Jup, die kwam ik ook tegen. Blegh, waarom moet dit nou toch steeds. We hebben geen compleet Dettol-huis ofzo, maar toch zeker meer dan genoeg hygiene.quote:Op donderdag 9 januari 2014 08:02 schreef GotC het volgende:
Ik las wel op internet dat het dan 'officieel' luieruitslag is dat past bij spruw. Witte puntjes kunnen namelijk wijzen op schimmel. Vervelend Skips :
We moeten om 10.50 uur weer even langskomen bij de huisarts.quote:Op donderdag 9 januari 2014 07:52 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Mehhhhh, tweede keer voordat ze een maand is in dat geval. Mja, mijn instinct kickte ook in bij het zien van die plekjes (aka: 'dit klopt niet') dus ik zal ze zo even bellen.
Zijn er hier nog andere mensen die nuttige info hebben over de witte puntjes?
Maar als je kleintje 'boven' spruw heeft, is de kans heel groot volgens mij als ze het 'beneden' ook zelf krijgt. Geen hygiene issue per se, meer weerstand denk ik, en pech.quote:Op donderdag 9 januari 2014 08:18 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
Jup, die kwam ik ook tegen. Blegh, waarom moet dit nou toch steeds. We hebben geen compleet Dettol-huis ofzo, maar toch zeker meer dan genoeg hygiene.
En niet dat het iets heel ernstigs is, maar het is gewoon zo vervelend steeds.![]()
quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:08 schreef Morretje het volgende:
[..]
Maar als je kleintje 'boven' spruw heeft, is de kans heel groot volgens mij als ze het 'beneden' ook zelf krijgt. Geen hygiene issue per se, meer weerstand denk ik, en pech.
Miconazol halen, weet niet of GV erop mag..
Voor beneden? Je kan ook de dokter even vragen voor een receptje, dan maakt de apotheek gewoon een goede crème met zink en miconazol..quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:17 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]. Je hebt gelijk. Ik zat even te veel in m'n
-stand.
Miconazol gebruik ik nu zelf al voor m'n tepels. Toen ik de HA net belde verwachtte ik ook een beetje dat ze zou zeggen dat we dat moesten gaan smeren, maar ze willen haar toch nog weer eerst even zien. Gentiaan heb ik ook in huis, zal ook vragen straks of dat ook eventueel mag, mocht de miconazol bijvoorbeeld niet helpen.
Ik denk dat de huisarts niet veel op heeft met gentiaan, dat is 'alternatief'..quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:17 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]. Je hebt gelijk. Ik zat even te veel in m'n
-stand.
Miconazol gebruik ik nu zelf al voor m'n tepels. Toen ik de HA net belde verwachtte ik ook een beetje dat ze zou zeggen dat we dat moesten gaan smeren, maar ze willen haar toch nog weer eerst even zien. Gentiaan heb ik ook in huis, zal ook vragen straks of dat ook eventueel mag, mocht de miconazol bijvoorbeeld niet helpen.
Multitasken ftw! Je hebt niet voor niks 2 boobs natuurlijk hequote:Op donderdag 9 januari 2014 09:27 schreef Kyara het volgende:
Tico gefeliciteerd met Bram!
Wat een leuke foto!
Inca, gefeliciteerd met Isabel!
![]()
Skippy, goed dat je de HA heb gebeld. Ik zou daar ook niet zomaar gaan smeren zonder doktersadvies.
Hier vannacht maar 1 nachtvoeding. Alleen J melde zich om 3 uur. En toen was het 07:30 uur
(en toen moest ik weer duovoeden want allebei Heel Erge Honger).
Straks naar het cb voor de 11 maanden afspraak.
Ook dat blijf ik soms zo raar vinden. Ik heb gewoon een kind met J… Hoe hard is onze sneltrein gegaan. En onze twijfels. En kijk nou… als we naar m kijken kun je je gewoon niet voorstellen dat hij er niet is. Hij is echt papa's beste vriendje. Het is zo goed dat hij er is, hij maakt echt zoveel goed, door er gewoon te zijn.quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:52 schreef Suikertante het volgende:
Van harte gefeliciteerd Tico en Joene!Het werd ook tijd, want hij lijkt allang geen baby meer op de foto's!
Kyara vervelend.. ik hoop dat ze er makkelijk doorheen fietsen!
Proj dat heeft volgens mij weinig met hygiene te maken toch? Mijn schoonzusje is nu al twee maanden met die spruw bezig, het gaat maar niet over. En ik zou zeker even naar de ha gaan als het ook naar andere gebieden uitbreidt ja.
F moest vanmorgen weer hard huilen toen mijn vriend hem afzette bij de gastouderEcht stom is dat! Hij is nu vast gewoon aan het spelen of slapen, dat weet ik wel. Maar ik ben blij dat ik hem deze keren niet zelf wegbracht
quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ook dat blijf ik soms zo raar vinden. Ik heb gewoon een kind met J… Hoe hard is onze sneltrein gegaan. En onze twijfels. En kijk nou… als we naar m kijken kun je je gewoon niet voorstellen dat hij er niet is. Hij is echt papa's beste vriendje. Het is zo goed dat hij er is, hij maakt echt zoveel goed, door er gewoon te zijn.
Je hebt ook Gengigel, dat is een gelletje. Smeert iets makkelijker maar onhandig blijft het (en pijnlijkquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:59 schreef Gulara het volgende:
Oh Inca, vergeet ik helemaal je meisje.![]()
Gefeliciteerd!![]()
Zeg die dentinox hè, is die er alleen in druppels. Ik vind het echt heel onhandig.
Ja gel is awesome.quote:Op donderdag 9 januari 2014 11:08 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Je hebt ook Gengigel, dat is een gelletje. Smeert iets makkelijker maar onhandig blijft het (en pijnlijk)
Durf ik niet te zeggen, in ieder geval wel bij de apotheekquote:Op donderdag 9 januari 2014 11:11 schreef Gulara het volgende:
[..]
Ja gel is awesome.'s Nachts dat gepiel met druppels en een wattenstaafje.
![]()
Haal ik dit ook bij de kruidvat?
quote:[...]
Ik denk er altijd aan dat ik ook mijn eigen ideeen had en dat jullie daar ook recht op hebben. En bovendien vind ik dat jullie het goed doen dus het kost me geen enkele moeite om jullie gewoontes te hanteren.
Jup, I know. Maar ik heb farmacie gestudeerd (heb er uiteindelijk niet mijn beroep van gemaakt) dus het is voor mij in de meeste gevallen nog al 'makkelijk' om te weten welk geneesmiddel ik kan gebruiken. Maar ondanks dat moet ik het eigenlijk niet doen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:37 schreef Mabawa. het volgende:
Boh skipswat balen weer. Zo naar de huisarts, beter dan zomaar gaan smerem hoor.
quote:Op donderdag 9 januari 2014 11:21 schreef LadyBlack het volgende:
Nog even over de discussie van gisteravond. Ik was ineens zo blij met hoe mijn moeder is met oppassen dat ik haar dat even heb gezegd, en toen kreeg ik dit terug:
[..]!
En misschien handig om dit in een gesprek te verwerken? Dat eerste punt snijdt sowieso wel hout natuurlijk.
Haha, is ook zo. Het maakt me ook eigenlijk niet uit, al lijkt het me wel lekker om langere tijden tussen de flessen te kunnen laten. Ik vind het trouwens wel een geruststelling dat nu nog maar 350 cc flesvoeding nodig is, ik dacht nog steeds 500. Aan 350 komt ze bijna altijd wel.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:18 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb al voor je gejubeld op FB, maar hier ook even hoor Spark
En niet jaloers zijn, voor hetzelfde geld worden we er nu om 03:00 uitgeblèrd. Eerst zien hoe het gaat!
Echt? Oh dat wist ik ook niet. Hoeveel vocht moet er verder dan nog bij?quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:21 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Haha, is ook zo. Het maakt me ook eigenlijk niet uit, al lijkt het me wel lekker om langere tijden tussen de flessen te kunnen laten. Ik vind het trouwens wel een geruststelling dat nu nog maar 350 cc flesvoeding nodig is, ik dacht nog steeds 500. Aan 350 komt ze bijna altijd wel.
Maar we zijn echt zo blij dat ze gewoon groeit ondanks het slechte eten
quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ook dat blijf ik soms zo raar vinden. Ik heb gewoon een kind met J… Hoe hard is onze sneltrein gegaan. En onze twijfels. En kijk nou… als we naar m kijken kun je je gewoon niet voorstellen dat hij er niet is. Hij is echt papa's beste vriendje. Het is zo goed dat hij er is, hij maakt echt zoveel goed, door er gewoon te zijn.
Ik wist dat ook helemaal niet. Sorry Inca.quote:Op donderdag 9 januari 2014 11:14 schreef LadyBlack het volgende:
OMG, totaal niet doorgehad dat Isabel en Bram datumtweeling zijn!
Inca, van harte met je grote kleine meisje!Is ze weer helemaal fit?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |