abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_135747943
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 04:44 schreef heiden6 het volgende:
Ik denk dat Vitesse en Ajax favoriet zijn voor de titel en wij lang mee kunnen doen als het meezit. Wat ik wel heel erg merk, is dat ik het idee heb dat het nu moet. Dat had ik eind vorig seizoen al, in 2014 moeten we kampioen worden. Niet eens zozeer vanwege het vertrek van Koeman, maar omdat er een aantal belangrijke spelers van ons na dit seizoen wel toe zijn aan een volgende stap. Martins Indi is de enige speler die we kunnen verkopen zonder al te veel problemen.
Kijk het natuurlijk zo dat er thans boven Feyenoord 3 clubs staan die het gewoon vrij goed doen en tevens constant presteren. Een groot verschil met Feyenoord is dat ze het een stuk beter doen in uitwedstrijden (Utrecht, Vitesse, Heerenveen). Anderzijds lijken ze niet meer zo onverslaanbaar in de Kuip, waar nog de beste twee ploegen (Vitesse en Ajax) op bezoek komen. Feyenoord moet dan ook nog naar Twente, PSV en AZ. Dus ja, ik weet niet hoe lang en hoe vaak Feyenoord boven zichzelf kan uitstijgen.

quote:
Ik ben een beetje bang dat het helemaal instort na dit seizoen, en dat het echt een kwestie is van nu of voorlopig de komende jaren nog steeds niet. Het is wel goed dat Koeman wellicht alsnog gaat bijtekenen, en ik heb wel vertrouwen in Van Geel, maar toch zie ik het vrij somber in.
Overigens: http://www.feyenoord.nl/n(...)ick-naar-overwinning
Als je redelijk goed speelt en eindigt in de top 3 van Nederland (wat Feyenoord toch al 2 seizoenen op rij doet), dan is het niet mogelijk om al je spelers te behouden. Het is op zich al opvallend dat Feyenoord de ploeg van vorig jaar toch nog vrij goed bijeen heeft weten te houden. Maar goed, de jeugd zal Feyenoord moeten redden en er voor moeten zorgen dat de boel niet instort.

Ronald Koeman blijft, dus dat is wel een voordeel voor Feyenoord, al moet je je wel afvragen of hij nóg beter kan presteren. Het lijkt er op dat hij al twee seizoenen het maximale uit Feyenoord en zichzelf haalt en toch niets wint.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_135749013
Donderdag gesprek met gemeente, Feyenoord en wat omringende groepen. Stream is dan hier te vinden

Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_135749284
quote:
Met een uitgekiende verbouwing van De Kuip kan Feyenoord weer tientallen jaren verder in het monumentale stadion. Door een investering van rond de 60 miljoen euro wordt het huidige complex met 55.000 stoeltjes de grootste en modernste voetbaltempel van Nederland, zegt prof. dr. ir. Hennes de Ridder, emeritus hoogleraar aan de TU in Delft.

Feyenoord is onder de indruk van het renovatieplan van de expert op het gebied van grootschalige bouwprojecten, die eerder was betrokken bij onder meer de aanleg van de Stormvloedkering in de Oosterschelde en de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg.

Zijn visie is dat nieuwbouw kansloos is. 'Als je de club te gronde wilt richten, dan moet je met nieuwbouw komen. Want hoe verdien je ooit een investering van 350 miljoen euro terug? We moeten met beide pootjes op de grond blijven staan', zegt De Ridder.

Onverzettelijk
In zijn plan, dat hij vorige week uitgebreid toelichtte aan een Feyenoord-delegatie, is de huidige Kuip 'met zijn onverzettelijke architectuur' de basis. Allereerst wil de hoogleraar het veld met 4 meter verlagen. Op de begane grond kunnen daardoor zo'n 70 businessunits en - aan de stationskant - een 40 meter lange ontvangstruimte worden gecreëerd. De tribune direct aan het veld krijgt ongeveer 3000 plaatsen extra.

Het dak wordt 12 meter verlengd, zodat alle bezoekers droog zitten. Dan komt er een 'horizontale ring' aan de buitenkant van het stadion, met een tweedeks wandelpromenade waar niet alleen toiletten, maar ook horeca, kiosken, vergaderruimten en businessunits een plekje krijgen.

De variant van De Ridder is niet alleen goedkoop - 'minder dan de helft van Red de Kuip' - maar ook in één seizoen te realiseren. Het Maasgebouw blijft staan en sluit aan op de 'omloop' die rond het stadion wordt gebouwd. Bovenop de ring is er plaats voor zonnepanelen en een dakterras.

Slopen van de Kuip is volgens de hoogleraar Methodisch en Integraal Ontwerpen uit den boze. 'Het stadion is nog uitstekend, dat ga je toch niet afbreken? Ik doe niet aan kapitaalvernietiging. Kapitaal hoort op het veld. De Kuip is prima te gebruiken, die 40.000 overdekte zitplaatsen in twee prachtige ringen krijg je gratis en voor niets.'

De kosten kunnen laag blijven, benadrukt hij. 'Er hoeven geen hoogstandjes te worden uitgevoerd. De verdieping van het veld is eenvoudig en zowel de businessunits als de overige voorzieningen worden in de fabriek gemaakt en ter plaatse in elkaar gezet.'

De renovatie verloopt in drie stappen, die apart of in combinatie 'in de markt' kunnen worden gezet. 'Zo zitten de bouwers in een gezonde competitie die het beste in ze naar boven brengt.'

Overwegingen
De Ridder heeft al een uitnodiging van Feyenoord om zijn ideeën uit te werken. 'Het is een mooi plan en we gaan verder in gesprek met hem', zegt woordvoerder Wim van Sluis van de 'Kuip-trojka', die op dit moment de stadionplannen onderzoekt. 'Het is een goed alternatief dat we zeker in onze overwegingen zullen meenemen.'

Voordelen zijn het lage investeringsbedrag en de korte bouwtijd. Van Sluis: 'Maar kun je alles wel goed zien vanaf de tweede ring, en wat vindt Feyenoord ervan dat er minder stoeltjes in het stadion komen? Dat zijn allemaal elementen die meewegen.'
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)-niet-afbreken.dhtml

Dit klinkt als een aardig idee :)
Ben benieuwd welk van de opties de meest rendabele blijkt te zijn!
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_135751394
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 04:44 schreef heiden6 het volgende:
[veel tekst]
Volgens mij is het bericht dat Janmaat zijn contract niet opengerboken kon worden wel van vóór de winterstop. Na de verhuur en ontbinding zou er wellicht wel iets mogelijk zijn. Wat ik (hier volgens mij) hoorde is dat ze begin ferbuari weer in gesprek gaan.

Het is inderdaad wel belangrijk dit seizoen goed te beeindigen, mocht je kampioen worden en CL spelen kun je misschien nog voor het WK begint de nodige contracten openbreken met de CL-miljoenen. Bij een 2e of 3e plek is dat alweer niet mogelijk. Als je tweede wordt houden de spelers wel uitzicht op (potentieel) CL-voetbal, en als er dan een paar spelers vertrekken hoeft dat geen complete leegloop te betekenen.

Als je lager dan die tweede plek eindigt moeten we hopen op een goed praatje van Van Geel om de leegloop te beperken, en moet je hopen dat we de hoofdprijs vangen voor de verkopen. Uiteindelijk zijn spelers met contracten tot 2016 en 2017 wel voor veel geld te verpatsen. Dan moet je kijken wat je wilt versterken met een aankoop en waar je de gaten laat opvullen met jeugd.
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
pi_135751574
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 09:27 schreef H.FR het volgende:

[..]

http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)-niet-afbreken.dhtml

Dit klinkt als een aardig idee :)
Ben benieuwd welk van de opties de meest rendabele blijkt te zijn!
Ik vind 55.000 plaatsen alleen te weinig.. minimaal 65.000 moet het worden
pi_135751765
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 10:59 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik vind 55.000 plaatsen alleen te weinig.. minimaal 65.000 moet het worden
55.000 is wat aan de lage kant ja, maar als ze allemaal bezet mogen zijn, kunnen er toch al snel 7.000 mensen extra in. Een aantal dat we alleen structureel halen als ze zo blijven spelen (goed spel en mee doen om de bovenste plekken). En ja, in sommige wedstrijden zou je dan best de 60-65 duizend kunnen halen, maar niet structureel verwacht ik.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_135751767
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 10:59 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik vind 55.000 plaatsen alleen te weinig.. minimaal 65.000 moet het worden
Ik denk dat 55.000 genoeg is. Ik ben geen seizoenskaarthouder en kan toch voor elke wedstrijd aan kaartjes komen. Toont volgens mij wel aan dat de huidige grootte ook al redelijk voldoet qua aanvragen.
BFF met GGMM
pi_135751832
Ja maar als De Kuip weer Europacup finales wil dan zal de capaciteit toch hoger moeten worden.. maar misschien hebben ze die ambitie niet meer.
pi_135751894
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:08 schreef Pleun2011 het volgende:
Ja maar als De Kuip weer Europacup finales wil dan zal de capaciteit toch hoger moeten worden.. maar misschien hebben ze die ambitie niet meer.
Die krijg je alleen met een geheel nieuw stadion denk ik.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  dinsdag 21 januari 2014 @ 11:11:09 #236
131800 Tarado
capô de fusca
pi_135751918
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:08 schreef Pleun2011 het volgende:
Ja maar als De Kuip weer Europacup finales wil dan zal de capaciteit toch hoger moeten worden.. maar misschien hebben ze die ambitie niet meer.
Is ook een kosten-baten kwestie, zo'n finale CL en EL krijg je hooguit 2 keer in de 10 jaar
pi_135751944
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:11 schreef Tarado het volgende:

[..]

Is ook een kosten-baten kwestie, zo'n finale CL en EL krijg je hooguit 2 keer in de 10 jaar
Is ook meer een prestige kwestie denk ik. Voor de naamsbekendheid.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_135751970
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:08 schreef Pleun2011 het volgende:
Ja maar als De Kuip weer Europacup finales wil dan zal de capaciteit toch hoger moeten worden.. maar misschien hebben ze die ambitie niet meer.
Zou daar geen beleid op voeren, eerder op wedstrijden van Oranje. die komen wat vaker voor. En om nou voor die ene finale in de 10-15 jaar 10.000 extra stoeltjes te plaatsen lijkt me wat overkill.
BFF met GGMM
  dinsdag 21 januari 2014 @ 11:16:25 #239
131800 Tarado
capô de fusca
pi_135752114
Wat ik me wel kan herinneren is dat bij de vorige verbouwing het dak met opzet klein was gehouden vanwege de akoestiek maar vooral voor de grasmat, dat is dus in dit plan niet zo.

Die grasmat is toch wel de beste van NL sinds jaar en dag
pi_135752197
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:16 schreef Tarado het volgende:
Wat ik me wel kan herinneren is dat bij de vorige verbouwing het dak met opzet klein was gehouden vanwege de akoestiek maar vooral voor de grasmat, dat is dus in dit plan niet zo.

Die grasmat is toch wel de beste van NL sinds jaar en dag
Nieuwe technieken bootsen volgens mij het licht (en evt. andere omstandigheden) ook wel goed na inmiddels. Dus dat belang zal denk ik kleiner zijn. Akoestiek heb ik geen idee van.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  dinsdag 21 januari 2014 @ 11:21:02 #241
131800 Tarado
capô de fusca
pi_135752273
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:18 schreef H.FR het volgende:

[..]

Nieuwe technieken bootsen volgens mij het licht (en evt. andere omstandigheden) ook wel goed na inmiddels. Dus dat belang zal denk ik kleiner zijn. Akoestiek heb ik geen idee van.
Je zal morgenavond in de Arena zien met dit weer s'avonds, wordt weer glijden, overdag is het redelijk.
pi_135752408
Ik ga er in ieder geval van uit dat die vreselijke kuipstoeltjes er dan eindelijk eens uitgeflikkerd worden. Altijd erg oncomfortabel gevonden en als er iemand naast je zit met overgewicht (komt nogal eens voor bij Feyenoorders) helemaal.
  dinsdag 21 januari 2014 @ 11:26:37 #243
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_135752444
Voor de CC houders die nu al kaartjes willen kopen voor Ajax thuis. Zijn al te bestellen. Op Viagogo. Vak Y / G / K / D / BB.
Niets is sterker dan dat ene woord
pi_135752504
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:18 schreef H.FR het volgende:

[..]

Nieuwe technieken bootsen volgens mij het licht (en evt. andere omstandigheden) ook wel goed na inmiddels. Dus dat belang zal denk ik kleiner zijn. Akoestiek heb ik geen idee van.
Ze gebruiken in de top inderdaad allemaal dat systeem met extra belichting 's avonds. En bij Ajax slaat dat door het dak niet echt goed aan, bij PSV net als bij Feyenoord bijvoorbeeld wel.

Nog over die Europese finales: Het zou mij niks verbazen als Platini plots besluit om die ook in Qatar en dergelijke contreien te laten plaatsvinden...
BFF met GGMM
pi_135752528
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:26 schreef PIETR het volgende:
Voor de CC houders die nu al kaartjes willen kopen voor Ajax thuis. Zijn al te bestellen. Op Viagogo. Vak Y / G / K / D / BB.
Alleen legioenpashouders toch? CC volgende week pas dacht ik
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_135752538
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:25 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik ga er in ieder geval van uit dat die vreselijke kuipstoeltjes er dan eindelijk eens uitgeflikkerd worden. Altijd erg oncomfortabel gevonden en als er iemand naast je zit met overgewicht (komt nogal eens voor bij Feyenoorders) helemaal.
Daarom staan ^O^
Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
pi_135752553
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:28 schreef DonRaja het volgende:

[..]

Ze gebruiken in de top inderdaad allemaal dat systeem met extra belichting 's avonds. En bij Ajax slaat dat door het dak niet echt goed aan, bij PSV net als bij Feyenoord bijvoorbeeld wel.

Nog over die Europese finales: Het zou mij niks verbazen als Platini plots besluit om die ook in Qatar en dergelijke contreien te laten plaatsvinden...
Dat veld van Ajax doet het de laatste jaren (eindelijk) toch ook vrij aardig?

Zou mij ook niks verbazen nee :')
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_135752607
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:25 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik ga er in ieder geval van uit dat die vreselijke kuipstoeltjes er dan eindelijk eens uitgeflikkerd worden. Altijd erg oncomfortabel gevonden en als er iemand naast je zit met overgewicht (komt nogal eens voor bij Feyenoorders) helemaal.
Zijn inderdaad niet optimaal. Beenruimte mag ook wel iets beter. Als een lang (of dik) persoon achter je zit, drukt die al snel zijn benen tegen je stoel.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_135752629
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:30 schreef H.FR het volgende:

[..]

Dat veld van Ajax doet het de laatste jaren (eindelijk) toch ook vrij aardig?

Zou mij ook niks verbazen nee :')
Dacht het niet: het wordt minder kapot getrapt, maar is nog steeds schaatsbaan.
BFF met GGMM
pi_135752630
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2014 11:29 schreef Bombvis het volgende:

[..]

Daarom staan ^O^
Tja, dat wordt hem niet in alle vakken.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')