SPOILER: LINKSOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
quote:Op woensdag 15 januari 2014 14:59 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Ligt er ook aan hoeveel je speelt, ik weet voor nagenoeg iedere champion wel wat je moet halen.
Resists moet je zo snel mogelijk halen als je aan het verliezen bent. Maak niet eerst je damage item af, maar ga meteen voor resists zodat je nog enigszins in je lane kunt blijven. Als jungler en veel van de huidige toplaners moet je sowieso tanky bouwen, dus dan is de keuze al niet zo heel moeilijk.
quote:Op woensdag 15 januari 2014 14:59 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Noem eens wat champions waar je bij vastloopt.
Nou, als het om build order bepalen gaat met allemaal. Ik hou me meestal vast aan een fixed build order omdat ik dan in ieder geval weet wat ik wanneer moet halen. Als ik midlane speel pas ik het meestal aan op de speler tegenover me (MR / Armor of juist dmg als het goed gaat), maar nog niet aan het hele vijandige team...quote:
Dat kun je ook niet. Bouwen tegen een heel team kun je niet met 6 items, als je ook nog damage wilt doen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 15:41 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Nou, als het om build order bepalen gaat met allemaal. Ik hou me meestal vast aan een fixed build order omdat ik dan in ieder geval weet wat ik wanneer moet halen. Als ik midlane speel pas ik het meestal aan op de speler tegenover me (MR / Armor of juist dmg als het goed gaat), maar nog niet aan het hele vijandige team...
tja trolls hou je altijd heb ik ook last van. Iemand kan in zn eentje de gamen verliezen. Jammer maar goed je krijgt ook free wins als het enemies zijn (assuming you're not the troll yourself)quote:Op woensdag 15 januari 2014 17:07 schreef ProblemExcel het volgende:
al 9 games solo ranked gepeelst 7 loses 2 wins waarvan 2 loses iemand leaved in mid van de game >.<
Kijk hier kan ik wat mee. Dit geldt voor alle AP mids?quote:Op woensdag 15 januari 2014 15:55 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Dat kun je ook niet. Bouwen tegen een heel team kun je niet met 6 items, als je ook nog damage wilt doen.
Als AP mid bouw je primair AP, dat wil zeggen. Athenes als je (veel) mana nodig hebt, Deathcap, Zhonyas als je tegen een ad moet of tegen een burst champion, en Void Staff voor de magic pen.
Als je je lane verliest van een mage, bouw je Abyssal voor magic resist en AP. Verlies je je lane van een AD, bouw je zo snel mogelijk Seeker' Armguard. Lategame heb je vooral veel AP en veel magic pen nodig en een of twee defensive items, zoals Guardian Angel of Rylai's.
Nee ik troll nietquote:Op woensdag 15 januari 2014 17:20 schreef blow... het volgende:
[..]
tja trolls hou je altijd heb ik ook last van. Iemand kan in zn eentje de gamen verliezen. Jammer maar goed je krijgt ook free wins als het enemies zijn (assuming you're not the troll yourself)
Het ligt een beetje aan wat voor mid je speelt. Als je een assassin speelt, zoals Syndra, LeBlanc of Veigar, dan wil je de tegenstander zo snel mogelijk opblazen. Dan ga je vaak voor Deathfire Grasp en Deathcap i.c.m. een snelle upgrade naar Scorcerer' Shoes voor de extra magic penetration.quote:Op woensdag 15 januari 2014 17:47 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Kijk hier kan ik wat mee. Dit geldt voor alle AP mids?
aah zo thx.quote:Op woensdag 15 januari 2014 18:10 schreef LelijKnap het volgende:
Over een paar dagen begint s4, vandaag de patch met nerfs en zo (twee, drie item aanpassingen)
dat was dus het probleem, die wilden niet laden maar ben ze nu aan het lezenquote:Op woensdag 15 januari 2014 18:46 schreef ems. het volgende:
blow pls. Lees gewoon de patchnotes ipv de hele tijd dingen hier te vragen
Ik vind het wel fijn juist, leer er best wat van. Zal wel een verschil in niveau zijn denk ik.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:00 schreef ems. het volgende:
Dat zou het leuke zijn; je hoeft het niet te gebruiken als het je niets lijkt. Ik vond het in HoN ook al heerlijk om lekker de livestreams over te slaan en een dagje later de replay te downloaden. Op mijn gemak kijken hoe ze spelen, welke items ze kopen, zelf bepalen welke lane ik volg, terugspoelen als ik iets mis. En het belangrijkste: Geen 2 gasten die de hele tijd the obvious aan het outpointen zijn. Ze zeggen letterlijk niets wat je niet zelf kan zien.
Ik vermoed echter dat zoiets niet snel gaat gebeuren omdat ze lekker centjes verdienen aan de streams.
Als je wat nieuwer in het spel bent is het ongetwijfeld heel handig. Als je het al een paar jaar speelt is echter alleen nog echt relevant als je blind bentquote:Op woensdag 15 januari 2014 20:03 schreef Neraice het volgende:
[..]
Ik vind het wel fijn juist, leer er best wat van. Zal wel een verschil in niveau zijn denk ik.
Speel nu iets meer dan drie weken dus ja, best handigquote:Op woensdag 15 januari 2014 20:06 schreef ems. het volgende:
[..]
Als je wat nieuwer in het spel bent is het ongetwijfeld heel handig. Als je het al een paar jaar speelt is echter alleen nog echt relevant als je blind bent
Dan moet je vooral de stream blijven kijken. Het enige wat ik vraag/hoop/niet verwacht is dat er een mogelijkheid is om, net als die commentators, gewoon live (eventueel met een kleine delay) mee te kunnen kijken in de cliënt. Ik prefereer de teugels in eigen handen te hebben.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:07 schreef dustbrain het volgende:
Ik speel nu een ander half jaar maar prefereer toch comentaar. Ook al leer ik er niks van.
Dit is geen discussie of zo hoor. Dus als je vindt dat elke lol speler dood moet antwoord ik met "ik niet".quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Dan moet je vooral de stream blijven kijken. Het enige wat ik vraag/hoop/niet verwacht is dat er een mogelijkheid is om, net als die commentators, gewoon live (eventueel met een kleine delay) mee te kunnen kijken in de cliënt. Ik prefereer de teugels in eigen handen te hebben.
Zowel op twitch als op youtube?quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:10 schreef Barbewire het volgende:
Heeft emand hetzelfde probleem als ik heb, al die streams moeten tussendoor laden of spelen 5 seconden wel/niet.
Nee. Als ik geen streams meer kijk mag niemand meer streams kijken.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:24 schreef dustbrain het volgende:
ja kap met je flame en shit. ik verteld hier gewoon dat ik van comments houd laat mij.
Ja, ook op Azubu, normaal heb ik het nooit. Maar gister en vandaag wel.quote:
Vind ik in Dota 2 ook een verademing. Ook voor je eigen games trouwens.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:00 schreef ems. het volgende:
Dat zou het leuke zijn; je hoeft het niet te gebruiken als het je niets lijkt. Ik vond het in HoN ook al heerlijk om lekker de livestreams over te slaan en een dagje later de replay te downloaden. Op mijn gemak kijken hoe ze spelen, welke items ze kopen, zelf bepalen welke lane ik volg, terugspoelen als ik iets mis. En het belangrijkste: Geen 2 gasten die de hele tijd the obvious aan het outpointen zijn. Ze zeggen letterlijk niets wat je niet zelf kan zien.
Ik vermoed echter dat zoiets niet snel gaat gebeuren omdat ze lekker centjes verdienen aan de streams.
Zie je dit soort mensen verpesten nou de wereld.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:44 schreef ems. het volgende:
[..]
Zowel op twitch als op youtube?
[..]
Nee. Als ik geen streams meer kijk mag niemand meer streams kijken.
Vreemd. Misschien even internetcache legen en cookies weggooien? Hoewel, één van de twee/drie zou toch goed moeten werken als je internet voor de rest flex is.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:56 schreef Barbewire het volgende:
[..]
Ja, ook op Azubu, normaal heb ik het nooit. Maar gister en vandaag wel.
Partij die nu bezig is tot nu normaal op youtube kunnen zien...tot 2 minuten geleden. Kwaliteit wordt opeens slecht (240p?), en nu stopt ie er helemaal maar mee. Schiet niet op
Precies. En dan kan je de zeldzame pentakill ook nog eens bewaren voor een potje masturberen hier en daarquote:Op woensdag 15 januari 2014 20:59 schreef znarch het volgende:
[..]
Vind ik in Dota 2 ook een verademing. Ook voor je eigen games trouwens.
Je gedraagt je wel een beetje als de gemiddelde LoL-speler nu. Slaat echt nergens op wat je allemaal zegt.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:24 schreef dustbrain het volgende:
ja kap met je flame en shit. ik verteld hier gewoon dat ik van comments houd laat mij. als je me dood wou hebben zou ik er nog steeds leuk vinden DEAL WITH IT.
Dustbrain zijn nick kun je af en toe heel letterlijk nemen jaquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:08 schreef Neraice het volgende:
[..]
Je gedraagt je wel een beetje als de gemiddelde LoL-speler nu. Slaat echt nergens op wat je allemaal zegt.
Azubu werkte net dus wel toen ik het naar een lagere kwaliteit gooide. Cache/Buffer ff geleegd misschien dat dat helpt, tot nu toe gaat twitch de laatste 3 minuten weer goed.quote:Op woensdag 15 januari 2014 21:07 schreef ems. het volgende:
[..]
Vreemd. Misschien even internetcache legen en cookies weggooien? Hoewel, één van de twee/drie zou toch goed moeten werken als je internet voor de rest flex is.
Jaloers? ga een lasthitguide schrijven ofzoquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:23 schreef dustbrain het volgende:
Jullie zijn echt allemaal jaloers op mij. Iedereen hier heeft zo'n anti-dustbrain mentaliteit en ik begin er goed ziek van te worden. Ga een leven zoeken of zo.
Man houd toch je noobbakkes, wat weet jij nou van lasthitten in plastic leagues, jij komt tenminste in teams die de moeite nemen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 21:27 schreef znarch het volgende:
[..]
Jaloers? ga een lasthitguide schrijven ofzo![]()
![]()
Volgens mij is/was Hon erger. Maar niet zekerquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:30 schreef Ame_thyst het volgende:
Weekje niet gedaan, speel weer eens 2 potjes, beide potjes vol met flamende idioten.
Van alle games die ik heb gedaan in mijn leven is de LoL community toch wel de meest zieke.
Echt 40% van de spelers is sociaal retarded. Denk dat ik maar eens de chat helemaal ga verbergen.
Is nogal afgestorven maar ze zullen er nog wel zijn. Hon heeft de race echter nogal verloren ja.quote:
Weinig verschil, in mijn ervaring.quote:Op woensdag 15 januari 2014 21:36 schreef znarch het volgende:
[..]
Volgens mij is/was Hon erger. Maar niet zeker
Ik heb geen exacte cijfers maar een hoop spelers (waaronder ikzelf) zijn in de afgelopen jaren overgelopen naar LoL. Had ook iets meegekregen dat ze opnieuw een moba gaan uitbrengen gericht op een wat meer casual-publiek. Ik schat de kansen dat dat succesvol gaat worden trouwens zeer gering in.quote:
http://lmgtfy.com/?q=xerath+rework+reasonquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:53 schreef dustbrain het volgende:
wtf waarom krijgt xerath een reowrk. Volgens mij is hij de meeste gebalanceerde champ in het spel. Fuck you riot.
Dat is al echt maanden geleden samen met die van Rengar aangekondigdquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:53 schreef dustbrain het volgende:
wtf waarom krijgt xerath een reowrk. Volgens mij is hij de meeste gebalanceerde champ in het spel. Fuck you riot.
Rengar verdient een remake, achterlijke champquote:Op woensdag 15 januari 2014 22:27 schreef CyberJesus het volgende:
[..]
Dat is al echt maanden geleden samen met die van Rengar aangekondigd
BG 2quote:Op woensdag 15 januari 2014 21:23 schreef dustbrain het volgende:
Jullie zijn echt allemaal jaloers op mij. Iedereen hier heeft zo'n anti-dustbrain mentaliteit en ik begin er goed ziek van te worden. Ga een leven zoeken of zo.
Ik vroeg niet om een reden schatje. Ik bedoelde 'don't fix what isn't broken' De reden ken ik al. Je moet me aanvoelen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 22:08 schreef znarch het volgende:
[..]
http://lmgtfy.com/?q=xerath+rework+reason
ARAM heeft dit probleem niet zo. Daarom speel ik dat meer xDquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:30 schreef Ame_thyst het volgende:
Weekje niet gedaan, speel weer eens 2 potjes, beide potjes vol met flamende idioten.
Van alle games die ik heb gedaan in mijn leven is de LoL community toch wel de meest zieke.
Echt 40% van de spelers is sociaal retarded. Denk dat ik maar eens de chat helemaal ga verbergen.
Ik probeer Bg na te doen maar als ik het doe is het obvious troll en als hij het doet is het 'te verwachten'quote:
Hij is "broken" simpele. Die rework komt er niet voor niets. Dat zijn skills an sich verder balanced zijn doet daar niets aan af.quote:Op woensdag 15 januari 2014 22:43 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ik vroeg niet om een reden schatje. Ik bedoelde 'don't fix what isn't broken' De reden ken ik al. Je moet me aanvoelen.
Imo kunnen ze beter echt broken champs aanpakken zoals Sion en poppy. Daarbij zijn er champs die veeeel simpeler zijn zoals annie en master yi.quote:Op donderdag 16 januari 2014 00:45 schreef znarch het volgende:
[..]
Hij is "broken" simpele. Die rework komt er niet voor niets. Dat zijn skills an sich verder balanced zijn doet daar niets aan af.
Morde is sterk. Hij heeft alleen totaal geen CC of escapes, dat is z'n probleemquote:Op donderdag 16 januari 2014 01:39 schreef ems. het volgende:
En meteen even de healthcost van mordekaisers' skills wegnemen zodat hij ook net wat stronker is.
En/of een kleine movement speed boost als z'n w of q damage doet.
Hij is zeker sterk. Daarom stel ik voor om em nog nét iets sterker te maken (en minder afhankelijk van spellvamp early game) of hem een kleine movement speed buff te geven bij het gebruik van bepaalde skills.quote:Op donderdag 16 januari 2014 01:53 schreef PSYCHEV het volgende:
[..]
Morde is sterk. Hij heeft alleen totaal geen CC of escapes, dat is z'n probleem
riot geeft zelf toe dat ze bepaalde champs niet buffen vanwege lack aan counterplay.quote:Op donderdag 16 januari 2014 02:06 schreef ems. het volgende:
MDK moet pushen om sterk te zijn ----> staat open voor ganks. Ik zie geen probleem. Er zijn wel meer champs kut om tegen te lanen maar die vormen geen probleem noch zijn ze op.
Waarom worden irelia en teemo niet meer gepickt dan?quote:Op donderdag 16 januari 2014 02:31 schreef ems. het volgende:
Mooi, dan hoop ik binnenkort wat buffjes te zien voor mdk. Als hij geen counterplay zou hebben werd hij namelijk meer gepicked.
Kha OP.quote:Op donderdag 16 januari 2014 11:50 schreef dustbrain het volgende:
Die kha zix pbe nerfs zijn wel hard. Elke ability generfd en zijn R kleine buff. Hij doet teveel dmg maar als ie gelijk of achterloopt is ie fcked up snel dood. Vandaar ook die ult buff maar ik ben bang dat ie gewoon wegvalt zoals jayce.
Gewoon full ad?quote:Op donderdag 16 januari 2014 08:23 schreef Munchlax het volgende:
Wat zijn volgens jullie goede AD en AP runepages.
Heb het gevoel dat ik ze helemaal verkeerd had gemaakt.
AD: (Armor en ad)
AP: Nog niet af maar, ap en scaling ap (wilde nog m.r bij doen)
http://www.lolking.net/summoner/na/29167253quote:Op donderdag 16 januari 2014 02:31 schreef ems. het volgende:
Mooi, dan hoop ik binnenkort wat buffjes te zien voor mdk. Als hij geen counterplay zou hebben werd hij namelijk meer gepicked.
Dat morde-fan.quote:Op donderdag 16 januari 2014 12:19 schreef Lamabal het volgende:
Ik zit trouwens wel op die skarner boost te wachten. Blijft een bazen champ
[..]
http://www.lolking.net/summoner/na/29167253
Omdat er sterkere alternatieven zijn.quote:Op donderdag 16 januari 2014 10:09 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Waarom worden irelia en teemo niet meer gepickt dan?
Waarom worden ze dat niet gebuffed? Omdat ze te wienig counterplay hebben. Bits Boem Bam!quote:Op donderdag 16 januari 2014 13:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Omdat er sterkere alternatieven zijn.
Als ze UP zijn en dus consistent geraped worden in lane hebben ze toch zat counterplay?quote:Op donderdag 16 januari 2014 13:24 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Waarom worden ze dat niet gebuffed? Omdat ze te wienig counterplay hebben. Bits Boem Bam!
Ze hebben counterplay maar zodra ze buffs krijgen zijn ze OP omdat je ze niet meer tegen kan houden door te weinig counterplay.quote:Op donderdag 16 januari 2014 13:33 schreef ems. het volgende:
[..]
Als ze UP zijn en dus consistent geraped worden in lane hebben ze toch zat counterplay?
En volgens die logica kunnen we nog wel 10 andere champs aanwijzen die gebuffed moeten worden. Daar is niet altijd het 'geen counterplay' argument op toepasbaar, voor zover dat uberhaupt al een valide argument is. Als er al zoiets bestaat moeten ze alsnog veranderd worden met de tijd.
Sorry het MOET gewoon..quote:Op donderdag 16 januari 2014 12:19 schreef Lamabal het volgende:
Ik zit trouwens wel op die skarner boost te wachten. Blijft een bazen champ
[..]
http://www.lolking.net/summoner/na/29167253
dominion. Vry retarded lol.quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:01 schreef Neo-Mullen het volgende:
Heb gisteren voor het eerst in een ander veld gespeeldmet die turrets die je kunt overnemen in die cirkel.
Was een meesterlijk spel is dit... ik speel het veel te weinig
Vry?quote:
Nah is niet retarded (denk dat hij "vrij" of "very" bedoeld :p Niemand speelt het alleen.. Nauwelijks iigquote:Op donderdag 16 januari 2014 15:49 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Vry?
Ik vond het wel grappig om te doenweet niet wat daar retarded aan is?
Gisteren was ook mijn eerste keer. Heb het nog niet eerder gedaan en vond het daarom dus wel eens leuk om te doen. That's allquote:Op donderdag 16 januari 2014 15:50 schreef PSYCHEV het volgende:
[..]
Nah is niet retarded (denk dat hij "vrij" of "very" bedoeld :p Niemand speelt het alleen.. Nauwelijks iig
True, keertje tussendoor is altijd wel leuk, net als ARAM. Maar ranked blijft me het meeste boeien omdat ik competitief ben ingesteld :pquote:Op donderdag 16 januari 2014 15:51 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Gisteren was ook mijn eerste keer. Heb het nog niet eerder gedaan en vond het daarom dus wel eens leuk om te doen. That's all
Ben pas lvl 12quote:Op donderdag 16 januari 2014 15:51 schreef PSYCHEV het volgende:
[..]
True, keertje tussendoor is altijd wel leuk, net als ARAM. Maar ranked blijft me het meeste boeien omdat ik competitief ben ingesteld :p
Silver 1 ;_: Zit vast op 99 League points :/ Win wel veel lately, maar speel het nu casual tot de Season 4 resetquote:Op donderdag 16 januari 2014 15:52 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ben pas lvl 12dus ranked duurt nog wel even. Welke divisie speel je?
Ik heb wel eens tegen jou gespeeld ooitquote:Op donderdag 16 januari 2014 15:53 schreef PSYCHEV het volgende:
[..]
Silver 1 ;_: Zit vast op 99 League points :/ Win wel veel lately, maar speel het nu casual tot de Season 4 reset. Check: http://www.lolking.net/summoner/euw/19481860
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |