jaquote:
Whehehe have fun!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:19 schreef robdriessen het volgende:
Nog 42 minuten, en dan de auto in, naar de supermarkt om krachtvoer in te slaan, naar huis om de computer in te laden en naar Maastricht voor een LAN-weekend met vrienden#zinin
Veel plezier Rob!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:19 schreef robdriessen het volgende:
Nog 42 minuten, en dan de auto in, naar de supermarkt om krachtvoer in te slaan, naar huis om de computer in te laden en naar Maastricht voor een LAN-weekend met vrienden#zinin
Ook niet verkeerd!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:30 schreef Melting het volgende:
[..]
Veel plezier Rob!![]()
Ik nog 30 minuten en dan weekend!
Dat is het grappige: bij die brief zit ook een hele berekening van hoe die uitkering tot stand is gekomen, dus blijkbaar hadden ze mijn gegevens dus WEL!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:19 schreef MaryMouse het volgende:
Bah vervelend ToT. Maar heeft dit nu gevolgen voor jouw uitkering?
Je hebt er recht op, als is het maar een paar euro per maand.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat is het grappige: bij die brief zit ook een hele berekening van hoe die uitkering tot stand is gekomen, dus blijkbaar hadden ze mijn gegevens dus WEL!
Anyway, dit gaat gelukkig maar om een aanvullende verzekering voor het pensioen; pakweg 4 tientjes per maand. Altijd erg prettig om te krijgen natuurlijk, maar als ze niet binnen 3 weken nog meer gegevens van mij zouden krijgen, zouden ze verder stoppen met de behandeling er van. Dat zou effectief geloof ik betekenen dat ik over heel vorig jaar misschien 10 of 20 euro minder zou krijgen als waar ik recht op heb.
Al deze moeite en gezeik gaat dus echt om procenten van een op zich al relatief laag bedrag. (Het zou over een periode van een paar maand betekenen dat ik bij wijze van spreken recht had op 42 euro per maand i,p.v. 38.)
Toch steek ik die moeite er wel in, want alles is mooi meegenomen.
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:25 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Je hebt er recht op, als is het maar een paar euro per maand.
Dus maandagochtend weer bellen met ze?
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:38 schreef Uccie het volgende:
Gisteravond voor het slapen gaan de hele quiz weer om gegooid
Maar nu voor mij wat makkelijker bij te benen
Alleen is het aantal vragen nu nog maar 60...eens kijken of ik daar vanavond nog wat aan ga doen.
met 60 vragen zijn we tot diep in de nacht nog bezigquote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:38 schreef Uccie het volgende:
Gisteravond voor het slapen gaan de hele quiz weer om gegooid
Maar nu voor mij wat makkelijker bij te benen
Alleen is het aantal vragen nu nog maar 60...eens kijken of ik daar vanavond nog wat aan ga doen.
Ja ik schrijf ze allemaal op lootjes, en die zitten in een kartonnen doos.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:40 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
met 60 vragen zijn we tot diep in de nacht nog bezig
Is het een idee om de quiz in twee delen te splitsen dat je een andere keer het tweede deel doet?
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:40 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ja ik schrijf ze allemaal op lootjes, en die zitten in een kartonnen doos.
Dus dan trek ik gewoon willekeurig die vragen en wat we niet doen kan ik een andere keer gebruiken.
En aan elk antwoord is ook een liedje verbonden dus die draai ik dan, door het random trekken van vragen wordt mijn playlist automatisch ook random. Vind ik leuker dan zelf een volgorde bepalen.quote:
Das leukquote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:42 schreef Uccie het volgende:
[..]
En aan elk antwoord is ook een liedje verbonden dus die draai ik dan, door het random trekken van vragen wordt mijn playlist automatisch ook random. Vind ik leuker dan zelf een volgorde bepalen.
Daar heb ik wel een oplossing voor gevonden, ik heb nu namelijk een redelijk afgekaderde populatie genomen. Anders was ik echt gek geworden.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:45 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Das leuk
Zolang mijn bibliotheek nog een puinzooi is vind ik het erg lastig om echt random te draaien, dan vind ik nooit op tijd het volgende nummer
Dat is wel slim, en je hebt zelf de vragen gemaakt dus weet natuurlijk ook al welk nummer bij het antwoord hoort.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:47 schreef Uccie het volgende:
[..]
Daar heb ik wel een oplossing voor gevonden, ik heb nu namelijk een redelijk afgekaderde populatie genomen. Anders was ik echt gek geworden.
Maar alles komt uit een Top2000 editie (niet die van 2013) dus staat het in 1 mapje. Sowieso leek me een quiz met mainstream muziek ook wel het leukste omdat iedereen daar wel wat van kent.
Precies, dus op het lootje staat inderdaad een getal dat overeenkomt met de plaats in de T2000 zodat ik die er makkelijk bij kan vinden. En het mapje is natuurlijk gesorteerd op nummer.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:54 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dat is wel slim, en je hebt zelf de vragen gemaakt dus weet natuurlijk ook al welk nummer bij het antwoord hoort.
Waar gaat de show over Uccie, kan je al een tipje van de sluier oplichten?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:00 schreef Uccie het volgende:
[..]
Precies, dus op het lootje staat inderdaad een getal dat overeenkomt met de plaats in de T2000 zodat ik die er makkelijk bij kan vinden. En het mapje is natuurlijk gesorteerd op nummer.
Het is een quiz met vragenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 17:56 schreef Karzai het volgende:
[..]
Waar gaat de show over Uccie, kan je al een tipje van de sluier oplichten?
quote:
Ik ben erbijquote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:30 schreef MaryMouse het volgende:
Om 20:00 Toppers of Floppers op uw eigen Radio49
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:30 schreef MaryMouse het volgende:
Om 20:00 Toppers of Floppers op uw eigen Radio49
Zing vecht huil bid lach werk en bewonderquote:
Dat we gaan gokken of een nummer een topper of een flop wordt. Oftewel zal het nummer de Top40 of bereiken of nietquote:
Goeie klassiekers, dus dat moet wel!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:44 schreef MaryMouse het volgende:
Is broertje soms aan het verzoeken?
Oh grappig, maar je hebt de tipparade leeggeharkt ?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:45 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Dat we gaan gokken of een nummer een topper of een flop wordt. Oftewel zal het nummer de Top40 of bereiken of niet
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:46 schreef Uccie het volgende:
[..]
Oh grappig, maar je hebt de tipparade leeggeharkt ?
Viel mij vooral op omdat Bowie en Tina Turner + Bowie achter elkaar aangevraagd warenquote:
Ah!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:48 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Viel mij vooral op omdat Bowie en Tina Turner + Bowie achter elkaar aangevraagd waren
Ik denk dat broertje gaat proberen om de hele top49 uit Bowie te laten bestaanquote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:49 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah!Ja ik ben nog niet zo lang ingetuned.
Morgenavond quizzen op R49quote:
quote:
Ja geen idee of het wat wordt hoor.quote:
Bij de karaoke show tochquote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:56 schreef ToT het volgende:
Weten jullie nog dat Rob dit nummer live op de radio zong?
Dat was ik jaquote:Op vrijdag 10 januari 2014 19:44 schreef MaryMouse het volgende:
Is broertje soms aan het verzoeken?
Ow al begonnen!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef MaryMouse het volgende:
28. Rough Water - Travie McCoy ft. Jason Mraz
[ afbeelding ]
Top of Flop?
Flopquote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef MaryMouse het volgende:
28. Rough Water - Travie McCoy ft. Jason Mraz
[ afbeelding ]
Top of Flop?
Ik dacht altijd dat hij Travis heette of is dat een ander?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef MaryMouse het volgende:
28. Rough Water - Travie McCoy ft. Jason Mraz
[ afbeelding ]
Top of Flop?
Hij heet Travis, maar noemt zich Traviequote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik dacht altijd dat hij Travis heette of is dat een ander?
Van Blink 182 toch?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:01 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Hij heet Travis, maar noemt zich Travie
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow al begonnen!
Niet mijn smaak, maar dit klinkt wel als een top.
quote:
Ik denk flop dus 3x Top (doorslaggevende stem van Vinniiee)quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:01 schreef Uccie het volgende:
Ik vind het wel een top, lekker plaatje.
Eensquote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:01 schreef Uccie het volgende:
Ik vind het wel een top, lekker plaatje.
Wie ?quote:
Oh nee volgens wiki Gym Class Heroesquote:
Ditquote:
quote:
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:05 schreef ToT het volgende:
Tering, hebben ze de Jostiband ingehuurd voor de piano?
Ik vind het echt mooi, vooral de strijkers erbij. Ik houd daar wel van.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:05 schreef MaryMouse het volgende:
[..]heeft de 4e plek op de USA Billboard gehaald
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |