SPOILER: BonushulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. SPOILER: BonuschicksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door jemappellefrikandelle op 07-01-2014 22:44:58 ]You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..
Je bent gewoon een faggotpussycuntofmanletsociety.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Oh fuck man, door change of plans ben ik nog in Roffa![]()
Morgen/donderdag avond gaat lukken.
Kan wel, maar geef geen neuk.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Ban me dan als je kan!!!!
kankerdruk zelfs, ik kan het nauwelijks hebbenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef Awesome_ het volgende:
Meteen weer druk nu de echte eckte terug zijn.
Geintje toch mattie!quote:
Ik heb ontslag genomen brah.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:27 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
De credits van mijn kombek zijn trouwens voor de pompbediende van de Esso te Oude Pekela!!
Dit geheel terzijde.
WWWAT??!quote:
Ja, geen zin meer en aflopend contract. Dus ik zeg tegen hem: Loop maar naar de pomp.quote:
Riep hij, terwijl hij bevend op zijn pootjes in de sportschool stond te FOK!ken op zijn verouderde iPhone.quote:
quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:29 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Ja, geen zin meer en aflopend contract. Dus ik zeg tegen hem: Loop maar naar de pomp.
Haha, moest 'ie wel lachen.
Alsnog werkloos natuurlijk.
Kankersmerig!quote:
Olle Pekel out of all places, mi kanki Frikandel.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
De credits van mijn kombek gaan trouwens naar de pompbediende van de ESSO te Oude Pekela.
Dit geheel terzijde.
Shout out naar Klokov (de eckt eckte dan)quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef Awesome_ het volgende:
Meteen weer druk nu de echte eckte terug zijn.
daar zeg je wat, over Herqules gesprokenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:30 schreef Weissman het volgende:
[..]
Shout out naar Klokov (de eckt eckte dan)
da's juist een afleidingsmanouvre van die rus, die russen zijn gewiekstquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:32 schreef Awesome_ het volgende:
Sowieso is Herqules van VMS, met zijn griekse propaganda.
Nah, dat zou er teveel bovenop liggen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:32 schreef Awesome_ het volgende:
Sowieso is Herqules van VMS, met zijn griekse propaganda.
Walhalla voor alle wereldvreemde truckers uit Tjechie-Slowakije en omstreken. Althans toen VMS er nog gehaktballen aan het draaien was.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:30 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Olle Pekel out of all places, mi kanki Frikandel.
wist je dat propaganda afkomstig is uit het latijn en dat het uitbreiden of voortplanten betekentquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:32 schreef Awesome_ het volgende:
Sowieso is Herqules van VMS, met zijn griekse propaganda.
Dat zou ik ook zeggen. Mij maak je niet meer gek met die kloons man. Ik heb hier echt een neusje voor voortaan.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:33 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Nah, dat zou er teveel bovenop liggen.
Nog een keer zo'n kankerfeitje he. Nobody likes a smartass.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:34 schreef Herqules het volgende:
[..]
wist je dat propaganda afkomstig is uit het latijn en dat het uitbreiden of voortplanten betekent
sry, mijn welgemeende excuses dat ik zo kkslim benquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:34 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Nog een keer zo'n kankerfeitje he. Nobody likes a smartass.
he niet met kanker schelden dat vinden ze niet leuk op fok kankergekquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:35 schreef Herqules het volgende:
[..]
sry, mijn welgemeende excuses dat ik zo kkslim ben
haha ok sry dacht dat het juist gebruikelijk was op fok. zal niet meer gebeurenquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:36 schreef no1uknow het volgende:
[..]
he niet met kanker schelden dat vinden ze niet leuk op fok kankergek
nouja dit topic heet inmiddels de gymquote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:46 schreef fathank het volgende:
[..]
"kijk mij eens hardcore zijn en jullie niet"
Stel je anders even voor.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:37 schreef Herqules het volgende:
[..]
haha ok sry dacht dat het juist gebruikelijk was op fok. zal niet meer gebeuren
Laat je niet gek maken man.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:38 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Werd met de nek aangekeken, maar boeit me niet. Die mensen snappen niet dat er geen 3dagenhetisineenslenteindewintercut bestaat.
Fck dis shit.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:26 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Je bent gewoon een faggotpussycuntofmanletsociety.
quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:38 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Werd met de nek aangekeken, maar boeit me niet. Die mensen snappen niet dat er geen 3dagenhetisineenslenteindewintercut bestaat.
je moet em wel hier in rocken, helemaal hip op dit momentquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:38 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Werd met de nek aangekeken, maar boeit me niet. Die mensen snappen niet dat er geen 3dagenhetisineenslenteindewintercut bestaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |