abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:20:33 #1
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135315825

SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012 en 2012/2013
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Transferbeleid 2012/2013
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Transferbeleid 2013/2014
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.




  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:20:52 #2
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135315843
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:20 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Benieuwd of hij op het middenveld wat meer brengt. Ik vind hem op rechtsvoor echt heel matig
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:22:29 #3
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135315918
TT _O_
pi_135316041
quote:
Leerzaam jaar voor Deense tegenpolen

De Denen Viktor Fischer en Lucas Andersen zijn zowel landgenoten als leeftijdsgenoten. Verder delen de 19-jarige aanvallers de voorkeur voor de linksbuitenpositie. Tot zover de overeenkomsten, want verder zijn er vooral verschillen. Tijdens het trainingskamp in het Turkse Belek praten ze op uitnodiging van Ajax.nl over zichzelf en over elkaar.

De grootste verschillen tussen het trainingskamp van vorig jaar in Brazilië en die van dit jaar in Turkije? Uiteraard het weer, het trainingsveld en de omstandigheden. Maar Viktor Fischer heeft nog een belangrijk verschil ontdekt: zijn kamergenoot Lucas Andersen praat deze week meer dan een jaar geleden. Veel meer zelfs. En dat is een goed teken. ,,Vorig jaar was Lucas een nieuwkomer in de groep. Hij maakte toen ongeveer hetzelfde door wat iemand als Jairo Riedewald nu meemaakt.” Andersen: ,,Ik ken nu veel meer mensen en maak sinds dit seizoen vast onderdeel uit van de selectie. Vorig jaar pendelde ik nog veel tussen de A1, Jong Ajax en het eerste elftal. Bovendien was ik pas een paar maanden bij Ajax. Ik kon lastig mijn rol vinden. Inmiddels is het veel overzichtelijker. Ik train met het eerste team en speel veel met Jong Ajax in de Jupiler League. Van die wedstrijden leer ik veel.” Fischer: ,,Na een jaar ken je je medespelers, trainers en bovendien jezelf beter. Je komt steeds meer in je ‘comfortzone’.”

De levens van Fischer en Andersen zijn het afgelopen jaar steeds meer op elkaar gaan lijken. Beide Denen kennen elkaar al jarenlang vanuit Denemarken, maar sinds een halfjaar draaien ze nu ook dagelijks hetzelfde programma. ,,We zien elkaar dagelijks bij Ajax. Daardoor heb je ook veel meer om te delen. Zeker ook als je nu een hele week 24 uur per dag in elkaars gezelschap bent. Het is niet zo dat we extra veel naar elkaar toe trekken, maar het contact is zeker toegenomen”, zegt Fischer. ,,Onze jonge landgenoot Marcus Bay zit nu eigenlijk in een soortgelijke situatie als wij ook hebben gezeten. Hij is net nieuw bij de club. We zien hem alleen niet vaak omdat onze schema’s veel van elkaar verschillen. Wij trainen ’s ochtends, terwijl hij ’s middags op de club is.” Andersen: ,,Als we Marcus dan wel eens tegenkomen is het leuk om ervaringen uit te wisselen. We weten wat hij nu doormaakt. Alles is nieuw voor hem.”

Christian Eriksen, Nicolai Boilesen en Viktor Fischer maakten er de afgelopen jaren een sport van wie het snelste Nederlands sprak. Lucas Andersen moet in deze wedstrijd vooralsnog even passen. De aanvaller uit Aalborg begrijpt de Nederlandse taal na anderhalf jaar prima, maar zijn uitspraak wil hij eerst nog verder verbeteren. Tot die tijd redt hij zich vooral in het Engels. Fischer: ,,Vergeet niet dat Christian Eriksen anderhalf jaar in een gastgezin heeft gewoond. Datzelfde geldt voor mij. Daardoor moet je de hele dag wel Nederlands spreken. Toen ik in de A-junioren begon sprak ik de hele dag met Davy Klaassen, Mickey van der Hart en Stefano Denswil. Dan krijg je de taal snel onder de knie.” Andersen woonde slechts twee maanden in een gastgezin. Daarna ging hij met zijn Deense vriendin samenwonen: ,,Het scheelt dat ik inmiddels van Almere-Buiten naar Amsterdam ben verhuisd. Ik woon nu veel dichter bij jongens als Viktor in de buurt. Maar het blijft verleidelijk om in gezelschap van al mijn Deense teamgenoten bij Ajax af en toe even onze eigen moedertaal te spreken. Viktor keek in het begin wel eens naar Goede Tijden Slechte Tijden om de taal te leren. Ik heb dat ook gedaan, maar daar ben ik er snel mee gestopt.” Fischer: ,,Ik vond het een vreselijk slecht programma, maar het was wel goed voor mijn Nederlands.”

In de spelersgroep zijn beide linksbuitens tegenpolen van elkaar. Andersen: ,,We zijn twee totaal verschillen personen. Viktor hoor en zie je altijd en overal. Dat zit in zijn karakter.” Fischer: ,,Lucas weet wanneer hij iets goed of fout doet, maar dat zal hij zelden openlijk delen. Ik ben daar veel extraverter in. Het is denk ik zowel een sterk als een zwak punt van Lucas dat hij zich daar niet zo in uit. Maar aan de andere kant: als iemand weet wat hij wil, is het Lucas wel. Hij is altijd bezig om beter te worden. Die eigenschap heb ik ook wel in me. Daarin lijken we dan wel weer op elkaar.”

Het jaar 2013 werd uiteindelijk een even gedenkwaardig als leerzaam jaar voor Fischer. Zijn goals tegen Feyenoord en PSV leverde hem in januari en maart tot twee keer toe een trofee voor het Doelpunt van de Maand op. Enkele maanden later werd hij verkozen tot Talent van het Jaar tijdens de kampioenshuldiging van Ajax. ,,Dat waren stuk voor stuk prachtig momenten. Maar ik vond het hele proces er naartoe ook mooi. Het huidige seizoen begon niet zo goed voor mij. Ik was echte wekenlang uit vorm. Lange tijd zocht ik naar de goede vorm van het begin. Pas de laatste weken voor de winterstop heb ik mijn vorm weer een beetje teruggekregen. Toen kwamen de goals en assists ook weer. Ook in mindere tijden is het belangrijk dat je dicht bij jezelf blijft en gewoon hard blijft werken. Dat heeft zich nu uitbetaald. Om die reden ben ik ook trotser op het wisselvallige laatste halfjaar dan het geweldige eerste halfjaar van 2013. Dat klinkt misschien vreemd, maar ik heb de afgelopen maanden veel meer geleerd. Als jonge speler wissel je goede en slechte momenten vaak met elkaar af. Het duurt lang voordat je een constant niveau te pakken hebt en je onder alle omstandigheden hetzelfde presteert. In dat opzicht was het een heel leerzame periode voor mij. Maar na één jaar ben je er nog lang niet. Je moet jezelf continu blijven ontwikkelen. Dat wordt een mooie uitdaging voor 2014.”
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:29:42 #5
366724 inslagenreuring
"The bulletdodger"
pi_135316258
quote:
Viktor keek in het begin wel eens naar Goede Tijden Slechte Tijden om de taal te leren. Ik heb dat ook gedaan, maar daar ben ik er snel mee gestopt.” Fischer: ,,Ik vond het een vreselijk slecht programma, maar het was wel goed voor mijn Nederlands.”
Dat wordt niet verteld als je hier komt wonen?? ;(
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
  Forum Admin vrijdag 10 januari 2014 @ 14:29:58 #6
35723 crew  GGMM
pi_135316269
Post #7 wordt TT.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_135316424
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:29 schreef GGMM het volgende:
Post #7 wordt TT.
GGMM is lief
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  Forum Admin vrijdag 10 januari 2014 @ 14:41:49 #8
35723 crew  GGMM
pi_135316727
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:33 schreef roos85 het volgende:

[..]

GGMM is lief
O+

Maar voordat mensen denken dat LitmanenAFCA mij lief vindt kies ik toch een ander.. :@
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:47:50 #9
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135316971
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:41 schreef GGMM het volgende:

[..]

O+

Maar voordat mensen denken dat LitmanenAFCA mij lief vindt kies ik toch een ander.. :@
Laten we dat maar niet doen inderdaad
pi_135317171
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:41 schreef GGMM het volgende:

[..]

O+

Maar voordat mensen denken dat LitmanenAFCA mij lief vindt kies ik toch een ander.. :@
Prima hoor :)

Was ook een iets te makkelijk inkoppertje ;)
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:56:21 #11
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_135317252
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 14:41 schreef GGMM het volgende:

[..]

O+

Maar voordat mensen denken dat LitmanenAFCA mij lief vindt kies ik toch een ander.. :@
Welke post dan
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 14:58:53 #12
287899 Smoofie
Duikeendje? Duikeendje!!
pi_135317327
AJAX _O_ O+
AFCA
Qui audet adipiscitur
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:03:17 #13
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135317465
quote:
Engels medium brengt drietal Ajacieden in verband met Chelsea
Vrijdag, 10 januari 2014 om 14:54
Hoe betrouwbaar het bericht is, is maar de vraag, maar Niklas Moisander, Daley Blind én Siem de Jong worden vrijdag in verband gebracht met een transfer naar Chelsea. De Ajacieden zouden volgens talkSport in beeld zijn om John Terry, Ashley Cole en Frank Lampard na dit seizoen op te volgen. José Mourinho wil zijn selectie verjongen en komt dus mogelijk uit in Amsterdam.

De 24-jarige De Jong heeft al laten weten dat het de bedoeling is dat hij na dit seizoen naar het buitenland vertrekt en ook de 28-jarige Moisander voelt wel wat voor een verhuizing naar een Europese topcompetitie. De middenvelder en verdediger hebben beiden een contract dat tot medio 2015 doorloopt en Ajax moet het duo dus in de zomer verkopen, wanneer zij niet bijtekent.
Bij de 23-jarige Blind is die haast er niet. De linksback annex verdedigende middenvelder verlengde in het vorige kalenderjaar nog zijn contract bij Ajax en ligt nog voor tweeënhalf jaar vast, tot de zomer van 2016. Terry, Cole en Lampard hebben aflopende contracten bij Chelsea en lijken na dit seizoen plaats te moeten maken voor verse krachten.
:')
  Forum Admin vrijdag 10 januari 2014 @ 15:06:54 #14
35723 crew  GGMM
pi_135317582
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:03 schreef Heeinz het volgende:

[..]

:')
Zien we ze over 2 jaar terug bij Vitesse. :)
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_135318230
Is die wedstrijd van vanavond ergens te zien?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 15:34:36 #16
363995 Reemi
Zeg maar Remi.
pi_135318601
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:25 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Is die wedstrijd van vanavond ergens te zien?
Fox sports
Smile like you mean it
www.wefut.com
  Moderator vrijdag 10 januari 2014 @ 15:45:42 #17
9859 crew  Karina
Woman
pi_135319017
Hoe betrouwbaar het bericht is, is maar de vraag,

:') Nou wat zou je denken.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_135319111
Er staat bovenaan het bericht 'engels medium' , en daardoor dacht ik even dat er iemand met een wichelroede transfernieuws zat te voorspellen. :')
-nee-
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:04:46 #19
342946 TweeGrolsch
Geen 18 ? Geen druppel!
pi_135319798
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 15:03 schreef Heeinz het volgende:

[..]

:')
Vooral Moisander om Terry te vervangen lijkt me bijzonder geloofwaardig.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:08:26 #20
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_135319946
Ze zullen bij Chelski wel echt staan te springen om de Jong ja. Als vervanger van Lampard haha. Al kan Lampard er ook geen reet van.
Oh.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:22:21 #21
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135320558
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 16:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ze zullen bij Chelski wel echt staan te springen om de Jong ja. Als vervanger van Lampard haha. Al kan Lampard er ook geen reet van.
}:|
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:24:50 #22
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135320654
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 16:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ze zullen bij Chelski wel echt staan te springen om de Jong ja. Als vervanger van Lampard haha. Al kan Lampard er ook geen reet van.
:D
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:27:55 #23
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:32:07 #24
10881 Gwunnik
TIM the enchanter...
pi_135320959
'In het hotel met Joël' :D

Waardige opvolger van topverslaggever Eyong!
-- There are some who call me...... ... ... 'Tim' ... (!)
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:35:50 #25
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_135321118
quote:
ERROR

An error occurred at the address you tried to reach.

url : /Ajax-TV/194617/Flinke-training-op-wedstrijddag.htm

response : Service Unavailable

status : 503

xid code : 4293676098

-=(o)=-

:'(
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:38:01 #26
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135321210
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 16:35 schreef Dven het volgende:

[..]

ERROR

An error occurred at the address you tried to reach.

url : /Ajax-TV/194617/Flinke-training-op-wedstrijddag.htm

response : Service Unavailable

status : 503

xid code : 4293676098

-=(o)=-

:'(
Wel potjandorie. Bij mij doet hij het nog gewoon
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:39:37 #27
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_135321287
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 16:38 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Wel potjandorie. Bij mij doet hij het nog gewoon
Hier inmiddels ook weer :P
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 16:41:28 #28
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135321362
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 16:39 schreef Dven het volgende:

[..]

Hier inmiddels ook weer :P
Kan je genieten :D
  vrijdag 10 januari 2014 @ 17:09:27 #29
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_135322506
Wat een baas die Veltman :D
Oh.
pi_135322713
Volgens mij is ie nog niet voorbij gekomen. De Jong gaat voor de spitspositie, goede zaak

http://www.ajax.nl/Ajax-T(...)-spits-te-spelen.htm

:)
  vrijdag 10 januari 2014 @ 17:38:00 #31
309481 Burrito
Ajax Amsterdam
pi_135323676
Veltman lijkt wel een coach op de manier dat ie loopt en praat. "Troep hier Les'
  vrijdag 10 januari 2014 @ 17:38:13 #32
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135323686
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 17:14 schreef Mansjester het volgende:
Volgens mij is ie nog niet voorbij gekomen. De Jong gaat voor de spitspositie, goede zaak

http://www.ajax.nl/Ajax-T(...)-spits-te-spelen.htm

:)
Zou wat zijn als hij zei dat hij gewoon weer op het middenveld wou staan :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 17:52:49 #33
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135324292
19 en 22 januari, kan niet wachten :9~
pi_135324557
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 17:38 schreef Burrito het volgende:
Veltman lijkt wel een coach op de manier dat ie loopt en praat. "Troep hier Les'
Ik zie hem ook nog wel aanvoerder worden eigenlijk als Blind weggaat. Praat zo rustig die jongen en straalt al zoveel volwassenheid uit.
pi_135325051
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 17:59 schreef Syntix het volgende:

[..]

Ik zie hem ook nog wel aanvoerder worden eigenlijk als Blind weggaat. Praat zo rustig die jongen en straalt al zoveel volwassenheid uit.
Is over 5 dagen ook al 22.
pi_135325247
AFCAjax twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 18:16:15 Line-up #Ajax: Cillessen; Van Rhijn, Veltman, Moisander, Riedewald; Klaassen, Blind, Serero; Bojan, De Jong, Fischer. #galaja reageer retweet
Geen verrassingen.
pi_135325276
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 18:18 schreef j0rdiiii het volgende:
AFCAjax twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 18:16:15 Line-up #Ajax: Cillessen; Van Rhijn, Veltman, Moisander, Riedewald; Klaassen, Blind, Serero; Bojan, De Jong, Fischer. #galaja reageer retweet
Geen verrassingen.
Riedewald baasis.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135325336
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 18:19 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Riedewald baasis.
Boilesen speelt sowieso niet door de griep, was al bekend.
pi_135325531
AFCAjax twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 18:21:15 Bank: Vermeer, Ligeon, Van der Hoorn, Denswil, Duarte, Schöne, Poulsen, Andersen, Sigthórsson, Hoesen, De Sa, Van der Hart, Kishna #galaja reageer retweet
Van der Hart en Kishna blijven op de bank dus.
pi_135325589
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 18:28 schreef j0rdiiii het volgende:
AFCAjax twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 18:21:15 Bank: Vermeer, Ligeon, Van der Hoorn, Denswil, Duarte, Schöne, Poulsen, Andersen, Sigthórsson, Hoesen, De Sa, Van der Hart, Kishna #galaja reageer retweet
Van der Hart en Kishna blijven op de bank dus.
Jammer, van mij had De Sa niet eens mee gehoeven met de trainingsweek...(dan had mooi Kishna kunnen spelen). Die gaat het toch niet redden bij Ajax. Die hoort gewoon in het rijtje "blinde" dravers die we eerst opleidden, zoals Lukoki.
pi_135327526
pi_135327649
De volgende wedstrijd wordt niet uitgezonden?
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_135327903
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:20 schreef wieisboos het volgende:
De volgende wedstrijd wordt niet uitgezonden?
Jawel.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:26:03 #44
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135327950
Gezellige sfeer daar :')
pi_135327970
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:20 schreef wieisboos het volgende:
De volgende wedstrijd wordt niet uitgezonden?
Jawel, is alleen nog niet bekend of ze zaterdag of zondag moeten he.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:26:52 #47
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135327991
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:26 schreef Heeinz het volgende:
Gezellige sfeer daar :')
Altijd met die kut Turken, als je die loot in de EL gaat het weer los in Amsterdam :')
pi_135327994
Shota!
pi_135327995
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:26 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Jawel, is alleen nog niet bekend of ze zaterdag of zondag moeten he.
Oh vandaar :)
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_135328018
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Altijd met die kut Turken, als je die loot in de EL gaat het weer los in Amsterdam :')
Ja gelukkig ging het dit jaar met Ajax totaal niet mis met Celtic en Milan

kanjermohool
pi_135328045
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:27 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja gelukkig ging het dit jaar met Ajax totaal niet mis met Celtic en Milan

kanjermohool
mad?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:27:49 #52
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328054
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Altijd met die kut Turken, als je die loot in de EL gaat het weer los in Amsterdam :')
En dan zijn we allemaal racisten als we er wat over zeggen
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:28:00 #53
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328064
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:27 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Ja gelukkig ging het dit jaar met Ajax totaal niet mis met Celtic en Milan

kanjermohool
Ik zeg toch ook niet dat het alleen met Turkse ploegen is? Maar goed geprobeerd verder :)
pi_135328087
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Ik zeg toch ook niet dat het alleen met Turkse ploegen is? Maar goed geprobeerd verder :)
Gelukkig kom je met kut Turken aanzetten tyfus hollander
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:29:05 #55
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328130
Ik denk dat Sneijder wel tegen Serero opkijkt
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:29:11 #56
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328135
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:28 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Gelukkig kom je met kut Turken aanzetten tyfus hollander
Je hebt ook hele toffe Turkse mensen alleen geven die niets om voetbal
pi_135328207
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Je hebt ook hele toffe Turkse mensen alleen geven die niets om voetbal
Oh vreemd ik ken geen toffe nederlanders
pi_135328217
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:28 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

Gelukkig kom je met kut Turken aanzetten tyfus hollander
Tyfus hollander, en dan een Nederlandse ploeg supporten... right.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:30:48 #59
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328229
Was Mancini niet een keer in de Arena?
pi_135328235
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:30 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Tyfus hollander, en dan een Nederlandse ploeg supporten... right.
ga janken lamzak, waar bemoei jij je mee
pi_135328245
Ik vind dit een goede discussie.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:31:09 #62
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_135328249
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:30 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Tyfus hollander, en dan een Nederlandse ploeg supporten... right.
Het bewijs dat Ajax grensoverschrijdend is.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:31:23 #63
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328261
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:31 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik vind dit een goede discussie.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:31:30 #64
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_135328269
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:31 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik vind dit een goede discussie.
Hoger dan onze discussie gisteren. Kudos voor de heren debateurs.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_135328303
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:31 schreef Dven het volgende:

[..]

Hoger dan onze discussie gisteren. Kudos voor de heren debateurs.
Dat sowieso.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135328311
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:30 schreef ClapClapYourHands het volgende:

[..]

ga janken lamzak, waar bemoei jij je mee
Aldus jij.
pi_135328321
Het zwakzinnigenuurtje is ook weer aangebroken klaarblijkelijk.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:32:43 #68
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328366
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:32 schreef Monolith het volgende:
Het zwakzinnigenuurtje is ook weer aangebroken klaarblijkelijk.
*melt zig*
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:33:27 #69
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328413
Dit topic is op zijn best op momenten als deze _O_
pi_135328450
Live te zien op Kanal D, not bad :)
pi_135328497
Het zwakzinnigenuurtje?

Ik ben er.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:34:52 #72
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135328525
ik ook
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:35:00 #73
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328529
Serero pakt een bal af
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:35:05 #74
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328533
Tijd voor een Bojan discussie
pi_135328562
Bojan op rechtsbuiten :')

Schöne _O_ _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:35:33 #76
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328564
Dacht even dat Van Rhijn iets goeds deed maar dat was Veltman, goh
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:35:48 #77
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328582
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:35 schreef Heeinz het volgende:
Tijd voor een Bojan discussie
Meteen terugtrappen naar waar die vandaan komt
gr gr
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328588
Het is een beetje gezapig.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:35:55 #79
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328591
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:35 schreef Ajacied422 het volgende:
Bojan op rechtsbuiten :')

Schöne _O_ _O_
Fixed
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:36:17 #80
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328618
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:35 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Meteen terugtrappen naar waar die vandaan komt
gr gr
Barcelona huurlingen falen altijd bij Ajax kijk maar naar Cuenca en nu Bojan ook nog
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:36:35 #81
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328638
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:36 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Barcelona huurlingen falen altijd bij Ajax kijk maar naar Cuenca en nu Bojan ook nog
Ze hebben wel veel techniek

Gr
pi_135328648
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:36 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Barcelona huurlingen falen altijd bij Ajax kijk maar naar Cuenca en nu Bojan ook nog
En zelfs barcelona '''''''''áankopen''''''
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:01 #83
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328666
Aii
pi_135328667
1-0 Galatasaray
pi_135328671
Cillessen, what the fuck.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:07 #87
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_135328674
Omg japie
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:08 #88
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328675
lekker hoor Cillessen :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:10 #89
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135328676
hoogstandje
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:12 #90
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328679
Vermeer erin
pi_135328680
Das snel...
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135328681
:') Burak Yilmaz.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:12 #93
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328682
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:36 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Barcelona huurlingen falen altijd bij Ajax kijk maar naar Cuenca en nu Bojan ook nog
Aankopen ook zoals Oleguer
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328686
Hoezo komt Cillessen daar uit?
pi_135328700
Haha wat was dat in godsnaam?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135328706
Weg met Cillessen.

We want Vermeer.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:36 #97
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328715
Wel lekker balletje van Serero :')
pi_135328729
Waar is het trouwens te zien?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:37:55 #99
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328738
Jesper heeft ook de Menzo-ziekte
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:38:01 #100
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135328749
quote:
3s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:37 schreef FireFox1 het volgende:
Waar is het trouwens te zien?
FS1
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:38:04 #101
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135328754
quote:
3s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:37 schreef FireFox1 het volgende:
Waar is het trouwens te zien?
tv of in bulgarije
pi_135328761
quote:
3s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:37 schreef FireFox1 het volgende:
Waar is het trouwens te zien?
Dat is zo'n 86x in de media geweest.
pi_135328767
Cillessen > Zoet
pi_135328772
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:37 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Aankopen ook zoals Oleguer
De linkse kraker.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:38:23 #105
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328778
Serero weer met een skeere pass
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328789
Huurlingen en Ajax gaan nooit goed samen.
pi_135328797
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:38 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dat is zo'n 86x in de media geweest.
Ik heb deze week 60 uur gewerkt, alles is langs me heen gegaan.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:38:47 #108
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135328805
serero deed een van Rhijntje
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:38:47 #109
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328806
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:38 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

De linkse kraker.
Samen Robbie Wielhaas .
Kwam geen muis door
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328854
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:38 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Samen Robbie Wielhaas .
Kwam geen muis door
Marco van Basten haalde wel pareltjes toen.
pi_135328871
Cillessen had die bal gewoon moeten klemmen
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_135328890
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:39 schreef wieisboos het volgende:
Cillessen had die bal gewoon moeten klemmen
Bedankt Hans.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:40:19 #113
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328897
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:39 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Marco van Basten haalde wel pareltjes toen.
Die van 16 miljoen kwam het beste terecht
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328899
Fischer :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135328909
Van Rhijn doet iets goed.
pi_135328927
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:40 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Die van 16 miljoen kwam het beste terecht
Toen hadden we ook nog Sno _O_ ;(.
pi_135328929
Wie is deze vreselijk zouteloze commentator trouwens?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135328949
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:40 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Toen hadden we ook nog Sno _O_ ;(.
Sno als stormram in de spits _O_
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:41:17 #119
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135328952
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:40 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Toen hadden we ook nog Sno _O_ ;(.
Sno in de spits _O_
RED ONS HENNIEGOD
pi_135328959
Sneijder speelt me geforceerd :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:41:28 #121
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135328963
Laten we onthouden dat dit een wedstrijd is om weer ritme te krijgen, dat maakt het wat draaglijker
pi_135329009
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:41 schreef Heeinz het volgende:
Laten we onthouden dat dit een wedstrijd is om weer ritme te krijgen, dat maakt het wat draaglijker
Galatasary is 2x hard afgedroogd door Real.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:42:07 #123
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_135329012
Er vlagt een vrouw :') :')
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
pi_135329051
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:42 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Galatasary is 2x hard afgedroogd door Real.
Galatasaray knikkert een Italiaanse ploeg uit de CL.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:43:01 #125
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329079
Fischer twijfelt zo veel tegenwoordig, niet normaal
pi_135329086
Eerst balcontact van Klaassen zegt ie :')
pi_135329104
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:42 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Galatasaray knikkert een Italiaanse ploeg uit de CL.
Met alle geluk van de wereld op een veld waar ik mijn hond niet eens op zou uitlaten.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135329120
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:43 schreef Heeinz het volgende:
Fischer twijfelt zo veel tegenwoordig, niet normaal
Choker
pi_135329129
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:42 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Galatasaray knikkert een Italiaanse ploeg uit de CL.
Juventus "een Italiaanse ploeg" noemen :') Jij hebt niet veel van het spelletje begrepen volgens mij.
pi_135329139
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:43 schreef Heeinz het volgende:
Fischer twijfelt zo veel tegenwoordig, niet normaal
Was geen slechte keuze.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135329166
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:43 schreef Drxx het volgende:

[..]

Juventus "een Italiaanse ploeg" noemen :') Jij hebt niet veel van het spelletje begrepen volgens mij.
Alsof er "Engelse ploegen" bestaan :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:44:36 #132
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135329184
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:44 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Alsof er "Engelse ploegen" bestaan :')
Rochdale _O_
RED ONS HENNIEGOD
pi_135329185
En dan was het thema van deze week betrouwbaarheid. Ook lullig voor zo'n Cillessen.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:46:03 #134
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329274
BOJAN _O_
pi_135329293
Prachtig die eerste actie _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:47:11 #136
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329330
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:44 schreef j0rdiiii het volgende:
En dan was het thema van deze week betrouwbaarheid. Ook lullig voor zo'n Cillessen.
Cillessen ging ook al een paar keer eerder dit seizoen onder de bal door net zoals Vermeer. Maar toen hoorde je daar niemand over
pi_135329339
Het Ajax spel _O_
pi_135329358
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Cillessen ging ook al een paar keer eerder dit seizoen onder de bal door net zoals Vermeer. Maar toen hoorde je daar niemand over
Oké.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:47:52 #139
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329362
Wie is Jesper Cillessen
pi_135329369
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:46 schreef Heeinz het volgende:
BOJAN _O_
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:46 schreef Pizzakoppo het volgende:
Prachtig die eerste actie _O_
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:47 schreef Syntix het volgende:
Het Ajax spel _O_
1-0 achter tegen Galatasaray en we zijn blij met wat acties ;(

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 03:16 schreef Drxx het volgende:
Minder dan een overtuigende overwinning vandaag zou een schande zijn voor Ajax.

Is er al wat bekend of Sneijder meespeelt?
So far, I am disappoint :')
pi_135329395
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:47 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Cillessen ging ook al een paar keer eerder dit seizoen onder de bal door net zoals Vermeer. Maar toen hoorde je daar niemand over
Meen je dit serieus :') :') ?
pi_135329406
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:47 schreef Drxx het volgende:

[..]

[..]

[..]

1-0 achter tegen Galatasaray en we zijn blij met wat acties ;(

[..]

So far, I am disappoint :')
Het maakt toch geen reet uit of je met 4-0 wint of verliest vandaag?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:48:37 #143
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329410
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Meen je dit serieus :') :') ?
Hij heeft wel gelijk anders
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:48:47 #144
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329427
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:47 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Oké.
Hij is gewoon ook niet super goed dat is wat ik probeer te zeggen. Al begint dat hele gedoe natuurlijk met een kansloze bal van mijn grote vriend Serero
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:49:05 #145
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329445
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Het maakt toch geen reet uit of je met 4-0 wint of verliest vandaag?
Dit dus. Gewoon naar PSV toeleven, ritme opdoen, talenten in actie zien, etc
pi_135329468
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Het maakt toch geen reet uit of je met 4-0 wint of verliest vandaag?
Waarom niet?
pi_135329498
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef Drxx het volgende:

[..]

Waarom niet?
Omdat het een oefenpot is?
pi_135329499
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Hij heeft wel gelijk anders
Vermeer heeft 100 miljoen keer onder de bal door mogen duiken. Cillessen zou dat dan ook mogen doen + dat sinds de komst van Cillessen onder de lat de defensie 100x rustiger speelt.
pi_135329512
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef Drxx het volgende:

[..]

Waarom niet?
Omdat het een oefenwedstrijd is misschien? Minuten maken is het belangrijkste, samen met geen blessures krijgen natuurlijk.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135329514
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Omdat het een oefenpot is?
... Dus?

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:50 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Omdat het een oefenwedstrijd is misschien? Minuten maken is het belangrijkste, samen met geen blessures krijgen natuurlijk.
Heerlijke houding :|W

Je speelt tegen Galatasaray. Niet Bayern Munchen of zo.
pi_135329545
Ben wel benieuwd naar Kishna. Verder boeit de uitslag weinig inderdaad.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135329563
Fischer :')
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:50:53 #153
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135329573
Zelfs dat lukt die blonde niet meer...
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:50:57 #154
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329579
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vermeer heeft 100 miljoen keer onder de bal door mogen duiken. Cillessen zou dat dan ook mogen doen + dat sinds de komst van Cillessen onder de lat de defensie 100x rustiger speelt.
Nee zo werkt het helaas niet.
pi_135329597
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Het maakt toch geen reet uit of je met 4-0 wint of verliest vandaag?
Wat? Ik hoop toch maar dat Overmars de ontslagbrief aan het tikken is momenteel. De Boer rot op.
pi_135329608
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Nee zo werkt het helaas niet.
Echter heeft Cillissen genoeg krediet opgebouwd met prima wedstrijden.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135329616
Commentator moet zijn bek gaan houden, want ik begin me nu al te irriteren :')
pi_135329623
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Nee zo werkt het helaas niet.
Leg het dan maar uit, professor.

Vermeer is soms de enige die 800x fouten mag maken?
pi_135329642
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:51 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Wat? Ik hoop toch maar dat Overmars de ontslagbrief aan het tikken is momenteel. De Boer rot op.
Ha-ha. Dat bedoel ik natuurlijk ook weer niet.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:52:11 #160
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329664
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:51 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Echter heeft Cillissen genoeg krediet opgebouwd met prima wedstrijden.
Oh absoluut, maar ik geef alleen aan dat Cillessen ook geen fantastische keeper is.
pi_135329670
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:51 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Wat? Ik hoop toch maar dat Overmars de ontslagbrief aan het tikken is momenteel. De Boer rot op.
Je hebt een punt.
pi_135329673
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:51 schreef Drxx het volgende:

[..]

Ha-ha. Dat bedoel ik natuurlijk ook weer niet.
Oké, ik wel.
pi_135329687
had al 1-3 moeten zijn joh _O-
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_135329697
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Oh absoluut, maar ik geef alleen aan dat Cillessen ook geen fantastische keeper is.
Voor Eredivisie begrippen wel. Een stuk beter dan Vermeer iig.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:52:41 #165
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329699
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vermeer heeft 100 miljoen keer onder de bal door mogen duiken. Cillessen zou dat dan ook mogen doen + dat sinds de komst van Cillessen onder de lat de defensie 100x rustiger speelt.
Niemand zegt dat Cillessen gewisseld moest worden oid. Dat hij die eerlijke kans verdient mag duidelijk zijn, maar dat maakt niet dat hij geen gelijk heeft :). Ik ben erg blij met Cillessen op doel, maar ik vind dat Vermeer wel vaak iets te veel afgezeken wordt en er wordt gedaan alsof we met Cillessen de CL kunnen winnen, waar we met Vermeer zouden strijden om degradatie.
pi_135329725
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Oh absoluut, maar ik geef alleen aan dat Cillessen ook geen fantastische keeper is.
Alleen heeft Ajax met hem onder de lat het 100x mindere doorgelaten dan onder vermeer.
pi_135329728
GVD dit had al 1-4 moeten zijn
pi_135329730
Dit Galatasaray is ook wel erg matig trouwens.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:53:32 #169
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329759
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:52 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Voor Eredivisie begrippen wel. Een stuk beter dan Vermeer iig.
Klopt maar het is een lachertje dat Cillessen in Oranje speelt.
pi_135329775
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:52 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Niemand zegt dat Cillessen gewisseld moest worden oid. Dat hij die eerlijke kans verdient mag duidelijk zijn, maar dat maakt niet dat hij geen gelijk heeft :). Ik ben erg blij met Cillessen op doel, maar ik vind dat Vermeer wel vaak iets te veel afgezeken wordt en er wordt gedaan alsof we met Cillessen de CL kunnen winnen, waar we met Vermeer zouden strijden om degradatie.
Vermeer is alleen een goede lijnkeeper. Voor de rest kan hij echt niets.
pi_135329783
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:53 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Klopt maar het is een lachertje dat Cillessen in Oranje speelt.
Idem voor Krul, Vorm, Stekelenburg imho
pi_135329787
Interessante strijd tussen Sigthorsson en de Jong aldus de commentator.
pi_135329794
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:53 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Vermeer is alleen een goede lijnkeeper. Voor de rest kan hij echt niets.
Meevoetballend ook sterk.
pi_135329800
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:53 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Klopt maar het is een lachertje dat Cillessen in Oranje speelt.
Tja, Vorm vind ik ook geen geweldenaar. Krul vind ik de beste, maar ook die is hartstikke wisselvallig.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:54:37 #175
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329813
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:54 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Idem voor Krul, Vorm, Stekelenburg imho
Die zijn toch wel een heel stuk beter dan Cillessen. Ik zeg niet dat hij een waardeloze keeper is maar hij is echt niet zo fantastische als sommige hier zeggen.
pi_135329858
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:54 schreef j0rdiiii het volgende:
Interessante strijd tussen Sigthorsson en de Jong aldus de commentator.
Ja, want de aanvoerder gaan we wel eruit halen voor zo'n non-voetballer :')
Wat een mongool die commentator :r.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:55:06 #177
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329862
Wat lult die kutcommentator man, jezus
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:55:23 #178
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329886
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:54 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Tja, Vorm vind ik ook geen geweldenaar. Krul vind ik de beste, maar ook die is hartstikke wisselvallig.
Steek mits fit is gewoon de beste daarna op korte afstand Krul
pi_135329903
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:55 schreef Heeinz het volgende:
Wat lult die kutcommentator man, jezus
Medestanders _O_ ^O^
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:55:37 #180
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329905
En wat is dit nou weer voor idioot?
pi_135329912
Ja hij probeert slim te zijn hoor :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:55:55 #182
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135329924
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:55 schreef Syntix het volgende:

[..]

Medestanders _O_ ^O^
2 seconden verschil :7
pi_135329931
wtf?
pi_135329935
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:55 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Steek mits fit is gewoon de beste daarna op korte afstand Krul
Steek heeft het al jaren niet meer laten zien.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135329937
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:55 schreef Syntix het volgende:

[..]

Medestanders _O_ ^O^
Ik had me ook al gemeld.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135329953
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik had me ook al gemeld.
Prima, je hoort erbij ^O^
pi_135329957
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Monolith het volgende:

[..]

Ik had me ook al gemeld.
Me 3
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:56:36 #188
12172 Rabieluh
Pronopower! Fight the ploon!
pi_135329969
Wat is dat voor rattenactie.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
pi_135329975
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Steek heeft het al jaren niet meer laten zien.
Teren op het verleden kan veel spelers nog ver laten komen.
pi_135329989
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Me 3
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Syntix het volgende:

[..]

Prima, je hoort erbij ^O^
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:56:52 #191
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135329990
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Chase_Utley het volgende:

[..]

Steek heeft het al jaren niet meer laten zien.
Steek had gewoon moeten kiezen voor een rustige club ipv Roma en daarna Fulham. Maar geld he :')
pi_135329993
Is er nog een fatsoenlijke stream? Ik zoek al een uur.
Uitvinder van de biersmiley.
pi_135330010
oe
pi_135330012
De Jong schoot de bal niet eens over bij een vrije trap!!! _O_
pi_135330015
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Teren op het verleden kan veel spelers nog ver laten komen.
Sneijdertje bijvoorbeeld.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:57:28 #196
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330030
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:57 schreef Pizzakoppo het volgende:
De Jong schoot de bal niet eens over bij een vrije trap!!! _O_
Ja nu staat hij in de spits he, dat zie je meteen
pi_135330043
De Turkse commentator kan de Nederlandse namen behoorlijk goed uitspreken trouwens. Veel beter dan de gemiddelde Turken in Nederland :')
pi_135330052
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:57 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Ja nu staat hij in de spits he, dat zie je meteen
"Het goede gevoel"
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:58:08 #199
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330059
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:57 schreef Drxx het volgende:
De Turkse commentator kan de Nederlandse namen behoorlijk goed uitspreken trouwens. Veel beter dan de gemiddelde Turken in Nederland :')
Kunnen we hem niet ruilen voor die van ons?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:58:32 #200
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330074
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:58 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Kunnen we hem niet ruilen voor die van ons?
Wollah mattie deze kun jij niet zeggen
pi_135330089
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:58 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Kunnen we hem niet ruilen voor die van ons?
Erger kan het niet worden.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:58:52 #202
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330096
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Wollah mattie deze kun jij niet zeggen
Ik neuk jullie allemaal de moeder
  vrijdag 10 januari 2014 @ 19:59:33 #203
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135330127
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 19:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Wollah mattie deze kun jij niet zeggen
Halve tamme
RED ONS HENNIEGOD
pi_135330159
"weer gaat het mis in de opbouw", dat komt gvd omdat de rest niet beweegt kneus.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:00:25 #205
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330181
Bijna altijd als Van Rhijn de bal krijgt speelt hij hem terug, of speelt hij hem op zo'n manier naar een medespeler dat die de bal wel terug móet spelen.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:00:31 #206
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330188
Eigenlijk is het wel sneu dat we niet met 2 goals voor staan
pi_135330206
Sneijder kom op man, kap eens met die pseudo toffe balletjes :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:00:52 #208
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330217
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Eigenlijk is het wel sneu dat we niet met 2 goals voor staan
Iets met Lucky en Ajax
pi_135330253
Niemand blij om Shota te zien? :')
pi_135330260
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef Heeinz het volgende:
Bijna altijd als Van Rhijn de bal krijgt speelt hij hem terug, of speelt hij hem op zo'n manier naar een medespeler dat die de bal wel terug móet spelen.
Het gaat daarvoor al fout, een back moet de bal helemaal niet krijgen in de opbouw.
pi_135330267
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef Heeinz het volgende:
Bijna altijd als Van Rhijn de bal krijgt speelt hij hem terug, of speelt hij hem op zo'n manier naar een medespeler dat die de bal wel terug móet spelen.
Idd.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:01:50 #212
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330269
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef Heeinz het volgende:

[..]

Iets met Lucky en Ajax
Als ik Bojan positie zie kiezen bij die bal van Fischer op de achterlijn moet ik wel heel hard lachen eigenlijk.
pi_135330283
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Eigenlijk is het wel sneu dat we niet met 2 goals voor staan
Ajax heeft had het vorige seizoenshelft doorgaans enorm moeilijk met ploegen die met 10 man op eigen helft spelen en met 5 man in de eigen zestien. Dat is nu niet anders.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_135330313
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:01 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Het gaat daarvoor al fout, een back moet de bal helemaal niet krijgen in de opbouw.
Kan wel mits de back meters kan maken.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:02:34 #215
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135330314
quote:
4s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
Sneijder kom op man, kap eens met die pseudo toffe balletjes :')
Denkt dat die een Riquelme is
RED ONS HENNIEGOD
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:02:38 #216
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330315
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:01 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Het gaat daarvoor al fout, een back moet de bal helemaal niet krijgen in de opbouw.
Dat is dan ook weer zo.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:02:49 #217
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330332
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:02 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Ajax heeft had het vorige seizoenshelft doorgaans enorm moeilijk met ploegen die met 10 man op eigen helft spelen en met 5 man in de eigen zestien. Dat is nu niet anders.
Enige verschil is dat je nu gewoon goede kansen creëert
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:04:08 #218
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330384
Wie gaat er in de tweede helft linksback staan dan? Duarte?
pi_135330395
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:04 schreef Heeinz het volgende:
Wie gaat er in de tweede helft linksback staan dan? Duarte?
Ja.
pi_135330405


Maffia alles.
pi_135330431
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:04 schreef Drxx het volgende:
[ afbeelding ]

Maffia alles.
Deze man, altijd veel shota op doel _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:05:21 #222
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330446
Bojan echt waar :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:05:23 #223
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330447
Ik geloof dat Litmanen het eens is met de commentator
pi_135330456
Die commentator heeft echt een poreuze plaat voor zijn kop.
pi_135330471
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:05 schreef Heeinz het volgende:
Ik geloof dat Litmanen het eens is met de commentator
Ik geloof dat Litmanen de commentator is, hij zei precies hetzelfde :D
pi_135330478
Galatasaray stelt erg weinig voor..
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:06:37 #227
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330507
Bojan staat zo slecht opgesteld voor de goal en dat zou dan spits moeten spelen volgens sommige hier :')
pi_135330522
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:06 schreef Syntix het volgende:
Galatasaray stelt erg weinig voor..
Ze hebben vooralsnog weinig te vrezen voor Fischer, de Jong en Bojan
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:07:02 #229
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330527
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:06 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Bojan staat zo slecht opgesteld voor de goal en dat zou dan spits moeten spelen volgens sommige hier :')
}:|
pi_135330536
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:06 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Bojan staat zo slecht opgesteld voor de goal en dat zou dan spits moeten spelen volgens sommige hier :')
Gemiddelde van 3,5 doelpunten per wedstrijd in 1000 wedstrijden in de jeugd _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:07:12 #231
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330542
oeps
pi_135330544
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:06 schreef Syntix het volgende:
Galatasaray stelt erg weinig voor..


Zijn deze het er niet mee eens denk ik :P
pi_135330551
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:06 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Bojan staat zo slecht opgesteld voor de goal en dat zou dan spits moeten spelen volgens sommige hier :')
Ja maar, bij Barcelona schoot hij.... laat maar :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135330574
commentator :') echt wordt in elkaar geslagen of zo...
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:08:18 #235
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330614
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:07 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ja maar, bij Barcelona schoot hij.... laat maar :')
Over teren op oude prestaties gesproken :') En dat was nog in de jeugd ook _O-
pi_135330615
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:07 schreef Syntix het volgende:
commentator :')
Stagiaire :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135330650
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Over teren op oude prestaties gesproken :') En dat was nog in de jeugd ook _O-
Wel een heerlijke techniek :9~
pi_135330669
van Rhijn, wat doe je :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:09:38 #239
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330677
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:09 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Wel een heerlijke techniek :9~
Dat zal dan ook niemand ontkennen
pi_135330697
Boem
pi_135330727
Fischer KAN NIKS _O-
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135330730
Nee, hij laat 13 man voor lul warmlopen, commentator.
pi_135330736
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:11 schreef FireFox1 het volgende:
Fischer KAN NIKS _O-
Klopt
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:11:27 #245
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330742
Litmanen
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:11:42 #246
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330753
Commentator heeft gewoon gelijk
pi_135330761
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:11 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Commentator heeft gewoon gelijk
_O-
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:11:59 #248
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330769
Dat duurde lang
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:12:31 #249
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330788
Ik mag die man wel.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:12:36 #250
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330793
Overigens mag die bal er wel even in
pi_135330794
gvd Bojan waarom stel je me zo vaak teleur ;(
pi_135330810
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:08 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Stagiaire :')
kan me niet schelen, zo'n mongool moet gewoon zijn bek houden of klappen krijgen :r
pi_135330817
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Ik mag die man wel.
:D
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:12:58 #254
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330820
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Ik mag die man wel.
Jouw manier van mensen frustreren bevalt me stiekem best wel O+
pi_135330826
Prachtige voorzet was dat. Zo trillen die Turken wel op hun benen ja.
pi_135330838
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:12 schreef Gruisman het volgende:
gvd Bojan waarom stel je me zo vaak teleur ;(
Gewoon de Catalaanse Freddy Adu joh.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:14:07 #257
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330883
GODVER
pi_135330886
1-1 afgekeurd
pi_135330888
Zonde, want dat was een goede aanval.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135330890
Oeh, grensrechterin :9
pi_135330893
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Dj_Day-V het volgende:
1-1 afgekeurd
Wij kijken ook
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_135330896
Wat een heerlijke goal, we tellen hem gewoon hoor.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:14:27 #263
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330897
Heerlijk balletje zeg
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:14:28 #264
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135330898
maffia
pi_135330899
En was dus geen buitenspel.
Winnaar FOK! Rounders MLB Fantasy Baseball League 2013
pi_135330907
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Wij kijken ook
Dat is mooi voor je. En die niet kijken?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:14:46 #268
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330912
Godverdomme er is ook een keer een vrouw grensrechter :')
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:14:49 #269
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_135330915
Omgekocht net zoals alle Turke
RED ONS HENNIEGOD
pi_135330916
Fischer staat trouwens als een van de weinigen prima te spelen ^O^
pi_135330918
mompelt iets over vrouwen en buitenspel
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
pi_135330927
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Drxx het volgende:
Oeh, grensrechterin :9
Ik zal graag een vlag in haar reet willen steken :9
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135330932
En daarom horen vrouwen gewoon achter het aanrecht.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_135330937
Vrouwelijke grensrechters moeten dan ook verboden worden
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_135330943
Jammer, mooie aanval _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:13 #276
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330944
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef wieisboos het volgende:
mompelt iets over vrouwen en buitenspel
+ keuken
pi_135330946
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Gruisman het volgende:
Fischer staat trouwens als een van de weinigen prima te spelen ^O^
Klopt.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:24 #278
356891 Abed
hooggeleid
pi_135330951
Hoerrr
'Als de vis gaat stinken moet je bij de kop beginnen' - Aad300
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:31 #279
342946 TweeGrolsch
Geen 18 ? Geen druppel!
pi_135330960
Lijkt niet eens op een wedstrijd dit. Die Turken hadden de avond liever in het zwembad doorgebracht :')
pi_135330965
Fischer kan er eigenlijk helemaal niets van.
pi_135330967
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Gruisman het volgende:
Fischer staat trouwens als een van de weinigen prima te spelen ^O^
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:39 #283
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135330970
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Gruisman het volgende:
Fischer staat trouwens als een van de weinigen prima te spelen ^O^
Slechte timing jongen
pi_135330973
WE WORDEN WEER GENAAID KNJB :(
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:54 #285
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135330982
pass van victor fischer
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:15:54 #286
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135330983
Fischer gaat zeker te veel om met Bojan
pi_135330988
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:14 schreef Gruisman het volgende:
Fischer staat trouwens als een van de weinigen prima te spelen ^O^
laat maar
pi_135330989
Fischer KAN WERKELIJK HE-LE-MAAL NIETS _O-
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:16:15 #289
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135331003
Blind ^O^
pi_135331014
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:15 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Fischer gaat zeker te veel om met Bojan
Dit zijn de naweeën van Boerrigter.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:16:32 #291
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135331016
Blind assist nu
pi_135331022
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:16 schreef Heeinz het volgende:
Blind ^O^
Op 2 slippertjes na, prima :Y
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:16:50 #293
372847 DeLachendeVierde
Parttime tegelzetter
pi_135331029
blind > klaassen net als training
pi_135331030
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:16 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Dit zijn de naweeën van Boerrigter.
_O-
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135331031
Die bal van Blind _O_
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:17:04 #296
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_135331043
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:16 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Dit zijn de naweeën van Boerrigter.
Die had hem harder naast geschoten
  Moderator vrijdag 10 januari 2014 @ 20:17:09 #297
9859 crew  Karina
Woman
pi_135331047
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:15 schreef Shreyas het volgende:
Vrouwelijke grensrechters moeten dan ook verboden worden
Hoi.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_135331053
commentator :') zo fucking negatief :r :r
kan die FOX murdock kneus niet ff Engels commentator regelen.
  vrijdag 10 januari 2014 @ 20:17:26 #299
406087 Heeinz
Ik schrik hiervan
pi_135331064
Ik had nooit verwacht dat ik nog zo zou genieten van Klaassen, lekker spelertje zeg
pi_135331066
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:17 schreef Karina het volgende:

[..]

Hoi.
Is het eten al klaar?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_135331069
quote:
99s.gif Op vrijdag 10 januari 2014 20:17 schreef Karina het volgende:

[..]

Hoi.
Ah daar ben je eindelijk
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')