Nee! Vind ik ook niet! Maar dat koude is wel lekker! Alleen niet doen voor je in bed gaat, brrr!! En niet eerst cooling gel opdoen en daarna zonder je handen te wassen ook je gezichtscrème opdoen (pro-tipquote:Op maandag 20 januari 2014 20:22 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
En een stuk praktischer dan met een zak ijs op je been te zittenMerk dat verwarmende creme ook niet echt veel doet bij een blessure.
Heb zo`n speciaal ice pack , en zo vervelend vind ik dat niet. Ik doe om de ice pack een theedoek (omdat het niet direct op de huid mag), en bind het dan om mijn been vast met een handdoek. Zo ga ik 10 minuten op de bank liggen en blijft het prima op zo`n plaats zittenquote:Op maandag 20 januari 2014 20:22 schreef SEMTEX het volgende:
En een stuk praktischer dan met een zak ijs op je been te zitten
You're my man!quote:Op maandag 20 januari 2014 19:39 schreef spiritusbus het volgende:
Trailrunning
Ik vind een drempel al teveel hoogteverschil
quote:Op maandag 20 januari 2014 20:33 schreef SEMTEX het volgende:
Voor de Asselronde-lopers: http://www.midwintermarat(...)s/MWM_Asselronde.pdfvoor Asfalt!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zou toch vast wel mogen? Op een andere afstand lopen en een medaille krijgen? Anders is het stom!quote:Op maandag 20 januari 2014 21:20 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]![]()
Ik doe ook de Asselronde, maar sta nog ingeschreven voor de Marathon, dat wordt dus een DNF'je voor mij aangezien je kon wijzigen tot 13 januari. Lekker op tijd kom ik er ook weer mee. Hoop dat ik nog wel een medaille krijg dan, anders is het helemaal voor niets geweest. Nou ja, de gezelligheid maakt vast wel een hoop goed!
quote:Op maandag 20 januari 2014 21:25 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik zit ondertussen op de All4running webshop te klikken, en jongens, er is een reuze leuk unisex reflectie hesje te krijgen
[ afbeelding ]
http://all4running.nl/har(...)est-422518-0263.html
'kheb al een gele, toch bedankt voor de tipquote:Op maandag 20 januari 2014 21:25 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik zit ondertussen op de All4running webshop te klikken, en jongens, er is een reuze leuk unisex reflectie hesje te krijgen
[ afbeelding ]
http://all4running.nl/har(...)est-422518-0263.html
Kutzooi manquote:Op maandag 20 januari 2014 20:38 schreef Levitas het volgende:
[..]
Heb zo`n speciaal ice pack , en zo vervelend vind ik dat niet. Ik doe om de ice pack een theedoek (omdat het niet direct op de huid mag), en bind het dan om mijn been vast met een handdoek. Zo ga ik 10 minuten op de bank liggen en blijft het prima op zo`n plaats zitten
Ik ga het wel eens hebben over compressiekousen met de fysio. Kijken wat zijn ervaringen daarmee zijn, i.c.m met zijn ervaring met mijn klachten
Is er hier iemand trouwens die nog een startbewijs voor de CPC zoekt? Ik laat hem net zo lief iemand van hier mijn startbewijs overnemen. Overschrijven op naam is volgens de website nog(!) niet mogelijk, maar dat zou wel moeten komen als het goed is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
quote:Op maandag 20 januari 2014 21:42 schreef mosselmossel het volgende:
Ook iets van 15x200m gedaan. kleine 10km in totaal. Wat een superlekker weer was het vanavond om te lopen.Lekker! Leuke training is dat!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog best wel hoogteverschil op die baan trouwens.
Ik denk dat dat vertekent. Kijk maar naar de twee vorige trainingen op maandagen. Daar is het minder.quote:Op maandag 20 januari 2014 21:58 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Lekker! Leuke training is dat!
Nog best wel hoogteverschil op die baan trouwens.
Garmins gaan nooit zo heel best om met hoogtemeters inderdaad. Baan zal sowieso helemaal plat zijnquote:Op maandag 20 januari 2014 22:04 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik denk dat dat vertekent. Kijk maar naar de twee vorige trainingen op maandagen. Daar is het minder.
Ja, maar mossel kan zelf nog wel eens uit de hoogte doen..quote:Op maandag 20 januari 2014 22:09 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Garmins gaan nooit zo heel best om met hoogtemeters inderdaad. Baan zal sowieso helemaal plat zijn.
quote:Op maandag 20 januari 2014 22:52 schreef Jumparound het volgende:
12 km. het duurloop doel wat ik had is bereikt
Nu trainen voor de hilversum cityrun
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |