Als je bewust kinderen meeneemt naar een demonstratie waarvan je kunt verwachten dat het eventueel uit de hand kan lopen ben je ze gewoon als menselijk schild aan het gebruiken. Dat lijkt mij in elk geval evident.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:38 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Ja, want als je als sociaistische regering met kritiek en afwijzing door miljoenen vreedzame demonstranten wordt geconfronteerd, moet je wel op kinderen, oppositiepolitici en op kinderwagens richten met traangasgranaten...
Als je dat al propaganda noemt ben je wel een beetje ziek in je hoofd.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:40 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Het wetsvoorstel gaat om homopropaganda onder kinderen! [ afbeelding ]
Wat een onzin. Dat weet je heel goed, als je de foto's kent.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:42 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Als je bewust kinderen meeneemt naar een demonstratie waarvan je kunt verwachten dat het eventueel uit de hand kan lopen ben je ze gewoon als menselijk schild aan het gebruiken. Dat lijkt mij in elk geval evident.
En waarom dan niet tegen heteropropaganda. Als je consequent wilt zijn, noem het dan tegen de seksualisering van de samenleving.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:40 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Het wetsvoorstel gaat om homopropaganda onder kinderen!
Ja, laten we vooral afgaan op jouw selectie.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:43 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Wat een onzin. Dat weet je heel goed, als je de foto's kent.
Ach ja, selectiviteit is de man bepaald niet vreemd.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:44 schreef Morrigan het volgende:
[..]
En waarom dan niet tegen heteropropaganda. Als je consequent wilt zijn, noem het dan tegen de seksualisering van de samenleving.
Bovendien weten kinderen helemaal niet wat homopropaganda is. Zeker niet als ze nog op de basisschool zitten.
Ach ja, die enorme hoeksteen die alles goed maakt, met de groeten aan Claudia Oskam.quote:Op maandag 13 januari 2014 16:29 schreef Veldkamp het volgende:
met grote maatschappelijke kosten, medische financiën en enorme invloed op de hoeksteen en bouwsteen van elke samenleving:
Het Huwelijk als Gezin!
Het gaat niet om fiscale partnerschappen hier.
[ afbeelding ]
Dat is geen promiscuieuze propaganda maar dat zijn rolmodellen voor de ongeveer 5% van de kinderen die later dat soort gevoelens gaan krijgen. Kwestie van mensen niet buiten de samenleving trappen vanwege infantiele sprookjes (nee ik heb het niet over religie).quote:Op maandag 13 januari 2014 16:40 schreef Veldkamp het volgende:
[..]
Het wetsvoorstel gaat om homopropaganda onder kinderen! [ afbeelding ]
Als er iets gevaarlijk in onze samenleving is dan is het jouw soort wel!quote:Op maandag 13 januari 2014 16:38 schreef theunderdog het volgende:
En terecht, homopropaganda is een gevaar voor de samenleving. Het brengt maatschappelijke ontwrichting met zich mee.
Veel homoseksuelen zijn ook gewoon erg losbandig, en dit is dan weer erg tegenstrijdig tegen het feit dat wij kinderen proberen duidelijk te maken dat men op moet passen voor soa,s enz.
Het is erg goed van Front National dat ze hier iets aan willen doen.
Ik ben geen troll, een troll meent dit namelijk niet serieus.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:38 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Als er iets gevaarlijk in onze samenleving is dan is het jouw soort wel!![]()
(Het lukt me maar niet om niet op dit soort trollen te reageren.... misselijk wordt je er van)
Maar serieus.... hoe kun je normaal functioneren in de samenleving met een dergelijk waanbeeld van de wereld? Of zit je alleen maar thuis je hele leven?quote:Op maandag 13 januari 2014 19:41 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben geen troll, een troll meent dit namelijk niet serieus.
En ik doe dat wel degelijk.
Ik ben tegen elke vorm van propaganda, zo ben ik dus ook tegen homopropaganda.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:45 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Maar serieus.... hoe kun je normaal functioneren in de samenleving met een dergelijk waanbeeld van de wereld? Of zit je alleen maar thuis je hele leven?
Homopropoganda? WTF? Wie heeft die term verzonnen? Die twee woorden die kun je niet eens samenvoegen. Geaardheid is iets waar je mee geboren wordt en niets aan kunt doen en dat is meer dan prima.
Waarom zou je je uberhaupt druk maken over wat mensen met hun leven doen? Laat staan wat mensen van zichzelf zijn? Alsof je probeert te beweren dat blond haar een sprookje is en eigenlijk helemaal niet bestaat, maar dat we er in geloven omdat we als van kinds af aan blondeharenpropoganda over ons heen krijgen. Hoor je wel wat je zegt?
Ik ken een aantal van de meest geweldige en inspirerende mensen die homoseksueel zijn. En mensen die discrimineren op geaardheid verschillen wat mij betreft niets van Hitler.
Ook tegen seksuele voorlichting dus?quote:Op maandag 13 januari 2014 19:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben tegen elke vorm van propaganda, zo ben ik dus ook tegen homopropaganda.
Homo zijn kies je niet, maar homoseksueel zijn daar kies je wel voor.
Linkshandig zijn kies je ook niet voor, met je linkerhand masturberen wel.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben tegen elke vorm van propaganda, zo ben ik dus ook tegen homopropaganda.
Homo zijn kies je niet, maar homoseksueel zijn daar kies je wel voor.
Dus eigenlijk zeg je dat seksueel actief zijn een keuze is die je maar moet onderdrukken als je toevallig met een andere geaardheid dan die van jou bent geboren? ... interesting....quote:Op maandag 13 januari 2014 19:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik ben tegen elke vorm van propaganda, zo ben ik dus ook tegen homopropaganda.
Homo zijn kies je niet, maar homoseksueel zijn daar kies je wel voor.
Lijkt mij dat het vrij normaal is dat mensen meningen hebben over meningen. En meningen over meningen over meningen. Daar is ruimte voor toch? Of mag je geen kritiek hebben?quote:Op maandag 13 januari 2014 16:38 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Jezus een deel 2 zelfs.
Als een partij dat standpunt heeft, mag het dat hebben. Snap niet dat daar überhaupt ophef over bestaat.
Dat mag. Maar dat boycotten van allerlei mensen is zo kinderachtig en tevens hypocriet. Nu moeilijk doen omdat homo's niet publiekelijk mensen mogen werven voor hun seksuele geaardheid, maar morgen weer op bezoek in Dubai of de VAE. Landen waar je als homo al helemaal niet kunt wezen.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:09 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Lijkt mij dat het vrij normaal is dat mensen meningen hebben over meningen. En meningen over meningen over meningen. Daar is ruimte voor toch? Of mag je geen kritiek hebben?
Niet per definitie.quote:Op maandag 13 januari 2014 19:55 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ook tegen seksuele voorlichting dus?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |