Ik masturbeer met mijn rechterhand.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:56 schreef Monolith het volgende:
[..]
Linkshandig zijn kies je ook niet voor, met je linkerhand masturberen wel.
Van mij hoeft niemand iets te onderdrukken. Zolang zulke zaken maar in de privé sfeer blijven.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:07 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Dus eigenlijk zeg je dat seksueel actief zijn een keuze is die je maar moet onderdrukken als je toevallig met een andere geaardheid dan die van jou bent geboren? ... interesting....
Kun je dit soort vunzige propaganda voor zelfbevrediging even achterwege laten?quote:Op maandag 13 januari 2014 20:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik masturbeer met mijn rechterhand.
Dat is alleen alweer dik een maand geleden.
Overgewicht kan inderdaad problemen veroorzaken voor wat betreft het krijgen van een erectie.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:13 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik masturbeer met mijn rechterhand.
Dat is alleen alweer dik een maand geleden.
Ik geef antwoord op je post.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:15 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kun je dit soort vunzige propaganda voor zelfbevrediging even achterwege laten?
Mwau, 5/10, het zou hard aan kunnen komen bij iemand die daadwerkelijk dik is maar erg creatief is je ad hominem niet.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:15 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Overgewicht kan inderdaad problemen veroorzaken voor wat betreft het krijgen van een erectie.
Er zit een verschil tussen een ad hominem en een grap.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mwau, 5/10, het zou hard aan kunnen komen bij iemand die daadwerkelijk dik is maar erg creatief is je ad hominem niet.
Dat zijn toch niet de gemiddelde homoseksuelen ....quote:Op maandag 13 januari 2014 20:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Van mij hoeft niemand iets te onderdrukken. Zolang zulke zaken maar in de privé sfeer blijven.
Het zou niet de bedoeling moeten zijn dat mensen met latex pakjes op een boot kunnen dansen.
Tja, homofoben boeien de gemiddelde leernicht op een boot ook niet.quote:
Het een sluit het ander niet uit...quote:Op maandag 13 januari 2014 20:17 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Er zit een verschil tussen een ad hominem en een grap.
1. Het is nogal een stropop argument om zoiets specifieks als naar Dubai gaan aan iedereen (of in ieder geval een groot deel) toe te kennen die in dit topic valt over homohaat. Ik zou niet dood gevonden willen worden in het midden-oosten. En nu?quote:Op maandag 13 januari 2014 20:12 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dat mag. Maar dat boycotten van allerlei mensen is zo kinderachtig en tevens hypocriet. Nu moeilijk doen omdat homo's niet publiekelijk mensen mogen werven voor hun seksuele geaardheid, maar morgen weer op bezoek in Dubai of de VAE. Landen waar je als homo al helemaal niet kunt wezen.
Waar zeg ik dat de gemiddelde homoseksueel zo is ?quote:Op maandag 13 januari 2014 20:17 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Dat zijn toch niet de gemiddelde homoseksuelen ....mijn god.
De gemiddelde homoseksueel zijn gewoon allerdaagse mensen. Artsen, advocaten, etc.
Juist door jouw 18de eeuwse houding is het zo vreselijk vaak mis gegaan vroeger. Werden op den duur mensen misbruikt in de kerk enzo. Omdat alles in het geheim moest....
Je zou kunnen zeggen dat het in elkaars verlengde ligt. Alleen is de benaming 'ad hominem' in dit geval op z'n zachtst gezegd, ongepast.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het een sluit het ander niet uit...
Wel degelijk, anders was heel die Gay Pride er niet.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tja, homofoben boeien de gemiddelde leernicht op een boot ook niet.
Dat klopt.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Je zou kunnen zeggen dat het in elkaars verlengde ligt. Alleen is de benaming 'ad hominem' in dit geval op z'n zachtst gezegd, ongepast.
Het gaat er om dat we kinderen wat mij betreft zo vroeg mogelijk leren dat er geen enkel verschil is tussen heteroseksuelen, biseksuelen en homoseksuelen.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat de gemiddelde homoseksueel zo is ?
Mensen die naar een dance feestje gaan doen dat inderdaad ook om SGPers te pesten.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:19 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wel degelijk, anders was heel die Gay Pride er niet.
Geen verschil in homoseksuelen zijn gelijkwaardig aan heteroseksuelen ?quote:Op maandag 13 januari 2014 20:20 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Het gaat er om dat we kinderen wat mij betreft zo vroeg mogelijk leren dat er geen enkel verschil is tussen heteroseksuelen, biseksuelen en homoseksuelen.
Wanneer dat verschil bestempeld blijft worden zullen ongelijkheden alleen maar blijven bestaan.
1. Het gaat er niet om of jij naar Dubai of een ander islamitsch land gaat. Het gaat er om dat dezelfde politica die nu hier weigeren naar toe te gaan, wel naar die landen toe gaan. Dat is hypocriet en ongelooflijk kinderachtig.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef SpecialK het volgende:
[..]
1. Het is nogal een stropop argument om zoiets specifieks als naar Dubai gaan aan iedereen (of in ieder geval een groot deel) toe te kennen die in dit topic valt over homohaat. Ik zou niet dood gevonden willen worden in het midden-oosten. En nu?
2. Ik denk dat voor elke mening die jij hebt er ook wel tig voorbeelden te noemen zijn hoe jij (direct of indirect en onbewust) iets doet wat datgeen jij haat in stand houdt. Op die manier zijn we dus allemaal hypocriet en dienen we allemaal stil te zijn over elke misstand. Dat is een fijne maatschappij/wereld, zeg.
Nee, maar de bedoeling van de gay pride is er wel om een statement te maken tegen homofobie.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mensen die naar een dance feestje gaan doen dat inderdaad ook om SGPers te pesten.
Zijn er ooit homoseksuelen geweest die zeggen dat ze beter zijn dan heteroseksuelen dan?quote:Op maandag 13 januari 2014 20:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Geen verschil in homoseksuelen zijn gelijkwaardig aan heteroseksuelen ?
Zo ja: dan ben ik het daar helemaal mee eens.
Vast wel, zoals er ook blanke mensen zijn die zeggen dat ze beter zijn dan zwarte mensen.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:23 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Zijn er ooit homoseksuelen geweest die zeggen dat ze beter zijn dan heteroseksuelen dan?
quote:Op maandag 13 januari 2014 20:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Vast wel, zoals het feit dat blanke mensen beter zijn dan zwarte mensen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |