Doet me denken aan de pakken wijn die ik in Spanje zoop. Don Simon. halve euro per liter ofzo. Fantastisch. En 's morgens sinaasappelsap van Don Simon om die pauperkater weg te krijgenquote:Op woensdag 15 januari 2014 09:58 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
De plaatselijke rum heet hier Don papa
Ik begin iedere dag met bier, op een gegeven moment (maar iig voor zonsondergang) stap ik over op white russians en dan tegen 11en de donpapaquote:Op woensdag 15 januari 2014 09:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Doet me denken aan de pakken wijn die ik in Spanje zoop. Don Simon. halve euro per liter ofzo. Fantastisch. En 's morgens sinaasappelsap van Don Simon om die pauperkater weg te krijgen
Doe nu eens amaretto door je white russians manquote:Op woensdag 15 januari 2014 10:01 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik begin iedere dag met bier, op een gegeven moment (maar iig voor zonsondergang) stap ik over op white russians en dan tegen 11en de donpapa
Paradijsje man.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:01 schreef Dven het volgende:
[..]
Doe nu eens amaretto door je white russians manHoe bevalt het eiland?
Lekker hooquote:
Altijd heerlijke FP-trollen met dit soort berichtenquote:Een Deense vrouw is dinsdag beroofd en verkracht door een groep mannen in de Indiase stad New Delhi. Dat heeft een politiewoordvoerder gezegd.
De 51-jarige vrouw was verdwaald in een druk winkelgebied en vroeg een groep mannen om hulp, aldus de woordvoerder. De mannen lokten haar naar een afgelegen plek en verkrachtten en beroofden haar.
De eigenaar van het hotel waar de vrouw verbleef heeft de politie en de Deense ambassade ingeschakeld toen de vrouw in de avond terugkwam. Er zijn nog geen arrestaties verricht.
quote:Spoor jij wel? Idioot. hoe oud ben je eigenlijk? 14?
FPquote:Op woensdag 15 januari 2014 10:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Altijd heerlijke FP-trollen met dit soort berichten
quote:
quote:Die ondertoon van jou bevalt mij totaal niet. maar goed, je zal wel strak staan van de energydrank.
Valt mee.quote:Op woensdag 15 januari 2014 10:49 schreef Saind het volgende:
[..]
Kiek die gozer drinken in dat filmpje, harde baas
Wat een raar figuur. Sla dan gewoon wat Jagermeister achterover.quote:
Welcome To Bad Britainquote:Op woensdag 15 januari 2014 11:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wat een raar figuur. Sla dan gewoon wat Jagermeister achterover.
https://www.facebook.com/(...)25011&type=2&theater
Ja he. Maakt je kots naderhand nog net iets zoeter.quote:Op woensdag 15 januari 2014 11:23 schreef Insomnia_ het volgende:
Wel fijn dat ze er nog een blikje redbull bij gooien.
quote:een fucking troll die naar eigen zeggen in Bulgarije werkt en persoonlijk veel met Bulgaren werkt en die op FOK hele tirades loopt te verspreiden dat er geen bulgaren probleem is en dat het zulke fijne mensen zijn en veel beter dan nederlanders
quote:Ik denk dat je de -50 nog wel haalt met je post.
quote:Wat een zielig stuk stront is die Dven. Leuk leven zal hij hebben met zulk gedrag.
quote:je bent gewoon een zielige klootzakje op zoek naar aandacht![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |