ik denk het welquote:
Ja, je kan natuurlijk niet elke keer dit soort wedstrijden aan Kuipers geven, maar het lijkt erop dat hij de enige is die dit soort wedstrijden in goede banen kan leiden. Nijhuis is te wisselvallig, maar als hij een goede dag heeft kan hij het ook.quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:34 schreef Schanulleke het volgende:
Wat de uitslag ook moge worden morgen, ik hoop dat het voetballend gewonnen wordt en dat het niet weer Blom is die Feijenoord extra vrijheden geeft.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:34 schreef Schanulleke het volgende:
en dat het niet weer Blom is die Feijenoord extra vrijheden geeft.
Ja want Feyenoorders zijn zó ontzettend blij dat Blom deze pot fluit.. godverdomme..quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:34 schreef Schanulleke het volgende:
Wat de uitslag ook moge worden morgen, ik hoop dat het voetballend gewonnen wordt en dat het niet weer Blom is die Feijenoord extra vrijheden geeft.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 20:34 schreef Schanulleke het volgende:
Wat de uitslag ook moge worden morgen, ik hoop dat het voetballend gewonnen wordt en dat het niet weer Blom is die Feijenoord extra vrijheden geeft.
Nee, die weten het altijd voor elkaar te krijgen om toch te klagen over de scheidsrechter.quote:Op woensdag 22 januari 2014 08:55 schreef Cara het volgende:
[..]
Ja want Feyenoorders zijn zó ontzettend blij dat Blom deze pot fluit.. godverdomme..
Over Kuipers geen kwaad woordquote:Op woensdag 22 januari 2014 09:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee, die weten het altijd voor elkaar te krijgen om toch te klagen over de scheidsrechter.
Zoals ik al eerder zei, je kan Kuipers niet elke topwedstrijd laten fluiten.quote:Op woensdag 22 januari 2014 09:12 schreef H.FR het volgende:
[..]
Je weet dat Blom een SCC had van Ajax?
Kuipers had natuurlijk gewoon moeten fluiten. Dat is aantoonbaar de beste/minst slechte scheids van Nederland.
Dat hoeft ook niet, maar wel Feyenoord Ajax/Ajax - Feyenoord. Zeker in een bekerduel.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:21 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, je kan Kuipers niet elke topwedstrijd laten fluiten.
bron?quote:Op woensdag 22 januari 2014 09:12 schreef H.FR het volgende:
[..]
Je weet dat Blom een SCC had van Ajax?
Gezien de scheidsrechters die zijn aangesteld bij de bekerduels, lijkt het erop dat de KNVB dat toernooi toch iets minder hoog heeft zitten. Geen Kuipers, Nijhuis, Vink, Liesveld of Van Boekel. Doorgaans toch de beste scheidsrechters voor de KNVBquote:Op woensdag 22 januari 2014 14:23 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet, maar wel Feyenoord Ajax/Ajax - Feyenoord. Zeker in een bekerduel.
Die heb ik zo niet bij de hand, maar dacht dat het algemeen bekend was dat hij een seizoenkaart had/vaak naar wedstrijden ging vroeger.quote:
Vind ik persoonlijk best apart. Zeker bij een wedstrijd die zo onder druk staat, moet je gewoon een goede scheidsrechter hebben.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:31 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Gezien de scheidsrechters die zijn aangesteld bij de bekerduels, lijkt het erop dat de KNVB dat toernooi toch iets minder hoog heeft zitten. Geen Kuipers, Nijhuis, Vink, Liesveld of Van Boekel. Doorgaans toch de beste scheidsrechters voor de KNVB
Blom, Makkelie en Gözöbüyük staan wel op de hoogste lijst van de KNVB en mogen zelfs internationaal fluiten.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:32 schreef H.FR het volgende:
[..]
Vind ik persoonlijk best apart. Zeker bij een wedstrijd die zo onder druk staat, moet je gewoon een goede scheidsrechter hebben.
Mja, Gözöbüyük zie ik ook nog wel potentie in. Die andere (m.n. Blom.) kun je afschrijven.quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:35 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Blom, Makkelie en Gözöbüyük staan wel op de hoogste lijst van de KNVB en mogen zelfs internationaal fluiten.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 08:42 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Feyenoord heeft, op de keeper na, op iedere positie de beschikking over een betere speler dan Ajax, dus Feyenoord wint dit met speels gemak.
Dat doelsaldo hahaquote:Op woensdag 22 januari 2014 14:50 schreef Scorpie het volgende:
Ajax vs feyenoord in de Arena:
- 14 zeges Ajax
- 5 gelijke spelen
- 3 zeges feyenoord
- 55 goals Ajax
- 19 goals feyenoord
Eitje dus.
Oldenburgertwitter:toinevp twitterde op woensdag 22-01-2014 om 17:12:01Vanaf 20 uur op @FOXSportsnl Ajax-Feyenoord met analyse van @kennethperez10. Commentaar is van @LeoOldenburger & @Brug17. Zin in! #AjaFey reageer retweet
Hoe kom je bij die "statistieken"?quote:Op woensdag 22 januari 2014 14:50 schreef Scorpie het volgende:
Ajax vs feyenoord in de Arena:
- 14 zeges Ajax
- 5 gelijke spelen
- 3 zeges feyenoord
- 55 goals Ajax
- 19 goals feyenoord
Eitje dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |