Maak even een ander topic met alle details dan kunnen we je adviseren.quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:45 schreef erikwitjes het volgende:
zit in hetzelfde schuitje, benieuwd hoe het afgelopen is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het Rode Kruis is met ruim 97 miljoen vrijwilligers in 186 landen de grootste humanitaire organisatie in de wereld.
Eh, ik niet. Ben ik nu bijzonder?quote:Op woensdag 7 mei 2014 17:55 schreef mega-worstje het volgende:
Ach dit heeft iedereen toch een keer meegemaakt
Zo te zien is die hier al een hele tijd niet meer geweest.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 03:34 schreef Ridocar het volgende:
[..]
Eh, ik niet. Ben ik nu bijzonder?
@ts: Hoe is het afgelopen?
Dan zal het allemaal wel wel soepeltjes zijn afgelopen. Ikzelf zou me er geen ruk van aantrekken in ieder geval.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 03:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Zo te zien is die hier al een hele tijd niet meer geweest.
Zou me niets verbazen als ze dat wel zouden doen.. Chantage is een uitstekend middel om geld af te troggelen en met loze dreigementen alleen doe je niet veel. Dus daad bij het woord voegen is niet eens zo'n rare gedachte.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 02:35 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Gewoon negeren. Die mensen gaan echt niet de moeite nemen om dat naar jou vrienden te sturen.
Mwah, ik denk dat genoeg mensen wel betalen. Het zal waarschijnlijk ook in je voordeel spreken* als je geen filmpjes publiceert als mensen niet betalen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 12:29 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Zou me niets verbazen als ze dat wel zouden doen.. Chantage is een uitstekend middel om geld af te troggelen en met loze dreigementen alleen doe je niet veel. Dus daad bij het woord voegen is niet eens zo'n rare gedachte.
Of juist niet.. Als mensen gaan googlen en lezen dat die filmpjes ook echt gedeeld worden, denk ik dat ze eerder geneigd zijn te betalen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 12:31 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Mwah, ik denk dat genoeg mensen wel betalen. Het zal waarschijnlijk ook in je voordeel spreken* als je geen filmpjes publiceert als mensen niet betalen.
*als je bent opgepakt
Maar dan zal de pliesie er ook wel harder achteraan zittenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 12:38 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Of juist niet.. Als mensen gaan googlen en lezen dat die filmpjes ook echt gedeeld worden, denk ik dat ze eerder geneigd zijn te betalen.
Wellicht.. maar die zitten ook achter de scamende Nigerianen aan. Krijgen ze ook maar niet te pakken, zoveel zijn het er.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 12:40 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Maar dan zal de pliesie er ook wel harder achteraan zitten
Grotendeels een goede post maar hier zet ik mijn vraagtekens bij. Het kost weinig moeite om je ip adres te wijzigen en het lastig(er) te maken om te worden achterhaald, ik denk daarbij aan dingen ls Tor, proxies en een VPN. Dat tweede is afhankelijk waar de scammers vandaan komen.Als dit bijvoorbeeld Oost Europeanen zijn, die naar mijn weten ook weleens bij dergelijke scams betrokken zijn, dan geld dit niet.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 13:10 schreef ikkanniksbedenken het volgende:
Maar het filmpje dan
Hiervan mag je uitgaan dat er niks mee gebeurd. Dit heeft namelijk een aantal redenen.
1. Op het moment dat ze dergelijke video's posten, zijn locatie + IP nummer bekend en is het vrij eenvoudiger om deze mensen te achterhalen.
2. In landen waar deze scammers wonen, wordt of Youtube geblokkeerd, of is het streng verboden om dergelijke content te publiceren. Vrouwen kennen namelijk geen seksueel genot, en homo-seksualiteit is ten strengste verboden. Men gaat geen stokslagen, ophanging of onthoofding riskeren.
Het is echter geen garantie dat ze de video niet publiceren. Maar dan nog, weinig om je zorgen te maken.
Bij Bas van Toor ook niet, iedereen heeft die Bassieworst wel eens gezien/geproefdquote:Op vrijdag 15 augustus 2014 13:10 schreef ikkanniksbedenken het volgende:
Wat als mijn video wel gepost wordt
De kracht van deze scam zit in het feit dat er vooral druk gezet wordt op imagoschade.
Tenzij je Obama, Mark Rutte, of Bas van Toor bent, zal het eigenlijk vrij weinig uithalen. Allereerst gaan de meeste mensen niet zoeken naar Youtube filmpjes waarom een bekende aan het strippen of masturberen is![]()
Toen deze scam nog 'nieuw' was, deed men dit nog wel. Omdat scammers vaak in groepen opereren, en er een klopjacht gaande is, durven ze dit risico niet meer te nemen. Een individueel geval volgen kan er zo maar toe leiden dat een heel netwerk opgerold wordt.quote:Op zondag 17 augustus 2014 09:57 schreef Jaeger85 het volgende:
Grotendeels een goede post maar hier zet ik mijn vraagtekens bij. Het kost weinig moeite om je ip adres te wijzigen en het lastig(er) te maken om te worden achterhaald, ik denk daarbij aan dingen ls Tor, proxies en een VPN. Dat tweede is afhankelijk waar de scammers vandaan komen.Als dit bijvoorbeeld Oost Europeanen zijn, die naar mijn weten ook weleens bij dergelijke scams betrokken zijn, dan geld dit niet.
Zie het verhaal van ikkanniksbedenken een paar berichten hierbovenquote:Op woensdag 27 augustus 2014 14:03 schreef Jaeger85 het volgende:
Hoe komen de chanteurs aan jullie persoonsgevens? Hebben jullie soms Skype gekoppeld aan Facebook?
quote:Op woensdag 27 augustus 2014 12:41 schreef jeroenh123123 het volgende:
ik heb het zelfde aan de hand, heel dom natuurlijk. maar ik zou tegen morgen betalen, dit ga ik natuurlijk niet gaan doen. ben deze ochtend ook naar de politie gegaan.
maar heb uitstel gekregen en moet dus morgen betalen anders, gaat hij al mijn vrienden en familie op fb een bericht sturen met het filmpje, maar ook naar mijn werkgever. want hij had zelfs het adres van mijn werk opgezocht en doorgestuurd. maar het lijkt me sterk, net als hier al vermeld werd. dat hij al mijn contacten 1 voor 1 een bericht gaat gaan sturen. maar voor mijn werk heb ik het meeste schrik
dus ik ga zowizo naar al mijn vrienden/ familie en mijn werkgever dat ze niks mogen openen wat van die persoon komt. dat dit een virus is en dat de politie is ingeschakeld. (ga natuurlijk niet gaan zeggen dat dit niet echt een virus is enzo e)
maar voor die persoon zou ik heb negeren? gewoon aan het lijntje houden bv door te zeggen kan niet betalen lig nu in het ziekenhuis, heb een ongeval gehad, zou ik zeggen ik ben naar de politie gegaan, of zou ik zeggen , ik ga naar de politie als je het er op zet maar ik betaal je niet
of wat zouden jullie doen?
nu ik zou het via western union moeten storten, maar hij heeft dus zijn land enzo door gegeven en staat dat hij van ivoorkust is, nu op fb spreekt em gebrekkig nederlands, maar spreekt voornamelijk frans dus
maar wat zou ik doen,,maar de politie is dus ingeschakeld
Dat was ie al gegaan.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 13:53 schreef Klonk het volgende:
negeren, als je eenmaal betaald hebt hebben ze je zo weer te pakken, dan maar met de billen bloot.
Ze zullen het in ieder geval niet meer zomaar doen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:55 schreef BloedendeVagina het volgende:
Sorry, maar met dit soort rukkertjes heb ik echt geen medelijden. Als je ziet hoe respectloos ze de meisjes en vrouwen al benaderen op chatsites kan ik dr alleen maar keihard om lachen dat dit ze overkomt
Mooie post.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 13:10 schreef ikkanniksbedenken het volgende:
Enige tijd zijn geleden zijn ook in mijn kennissenkring een aantal mensen in een dergelijke scam gestonken. Omdat ikzelf het een en ander doe qua IT-beveiliging, en de politie weinig hierin kan doen, mijn aanbevelingen over hoe je hiermee om kan gaan.
Hoe werkt de scam:
De blackmail scam, zoals deze genoemd wordt, komt er op neer dat een leuke vrouw jou benaderd via Facebook / Tinder / Datingsites / whatever. Ze ziet je al vrij snel zitten en het lijkt haar leuk om met je te cammen. Het eerste signaal dat het niet helemaal lekker zit, zou moeten zijn dat het account op Facebook slechts enkele vrienden heeft en de tijdlijn nauwelijks gevuld is. Van knappe vrouwen, en vooral de aangetoond knappe vrouwen, weet ik dat ze doorgaans een erg goed gevulde vriendenlijst hebben![]()
Enfin.... Al heel snel zal ze je vragen om te gaan cammen op Skype. En daar zit ze, wellicht een beetje wulps, en ze begint te strippen. Ook hier zouden de alarmbellen af moeten gaan! Een headset heeft ze al niet, en als je goed oplet zal je zien dat ze aan het typen is terwijl ze met haar handen met haarzelf speelt.. Vreemd!!!!!
Maar goed, gedurende de chatsessie vraagt ze aan haar cam-partner of je wil strippen. Ze zal meer van haar laten zien, en eenmaal met belastend beeld op de camera, is het foute boel! Ze moet eventjes iemand binnen laten, naar de WC etc. ... En na een tijdje krijg je een bericht dat je gefilmd bent. Uiteraard staat alles prive, en wordt het gepost op het moment dat je niet betaald.
Wat als ik er toch ingestonken ben?
Het allerbelangrijkste, NIET BETALEN. In gevallen dat er betaald wordt, wordt er steeds opnieuw naar geld gevraagd. Tevens dien je de politie in te lichten. Niet dat zij er uberhaupt iets aan gaan doen, maar mocht je ooit hulp van de verzekering nodig hebben dankzij dit voorval, dan is het handig dat er een proces-verbaal is gemaakt.
Verder is kan het handig zijn om Facebook (of welke bron dan ook) tijdelijk even te deactiveren, en raad ik aan om de wachtwoorden te veranderen + computer op virussen te checken. Doorgaans zal het niet nodig zijn, maar better safe then sorry. Meestal ben je binnen 2 weken negeren van deze mensen af.
Maar het filmpje dan
Hiervan mag je uitgaan dat er niks mee gebeurd. Dit heeft namelijk een aantal redenen.
1. Op het moment dat ze dergelijke video's posten, zijn locatie + IP nummer bekend en is het vrij eenvoudiger om deze mensen te achterhalen.
2. In landen waar deze scammers wonen, wordt of Youtube geblokkeerd, of is het streng verboden om dergelijke content te publiceren. Vrouwen kennen namelijk geen seksueel genot, en homo-seksualiteit is ten strengste verboden. Men gaat geen stokslagen, ophanging of onthoofding riskeren.
Het is echter geen garantie dat ze de video niet publiceren. Maar dan nog, weinig om je zorgen te maken.
Wat als mijn video wel gepost wordt
De kracht van deze scam zit in het feit dat er vooral druk gezet wordt op imagoschade.
Tenzij je Obama, Mark Rutte, of Bas van Toor bent, zal het eigenlijk vrij weinig uithalen. Allereerst gaan de meeste mensen niet zoeken naar Youtube filmpjes waarom een bekende aan het strippen of masturberen is![]()
Niet alleen dat. Iedere internetgebruiker heeft in de loop der jaren enorm veel geslachtsdelen voorbij zien komen. Het goddelijke lichaam van vrouw 'X' ben ik over 5 minuten alweer vergeten, omdat er dan alweer vrouw 'Y' op het scherm verschijnt.
Verder kan je met een Google Alert instellen dat je op de hoogte gesteld wil worden als er content met jouw naam op Youtube verschijnt. Deze content rapporteren en er is niks aan het handje.
Dit is mijn FiPo hier op het forum, en heb mijzelf speciaal hiervoor aangemeld omdat ik het delen van deze kennis wel belangrijk vind, en hoop ik mensen hiermee te kunnen helpen.
laatste bezoek: 167 dagen, 1 uur geleden.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 18:11 schreef Copthorne het volgende:
Hoe is dat verhaal uit de OP afgelopen? Heb niet die 8 pagina's aan reacties doorgelezen.
Hehe, wel toepasselijk in deze contextquote:
Ga toch werken pudding lul.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 17:19 schreef TheoHendrik het volgende:
Gast, waarom trek je jezelf daar op af.. er is zo veel content tegenwoordig. Als je vrouw/vriendin/hond niet wil, dan kijk je toch ff lekker op het net. En als je zonodig op geile negers moet rukken. Je hebt ook BBC gangbang op het internet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |