Ik denk dat je bloedneuzen een revanche van moeder natuur is voor jouw opmerkingen en afgunst tegenover menstruatiebloed.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:05 schreef Jimbo het volgende:
[..]die heb je helemaal niet daar op t platteland.
maar wel bizar dat je dr nog nooit een gehad hebIk ben ooit op school (toen ik 4?5? ) was keihard tegen iemand anders zn voorhoofd aangelopen
Hij had een bloedend voorhoofd en ik een bloedneus die heel-heel-heeel lang doorgingOhja en mn neus gebroken geloof ik
Wat hij zegt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:06 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Wat, wat ík tegen hem zeg of wat hij tegen mij zegt![]()
[..]![]()
Ik ben er ook bang voorquote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik denk dat je bloedneuzen een revanche van moeder natuur is voor jouw opmerkingen en afgunst tegenover menstruatiebloed.
Een Indonesische vrouw moest zich voor een rechtbank in Hong Kong verantwoorden omdat ze menstruatiebloed in het eten van haar werkgevers had vermengd. De vrouw wilde zo haar werksituatie verbeteren.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik denk dat je bloedneuzen een revanche van moeder natuur is voor jouw opmerkingen en afgunst tegenover menstruatiebloed.
wtf???quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:07 schreef LETMEIN het volgende:
[..]
Een Indonesische vrouw moest zich voor een rechtbank in Hong Kong verantwoorden omdat ze menstruatiebloed in het eten van haar werkgevers had vermengd. De vrouw wilde zo haar werksituatie verbeteren.
De 26-jarige Indra Ningsih werkte als meid voor een koppel in Hong Kong. Omdat de relatie met haar werkgevers moeizaam ging, wilde ze het oplossen met menstruatiebloed. Volgens bepaalde Aziatische culturen heeft menstruatiebloed speciale krachten.
Vuilnisbak
Ningsih mengde het bloed in een kookpot met groenten. Het was haar bazin die de rare substantie ontdekte. Toen ze even later een gebruikt maandverband in de vuilnisbak vond, belde ze de politie.
De meid werd gearresteerd en wordt verdacht van vergiftiging. Ningsih vertelde de politie dat haar werkgevers niet tevreden waren over haar prestaties en dat ze het zo wilde oplossen.
Er is nog geen straf uitgesproken in deze rechtszaak.
je bent zelf leuk.quote:
Hoe kom je daar nou bijquote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:37 schreef Toto69 het volgende:
En cookie en koelkast ook niet.
Stuart = Cookie/GK?
Gebrek aan interesse vrees ikquote:Op zaterdag 11 januari 2014 17:36 schreef Toto69 het volgende:
Ik heb Stuart al een tijdje niet gezien.
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 23:05 schreef Jimbo het volgende:
[..]die heb je helemaal niet daar op t platteland.
maar wel bizar dat je dr nog nooit een gehad hebIk ben ooit op school (toen ik 4?5? ) was keihard tegen iemand anders zn voorhoofd aangelopen
Hij had een bloedend voorhoofd en ik een bloedneus die heel-heel-heeel lang doorgingOhja en mn neus gebroken geloof ik
Jammer dat ze jou weer 'vrij' hebben gelatenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |