De laatste keer dat ik daar was heette het nog Luden.quote:
De laatste keer dat ik daar was was Bed net geopend en dat was met vorig jaar carnaval. Heeft het nog geen jaar volgehouden dus.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:52 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik daar was heette het nog Luden.
Bed moest ermee stoppen vanwege twee huurders (van de 42) die er boven woonden en jankten over geluidsoverlast. Ze deden hun best om die vent tevreden te stellen (52.000 euro investering zelfs aan geluidsmaatregelen) maar het mocht niet baten... Denovo is overigens van dezelfde eigenaar als Bed.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:55 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik daar was was Bed net geopend en dat was met vorig jaar carnaval. Heeft het nog geen jaar volgehouden dus.
Vond het oprecht jammer dat het Berenrestaurant daar weg is. Altijd lekker eten, doch weinig culinair.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:58 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
En voordat Bed er opende zat er een Beren restaurant. Het lijkt wel alsof geen enkel bedrijf het daar lang volhoudt. Jammer, want het is een prima locatie. Langer geleden was het een kantoor van Spaarselect, ken nog iemand die er toen gewerkt heeft
omg wat voel ik me nu oud
Er zijn ook mensen die in de jaren 80 een huis hebben gekocht pal naast Schiphol en vervolgens zijn gaan klagen over geluidsoverlast. Dat die luchthaven er al sinds 1920 ligt en algemeen bekend is dat er geen fluisterstille vliegtuigen bestaan is voor die mensen volstrekt onbegrijpelijk geloof ik.quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:00 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Vond het oprecht jammer dat het Berenrestaurant daar weg is. Altijd lekker eten, doch weinig culinair.
Maar er wordt altijd wel gezeurd daar. BED moest gesloten worden omdat de bewoners hadden geklaagd wegens de herrie (dan denk ik: ga niet in een stadscentrum wonen als je daar niet tegen kan). Ben benieuwd hoe Denovo dit op denkt te lossen.
Ziet er mooi uit van binnen, mooie aankleding, goede wijnen op de kaart. Ben benieuwd of deze langer blijft.quote:
BB Live zat er ook nog ergens tussendoor.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:58 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Voordat Bed er opende zat er een Beren restaurant. Daarvoor zat Luden er. En nog langer geleden was het een kantoor van Spaarselect, ik ken nog iemand die er toen gewerkt heeft
Kickje.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 22:34 schreef travelman het volgende:
Ik ben op zoek naar een schilder en iemand die houten vloeren kan schuren/lakken. Hebben jullie misschien connecties waar ik gebruik van kan maken?!
Niemand is fan van springende jongvolwassenen. Zelfs niet de springende jongvolwassenen.quote:Op woensdag 12 februari 2014 13:47 schreef travelman het volgende:
[..]
Kickje.
Denovo was gezellig afgelopen zaterdag! Maar volgens mij rust er een vloek op dat pand!! BB live was leuk!
Ze willen voor een wat ouder publiek gaan, dus meer wijntje, hapje, borrel idee ipv springende jongvolwassenen.
Haha nee deden ze inderdaad niet op letten! Ben ook echt overal en nergens geweest. Was erg gezellig!quote:Op maandag 10 februari 2014 13:56 schreef Rossdale het volgende:
Volgens mij had ik er 6 ofzoIk ga voor de gezelligheid en niet om heen en weer te rennen tussen al die kroegen, je moet wel ergens de tijd nemen om wat te feesten, anders mis je juist het hele feest
Ik heb rond half 6 gewoon bij zeezicht gevraagd of ze even random stempels konden zetten. Alsof ze daar überhaupt op letten bij Kerkplein
Klopt. En te duur voor wat ze geven. Idem in Rotterdam en toch draaien ze prima.quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:43 schreef Rossdale het volgende:
Die beren-keten is zo afschuwelijk. Vreetschuur
Welke cafés moet ik dan aan denken? Zoals ik al zei ken ik niks in Breda.quote:Op maandag 17 februari 2014 09:05 schreef Rossdale het volgende:
Je melden in dit topic is al een prima start
Sowieso moet er weer eens een meet gepland worden vind ik
Erm verder geen idee eigenlijk, een beetje cliché maar tijdens het uitgaan toch de meeste kans denk ik. Wat vind je leuk om te doen? Ik zou tijdens het uitgaan naar een bar/café gaan waar je qua gesprek in ieder geval boven de muziek uit komt. Kijk of je wat mensen ziet die niet in een zeer druk gesprek zijn en stap op ze af: "Hoi ik ben xxx, ik ken hier eigenlijk niemand maar jullie zien er wel gezellig uit dus ik dacht ik kom eens een praatje maken! Is het hier altijd zo druk/leeg/gezellig? Ik vind de muziek eigenlijk best goed, draaien ze zulk soort muziek hier altijd?"
Weet ik het, zoietsWerkt bij mij in ieder geval altijd wel
Ik woon niet ín Breda maar in een omliggend dorp. En ik woon nog thuis, weinig keus met de huidige crisis (ook weinig werk voor mij als freelancer op het moment) dus het was ook niet aan mijquote:Op maandag 17 februari 2014 09:15 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
Welkom Sotchi! Hoe ben je in Breda terechtgekomen dan? Niet voor werk verhuist als je vanuit huis freelanced. Uitgaan kan zoals Rossdale zegt succesvol zijn, in de sportclub (aan de bar dan misschien, als iedereen tijdens het sporten oortjes in heeft), nmlk.nl schijnt ook wel okay te zijn, en als je freelancer bent is het bezoeken van OpenCoffee wellicht een idee voor je. Hoeft niet enkel voor werk te zijn natuurlijk.
Regio Breda danquote:Op maandag 17 februari 2014 09:26 schreef Sotchi2014 het volgende:
[..]
Ik woon niet ín Breda maar in een omliggend dorp. En ik woon nog thuis, weinig keus met de huidige crisis (ook weinig werk voor mij als freelancer op het moment) dus het was ook niet aan mij
Aan de bar zou wel kunnen misschien, in de sportschool of elders. Zal eens googlen op die dingen die je noemt
En net als de bibliotheek of zo, wordt dat nog bezocht? Of zijn er plaatsen in Breda waar spel/game-toernooien gehouden worden? Ik ken wel het magic-toernooi bij de stripspecialist, maar ik ken heel dat spel niet.
Ja dat was ook het eerste wat in me opkwam. Doen alleen nog maar nieuwbouw.quote:Op zondag 16 februari 2014 18:58 schreef Kuukske het volgende:
Geen idee. Volgens mij heeft Rasenberg een goeie naam, maarja die zijn failliet gegaan.. Tenzij doorstart. Dunno.
Bordspellen spelen kan je op de markt bij de Vulling op de 1e etage. Veel gedaan in mijn studententijd. Risk, fantastisch. Veel mensen leren kennen daar.quote:Op maandag 17 februari 2014 09:26 schreef Sotchi2014 het volgende:
[..]
Ik woon niet ín Breda maar in een omliggend dorp. En ik woon nog thuis, weinig keus met de huidige crisis (ook weinig werk voor mij als freelancer op het moment) dus het was ook niet aan mij
Aan de bar zou wel kunnen misschien, in de sportschool of elders. Zal eens googlen op die dingen die je noemt
En net als de bibliotheek of zo, wordt dat nog bezocht? Of zijn er plaatsen in Breda waar spel/game-toernooien gehouden worden? Ik ken wel het magic-toernooi bij de stripspecialist, maar ik ken heel dat spel niet.
Wanneer en waar?quote:
Die zit er nog: http://www.cafedezandloper.nl/index.htmlquote:Op maandag 17 februari 2014 12:05 schreef JDude het volgende:
Vroeger was er ook een spelletjescafe aan de Zandbergweg ergens. Misschien bestaat het nog steeds wel!
Nou, ik ben er niet vaak geweest, maar de eerste keer ben ik er in geluisd en heb ik een oude man een uur zitten helpen met zijn computer (quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |