SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-01-2014 16:17:43 ]![]()
![]()
ik ben me aan het inlezen om ook te beginnen met hardlopen dus dacht, ik wandel ff hier langs.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Goedemorgen! Inlezen? Het enige wat je nodig hebt is goede schoenen en en juiste mindset. Dus start met en verantwoord schema, veel beginnen met Evy bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 08:21 schreef Toekito het volgende:
ik ben me aan het inlezen om ook te beginnen met hardlopen dus dacht, ik wandel ff hier langs.
Wanneer start jij?![]()
moet even kijken wanneer ik tijd heb om goede schoenen te halen. Heb al wel Evy gedownload. En heb verder veel kennissen/collega's en vrienden die hardlopen. Van 5 km tot marathons enzo. Ik wil zelf dit jaar vooral trainen en vanaf volgend jaar kijken of ik wat wedstrijdjes kan doen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 08:37 schreef Nirak het volgende:
[..]
Goedemorgen! Inlezen? Het enige wat je nodig hebt is goede schoenen en en juiste mindset. Dus start met en verantwoord schema, veel beginnen met Evy bijvoorbeeld.
Wanneer start jij?PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
want?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 08:53 schreef mosselmossel het volgende:
goede schoenen boeit nog niet. Gewoon vandaag beginnen!PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Op zich is dat wel waar ja. De eerste paar weken doe je toch korte stukjes die niet veel verder gaan dan rennen voor de tram, en dat doe je ook op gewone schoenen.quote:
En schoenen kopen is zo gebeurd dus echt tijd maken daarvoor hoeft ook niet heel grootschalig....
Ik ga zo weer een klein stukje lopen. Gisteravond teveel een schijthumeur en voelde me beroerd. Vandaag druk dus gewoon klein stukje. Morgen weer 10 km lopen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Dat is deels waar Murmeli, vandaag alleen geen tijd en wilde morgen mogelijk naar de stad voor schoenen.PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
![]()
Toekito,dat is een tijd geleden!
Welkom!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:13 schreef rechtsedirecte het volgende:
Toekito,dat is een tijd geleden!
Welkom!RD zeker lang geleden.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia![]()
Net uit eten geweest, nu moet ik wel een LDL doen morgenochtend
Kijken of ik de eerste 100km van het jaar vol kan maken.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Eat sleep run repeat.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
quote:
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Zo, laatste 4 km gedaan voor Egmond. Ik voel me wel weer slecht vandaag, misselijk en af en toe rare hartkloppingen, en snipverkouden. Het wisselt echt met de dag nu, dus kan morgen boven verwachting goed gaan of het wordt een ramp..Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Zo zenuwachtig hoef je toch niet te zijn om mogelijk een paar fokkers tegen te komen dat je er misselijk van wordt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:31 schreef La_Tramposa het volgende:
Zo, laatste 4 km gedaan voor Egmond. Ik voel me wel weer slecht vandaag, misselijk en af en toe rare hartkloppingen, en snipverkouden. Het wisselt echt met de dag nu, dus kan morgen boven verwachting goed gaan of het wordt een ramp..![]()
![]()
Ohhhhh morgen is al bijnaquote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:10 schreef Toekito het volgende:
Dat is deels waar Murmeli, vandaag alleen geen tijd en wilde morgen mogelijk naar de stad voor schoenen.
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Zo zenuwachtig hoef je toch niet te zijn om mogelijk een paar fokkers tegen te komen dat je er misselijk van wordt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Zo zenuwachtig hoef je toch niet te zijn om mogelijk een paar fokkers tegen te komen dat je er misselijk van wordt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Zo zenuwachtig hoef je toch niet te zijn om mogelijk een paar fokkers tegen te komen dat je er misselijk van wordt.Haha, ik denk dat ik ze niet eens zou herkennen, zeker niet tussen 10000 mensenquote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:34 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Zo zenuwachtig hoef je toch niet te zijn om mogelijk een paar fokkers tegen te komen dat je er misselijk van wordt.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Eerste km's van 2014 gelopen.
Dacht even rustig te beginnen, maar op een gegeven moment ging het toch wat moeilijk.
Was ik ook op een veel te hoge hartslag aan het lopen, als mijn hartslagmeter nog klopte op dat moment, want die ging natuurlijk ook weer een paar keer als een aardbevingsmeter tekeer.
Denk overigens wel dat die hoge hartslag klopt, want ik liep op dat moment ook wel erg snel (zeg maar 10 km racepace snel).
Beetje langzamer aan proberen te doen daarna.
Nu maar even afwachten wat mijn knieën ervan vindenMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Dat was een louzy night![]()
Leve de ibuprofen.
En de koffie![]()
De_Kluizenaar: je doet dus mee vandaag aan die plaatselijke 10km? Succes!![]()
Brabant, noord Limburg, zuid Gelderland, beetje die regio.quote:Kan zelf eigenlijk niet veel vinden behalve (kleine) clubloopjes. Maar, er moet toch meer zijn of ben ik nou gek?
Dit weekend lekker rustig aan doen en dan maandag een keer beslissen of ik mee ga trainen bij de vereniging. Het onderbeen is pijnvrij en dit weekje rust kan het niets anders dan goed hebben gedaan.![]()
Thanks.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:03 schreef Quoi het volgende:
Dat was een louzy night![]()
Leve de ibuprofen.
En de koffie![]()
De_Kluizenaar: je doet dus mee vandaag aan die plaatselijke 10km? Succes!
Als het net zo lekker gaat als afgelopen week dan moet dat goedkomen en kan ik een PR verbeteren.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
quote:Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Jij kan dat. Hardcorequote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:58 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Thanks.
Als het net zo lekker gaat als afgelopen week dan moet dat goedkomen en kan ik een PR verbeteren.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Benieuwd hoeveel mn aerobische vermogen verbeterd als ik ipv 85 80 kgv weeg.. Daar moet veel haalbaar zijn.. Overigens jammer dat je van dat rennen minder explosief wordtOverigens Jan Vertonghen _O_ Wat een baas was dat _O_![]()
Dat is heel eenvoudig: als je alleen afvalt: 85/80 = 106,25%. Dus 6,25% verbetering.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:17 schreef jantjevertonghen het volgende:
Benieuwd hoeveel mn aerobische vermogen verbeterd als ik ipv 85 80 kgv weeg.. Daar moet veel haalbaar zijn.. Overigens jammer dat je van dat rennen minder explosief wordtZolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Waar? Westerpark of Dekker?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:12 schreef Quoi het volgende:
Ik ben in optimale conditie om vanmiddag te partybowlen met mijn nichtjesin de metropool Z'meer
![]()
Dat je er minder explosief van wordt hoeft niet, maar dan moet je voor korte afstanden trainen en niet voor lange.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:17 schreef jantjevertonghen het volgende:
Benieuwd hoeveel mn aerobische vermogen verbeterd als ik ipv 85 80 kgv weeg.. Daar moet veel haalbaar zijn.. Overigens jammer dat je van dat rennen minder explosief wordt![]()
Bedankt! En van afvallen? Verlies je explosiviteit?quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:22 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Dat je er minder explosief van wordt hoeft niet, maar dan moet je voor korte afstanden trainen en niet voor lange.
Mn vetpercentage ligt rond de 15 procentOverigens Jan Vertonghen _O_ Wat een baas was dat _O_![]()
Alsjeblieft!quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:47 schreef Levitas het volgende:
[..]
Brabant, noord Limburg, zuid Gelderland, beetje die regio.Kan zelf eigenlijk niet veel vinden behalve (kleine) clubloopjes. Maar, er moet toch meer zijn of ben ik nou gek?
Dit weekend lekker rustig aan doen en dan maandag een keer beslissen of ik mee ga trainen bij de vereniging. Het onderbeen is pijnvrij en dit weekje rust kan het niets anders dan goed hebben gedaan.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Wat is er mis met clubloopjes? Dat zijn vaak de leukste, in mijn ogen.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:47 schreef Levitas het volgende:
[..]
Brabant, noord Limburg, zuid Gelderland, beetje die regio.Kan zelf eigenlijk niet veel vinden behalve (kleine) clubloopjes. Maar, er moet toch meer zijn of ben ik nou gek?
Is de 30 van Tilburg niet iets, op 9 maart? De 10km had vorig jaar ongeveer 50 deelnemers, dus het is geen heel klein loopje.
Edit: laat maar, ik dacht onthouden te hebben 8/9 maart, maar ik zie nu dat je februari gezegd had...
[ Bericht 5% gewijzigd door pijll op 11-01-2014 14:45:09 ]![]()
As je niet uitkijkt kom je zelfs wat aan, spieren en dat weegt ook wat. Husain bolt weegt ook maar 94 kg.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:26 schreef jantjevertonghen het volgende:
[..]
Bedankt! En van afvallen? Verlies je explosiviteit?
Mn vetpercentage ligt rond de 15 procent![]()
Nou...... Om 12 uur was er de kans om voor een 10miler aan te sluiten bij clubgenoten...... Zo maar eens ontbijten![]()
benen voelen goed, dus misschien tegen eind van de middag maar gaan
Ja doei.![]()
luilakquote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:33 schreef motorbloempje het volgende:
Nou...... Om 12 uur was er de kans om voor een 10miler aan te sluiten bij clubgenoten...... Zo maar eens ontbijten![]()
benen voelen goed, dus misschien tegen eind van de middag maar gaan
Overigens Jan Vertonghen _O_ Wat een baas was dat _O_![]()
Sorry wat bedoel je hier preciesquote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:29 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
As je niet uitkijkt kom je zelfs wat aan, spieren en dat weegt ook wat. Husain bolt weegt ook maar 94 kg.Overigens Jan Vertonghen _O_ Wat een baas was dat _O_![]()
Dan ga ik niet zwaaien, want ik woon praktisch op de bowlingbaan van Dekker. Dat gezegd hebbende, ik ga zo lopen met iemand uit Delft, al weet ik nog niet precies waar we dat gaan doen. Meijendel, Abtwoudse Bos of Reeuwijkse Plassen. Keuzes keuzes.quote:![]()
Dat je van sporten kunt aankomen omdat je spiermassa toeneemt.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:53 schreef jantjevertonghen het volgende:
[..]
Sorry wat bedoel je hier preciesSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Kerkpolder en dan richting Schipluiden/'t Woudt is ook een aanrader. Kan ík zwaaienquote:Op zaterdag 11 januari 2014 11:59 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dan ga ik niet zwaaien, want ik woon praktisch op de bowlingbaan van Dekker. Dat gezegd hebbende, ik ga zo lopen met iemand uit Delft, al weet ik nog niet precies waar we dat gaan doen. Meijendel, Abtwoudse Bos of Reeuwijkse Plassen. Keuzes keuzes.
Praktisch op een bowlingbaan wonen, hoe cool is dat?![]()
Inderdaad, al denk ik dat hij als voetballer al wel ontwikkelde spieren heeft.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 12:00 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Dat je van sporten kunt aankomen omdat je spiermassa toeneemt.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Dat is wel relaxed van een lokaal loopje.
Gewoon naar binnen lopen en je inschrijven voor 5 euro.
BiBit meegekregen met startnummer.
Even weer naar huis om om te kleden, laatste moment toch maar geen jasje aan doen besloten.
En zo weer terug naar de atletiekbaan voor de start!Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ik ga eens voor je zoeken. Eerst ff aan de chai theequote:Op zaterdag 11 januari 2014 10:47 schreef Levitas het volgende:
[..]
Brabant, noord Limburg, zuid Gelderland, beetje die regio.Kan zelf eigenlijk niet veel vinden behalve (kleine) clubloopjes. Maar, er moet toch meer zijn of ben ik nou gek?
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
![]()
en als we met een andere clubgenoot de fells op waren gegaan hadden we de eerste sneeuw gezien
Sneeuw! Brrr had ik wel mijn mountain race jasje kunnen gebruiken. #firstworldproblems !Ja doei.![]()
En weer 2 uur en 3 kwartier gelopen. Redelijk relaxed, makkelijker op zich dan 2 weken geleden en weer 25KM. Tussen door 2 korte wandelstukjes om even wat makkelijker te kunnen eten.
Helaas helaas wel last van mijn achillespees. Tussen KM 20 en 22 zelfs dusdanig dat ik even moest wandelen. Daarna was het opeens wonderwel verdwenen en heb ik KM 23,24 en 25 zelfs weer wat aan kunnen zetten.
Achillespees nu wel behoorlijk gevoelig bij strekken dus even een dag extra rust pakken en pas over 4 dagen op z'n vroegst weer lopen. En tussendoor oefeningen wat intensiveren.
http://www.endomondo.com/workouts/285082189/819185![]()
Komende week (mits blessure wegtrekt) weer terug naar de RW in Rotterdam, net contact met ze gehad en ik kan gewoon terugkomen met de schoenen en dan kijken ze naar een oplossing.![]()
![]()
Toch een mooi loopje Swets. Extra rust pakken is![]()
Ik heb nu echt definitief besloten: geen duurloop meer met die groep op vrijdagavond. Vanwege de hartslag en dat tempo, dommerds. De opvolgende groep loopt weer 7:00 min/km, dus misschien voor mezelf een tussentempo gaan lopen.
Voorlopig eerst weer eens kúnnen lopen![]()
![]()
Ik dacht nog eens met korte mouwen op pad te gaan. Begint het net toch wel te regenen zeker, gecombineerd met een sterke wind op kop. Lichaamstemperatuur ging al snel omlaag. Al goed was het intervaltraining + bruggenloop. Dit maakte deze trainingssessie wel vrij intensief. Lang geleden dat ik nog eens zo uitkeek naar een warme douche.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Er zijn er maar 2 die aan je wensen voldoen: 1 in Echt en de ander is meer een trimloopje van GVAC:quote:Op zaterdag 11 januari 2014 01:31 schreef Levitas het volgende:
Zeg, SEM, weet jij niet nog een leuk loopje in het zuiden des lands rond het weekend van 8 & 9 februari? Bij voorkeur 10km, maar 15km mag ook wel
Zoek voor dat weekend nog een leuke 10 of 15km als testloop voor de CPC, maar Schoorl is me eigenlijk iets te ver weg
http://www.dutchrunners.n(...)nbroeker-trimloop-15
http://www.dutchrunners.n(...)ide/gvac-trimloop-29Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
Forum Opties Forumhop: Hop naar: