in onderzoek naar een nieuw stadion, er maar niet in slagen Europees te overwinteren en we nog steeds schulden hebben, hebben we die miljoenen hard nodig.
Oh en 2017.
Beker staat niet in het competitieschema, je kijkt weer eens met je neus...quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Geen probleem. Misschien kan je het beter uitstellen tot morgenavond.
Finnbogason is topscorer, heeft er 3 meer ofzo. Maar eerst maar zien of het gerucht überhaupt waar isquote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:08 schreef Mansjester het volgende:
Wintertransfer, nog lang contract en topscorer eredivisie (toch?).Acht miljoen zou dan wel weinig zijn. 11-12 miljoen moet toch wel mogelijk zijn.
Als ik met mijn neus kon zien had het me wel opgevallen. Dat ding kan niets ontgaan.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:06 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Beker staat niet in het competitieschema, je kijkt weer eens met je neus...
Is toch het reservedak van de Arena?quote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:10 schreef Dven het volgende:
[..]
Als ik met mijn neus kon zien had het me wel opgevallen. Dat ding kan niets ontgaan.
Koevermansquote:Op dinsdag 21 januari 2014 13:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zolang wij qua shirtsponsoring vergeleken met jullie 2 knikkers en een AH bonuskaart krijgen, vervolgens alvast een miljoen steken in onderzoek naar een nieuw stadion, er maar niet in slagen Europees te overwinteren en we nog steeds schulden hebben, hebben we die miljoenen hard nodig.
Oh en 2017.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |