Dank voor het aanbod, helaas woon ik in het meest zuid-oostelijke stukje van Brabant.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 21:29 schreef kanovinnie het volgende:
http://www.rose.nl/artikel/xtreme-mini-mouth-zadeltas/aid:24828
Daar had ik volgens mij 2 biba's, multitooltje en 2 of 3 lichters in. Paste er net in. Geen kettingpons of quicklink. En ik had een klein multitooltje.
Ik gebruik 'm niet meer, als je in de buurt van a'dam woont kan je ff kijken of hij bevalt en dan mag je 'm wmb hebben
1.35 op zolder getraind. Ging wel lekker, werd 2e in de AGR van dit jaar vlak achter Kreuzigerquote:Op dinsdag 14 januari 2014 21:50 schreef Patroon het volgende:
1:45u op de wielerbaan getraind. Waren zo'n 20 man.
Deze dan, als het echt niet anders kan, maar vaak steek ik deze in m'n achterzak.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 21:46 schreef LethalP het volgende:
[..]
Dank voor het aanbod, helaas woon ik in het meest zuid-oostelijke stukje van Brabant.
Denk toch maar eens met de materialen in de fietswinkel testen of het past zonder dat het een lomp tasje is!
er staat op je oude as welke draad het is , als er staat (BC) 1.37x24 (tpi) is het engelse draad en past het mits je bracket tussen de 68 en 70mm breed isquote:Op dinsdag 14 januari 2014 23:22 schreef Oksel het volgende:
Kaas of Buzz, krijg ik dees in mijn crosser? Zit nu een vierkante as in, van uhm, een bepaalde lengte.
https://www.boc24.de/shop(...)samer-mega-exo-cross
Campa spulletjes op trouwens.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Crosser met een 39 = heel veel op grote plaat achter rijden.
Doe geen moeite dopske, je kan beter een oerang oetang leren vioolspelen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 06:14 schreef dop het volgende:
[..]
er staat op je oude as welke draad het is , als er staat (BC) 1.37x24 (tpi) is het engelse draad en past het mits je bracket tussen de 68 en 70mm breed is
grote plaat achterquote:Op dinsdag 14 januari 2014 23:22 schreef Oksel het volgende:
Kaas of Buzz, krijg ik dees in mijn crosser? Zit nu een vierkante as in, van uhm, een bepaalde lengte.
https://www.boc24.de/shop(...)samer-mega-exo-cross
Campa spulletjes op trouwens.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Crosser met een 39 = heel veel op grote plaat achter rijden.
Ligt er aan op welke intensiteit volgens mij. Als je rustig fietst en het niet langer dan een uur is ofzo kan het nog wel eens helpen je ontbijt op je werk te nemen. Wel eens iets over gelezen, dan dwing je je lijf om op vetverbranding over te schakelen. Hongertraining oid heet het. Maar dan moet je wel ontbijten met meer dan een banaan. En na het ontwaken vrij vlot op de fiets zittenquote:Op woensdag 15 januari 2014 09:24 schreef kanovinnie het volgende:
Wat is nou eigenlijk verstandiger? Eerst naar mijn werk fietsen en dan wat eten, of eerst wat eten (banaantje ofzo) en dan naar mijn werk en daar brood eten? En dan vooral met het oog op vetverbranding.
Zal je verbazen hoeveel mensen die open deur straal voorbij wandelen fietsen en direct op zoek gaan naar gekke middeltjes of technieken. Nog voor ze eens kritisch naar hun inname kijken.quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:38 schreef Captain_Fabulous het volgende:
En de trap de open deur in award gaat naar....Muzas!
Ik doe dat nu al altijd eigenlijk. Op de fiets naar 't werk, douchen, computer aanzetten, koffie halen en broodjes maken. Vroeg me af of het verstandig is om dat af en toe te wisselen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:38 schreef MarcoD het volgende:
Toen ik in het afgelopen voorjaar weleens naar stage fietste deed ik af en toe 35/45 km nuchter, dat was best goed (prima) te doen op water. Dan kwam ik op stage en één a 2 uur later (afhankelijk van of ik het druk had en of ik honger had) at ik dan een paar broodjes.
Ik zou het gewoon een paar keer proberen, dat ritje naar je werk is niet superlang dus bang zijn voor een hongerklop hoef je niet te zijn.
Ik merkte wel dat het op een of andere manier m'n hongergevoel de rest van de dag onderdrukte, vrij positief vond ik dat.
Het minderen in bier op vrijdag en zaterdagavond zal ongetwijfeld helpen met afslanken, maar een man moet ook leven nietwaar?quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:42 schreef muzas het volgende:
[..]
Zal je verbazen hoeveel mensen die open deur straal voorbij wandelen en direct op zoek gaan naar gekke middeltjes of technieken. Nog voor ze eens kritisch naar hun inname kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |