quote:
| 1 2 | [b]8 maart- [url=http://www.3bergenloop.nl/]3bergenlooop (Driebergen)[/url][/b] [*] Stefanovic83 - HM |
Nou niet geheel als ik de 60 van Texel wil gaan doen moet ik dat binnen 7 uur kunnen doen.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 23:45 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Ooit als ik groot ben loop ik ultras en is tijd niet van belang
Staat genoteerd!quote:Op zondag 19 januari 2014 01:09 schreef Stefanovic83 het volgende:
Dus Wolve, mag ik in de OP?
[..]
[ code verwijderd ]
Dat van die fietsen herken ik wel. Het aantal fietsen wordt hier beperkt door de fysieke ruimte , en het feit dat mevrouw cafca geen fietsen in de woon- of huiskamer wenst. Met schoenen heb ik dat niet, ik ben tevreden met mijn ene paar.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 23:35 schreef Corniel het volgende:
Elke keer als ik die VFF-schoenen zie trouwens denk ik: dat wil ik een keer proberen, maar ik ben bang dat het einde dan zoek is, en dat ik voor ik het weet naast 6 fietsen, ook 10 paar hardloopschoenen ga hebben...
Herkennen jullie dat gevoel? (Niet noodzakelijk van die fietsen, meer die overload aan schoenen)
zet haar op marktplaats!quote:Op zondag 19 januari 2014 08:02 schreef cafca het volgende:
[..]
Het aantal fietsen wordt hier beperkt door de fysieke ruimte , en het feit dat mevrouw cafca geen fietsen in de woon- of huiskamer wenst.
Nope, ik heb 1 paar schoenen en daar doe ik het een heel seizoen meequote:Op zaterdag 18 januari 2014 23:35 schreef Corniel het volgende:
Herkennen jullie dat gevoel? (Niet noodzakelijk van die fietsen, meer die overload aan schoenen)
Dat heb ik ook. Gewoon, één paar, en daar doe ik dan een jaar mee. Maar ik kan me wel voorstellen dat als je meer loopt dan ik, een extra paar handiger is. Voor de afwisseling, of voor als ze nat zijn bijvoorbeeld.quote:Op zondag 19 januari 2014 09:27 schreef kepler het volgende:
[..]
Nope, ik heb 1 paar schoenen en daar doe ik het een heel seizoen mee
Zo sta/stond ik er ook in en in theorie zou ik nog prima even kunnen doen met mijn Asics (juni 2012 gekocht en ben er een jaar uit geweest, dus nu zo'n 8 maanden in gebruik)... maar de excuses om vroegtijdig naar Runnersworld/Run2Day/De Hardloopwinkel te gaan beginnen hier op te borrelen:quote:Op zondag 19 januari 2014 09:29 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Dat heb ik ook. Gewoon, één paar, en daar doe ik dan een jaar mee. Maar ik kan me wel voorstellen dat als je meer loopt dan ik, een extra paar handiger is. Voor de afwisseling, of voor als ze nat zijn bijvoorbeeld.
Ik ben prima geholpen bij de Runnersworld (Theresiastraat), maar ik kan niet vergelijken met de andere zaken in Den Haag.quote:Op zondag 19 januari 2014 09:54 schreef Yuki het volgende:
[..]
Voor de Hagenezen/Hagenaren onder ons (en een ieder die hier in de buurt woont): welke zaak raden jullie aan?
Punt 1 is ook wel valide, ALS ik zowel buiten als binnen wil lopen.quote:Op zondag 19 januari 2014 09:56 schreef Guppyfriend het volgende:
Vooral punt twee lijkt me valide, dus als ik jou was zou ik me in ieder geval laten adviseren
Toch bedankt hoor, hier heb ik al wel wat aanquote:Op zondag 19 januari 2014 10:07 schreef pijll het volgende:
[..]
Ik ben prima geholpen bij de Runnersworld (Theresiastraat), maar ik kan niet vergelijken met de andere zaken in Den Haag.
Zo, ik ben klaar voor de Dekkerloop, stap nu op de fiets. Zwabber, je kan de thee alvast klaarzetten.
Elk nadeel heb z'n voordeelquote:Op zondag 19 januari 2014 10:32 schreef Guard het volgende:
Even een klein, ingetogen rondje gedaan, voornamelijk om weer wat vertrouwen in de knieën te krijgen.
Gelukkig zag ik een boomwortel over het hoofd in de eerste 500 m, waardoor mijn enkel een oplawaai kreeg, en was de aandacht mooi afgeleid van de knieën![]()
Lekker loopweer, nog net iets te koud voor kort - kort (maar dat zal over een uurtje of zo wel anders zijn), wel in korte mouwtjes gelopen.
En ze zeggen altijd dat minimalistisch rennen geen blessures oplevert omdat het'zo lekker natuurlijk en zoals de mens het altijd al deed' was...quote:Op zondag 19 januari 2014 10:54 schreef Jero_nimo het volgende:
Alle lopers vandaag heel erg veel plezier!
Ik heb vandaag een chi-running clinic. Was er zelf al wel wat mee bezig, heb ook een dik boek ervan, maar ik doe toch iets niet goed. Want ik raak nog weleens geblesseerdeens kijken wat ze er vandaag van zeggen.
Ik ooook, dan wil ik ook meteenquote:Op zondag 19 januari 2014 11:07 schreef Quoi het volgende:
[..]
Je weet welke hé? Ik ben daar gevoelig voor
Welke is het dan? Nu ben ik benieuwd!quote:Op zondag 19 januari 2014 11:14 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik ooook, dan wil ik ook meteen
Jep, maar ik ben niet zo snel als Tim, dus ik heb meer tijd om te zoekenquote:Op zondag 19 januari 2014 00:03 schreef Jero_nimo het volgende:
Verslagje van de abdijcross van de nummer 2
http://www.mudsweattrails.nl/cascadia_2014_Pleijte
Hadden jullie trouwens ook last van die lintjes die niet zo duidelijk waren? Het verhaal klinkt toch wel jammer. Tim had echt een betere tijd kunnen lopen, die kerel is echt ontzettend snel!
Wereldrecord op de 5km is 12:37. Ik denk dat je zo een tijd niet snel op Endomundo tegen zal komen.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:37 schreef Toekito het volgende:
Ligt het aan mij of spelen mensen vals in Endomundo? Bijna 5 km in 12 minuten lijkt me fysiek onmogelijk.
heb je die cooperrun gezien op Endo? 4.7 km in 12 min. Dat lijkt me ook voor de beste hier onmogelijk.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:40 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Wereldrecord op de 5km is 12:37. Ik denk dat je zo een tijd niet snel op Endomundo tegen zal komen.
als het 1 iemand was dan had ik in een vergissing gelooft. Zijn er meerdere.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:42 schreef La_Tramposa het volgende:
Zal wel een fietsrondje zijn wat per ongeluk als lopen staat aangeklikt?
Oké, ik ben het nooit tegengekomen.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:43 schreef Toekito het volgende:
[..]
als het 1 iemand was dan had ik in een vergissing gelooft. Zijn er meerdere.
Erg matig ditquote:Op zondag 19 januari 2014 11:31 schreef streamnl het volgende:
Waarschijnlijk veeeeeel te laat maar alle lopers heel veel plezier!
[..]
Jep, maar ik ben niet zo snel als Tim, dus ik heb meer tijd om te zoeken
Maar dat vond ikzelf niet het meest vervelend.
Ik had graag gezien dat er een drankpost onderweg aanwezig was. Nu had je een tafel bij de finish staan (waar je een langsloopt voordat je aan het tweede gedeelte begint) en daar kon je WARME thee drinken...
Dat hadden ze wel op de site mogen zetten, dan had ik drinken meegenomen voor onderweg.
Hoe cool is dat he!quote:Op zondag 19 januari 2014 11:45 schreef Yuki het volgende:
[..]
Erg matig ditzeker in combinatie met dat verhaal dat Jero_nimo postte.
Maar ik zag wel dat SEMTEX 10e was in haar categorie
Vooral bij de global challenges hebben mensen er een handje van. Komen hele onrealistische tijden langs en dat gaat niet allemaal per ongeluk. In het fok-groepje zie je het eigenlijk niet nee.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:44 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Oké, ik ben het nooit tegengekomen.
dat bedoel ik ook. Wereldwijd. Is echt bizar. Ben blij dat er in de FOK! groep niemand loopt te klieren.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:51 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Vooral bij de global challenges hebben mensen er een handje van. Komen hele onrealistische tijden langs en dat gaat niet allemaal per ongeluk. In het fok-groepje zie je het eigenlijk niet nee.
Wauwquote:Op zondag 19 januari 2014 11:46 schreef streamnl het volgende:
[..]
Hoe cool is dat he!
En deze BNer zat gewoon bij Guard en mij in de auto!!
Nou ja, we hebben hier toch wel eens iemand gehad die 400km naar Barcelona 'gerend' hadquote:Op zondag 19 januari 2014 11:54 schreef Toekito het volgende:
[..]
dat bedoel ik ook. Wereldwijd. Is echt bizar. Ben blij dat er in de FOK! groep niemand loopt te klieren.
Datisstom?quote:Op zondag 19 januari 2014 11:56 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nou ja, we hebben hier toch wel eens iemand gehad die 400km naar Barcelona 'gerend' hadWie was dat ook al weer?
Nee, volgens mij was het daarvoor! Was een glitch, maar dat wilde ie toen niet aanpassen. Heeft ie een hele week bovenaan het leaderboard gestaanquote:
Goed systeem dat endomondo!quote:Op zondag 19 januari 2014 11:57 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nee, volgens mij was het daarvoor! Was een glitch, maar dat wilde ie toen niet aanpassen. Heeft ie een hele week bovenaan het leaderboard gestaan
Positief berichten!!quote:Op zondag 19 januari 2014 11:55 schreef Yuki het volgende:
Wauw
Mag ik je aanraken?
De verslaving begint hier trouwens ook weer toe te slaan. Ik heb zin om weer te lopen
Dan was het ook voor mijn tijd. Ik heb (helaas) datisstom niet meegemaakt.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:57 schreef Guppyfriend het volgende:
Nee, volgens mij was het daarvoor! Was een glitch, maar dat wilde ie toen niet aanpassen. Heeft ie een hele week bovenaan het leaderboard gestaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |